University of Portsmouth Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč se k nám připojit?

Portsmouth je vstupní brána otevřená světu. Naše univerzita je stejná. Naše online kurzy na částečný úvazek znamenají, že můžete studovat odkudkoli na světě, když vám to vyhovuje. S námi získáte znalosti a dovednosti, které zvýší vaše kariérní vyhlídky a na cestě vytvoříte globální síť. Připojte se k nám na dalším kroku na vaší vzdělávací cestě. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci vzít vás, kam chcete jít.

# 21
univerzita ve Velké Británii

(Guardian University Guide, 2020)

5
hvězdy pro zaměstnatelnost

(Hodnocení světové univerzity QS)

3
data zahájení za rok

Únor, květen a září

woman, laptop, business

Naši studenti pocházejí z celého světa. Uvítali jsme studenty z téměř 150 zemí a počítali. Rádi vás také přivítáme!

Online kurzy University of Portsmouth, online kurzy, jsou navrženy tak, aby se vešly kolem vás. Nebudete se muset stěhovat domů ani získat vízum, abyste s námi mohli studovat. K vašemu kurzu se můžete dostat odkudkoli na světě prostřednictvím Moodle, našeho snadno použitelného prostředí digitálního učení (DLE). To je možné, protože všechny naše moduly, vzdělávací aktivity a hodnocení jsou dodávány online.

Všechny naše moduly kurzu jsou rozděleny do týdenních sekcí, které lze spravovat, takže kurz bude odpovídat vašemu životnímu stylu a závazkům.

Po absolvování University of Portsmouth prostřednictvím online kurzu bude mít váš diplom o studiu stejný akademický význam jako titul na akademické půdě.

Místa

Portsmouth

Adresa, 1. řádek
Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Portsmouth, Anglie, Spojené království