Přečtěte si oficiální popis

S takovými úzkými vazbami mezi právem a obchodem má smysl, že odborník na právní vzdělávání je dobře vybaven pro rozvoj vynikající obchodní školy.

Se zaměřením na praktické učení se univerzita právnické fakulty zaměřuje na to, aby studenti byli zaměstnatelní a byli připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdí na vytvoření správného vzdělávacího prostředí, které vám umožní dosáhnout vašich obchodních aspirací.

Žebříčky

Univerzita práva získala v roce 2017 v žebříčku pro výuku excelence vlády (TEF) ocenění Gold za své vysokoškolské vzdělávání, učení a výsledky. Toto ocenění vypršelo v červnu 2019 a bylo nahrazeno TEF Silver.

Mnohé z programů Univerzity právnického podnikání jsou akreditovány prestižním Chartered Management Institute (CMI) a studenti budou mít navíc k úspěšnému ukončení studia také diplom CMI.

Studenti na akreditovaných programech získají také bezplatné členství v CMI po dobu trvání kurzu a po dobu jednoho roku po dokončení. Mezi výhody patří přístup do největší knihovny řízení ve Velké Británii, přístup k online zdrojovému portálu, rady od náborových manažerů a přístup k on-line komunity mentorů CMI.

Zaměstnatelnost

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co děláme na Business School.

Náš tým zaměstnatelnosti vám poskytne individuální poradenství, jak úspěšně spolupracovat s obchodními kontakty významných britských náborářů, jako jsou IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), s nimiž se setkáte prostřednictvím akcí, workshopů a návštěv k organizacím, což vám umožní vidět z vlastní ruky, jak funguje podnik v reálném světě.

Připojení

Naše zkušenosti a zkušenosti na Právnické fakultě nám umožnily vytvořit celosvětové spojení v právním a podnikatelském sektoru a díky těmto vztahům jsme si uvědomili, jak důležité je mít možnost se spojit s potenciálními zaměstnavateli, když začínáte tvoje kariéra.

Proto jsme vyvinuli silné globální vztahy s firmami a zaměstnavateli, abychom mohli poskytnout vynikající příležitosti k vytváření sítí.

Poloha v Londýně

Postgraduální programy na University of Law Business School jsou vyučovány v Londýně Bloomsburycampus v srdci obchodního centra hlavního města a v jedné z nejživějších oblastí Londýna.

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Naše kurzy

Univerzita práva Business School nabízí řadu postgraduálních programů po celé Británii, včetně:
  • MSc Strategické řízení podniku
  • Vedení MSc a řízení lidských zdrojů
  • MSc Mezinárodní Marketing
  • MSc Podnikový finanční management
  • MSc Globální účetnictví

Nabízíme také kurzy Master of Business Administration (MBA), které byly vyvinuty pro profesionály z jakékoli disciplíny, kteří se snaží pokročit ve své současné roli nebo posílit svou kariéru, aby pokročili do senior managementu a vedoucích rolí.

Nabízíme dva programy, které vám umožňují specializovat se na mezinárodní právo nebo podnikání.

  • MBA Podnikání
  • Mezinárodní právo MBA

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

The University of Law Business School Online

Tento titul je ideální pro ty, kteří se zajímají o budoucí kariéru v oblasti bankovnictví, osobních financí a podnikových financí, nebo o účetního, který nabízí vynikajíc ... [+]

Online MSc Corporate Financial Management

Díky našemu partnerství s GISMA Business School je tento kurz k dispozici ke studiu na univerzitě v Berlíně. Podrobnosti naleznete na www.gisma.com. Pro ty, kteří hledají větší flexibilitu, je tento kurz také k dispozici ke studiu 100% online. Tento titul je ideální pro ty, kteří se zajímají o budoucí kariéru v oblasti bankovnictví, osobních financí a podnikových financí, nebo o účetního, který nabízí vynikající základ pro vaši kariéru nebo další studium. Kromě získání formální kvalifikace vytvoříte portfolio dovedností, které můžete ukázat budoucím zaměstnavatelům.

Zaměřujeme se na zkušenosti studentů se studiem a chceme zajistit, aby naši absolventi byli připraveni na kariéru, se znalostmi, dovednostmi a atributy, které zaměstnavatelé vyžadují. Můžete studovat program online nebo na akademické půdě. Naši pedagogičtí pracovníci mají rozsáhlé praktické zkušenosti a studenti jsou vyučováni v malých skupinách, které podporují dobré učební vztahy s lektory.... [-]

Spojené království UK Online
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School Online

MSc Globální účetnictví poskytuje postgraduální ocenění se silným zaměřením na zaměstnatelnost. Je ideální pro studenty s numerickým zázemím, kteří mají zájem na rozvoji ... [+]

Online MSc globální účetnictví

MSc Globální účetnictví poskytuje postgraduální ocenění se silným zaměřením na zaměstnatelnost. Je ideální pro studenty s numerickým zázemím, kteří mají zájem na rozvoji hlubších odborných znalostí a kritickém pochopení klíčových aspektů globálního účetnictví, a zejména těch, kteří chtějí usilovat o postavení, pokroky nebo přejít na kariéru v globálním účetnictví účetnictví.

Magisterský program je navržen tak, abyste mohli dokončit svůj kurz za 12 měsíců. Budete rozvíjet široké chápání nejdůležitějších konceptů v globálním účetnictví se strategickou perspektivou v globálním kontextu. Business School se pyšní hloubkou a praktickou relevancí znalostí, které na ni poskytují programy akademiků s praktickými zkušenostmi, aby zajistily, že výzkum bude kombinován s aplikacemi v reálném životě. V online prostředí budete aplikovat teoretické koncepty a účetní a finanční modely na případové studie z reálného života. Program poskytuje intelektuální opory potřebné pro kariéru v rychle se měnícím pracovním prostředí, přísný přístup k sebevědomí a osobnímu rozvoji a významné vystavení světu práce a jeho současným požadavkům.... [-]

Spojené království UK Online
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School Online

MSc International Marketing je určen pro dnešní marketingové profesionály a je v souladu s uznávanými standardy Chartered Institute of Marketing. Program nabízí důkladné ... [+]

Online MSc Mezinárodní Marketing

Díky našemu partnerství s GISMA Business School je tento kurz k dispozici ke studiu v Berlíně. Pro více informací navštivte www.gisma.com. Pro ty, kteří hledají větší flexibilitu, je tento kurz také k dispozici ke studiu 100% online. MSc International Marketing je určen pro dnešní marketingové profesionály a je v souladu s uznávanými standardy Chartered Institute of Marketing.

Program nabízí důkladné uzemnění v podnikání a více specializovaných konceptů a aplikací marketingového managementu. Budete vystaveni relační povaze marketingu a tomu, jak strategické marketingové plánování a komunikace mohou pomoci úspěchu mezinárodní organizace. Můžete se rozhodnout studovat kurz online nebo tváří v tvář.... [-]

Spojené království UK Online
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School Online

MSc v strategickém řízení podniku je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je určen absolventům, kteří mají zájem na rozvoji hlubokých znalostí a kritické zn ... [+]

Online MSc Strategické řízení podniku

MSc v strategickém řízení podniku je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je určen absolventům, kteří mají zájem na rozvoji hlubokých znalostí a kritické znalosti klíčových aspektů strategického podnikání a řízení. Z tohoto kurzu budou těžit zejména ti, kteří chtějí pokračovat, pokročit nebo přejít na kariéru v řízení podniku.

Rozvíjíte široké pochopení nejdůležitějších konceptů řízení se strategickou perspektivou. University of Law Business School se pyšní hlubokou a praktickou relevancí znalostí, které na svých programech přináší akademici s praktickými zkušenostmi. Aplikujete teoretické koncepty a obchodní modely na konkrétní případové studie v praktickém prostředí. Kurz lze studovat online nebo na akademické půdě. Tento stupeň je ideální pro ty, kteří mají zájem o budoucí kariéru v oblasti podnikání a řízení, včetně rolí jako manažer, konzultant, analytik nebo podnikatel.... [-]

Spojené království UK Online
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School Online

MSc Leadership and Human Resource Management vám poskytuje odborné znalosti potřebné k efektivnímu řízení personálu a vedení napříč globálními HR systémy. ... [+]

Online vedení MSc a řízení lidských zdrojů

MSc Leadership and Human Resource Management vám poskytuje odborné znalosti potřebné k efektivnímu řízení personálu a vedení napříč globálními HR systémy. Náš titul je v souladu se standardy Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Požadavky na kurz2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace.Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace.Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.Pro postgraduální obchodní stupně2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace.Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.Pro postgraduální obchodní stupně2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace.Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.Doba trvání... [-]
Spojené království UK Online
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině