A.T. Still University, Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

AT Still University of Health Sciences slouží jako univerzita zaměřená na učení, která se zaměřuje na přípravu vysoce kvalifikovaných odborníků prostřednictvím inovativních akademických programů se závazkem pokračovat v osteopatickém dědictví a zaměřuje se na celoživotní zdravotní péči, stipendium, komunitní zdraví, interprofesionální vzdělávání, rozmanitost a nedostatečné služby populací.

Další informace o univerzitě AT Still

AT Still University (ATSU) je zakládající institucí osteopatická zdravotní péče, založená v roce 1892 Andrew Taylor Still. Jako přední univerzita zdravotnických věd se ATSU skládá ze dvou areálů (Kirksville, Mo. a Mesa, Ariz.) Na více než 200 akrech se šesti prestižními školami. Prostřednictvím učebních prostředí se jedná o oborové a online zdravotní péči, jakož i o komunitní partnerství po celém světě. ATSU má více než 700 zaměstnanců, kteří jsou věnováni neziskové misi a průměrnému ročnímu zápisu více než 3 100 studentů z 35 zemí.


Naše škola je proslulá svou preeminencí jako multidisciplinární vychovatelka v oblasti zdravotní péče. Univerzita je zaměřena na integraci zakládajících principů osteopatické medicíny a pokročilých poznatků dnešní vědy. ATSU nepřetržitě získává ocenění jako vysokoškolská univerzita v oblasti zdravotnických věd s nejlepším vzdělávacím programem v oboru a komunitním posláním, aby sloužil nedotčenému. Univerzita má bohatou historii vedení v oborech zdravotní výchovy i v korelovaném výzkumu./>

ATSU vnáší do studentů soucit, zkušenosti a znalosti potřebné k oslovení celé osoby a formování zdravotní péče v komunitách, kde jsou největší potřeby. Inspirovány k ovlivnění celoživotní zdravotní péče, absolventi ATSU přispívají k budoucnosti integrované péče a současně vedou s nezištnou vášní v komunitách, kterým slouží.

Univerzita AT Still je akreditována komisí pro vyšší vzdělávání.

Vysoká škola postgraduálních studií v oblasti zdraví

Cílem College of Graduate Health Studies na univerzitě AT Still je poskytovat komplexní a relevantní znalosti v oblasti online zdravotního managementu prostřednictvím špičkové kvality inovativního on-line vzdělávání.


Vysokoškolské studijní programy poskytují pracovním zdravotnickým pracovníkům příležitost získat prestižní titul v oboru zdravotnictví. Možnosti na vysoké škole zdravotnických studií zahrnují: doktor vzdělání ve zdravotnictví profese, doktor lékařských věd, doktor zdravotnictví, magisterské zdravotnické správy, magisterské veřejné zdraví, magisterské veřejné zdraví - zubní důraz, a magisterské vědy v Kineziologie./>

ATSU College of Graduate Health Studies ztělesňuje ATSU zakládající principy osteopatické medicíny. Od roku 1892 fungují principy společnosti Andrew Taylor Still jako naše zakládající principy a staly se celosvětovým modelem osteopathické výchovy ke zdravotní péči.

Zdravotní management je dnes jedním z nejrychleji se rozvíjejících profesí, s rozšiřujícími se příležitostmi, které mají skutečný rozdíl v komunitách, kterým budete sloužit. Zdravotní péče dnes a v budoucnu potřebuje více soucitných a vizionářských vedoucích k překonání problémů, které před sebou stojí.

Významné on-line doktorské a magisterské studijní programy ATSU-CGHS poskytují flexibilitu potřebnou pro práci profesionálů při plnění cílů jejich profesního rozvoje. Učební plán odráží nejaktuálnější pokrok v oboru a připravuje absolventy, aby byli proaktivní v navigaci v neustále se měnícím přílivu zdravotní péče. ATSU Online studenti mají také příležitost získat skutečné klinické zkušenosti ve svých rodných městech, v jiných oblastech země a na celém světě.

Absolventi se stávají součástí 125leté historie excelence a jsou spojeny s rodinou odborníků, kteří mají vášeň sloužit tam, kde je to potřeba nejvíce.

Naše programy

  • Master of Health Administration
  • Mistr veřejného zdraví
  • Master of Public Health - zubní důraz
  • Master of Science v kineziologii
  • Doktor zdravotní správy
  • Doktor zdravotní výchovy
  • Doktor lékařských věd

Místa

Kirksville

Adresa, 1. řádek
800 W. Jefferson St.
MO 6350 Kirksville, Missouri, Spojené státy americké