University of Birmingham Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

116285_logos3.png

Vyzývání velkých myslí a utváření jejich budoucnosti

Staňte se lídrem ve svém oboru s postgraduálním studiem z University of Birmingham . Jedna z nejlepších akademických institucí ve Spojeném království spojuje dlouhou historii přísných akademických pracovníků a odborné znalosti naší fakulty s inovativními vzdělávacími metodami.

Flexibilní online kurzy univerzity Birminghamu vás spojují s mezinárodními fakultami a kolegy, abyste získali zásadní kariérové ​​dovednosti a informovaný globální perspektivu. Jako člen skupiny Russell, University of Birmingham také obklopuje studenty s nejvyšším vědeckým výzkumem a profesionálními vazbami jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

Univerzita v Birminghamu, která je světovou „top 100“ institucí (QS World University Rankings 2020) a členem skupiny Russell Group, je výzvou a vyvíjí vedoucí osobnosti již více než století. Tato tradice pokračuje i dnes a obklopuje studenty špičkovým vědeckým výzkumem a profesionálními vazbami v soukromém i veřejném sektoru - bez ohledu na to, kde a jak studujete.

"Univerzita v Birminghamu uplatňuje skvělý přístup k výuce online - ať už prostřednictvím online zasedání, e-mailem nebo dokonce Skype. Existují také skvělé příležitosti pro vytváření sítí - nejvíce efektivní, jak se domnívám, je prostřednictvím různých skupinových projektů."

Safiya Carroll, současná studentka mezinárodního managementu online MSc (Jamajka)

Jsme rádi, že nabízíme následující 100% on-line postgraduálních titulů:

Vezměte si svou budoucnost s online vzděláváním určeným pro moderní studenty postgraduálního studia.

Zjistit více

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium