University of Essex Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na University of Essex Online . Pokud hledáte zlepšit svou profesní kariéru, naše on-line distanční studium a postgraduální kurzy jsou jedny z nejhospodárnějších, nejpohodlnějších a nejflexibilnějších způsobů, jak to udělat. Vylepšete své vzdělání i svou kariéru bez ohledu na geografickou polohu, práci nebo osobní závazky.

Tím, že studujete na University of Essex Online kurzu, obdržíte svou kvalifikaci z vysoce uznávané britské univerzity a budete mít přístup k veškeré akademické podpoře, kterou byste očekávali na akademické půdě.

Proč studovat na University of Essex Online ?

  • Zvyšte svou kariéru a potenciál získat s dovednostmi, které jsou přímo přenášitelné na pracoviště.
  • Kvalitní výuka od odborníků z oboru v kombinaci s nejnovějšími online vzdělávacími technologiemi.
  • Z nezávislého Národního studentského průzkumu jsme získali vynikající celkové hodnocení spokojenosti studentů, které v roce 2019 získalo 89% celkového spokojenosti studentů.

O nás

Nabízíme vysokoškolské a postgraduální studijní programy on-line jak britským studentům, tak zahraničním studentům, což jim umožňuje těžit z flexibilního přístupu ke studiu při zachování kvality a podpory, kterou byste očekávali od špičkové britské univerzity.

Naše strukturované kurzy distančního vzdělávání vám umožňují pracovat s vaším titulem pomocí jedinečného virtuálního vzdělávacího prostředí a mít stále přístup ke všem podporám a zařízením, které byste očekávali v kampusu. Ať už jste student, který chce zlepšit svou profesní kariéru, nebo absolvent, který si během studia zvolil příjem a cenné pracovní zkušenosti, online studium je nákladově efektivní, pohodlný a flexibilní způsob, jak toho dosáhnout.

Místa

Colchester

Adresa, 1. řádek
University of Essex Online,
West Gate,
6 Grace Street

LS1 2RP Colchester, Anglie, Spojené království

Programy