University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta sociálních věd na univerzitě v Nottinghamu nabízí širokou škálu kurzů v oblasti obchodu, ekonomiky, vzdělávání, geografie, práva, politiky a mezinárodních vztahů a sociologie a sociální politiky.

Reputace excelence

Univerzita v Nottinghamu je celosvětově první 100 univerzitou a řadí se mezi 50 nejlepších v řadě předmětů společenských věd v nejnovějším QS World University Rankings. Skutečně globální instituce, s kampusy v Číně a Malajsii, Nottingham vítá studenty z celého světa.

Nabízí dynamickou učební komunitu, kde je výuka podporována předním světovým výzkumem. V rámci nejnovějšího výzkumného rámce excelence se univerzita na osmém místě ve Velké Británii umístila na míře "výzkumné moci" a více než 97% jejího výzkumu je mezinárodně uznáváno. Fakulta k tomu má cenný přínos s výzkumem, který má rozsáhlé dopady na společnost, včetně ekonomiky, zdraví a blahobytu, kultury, veřejného pořádku a životního prostředí.

Inspirační umístění

Školy uvnitř fakulty jsou umístěny v srdci Anglie, přes University Park a Jubilejní kampus. Krytý 300 akrů, University Park je široce považován za jeden z nejkrásnějších kampusů ve Velké Británii, s jezerem plavby a zelené kopce. Jen 10 minut jízdy autobusem od pulsujícího centra města Nottinghamu a dobře napojené tramvajovou sítí. Jubilejní areál získal četné ocenění za své inovativní budovy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jeho nastavení u jezera a současné plastiky z něj činí inspirativní učební prostředí.

Vyhrazená síť podpory

Univerzita vás vede před příjezdem a podporuje vás během studia. Poskytují informace a rady týkající se řady otázek, včetně mezinárodních kvalifikací, víz, financí, pracovních předpisů a přizpůsobení se životu ve Velké Británii.

Akreditovaný britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii, Centrum pro výuku anglického jazyka poskytuje kurzy před a během studia a rozvíjí vaše jazykové znalosti na požadované úrovni.

Služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí poradenství v oblasti kariéry pro život a Student Services pomáhá s jakýmikoli osobními nebo akademickými problémy, které můžete mít.

Učení v reálném světě

Všechny školy na fakultě mají cenné vztahy s průmyslem a naše kurzy vám vybaví základní dovednosti a odborné znalosti, které budete potřebovat k dosažení vašich profesních cílů.

---

Informace uvedené na této webové stránce byly vypracovány před akademickým rokem, na který se vztahuje. Bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění toho, aby informace obsažené byly přesné v době publikování, avšak změny (například obsah kurzu) se pravděpodobně vyskytnou s ohledem na interval mezi publikováním a zahájením kurzu. Proto je velmi důležité zkontrolovat webové stránky univerzity, abyste si je mohli před spuštěním kurzu nottingham.ac.uk/studywithus zaregistrovat . Tam, kde je rozdíl mezi obsahem této webové stránky a webovou stránkou univerzity, má přednost obsah webových stránek univerzity .

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Summer courses » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Certifikáty » Vidět PhD - Lawstudies » Vidět LLB » Vidět MA - Magistr » Vidět MSc - Magistr » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět LLM » Vidět Bakalář » Vidět Magistr » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Otroctví A Osvobození

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Učil předních světových akademických a praktického odborníků se tento mezinárodně uznávaný vzdálenost-learningový kurz je první svého druhu na světě. [+]

MA otroctví a osvobození

MA otroctví a osvobození (distanční vzdělávání) bude poskytovat nejen s akademickou průpravu studie současného otroctví, ale také komplexní školení o tom, jak nejlépe dosáhnout osvobození a sociální začlenění těch v otroctví.

To vás seznámí s klíčovými pojmy a výzvy kolem důležitých pojmů otroctví, osvobození, anti-otroctví a lidských práv.

Ty budou mít prospěch z několika jedinečných prvků:

Důkladné, akademický pohled na důležitou a rostoucí oblasti práce v oblasti lidských práv - moderní otroctví Specialista praktický výcvik plánovat a provádět-out proti otroctví a proti obchodování s lidmi činností zaměřených na osvobození, rehabilitace, reintegraci, prevence, ochrany a stíhání Školení k tomu, aby nezávislý výzkum, které mají být provedeny v konkrétní oblasti lidských práv ... [-]

Ma Speciální A Inkluzivní Vzdělávání (on-line)

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tento online kurz nabízí komplexní zaměření na současných diskusí v rámci speciálního a inkluzívního vzdělávání včetně místních, národních a mezinárodních politik a přístupů. [+]

MA speciální a Inkluzivní vzdělávání (on-line)

MA speciální a Inkluzivní vzdělávání (on-line) se zaměřuje na specifické potřeby dětí s mentálním postižením, komunikační postižením, problémy s gramotností / dyslexie, autismus a ADHD pro ilustraci, které nastaly v odborné praxi.

Kritické zkoumání současné teorie a výzkumu informovali zohlednění pedagogických přístupů, jakož i vývoj účinných systémů a konstrukcí pro práci s rodiči / pečovateli a různých agentur.

MA speciální a Inkluzivní vzdělávání (on-line) Kurz je vhodný, pokud jste:

zájem rozvíjet své znalosti a chápání dětí a mladých lidí se speciálními vzdělávacími potřebami pracoval jako učitel nebo přidružené profesionály, do hlavního vzdělávacího proudu či specializovaných nastavení, kteří chtějí rozšířit své znalosti a praxi zkušený profesionál nebo nové práci s dětmi s dodatečnými potřebami UK-umístěný nebo mezinárodní studentská ... [-]

Ma Učení, Technologie A Vzdělávání (on-line)

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz reaguje na potřeby celou řadou odborníků, kteří pracují nebo hledají zaměstnání ve vzdělávacích zařízeních, kde je nábor a osobní, akademické a profesionální podpora zahraničních studentů je hlavním předmětem podnikání. [+]

MA učení, technologie a vzdělávání (on-line)

Učení, technologie a vzdělávání MA (on-line) je vhodný pro zájemce o návrhu a implementaci technologie podporované učení ve všech fázích vzdělávání.

Tento vlajkový program je nabízen od učení Sciences Research Institute (LSRI) v rámci školy vzdělání. Učební vědy čerpá z psychologie, informatiky a školství. To poskytuje jedinečný pohled na teoriích, které jsou základem úspěšné učení a vyučování a inovací v rychle se měnícím digitálním světě nových technologií.

Naši zaměstnanci mají vynikající mezinárodní pověst pro jejich výuku a výzkum kolem zlepšit výuku a učení, pochopení podmínek účinné učení a poznávání, jak nové technologie mohou pomoci.... [-]


Ma Vyučování Angličtina Pro Mluvčí Jiných Jazyků (TESOL) Pomocí Webového Distančního Vzdělávání

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tento online kurz bude rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii a praxi TESOL a stimulovat vám, aby odrážely svůj vlastní výuku. [+]

MA Výuka anglického k mluvčím jiných jazyků (TESOL) pomocí webového rozhraní distančního vzdělávání

Tento online kurz bude rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii a praxi TESOL a stimulovat vám, aby odrážely svůj vlastní výuku.

MA Výuka anglického k mluvčím jiných jazyků (TESOL) pomocí webového distanční vzdělávání se vyučuje výhradně on-line, a je vhodný, pokud jste:

učitelka angličtiny k mluvčím jiných jazyků (TESOL), nebo pracující v příbuzném oboru chce stavět na existujících znalostí a zkušeností, nebo se snaží zlepšit své kariérní vyhlídky zájem o výzkum vlastních výukových postupů nebo kontext ... [-]

Ma Vzdělávací Vedení A řízení (distanční Vzdělávání)

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tato vzdálenost výukový kurz je určen pro ty, kteří mají zkušenosti s prací ve školách a kteří se snaží vyvinout lepší pochopení toho, jak vzdělávací vedení ovlivňuje zkušenosti pracovníků a studentů. [+]

MA vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání)

Program MA vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání) vychází z výzkumu z Velké Británie a na mezinárodní úrovni, hodně z toho provedla ti, kteří učí o programu. Jejím cílem je:

zlepšit pochopení vedení praktik v národních a mezinárodních sociálních, kulturních, politických a politických souvislostech posilovat znalosti o vedení a řízení změn využít stávající a vznikající mezinárodní výzkumné informováni znalosti vzdělávacího vedení zapojit se do kritické diskusi o rozsahu praktik ve vedení a řízení dalších dospělých v organizacích umožnit hlubší kritické chápání organizace, a prostředí, ve kterém členové samozřejmě ovládat podporovat rozvoj sebe sama, svých kolegů a vaši organizaci ... [-]

Ma Vzdělávání (flexibilní)

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

To je flexibilní on-line na bázi samozřejmě a odráží potřeby jednotlivce nebo organizačních kohort a prohlubuje a zdokonaluje svou schopnost kritické reflexe na vaší praxe. [+]

MA vzdělávání (flexibilní)

MA Vzdělání je unikátní modulární a flexibilní program navržen tak, aby odrážely potřeby jednotlivců nebo organizačních kohort.

Zatímco každý modul má svou vlastní zvláštní pozornost, všichni se zabývají vyšetřováním současné vzdělávací problémy ve světle historických, politických a sociálních kontextů, příslušné literatury a sdílených zkušeností členů kurzu.

Celkovým cílem magisterského programu je prohloubit a zdokonalit svou schopnost kritické reflexe na praxi, tak i na mentální modely, které informují svou práci. Systematické praktikující poptávka je tedy organizačním principem, který je základem všech modulů na programu, a bude se podporovat identifikovat otázky, které jsou významné pro své odborné praxe.... [-]


MA Výuka Angličtiny Pro Akademické účely

Online forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl potřebné dovednosti k tomu, abyste se stali kompetentním, vědecky informovaným a inovačním anglickým z akademického hlediska (EAP) odborníkem. [+]

Přehled

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl potřebné dovednosti k tomu, abyste se stali kompetentním, vědecky informovaným a inovačním anglickým z akademického hlediska (EAP) odborníkem.

Celosvětově došlo k výraznému nárůstu poptávky po učitelích z EAP a tento růst vycházel z rozšíření angličtiny jako prostředku výuky, internacionalizace sektoru vysokoškolského vzdělávání, stále více dominantního postavení angličtiny jako jazyka vzdělávání a výzkumu a rychlého rozšiřování přístupu k vysokoškolskému vzdělávání.

Tento kurz se zaměřuje na rozvoj kompetencí učitelů s cílem zlepšit akademickou gramotnost studentů. Zahrnuje znalosti a dovednosti, které zahrnují mnohem víc než základní zvládnutí dovedností v řízení ve třídě a znalost jazykových systémů.... [-]


Videos

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Contact
Adresa destinace
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, Anglie, NG7 2RD GB
Social Media