Přečtěte si oficiální popis

Rychlá fakta o Adelphi University

Naše čísla vyprávějí přesvědčivý příběh našich studentů a jejich úspěch.

STUDENTOVÁ DEMOGRAFIE

 • Průměrná velikost třídy poddůstojníků: 20,8
 • Poměr studentů k fakultě: 10: 1
 • 5 266 Vysokoškoláků
 • 43 zastoupených států (včetně území USA)
 • 57 Zastoupených zemí

PŘIJETÍ A NÁKLADY NA ÚČAST

 • Průměrná GPA pro střední školu: 3.5
 • 1155: Průměrné skóre SAT (Kombinované čtení a psaní založené na důkazu matematiky)
 • 50 studijních programů (vysokoškolské)
 • $ 37,170 Výuka a poplatky
 • 73% přihlášených žadatelů
 • 94,9% mladých studentů získá finanční podporu
 • $ 14,360 Pokoj a stravování (roční náklady na standardní dvojitý pobytový poplatek) Stravovací plán (roční náklady na zlatý plán)

ATLETIKA

 • 23 Divize II Sporty
 • 4 pohár prezidentů na severovýchodě 10
 • 81 mistrovství konference Severovýchod-10
 • 213 NCAA Tournament Appearances
 • 16 národních mistrovství

Ocenění a uznání Adelphi University

Adelphi je hrdý na to, že je uznává špičkové organizace.

Adelphi University byla celonárodně uznána a citována několika uznávanými organizacemi a publikacemi jako The Princeton Review, US News a World Report, Fiske Guide to Colleges a Forbes jako nejlepší volba pro kvalitní vzdělávání. V době, kdy je vysokoškolské vzdělávání podrobeno důkladné kontrole, aby prokázalo svou důležitost a hodnotu, jsme hrdí na to, že vědí, že ostatní lidé berou na vědomí, co se děje v Adelphi.

US NEWS

Americké zprávy

US News také jmenovala Adelphiho na seznam svých nejlepších absolventských škol pro naše programy v oboru ošetřovatelství, jazyková patologie, klinická psychologie, audiologie a sociální práce; jsme také hodnoceni jako jeden z nejlepších vysokých škol pro veterány.

PRINCETON REVIEW

Princeton Review řadí Adelphi University mezi nejlepší Northeastern colleges, stejně jako seznam zelených vysokých škol za výjimečné závazky k udržitelnosti založené na akademických nabídkách a kariérové ​​přípravě pro studenty, kampusové politiky, iniciativy a aktivity.

FISKOVÝ PŘEDPIS KOLEJŮ

Adelphi byl uznáván Fiske Guide to Colleges jako jedna z "nejlepších a nejzajímavějších" institucí a po dobu 11 po sobě jdoucích let byl uveden mezi vybraným počtem nejlepších nákupů ve vysokoškolském vzdělávání. Pouze 25 soukromých institucí v zemi obdrží tento rozdíl každý rok. Návštěvy, jako je toto, nabízejí nezávislé hodnocení toho, jak školní tarify na školné zaměřené téma návratnosti investic.

Kolegáty rozlišování

Adelphi byla opět uznána organizací vysokých škol za vynikající výsledky ve čtyřech oblastech: engagement, teaching, community and outcomes. Jejich hodnocení zahrnuje faktory, jako je respektování odborníky v oblasti vzdělávání, se silným zaměřením na výuku vysokoškolských studentů, poskytování široké škály příležitostí k výuce zkušeností, podpora aktivního života v kampusu a nabízení vysokoškolského vzdělávání, které je vysoce oceňováno absolventskými programy a zaměstnavateli.

USA TODAY COLLEGE

USA TODAY College Adelphi jako špičková škola ve Spojených státech v oblasti sociální práce. Adelphi se umístil na šestém místě v zemi z 513 akreditovaných bakalářů v programech sociálních prací, což je mimořádné hodnocení pro školu zhruba jedné desetiny větší než ostatní desítky. Tento seznam byl založen na výsledcích studentů a schopnosti najít práci. S BSW, MSW, Ph.D. a certifikačních programů, Škola sociální práce cvičí odborníky, aby zlepšili životy a obhajovali sociální spravedlnost a etickou sociální práci.

FORBES

Jako jeden z nejlepších amerických časopisů časopisu Forbes Adelphi byl schválen za to, co se jeho studenti dostávají ze svého vzdělání, na rozdíl od toho, co je dostává do školy. Forbes předvádí vysoké školy a univerzity, které poskytují nejlepší návratnost vašich dolarů na investice do vzdělávání: nízké zadlužení studentů, absolvování včas, kvalitní akademici, vysoký potenciál výdělků a kariérní úspěch.

KOLEJOVÁ VOLBA

Adelphi University byla v roce 2017 uznána mezi "50 nejlepších vysokoškolských kolektivů a vysokých škol s vysokoškolským vzděláním", která prokázala "konzistentní hodnotu a prioritu pro splnění fyzických, sociálních a akademických potřeb studentů s poruchami učení a zvláštními potřebami".

CRAIN NEW YORK BUSINESS

Crainův New York Business přivítal Robert B. Willumstad School of Business jako jeden z největších MBA programů v New Yorku na základě zápisu.

MONEY MAGAZINE

Časopis Money jmenoval Adelphi University na svém seznamu nejlepších vysokých škol za vynikající kvalitu výuky, cenovou dostupnost a výdělky absolventů. Jako jedna z nejlepších možností, kterou mohou dělat rodiny, Adelphi University poskytuje studentům globální učební zkušenost, která je plně připravuje na úspěšnou a úspěšnou kariéru prostřednictvím inovativního programování, specializované fakulty, komplexní podpory a služeb a různých vzdělávacích příležitostí. Adelphi studenti absolvují nástroje, které jim umožní konkurovat a vyniknout ve vybraných oblastech a dovednosti, které jim pomohou řešit potřeby svých komunit. Trvalé vztahy jsou vytvářeny a udržovány na univerzitě v mnoha různých formách. Síť absolventů Adelphi je více než 100 000 silných.

BETHPAGE BEST OF LONG OSTROV

Každoročně se Long Island Press zeptá čtenářů, aby hlasovali za své oblíbené pro nejlepší ocenění Long Island Awards. V roce 2017 hlasovali Long Islanders Adelphi č. 1 v sedmi kategoriích: Nejlepší vysoká škola nebo univerzita - před 19 dalšími vysokými školami - Nejlepší veřejná zahrada, Nejlepší koncertní místo, Nejlepší místní živé divadlo, Kali Chan za nejlepší publicista a Dominic Scala za nejlepší kolejový sportovní trenér. A naše prezidentka, Christine M. Riordan, Ph.D., byla jmenována Nejlepší prezidentkou vysoké školy.

CENTRUM PRO SVĚTOVÉ UNIVERZITNÍ RANKOVÁNÍ

Adelphi University je Gordon F. Derner škola psychologie se umístila čtvrtý po celém světě mezi psychologickými a psychoanalysis školy Centrem pro světové univerzitní pořadí (CWUR). Do každoročního žebříčku bylo zařazeno více než 26 000 institucí poskytujících vysokoškolské vzdělání.

VOJENSKÉ VETERÁNY

Jako Vojenská přátelská škola® se Adelphi řadí mezi 20 procent nejlepších vysokých škol, vysokých škol a obchodních škol v zemi, kteří nejvíce využívají vojenské služby, veterány a manžele jako studenty a zajišťují jejich úspěch v areálu. Seznam uznává pouze 15 procent vysokých škol, univerzit a obchodních škol, které nejvíce využívají americké studenty jako veterány.

Americké ministerstvo pro záležitosti veteránů jmenovalo Adelphi jako školu ženské stuhy GI. To znamená, že kvalifikovaní veteráni mohou navštěvovat Adelphi s malými nebo žádnými náklady.

FOUNDATION CARNEGIE

Jako příjemce klasifikace angažovanosti ve Společenství Carnegie 2010 byla Adelphi University jmenována v nedávno vydaném seznamu jmenovaných honoreů z roku 2015. Cena, kterou udělil Nadace Carnegie pro rozvoj výuky, upevňuje Adelphiho závazek vůči své větší komunitě pro vzájemně prospěšnou výměnu znalostí a zdrojů v kontextu partnerství a reciprocity.

Adelphi je jednou z 361 institucí, které nyní drží Klasifikaci angažovanosti na úrovni Společenství a uznává angažovanost a přínos univerzity k důležitým programům komunity. Univerzita je jednou z 24 institucí vybraných z New Yorku.

NORTHEAST-10 CONFERENCE PRESIDENTS 'CUP

Adelphinův atletický program byl znovu oceněn v roce 2017 s prezidentským pohárem Northeast-10. Prezidentský pohár je udělen instituci, která sestavuje nejvíce kumulativní body, založené na výsledcích v pravidelné sezoně, ze všech svých konkurenčních programů v šampionátu ligy. Adelphi nastoupil na severovýchod 10 v roce 2009.

VYSOKÉ VZDĚLÁVÁNÍ PŘEDSEDOVSKÉHO SPOLEČENSTVÍ SERVISNÍ DOVOLENÁ ROLA

Pro pátý rok po sobě byl Adelphi jmenován na prezidentském vysokoškolském vzdělávacím programu. Jedná se o národní ocenění udělené na uznání vysokým školám a vysokým školám, které prokázaly svou excelenci ve vývoji a realizaci efektivních programů angažovanosti a komunitních služeb ve svých institucích. V letošním roce byl Adelphi dodatečně poctěn tím, že obdržel ocenění "S vyznamenáním", které je vyhrazeno pro "instituce nejvyšší úrovně" v kategoriích Obecné služby a vzdělávání ve společnosti.

PAYSCALE.COM

Payscale.com uvádí Adelphi jako vůdce mezi národními univerzitami, pokud jde o důležitý návrat investičního faktoru (ROI). Podrobně popisuje výsledky studentů a analyzuje průměrný plat vysokoškoláků a absolventů a zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají absolventy, v nichž se nacházejí zeměpisné polohy. Tato data byla také použita společností AffordableCollegesOnline.org, která identifikovala Adelphi jako jednu ze 84 vysokých škol v New Yorku, kde se tituly vyplácely a studenti získali více než ostatní instituce. Výroční zpráva Payscale o návratnosti investic (ROI) společnosti Payscale zjišťuje Adelphi s nejvyšší roční procentní návratností investic (ROI), kdy je finanční pomoc určena na jakoukoli školu na Long Island. Absolventi společnosti Adelphi zaznamenávají návratnost investic ve výši 10,6% roční návratnosti investic a 30letý čistý výnos ve výši 545 000 USD.

ZVLÁŠTNÍ STUPNICE

Adelphi University je Robert B. Willumstad škola podnikání je zařazena č. 16 mezi Top Management stupně 'Top 25 MBA programy v New Yorku pro rok 2017 a je zařazen mezi Top Management Degrees' Top 25 vysokoškolských New York Business School v roce 2017. Adelphi je MBA je uznáván za "kombinaci vzdělávací excelence a cenové dostupnosti", zatímco jeho podzemní program je citován pro akreditaci AACSB International a Střední státy pro vysokou školu, stejně jako jeho prestižní žebříček US News

DŮVĚR VZDĚLÁVÁNÍ

Vzdelávací důvěra poznamenala, že Adelphi je "top 25 ziskem v poměrech absolventů Hispánského studia mezi soukromými institucemi." Zpráva s názvem "Zvýšení dosaženého stupně zlepšením poměru absolventů a uzavřením mezer pro studenty hispánského jazyka" - naznačuje, že Adelphi dosáhl silných zisků ve zlepšování výsledků pro studenty latinského jazyka.

SPOJENÉ NÁRODY

V roce 2003 Výbor Spojených národů pro nevládní organizace Ministerstva pro informace veřejnosti schválila Adelphi jako nevládní organizaci jako uznání závazku univerzity přinést globální povědomí o mezinárodních otázkách a Organizaci spojených národů univerzitě a veřejnost."

UZNÁVÁNÍ VZDĚLÁVÁNÍ UČITELŮ Z NYCDOE

Adelphi s ostatními regionálními školami pro nejvyšší procento učitelů - 12 procent - se považuje za vysoce efektivní ve zlepšování studenta na standardizovaných matematických a anglických testech mezi čtvrtou a osmou třídou v Zprávách o přípravě učitelů z Newyorského ministerstva školství. Toto uznání bylo napsáno v The Wall Street Journal a na internetových stránkách Politico.

MYMAJORS MAGAZINE

Adelphi byl uveden v časopise MyMajors jako jedna z 20 nejlepších škol s nejvhodnějšími značkami. Potenciální studenti absolvují kvíz MyMajors a porovnávají se s nimi ze svých 7200 vysokých škol.

PŘEZKOUŠENÍ SLEDOVÁNÍ

Sledování sluchu s názvem Adelphi University a jejími partnery v konsorciu dlouhého ostrova doktor audiologie (Au.D.) do svého nejlepšího seznamu pro slyšení odborníků v oblasti zdravotnictví.

SIERRA CLUB

Adelphi je hlavní Garden City areál je registrované arboretum, část proč Sierra klub pojmenoval University "chladná škola."

INSTITUCE VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ VZTAHUJÍCÍ SE K DOSPĚLÝM DOSPĚLÍM

Adelphiho vysoká škola odborných a průběžných studií (bývalá univerzitní vysoká škola) je členem koalice Rady pro dospělé a zkušenostní vzdělávání (CAEL), koalice institucí zaměřených na vzdělávání dospělých (ALFI). Vysoká škola odborných a další studií je jen jednou ze tří členských institucí ALFI v New Yorku.

NÁVOD K PROGRAMU URČITÝCH HODNOCENÍ

Pokročilý program pro studijní programy v oblasti mimořádné situace byl zařazen do pozice Adelphi University # 10 jako špičková vysoká škola pro magisterské stupně v oblasti řízení mimořádných událostí.

DĚTSKÁ VÝBĚR CENA

Cenu ženského výběru zahrnovala Adelphi University jako jednu z 300 nejlepších vysokých škol pro ženy na základě kritérií, včetně bezpečnosti areálu, pověsti, poměru mezi studenty a fakultami, hloubky vzdělání a čtyřleté míry absolvování.

PŘEZKUM ANIMACE KARIÉRA

Adelphi University byla jmenována na seznam 50 nejlepších škol v USA pro herní design a vývoj Animation Career Review.

NEJLEPŠÍ UNIVERZITA PROVÁDĚJÍCÍ CENTRA UMĚNÍ V USA

ClickitTicket pojmenoval Adelphi PAC jedním z 35 středisek Best Performing Arts v zemi, s ohledem na vynikající technologii a kreativitu.

TOP 50 ONLINE PROGRAMY SPORTOVNÍHO ŘÍZENÍ

Adelphi University byla jmenována do seznamu národních 50 nejlepších online magisterských programů pro řízení sportu 2018 v on-line školení o podnikání a kariéře průvodce Top Management Degrees.

S ohledem na výjimečné ocenění udělené na škole Adelphi je hrdý na to, že stojí na své pověsti o dokonalosti v akademických oborech, na zkušenostech učení atletiky a návratnosti investic. Univerzita bude nadále vyzývat se k tomu, aby nabídla výjimečné vzdělávací a servisní příležitosti, které umožní studentům a celé komunitě růst.

Teacher.org je v srpnu 2016 nejlepších vysokých škol pro magisterské ve vzdělávání zařazen Adelphi University č.13 na jejich seznamu z 352 kvalifikačních škol.

Nadace Carnegie pro rozvoj výuky vybraných 115 amerických vysokých škol a univerzit pro její klasifikaci angažovanosti v roce 2010. Adelphi University byla příjemcem.

Na americké zprávě

Forbes se umístil na Adelphi University č. 381 na seznamu nejlepších amerických škol.

Adelphi University na první pohled

Moderní metropolitní univerzita s personalizovaným přístupem k vysokoškolskému vzdělávání.

Adelphi University je vysoce oceněná, vysoce hodnocená, silně propojená doktorská výzkumná univerzita nabízející výjimečné programy v oblasti liberálních umění a věd a odborné přípravy s obzvláštní silou ve svých čtyřech základních uměních a humanitních oborech, STEM a společenských vědách, povolání v oblasti obchodu a vzdělávání a zdraví a wellness. Adelphi se věnuje transformaci životů studentů prostřednictvím malých tříd, praktického učení a inovativních způsobů, jak podpořit úspěch studenta.

Založena v Brooklynu v roce 1896, Adelphi je nejstarší soukromá koedukovaná univerzita Long Island. Dnes Adelphi nabízí téměř 8 000 studentů v krásném hlavním kampusu v Garden City v New Yorku - pouhých 23 mil od kulturních a stážových příležitostí v New Yorku - a na dynamických výukových centrech na Manhattanu, Hudson Valley a Suffolk County a on-line.

Více než 100 000 absolventů programu Adelphi získalo dovednosti, které profesionálně prospívají jako aktivní, pečující občané, kteří se vyznačují univerzitou, svými společenstvími a světem.

Historie Univerzity Adelphi University

Podívejte se, jak se Adelphi stala mocnou institucí.

Kořeny Adelphi University dostaly až do roku 1863 a založení Adelphi akademie, soukromé přípravné školy v Brooklynu v New Yorku. Akademie byla založena v roce 1869 a její správní rada byla pověřena vytvořením prvotřídní instituce pro nejširší a nejdůkladnější školení a co největší dostupnost jejích výhod pro největší počet našich obyvatel. Škola rychle získala pověst svých inovativních učebních osnov, zejména v oblasti tělesné kultury a vzdělávání v raném dětství.

Jmenování PhDr. Charlesa H. Levermoreho, vedoucího akademie v roce 1893, bylo důležitým momentem v historii Adelphiho. Uvědomil si, že město Brooklyn je bez liberální umělecké školy, Levermore využil příležitosti založit Adelphi College. Prostřednictvím úsilí Timothy Woodruff, bývalého guvernéra nadporučíka státu New York a budoucího prezidenta správní rady Adelphi, Adelphi College, s 57 studenty a 16 instruktory, byla udělena charta - jedna z nejčasnějších listin udělených koedukující vysoké škole Rada guvernérů státu New York - 24. června 1896. Od té doby vydané tituly nesly pečeť Adelphi College a University of State New York a byly podepsány důstojníky College a kancléřem a tajemník univerzity. V příštích 25 letech zůstala akademie neporušená, avšak oddělená od akademie.

Během příštích 100 let se Adelphi významně změnil. V roce 1929 se Adelphi University stala první soukromou, coeducational institucí vysokoškolského vzdělávání na Long Island. Od té doby přes naše dveře prošlo více než 100 000 studentů, kteří zanechali svou známku na univerzitě i na světě mimo ni.

Dnes Adelphi prosperuje. Naše vysoké školy a školy zahrnují Vysokou školu umění a vědy; Gordon F. Derner School of Psychology; vysoká škola Honors; Robert B. Willumstad School of Business; školní škola Ruth S. Ammon; Škola ošetřovatelství; Škola sociální práce; a Vysoká škola profesních a další studií. Oživili jsme naši akademickou komunitu a investovali do naší budoucnosti. Naše fakulta vede cestu k tomu, aby naši studenti získali nejlepší vzdělání v regionu a že Adelphi nadále slouží našim místním komunitám jako životně důležitý zdroj. Když se náš strategický plán změní na vizi pro naši budoucnost, komunitní kampus se shromáždila, aby dosáhla společných cílů zaměřených na stipendium a studentský úspěch.

Zatímco univerzity po celé zemi vylučují fakultu, Adelphi zaměstnává více než 280 nových profesorů od roku 2001. Aktuální fakulta na plný a částečný úvazek celkem 956, s poměrem student / fakulta 10: 1. Abychom zajistili, že naši vědci mají prostředky potřebné k dosažení svých cílů, investovali jsme do infrastruktury miliony dolarů. Obnovili jsme naše zařízení; modernizovali naši technologii a vytvořili inteligentní učebny; dramaticky zlepšily naše knihovny - jak zařízení, tak sbírky; a investoval do nových zařízení, včetně nejmodernějších laserů pro dvě nové laboratoře fyziky, atomového skenovacího mikroskopu a stroje pro nukleární magnetickou rezonanci pro chemický program, nové klavíry od Steinway

Učenci na univerzitě významně přispívají k jejich disciplínám. V posledních letech byli členové fakulty Adelphi uznáváni jako Fulbrightoví a Hartfordští učenci a získali finanční prostředky z Národní nadace pro humanitní vědy, Národních institucí zdraví a Národní vědecké nadace. Škola sociální práce je akreditována na maximální dobu, kterou uděluje akreditační agentura. Ve skutečnosti byla naše škola sociální práce opětovně potvrzena bez doporučení ke zlepšení Radou pro evaluační komisi pro vzdělávání v oblasti sociálního práce a dokument samostudijnosti školy tak ohromil radu, že je nyní používán jako model v rekvalifikačních školeních pro další programy.

V současné době se v našich učebnách, v našich programech, na našich sportovních hřištích v hlavním areálu Garden City av centrech na Manhattanu, Hauppauge a Poughkeepsie prosperuje téměř 8 000 studentů. Naši studenti získali ocenění a národní uznání za své stipendium, službu a vedení.

Adelphi také usiluje o sloučení své lokality, státu a národa prostřednictvím výzkumu a praxe své fakulty; posílení vazeb mezi odbornými školami a komunitou; pořádání významných kulturních akcí na jejím areálu; a hlavně vzdělání generace budoucích vůdců a informovaných občanů, odborníků a členů komunity.

Adelphi University mise a vize

Prohlášení o poslání

Naše univerzita transformuje životy všech studentů tím, že vytváří výrazné prostředí intelektuální rigoróznosti, výzkumu, tvořivosti a hluboké angažovanosti ve čtyřech klíčových oblastech zájmu: umění a humanitních věd, STEM a společenské vědy, povolání a zdraví a wellness.

Vidění

Stane se národně uznávaným vůdcem - standardním nositelem - znovu definovat praktickou a osobní hodnotu vzdělání pro studenty, pomáhat jim definovat jejich úspěchy ve třídě, na akademické půdě, v kariérech a komunitách i mimo ni.

Hodnoty

Jsme vedeni šesti základními hodnotami, které ilustrují typ společenství, kterou chceme vytvořit:

 1. Akademická dokonalost
 2. Kreativita a inovace
 3. Společenství a spolupráce
 4. Globální povědomí a rozmanitost
 5. Respekt k jednotlivci
 6. Pravda a bezúhonnost

Tato škola dále nabízí:

Advanced Certificate

Adelphi University

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a ... [+]

Získejte odborné znalosti, získáte uznání a nastavte se na kariérní postup s našimi certifikačními programy.

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a poruchách autistického spektra (Advanced ASD), které nabízí Škola vzdělávání Ruth S. Ammon. Programy vám poskytují mimořádně bohaté zkušenosti s učením, znalosti, které můžete okamžitě aplikovat na pracoviště a cenné vzdělávací pověření.

Nabízejí také jedinečnou možnost studovat a získat náhled od Stephen Shore, Ed.D., národně uznávaného akademika a členu fakulty Adelphi University jehož odbornost je plně informována jeho zkušenostmi žijícími v autistickém spektru.... [-]

Spojené státy americké Garden City
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adelphi University

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a ... [+]

Získejte odborné znalosti, získáte uznání a nastavte se na kariérní postup s našimi certifikačními programy.

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a poruchách autistického spektra (Advanced ASD), které nabízí Škola vzdělávání Ruth S. Ammon. Programy vám poskytují mimořádně bohaté zkušenosti s učením, znalosti, které můžete okamžitě aplikovat na pracoviště a cenné vzdělávací pověření.

Nabízejí také jedinečnou možnost studovat a získat náhled od Stephen Shore, Ed.D., národně uznávaného akademika a členu fakulty Adelphi University jehož odbornost je plně informována jeho zkušenostmi žijícími v autistickém spektru.... [-]

Spojené státy americké Garden City
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Associate Degrees

Adelphi University

Adelphi University Online Associate of Science ve správě pohotovostních služeb (AS v ESA) vám rychle poskytne stavební bloky pro vstup nebo rozvoj v tomto dynamickém, nár ... [+]

Zjistěte, co je zapotřebí k tomu, abyste byli připraveni na cokoli - a vzdělajte své vzdělání a kariéru na další úroveň.

Adelphi University Online Associate of Science ve správě pohotovostních služeb (AS v ESA) vám rychle poskytne stavební bloky pro vstup nebo rozvoj v tomto dynamickém, náročném a odměňujícím se oboru. Získáte nejen praktické znalosti a dovednosti, které můžete okamžitě aplikovat na svou profesi, komunitu a život, ale také pověření zvyšující kariéru.

Naše nejmodernější kurikulum v plánování všech rizik se vztahuje na disciplíny, organizace, průmyslová odvětví a odvětví, které otevírají dveře různým pracovním příležitostem v oblasti tísňových služeb. Byl vyvinuta a vyučována vedoucími pedagogy, výzkumnými pracovníky a odborníky z praxe, mnozí s předními zkušenostmi při řízení velkých plánovaných a neplánovaných událostí, včetně prezidentských návštěv, celosvětových setkání, teroristických útoků, epidemií v oblasti zdraví, dopravních havárií a přírodních katastrof.... [-]

Spojené státy americké Garden City
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Adelphi University

Adelphi University Online Graduate Certificate in Emergency Management efektivně a efektivně vybavuje studenty znalostmi a dovednostmi, které se vztahují na všechny disci ... [+]

Získejte znalosti, dovednosti a postřehy od vedoucích pracovníků v oboru a získáte pověření o zvyšování kariéry - podle vlastního plánu.

Adelphi University Online Graduate Certificate in Emergency Management efektivně a efektivně vybavuje studenty znalostmi a dovednostmi, které se vztahují na všechny disciplíny a průmysl - za pouhý rok. Jak ukazují nedávné události, manažery v organizacích všech velikostí a v každém regionu musí být připraveny při nouzovém úderu. Bez ohledu na vaše povolání získáte certifikát pro nouzové řízení online od společnosti Adelphi, abyste mohli používat zásady řízení mimořádných událostí na pracovišti, v komunitě a v životě.... [-]

Spojené státy americké Garden City
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adelphi University

Adelphi University vybudovala vysoce kvalitní, akademicky přísný on-line anglický-španělský překlad studijního programu Certificate Studies, který poskytuje dvojjazyčným ... [+]

Zdokonalte své dvojjazyčné dovednosti a absolvent připravujete k využití kariérních příležitostí v rychle se rozvíjející oblasti.

Adelphi University vybudovala vysoce kvalitní, akademicky přísný on-line anglický-španělský překlad studijního programu Certificate Studies, který poskytuje dvojjazyčným jednotlivcům možnost rychle a pohodlně rozvíjet dovednosti, které jsou ve vysoké poptávce.

Program je přístupný veřejnosti. Nemusíte být studentem Adelphi, který se zapíše do kurzů a může bydlet kdekoli na světě. Plně online učitelský nekódovaný anglicko-španělský certifikát připravuje absolventy k certifikační zkoušce American Translators Association (ATA) a může být dokončen za 6 až 8 měsíců.... [-]

Spojené státy americké Garden City
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, Spojené státy americké
Website