Přečtěte si oficiální popis


The Škola mezinárodní služby (SIS) na americké univerzitě chápe, že složité globální výzvy vyžadují interdisciplinární řešení založená na spolupráci. Rozmanitá komunita SIS je spojena myšlenkou služby.

Odborná fakulta, podpůrný personál a síť úspěšných vrstevníků připravují studenty na kariéru v mezinárodních záležitostech, s důrazem na mezikulturní citlivost a porozumění, odborné znalosti a silné analytické dovednosti. SIS je v časopise Foreign Policy pravidelně zařazován mezi špičkové školy mezinárodních záležitostí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

American University - School of International Service (SIS)

AU MA v mezinárodních vztazích kombinuje pokročilé mezinárodní vztahy teorie a metody s koncentrací v globální bezpečnosti a řešení konfliktů, nebo udržitelný mezinárodní ... [+]

The on-line magisterské umění v mezinárodních vztazích je speciálně navržen tak, aby poskytoval studentům základ v pokročilých oblastech mezinárodních vztahů, stejně jako specializace v interdisciplinárním oboru. Současné koncentrace zahrnují řešení globální bezpečnosti a řešení konfliktů a udržitelný mezinárodní rozvoj.

Studenti a členové fakulty spolupracují v reálném čase v týdenních živých online kurzech, které jsou dodávány prostřednictvím inovativní platformy pro videokonference. Očekává se, že studenti dokončí kurzy a četby před těmito malými živými diskusními zasedáními.

Prostřednictvím využívání inovativních technologií a skutečných zkušeností, International Relations Online kombinuje flexibilitu globálního on-line programu s přísností, kvalitou a třídou interakcí zkušeností na univerzitě. Studenti programu využívají:... [-]

Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině