The College of Contract Management (Online)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola smluvních vztahů ve Spojeném království je přední online navštěvující škola pro inženýrství, stavebnictví, management, angličtinu a školení a kurzy CPD.

Jako celosvětová organizace poskytuje studentům po celém světě kurzy Online Online (Live Online). Nabízí pokročilé kurzy diplomové úrovně, kurzy odborné praxe, kurzy odborné praxe a výcvikové kurzy pro stavební průmysl profesionálům budoucnosti, kteří budou pokračovat v dosažení světlé kariéry a mohou se stát energetickými globálními představiteli stavebního průmyslu. Navíc nabízí efektivní anglický program nazvaný NESOL, který nabízí nativní angličtinu pro řečníky jiných jazyků.

Kurz o online účastí znamená, že nemusíte nutně opustit své pracovní místo, nemusíte nutně opustit svůj domov a rodinu. Zúčastníte se živých on-line přednášek a konzultací z vašeho domova nebo ze zahraničních středisek. Vysoká škola přináší skvělou příležitost k tomu, aby se učil standardní britské vzdělání za přijatelný poplatek za kurz. Budete mít pocit, jako byste se nacházeli v prostředí učebny s kurzy online účasti.

Vysoká škola je hrdá na založení smlouvy a obchodního řízení Kurzů a svých výsledků prostřednictvím přidané hodnoty a standardních kurzů. Kvalita a hodnota kurzů se odráží v úspěšnosti svých absolventů, kteří jsou vedoucími na trh práce.

Můžete mít potíže s výběrem správného kurzu, který odpovídá vašim potřebám a zájmům a vysoká škola má místních kariérových poradců nebo center v jižní a východní Asii a na Středním východě, aby vám pomohli. Škola plánuje rozšířit své kariérní poradenství služby Ruska a Jižní Ameriky i do budoucna. Kariéra poradci jsou tu pro vás a pomůže vám vybrat si kurz, který nejlépe odpovídá vašim zájmům a profesní aspirace.

College of Contract Management nabízí uznávanou kvalifikaci a soubor dovedností, a to může otevřít dveře k budoucím pracovním příležitostem a progrese.

Výuka a vzdělávání

Strategie výuky a učení pro každý předmět jsou odvozeny z výsledků kurzu. K dosažení cílů programu se používají výukové metody pro spolupráci online, včetně živých on-line přednášek, poznámek o kurzech, cvičení, skupinových diskusí, zpětné vazby o příspěvcích studentů a online prezentací.

Model online účasti, který podporuje spolupráci v interaktivním vzdělávacím prostředí, má své tradiční zaměření na poskytování obsahu a komunikaci spolu s důrazem na svět technologií.

Na podporu nezávislého učení byly vyvinuty různé online vzdělávací zdroje. Přednáškové poznámky, seznamy čtenářů, úkoly a výukové semináře podporují nezávislé online učení. Od studentů se očekává, že budou číst rozsáhle. Čtení může být použito k podrobnému prozkoumání konkrétních témat, prozkoumání řady hledisek, pro rozvíjení otázek a pro identifikaci možných odpovědí. Skupinová práce je navržena tak, aby se studenti naučili organizovat a organizovat kolektivní nebo kooperativní pracovní procesy.

Studenti jsou také povzbuzováni, aby se zúčastnili online přednášek, které usnadňují interakci mezi přednášejícími a studenty. Vysoká škola představila nejefektivnější strategii on-line navštěvovacích a vzdělávacích středisek, která by usnadnila on-line přednášky, konzultace a diskuse s lektorem a mentorem, aby se zvýšila míra interakce mezi spolužáky a přednášejícími.

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
College of Contract Management
2 Beaumont Ct
Vicarage Hill


GH34 1FE UK Online, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium