Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola smluvních vztahů ve Spojeném království je přední online navštěvující škola pro inženýrství, stavebnictví, management, angličtinu a školení a kurzy CPD.

Jako celosvětová organizace poskytuje studentům po celém světě kurzy Online Online (Live Online). Nabízí pokročilé kurzy diplomové úrovně, kurzy odborné praxe, kurzy odborné praxe a výcvikové kurzy pro stavební průmysl profesionálům budoucnosti, kteří budou pokračovat v dosažení světlé kariéry a mohou se stát energetickými globálními představiteli stavebního průmyslu. Navíc nabízí efektivní anglický program nazvaný NESOL, který nabízí nativní angličtinu pro řečníky jiných jazyků.

Kurz o online účastí znamená, že nemusíte nutně opustit své pracovní místo, nemusíte nutně opustit svůj domov a rodinu. Zúčastníte se živých on-line přednášek a konzultací z vašeho domova nebo ze zahraničních středisek. Vysoká škola přináší skvělou příležitost k tomu, aby se učil standardní britské vzdělání za přijatelný poplatek za kurz. Budete mít pocit, jako byste se nacházeli v prostředí učebny s kurzy online účasti.

Vysoká škola je hrdá na založení smlouvy a obchodního řízení Kurzů a svých výsledků prostřednictvím přidané hodnoty a standardních kurzů. Kvalita a hodnota kurzů se odráží v úspěšnosti svých absolventů, kteří jsou vedoucími na trh práce.

Můžete mít potíže s výběrem správného kurzu, který odpovídá vašim potřebám a zájmům a vysoká škola má místních kariérových poradců nebo center v jižní a východní Asii a na Středním východě, aby vám pomohli. Škola plánuje rozšířit své kariérní poradenství služby Ruska a Jižní Ameriky i do budoucna. Kariéra poradci jsou tu pro vás a pomůže vám vybrat si kurz, který nejlépe odpovídá vašim zájmům a profesní aspirace.

College of Contract Management nabízí uznávanou kvalifikaci a soubor dovedností, a to může otevřít dveře k budoucím pracovním příležitostem a progrese.

Výuka a vzdělávání

Strategie výuky a učení pro každý předmět jsou odvozeny z výsledků kurzu. K dosažení cílů programu se používají výukové metody pro spolupráci online, včetně živých on-line přednášek, poznámek o kurzech, cvičení, skupinových diskusí, zpětné vazby o příspěvcích studentů a online prezentací.

Model online účasti, který podporuje spolupráci v interaktivním vzdělávacím prostředí, má své tradiční zaměření na poskytování obsahu a komunikaci spolu s důrazem na svět technologií.

Na podporu nezávislého učení byly vyvinuty různé online vzdělávací zdroje. Přednáškové poznámky, seznamy čtenářů, úkoly a výukové semináře podporují nezávislé online učení. Od studentů se očekává, že budou číst rozsáhle. Čtení může být použito k podrobnému prozkoumání konkrétních témat, prozkoumání řady hledisek, pro rozvíjení otázek a pro identifikaci možných odpovědí. Skupinová práce je navržena tak, aby se studenti naučili organizovat a organizovat kolektivní nebo kooperativní pracovní procesy.

Studenti jsou také povzbuzováni, aby se zúčastnili online přednášek, které usnadňují interakci mezi přednášejícími a studenty. Vysoká škola představila nejefektivnější strategii on-line navštěvovacích a vzdělávacích středisek, která by usnadnila on-line přednášky, konzultace a diskuse s lektorem a mentorem, aby se zvýšila míra interakce mezi spolužáky a přednášejícími.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

The College of Contract Management (Online)

V kurzech se dozvíte nejjednodušší způsob, jak úspěšně absolvovat zkoušky, jaké zkoušející bude hledat při psaní a mluveních, proč jste neuspěli testy, kde máte časté chy ... [+]

IELTS zkouška je výzva

IELTS (Mezinárodní testovací systém angličtiny) je nejpopulárnější zkouškou pro posouzení úrovně angličtiny pro žadatele o vstup do vysokoškolského studia v angličtině, žádosti o migraci a vízum.

V současné době je test IELTS dostupný ve více než 130 zemích a může být přijat až 48krát ročně. Takže, ať jste kdekoli, máte přístup k kurzu IELTS Příprava na zkoušky online.

Je nezbytné:

Vstup na univerzity ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě, na Novém Zélandu a USA Migrace aplikací do Austrálie, Kanady a Nového Zélandu Závislost žádosti o trvalé vízum do Spojeného království

Lidé, kteří chtějí dosáhnout výše uvedeného, ​​budou potřebovat pomoc při získávání základního skóre prostřednictvím online kurzu, který je nákladově efektivní s přidanou hodnotou. Vysoká škola řízení smluv nabízí kurz IELTS pro přípravu na zkoušku, který vám pomůže získat nejlepší možný stupeň v akademických nebo všeobecných zkouškách IELTS.... [-]

Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
276 - 900 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The College of Contract Management (Online)

Pokročilý diplom v odborné praxi v oblasti řízení smluv vám poskytne kompetentní dovednosti k zahájení své kariéry jako manažer smlouvy / projektový manažer / správce sml ... [+]

Kurz odborné praxe řízení řízení Celkový poplatek za kurz 1.490, - Kč Celkem 50 kreditů v rámci ECTS (Evropský převod a shromažďování kreditů) Počet modulů 8 Můžete se naučit, zatímco vy pracujete

Akreditované Chartered Institution of Civil Engineering Surveyors, Chartered Institute of Arbitrators, Chartered Management Institute a Quanti Surveyor International

Úvod

Pokročilý diplom v odborné praxi v oblasti řízení smluv vám poskytne kompetentní dovednosti k zahájení své kariéry jako manažer smlouvy / projektový manažer / správce smlouvy / reklamační poradce / projektový inženýr. Kurz je určen pro profesionály, kteří pracují jako správce staveniště / stavební ředitel / projektový manažer / stavební inženýr / inspektor množství / právník v odvětví stavebnictví a ropy a plynu. Pokud jste absolvovali bakalářský program v oblasti strojírenství, geodézie nebo práva nebo řízení nebo jiných relevantních stavebních studií, může to vést k profesionální profesní kariéře v odvětví stavebnictví, ropy a zemního plynu.... [-]

Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 - 9 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině