University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta sociálních věd na univerzitě v Nottinghamu nabízí širokou škálu kurzů v oblasti obchodu, ekonomiky, vzdělávání, geografie, práva, politiky a mezinárodních vztahů a sociologie a sociální politiky.

Reputace excelence

Univerzita v Nottinghamu je celosvětově první 100 univerzitou a řadí se mezi 50 nejlepších v řadě předmětů společenských věd v nejnovějším QS World University Rankings. Skutečně globální instituce, s kampusy v Číně a Malajsii, Nottingham vítá studenty z celého světa.

Nabízí dynamickou učební komunitu, kde je výuka podporována předním světovým výzkumem. V rámci nejnovějšího výzkumného rámce excelence se univerzita na osmém místě ve Velké Británii umístila na míře "výzkumné moci" a více než 97% jejího výzkumu je mezinárodně uznáváno. Fakulta k tomu má cenný přínos s výzkumem, který má rozsáhlé dopady na společnost, včetně ekonomiky, zdraví a blahobytu, kultury, veřejného pořádku a životního prostředí.

Inspirační umístění

Školy uvnitř fakulty jsou umístěny v srdci Anglie, přes University Park a Jubilejní kampus. Krytý 300 akrů, University Park je široce považován za jeden z nejkrásnějších kampusů ve Velké Británii, s jezerem plavby a zelené kopce. Jen 10 minut jízdy autobusem od pulsujícího centra města Nottinghamu a dobře napojené tramvajovou sítí. Jubilejní areál získal četné ocenění za své inovativní budovy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jeho nastavení u jezera a současné plastiky z něj činí inspirativní učební prostředí.

Vyhrazená síť podpory

Univerzita vás vede před příjezdem a podporuje vás během studia. Poskytují informace a rady týkající se řady otázek, včetně mezinárodních kvalifikací, víz, financí, pracovních předpisů a přizpůsobení se životu ve Velké Británii.

Akreditovaný britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii, Centrum pro výuku anglického jazyka poskytuje kurzy před a během studia a rozvíjí vaše jazykové znalosti na požadované úrovni.

Služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí poradenství v oblasti kariéry pro život a Student Services pomáhá s jakýmikoli osobními nebo akademickými problémy, které můžete mít.

Učení v reálném světě

Všechny školy na fakultě mají cenné vztahy s průmyslem a naše kurzy vám vybaví základní dovednosti a odborné znalosti, které budete potřebovat k dosažení vašich profesních cílů.

---

Informace uvedené na této webové stránce byly vypracovány před akademickým rokem, na který se vztahuje. Bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění toho, aby informace obsažené byly přesné v době publikování, avšak změny (například obsah kurzu) se pravděpodobně vyskytnou s ohledem na interval mezi publikováním a zahájením kurzu. Proto je velmi důležité zkontrolovat webové stránky univerzity, abyste si je mohli před spuštěním kurzu nottingham.ac.uk/studywithus zaregistrovat . Tam, kde je rozdíl mezi obsahem této webové stránky a webovou stránkou univerzity, má přednost obsah webových stránek univerzity .

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Postgraduate Certificates » Vidět Online MA » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Summer courses » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Law Certifikáty » Vidět Law PhD » Vidět Law LLB » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Bakalář » Vidět Magistr » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA / PGDip / PGCert Otroctví a osvobození (dálkové vzdělávání)

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 24 měsíců September 2019 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento mezinárodně uznávaný kurz distančního vzdělávání je na prvním místě svého druhu na světě, který vyučují přední světoví akademičtí a praktičtí odborníci. [+]

Přehled

Tento mezinárodně uznávaný kurz distančního vzdělávání je první svého druhu na světě.

Přednášejí je odborníci z praxe, kteří jsou přední světoví odborníci z praxe, která je první rozsáhlou výzkumnou platformou pro ukončení otroctví na světě, která v současné době sleduje satelitní otroctví a zajišťuje, že podniky nepoužívají otrocké práce.

Poskytne vám nejen akademické uzemnění studia současného otroctví, ale také komplexní výcvik o tom, jak nejlépe vylepšit osvobození a sociální reintegraci otrokářů.

Budete seznámeni s klíčovými koncepty a výzvami v otroctví, osvobození, boji proti otroctví a lidským právům a budou těžit z:... [-]


MA Výuka angličtiny pro akademické účely

Online forma Kombinované 2 let February 2019 Spojené království Nottingham

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl potřebné dovednosti k tomu, abyste se stali kompetentním, vědecky informovaným a inovačním anglickým z akademického hlediska (EAP) odborníkem. [+]

Přehled

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl potřebné dovednosti k tomu, abyste se stali kompetentním, vědecky informovaným a inovačním anglickým z akademického hlediska (EAP) odborníkem.

Celosvětově došlo k výraznému nárůstu poptávky po učitelích EAP. Tento růst vyplynul z rozšíření angličtiny jako nástroje výuky, internacionalizace sektoru vysokoškolského vzdělávání, stále více dominantního postavení angličtiny jako jazyka vzdělávání a výzkumu a rychlého rozšiřování přístupu k vysokoškolskému vzdělávání.

Tento kurz se zaměřuje na rozvoj kompetencí učitelů s cílem zlepšit akademickou gramotnost studentů. Zahrnuje znalosti a dovednosti, které zahrnují mnohem víc než základní zvládnutí dovedností v řízení ve třídě a znalost jazykových systémů.... [-]


Postgraduate Certificate

PGCert v mezinárodním právu o lidských právech

Online & Campus forma Kombinované 1 rok September 2019 Spojené království Nottingham

Znalost mezinárodního systému lidských práv se stala základním požadavkem pro ty, kdo pracují na zlepšení lidských práv na celém světě. Tento program distančního učení byl navržen tak, aby vám umožnil studovat na částečný úvazek, aby odpovídal vašim závazkům. [+]

Vstupní požadavky2: 1 (nebo mezinárodní ekvivalent) v právu, humanitních vědách nebo společenských vědách; uchazečům s jinou relevantní kvalifikací nebo zkušenostmiIELTS7,0 (ne méně než 7,0 psaní, 6,5 čtení a 6,0 při mluvení a poslechu) Pokud tyto známky nejsou splněny, jsou k dispozici přípravné kurzy angličtinyZnalost mezinárodního systému lidských práv se stala základním požadavkem pro ty, kdo pracují na zlepšení lidských práv na celém světě. Tento program distančního učení byl navržen tak, aby vám umožnil studovat na částečný úvazek, aby odpovídal vašim závazkům.

Budete mít důkladné zakotvení v oblasti lidských práv a systémů, jakož i příležitost věnovat více odborných zájmů, jako jsou práva dítěte a mezinárodní trestní právo.... [-]


Videos

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Contact
Adresa destinace
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Social Media