University of Aberdeen Online

Úvod

Read the Official Description

Business School

Společnost byla založena v roce 1495. Univerzita v Aberdeenu je třetí nejstarší univerzitou ve Skotsku a součástí elitní skupiny šesti starých britských univerzit, mezi které patří Oxford a Cambridge.

Univerzita Aberdeen Business School má prestižní akademický rodokmen a záviděníhodnou reputaci za vynikající výsledky ve výzkumu v oblasti obchodních a manažerských studií; umístění v rámci tří nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Celkově je univerzita v Aberdeenu trvale zařazena mezi 200 nejlepších univerzit na světě a může se pochlubit 82 500 absolventy, kteří se nacházejí v 192 zemích světa s 92% výdělečnou zkušeností. Absolventi zahrnují pět vítězů Nobelovy ceny a řadu vedoucích odborníků v jejich oborech.

Podniková škola v současné době hostí studenty z 45 zemí a je hrdá na personalizovaný přístup studentů ke svým učitelům. Studenti se od inovativních lektorů a předních odborníků učí s odbornými znalostmi v oblasti výzkumu a odborného managementu, kteří jsou na špici současné, celosvětové obchodní praxe.

Vedle vynikající akademické úrovně je Business School zaměřena na vytváření silných vazeb s průmyslem, aby zajistila, že si studenti získají specializované znalosti, které vyžaduje konkurenční obchod a trh práce.

Na univerzitě v Aberdeen Business School získáte znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali obchodním profesionálem při současném posílení vašich kariérních vyhlídek.

Odborná odbornost

Naučíte se od některých špičkových učitelů v oblasti podnikového vzdělávání a využijte zapojení a inovativních metod výuky po celou dobu studia, což vám umožní dát teoretické znalosti do praxe na současném obchodním trhu. Mnoho z našich akademiků je předními orgány ve svém oboru a aktivně se podílí na mezinárodním výzkumu.

Výkonní kolegové

Během studií získáte cenné poznatky z čestných členů Fellows University of Aberdeen, kteří jsou profesionálními pracovníky v podnikatelském sektoru. Jejich vstup zajišťuje, že program je v souladu s kompetencemi a dovednostmi, které požaduje průmysl, takže kurzy, které studujete, budou vždy relevantní pro daný průmysl.

Kariéra

Na univerzitě v Aberdeenu studenti rozvíjejí a předvádějí mimořádnou škálu dovedností a odhodlání, které jim umožňují vyniknout v dnešním konkurenčním obchodním světě. Jsme hrdí na výsledky našich absolventů, kteří dosáhli mimořádného úspěchu na globálním pracovišti.

Podporované online učení

Můžete studovat celý program online. Naše nejmodernější vzdělávací prostředí je plně kompatibilní s vaším notebookem, tabletem a všemi mobilními zařízeními. To znamená, že máte přístup k vašim učebním materiálům, předkládáte hodnotící práci, komunikujete se svými učiteli a dalšími studenty a jednoduše kontaktujte náš tým podpory. kdekoli jste ve světě.

Nemusíte navštěvovat školní areál a neexistují žádné kurzy nebo přednášky - studujte, kdy chcete, kde chcete. A absolvujete přesně stejnou kvalifikaci a certifikaci jako studenti, kteří studují na univerzitě.

PODPORA LOKÁLNÍHO STUDIE

Kdekoli budeme moci, zajistíme přístup na celou řadu míst na podporu studií na místě. Těm budou usnadňovat naši agenti a zástupci po celém světě. Tato zasedání bude neformální, kdy se můžete setkat se spolužáky a účastnit se diskusí a skupinové práce.

Spolupracujeme s Meridian Centre for Leadership (MCL), abychom nabídli Masters-level workshopy tváře v Perském zálivu, Číně a Hong Kongu.

UDÁLOSTI ABERDEEN

Nejméně dvakrát ročně bude na univerzitě v Aberdeenu uspořádána speciální akce, kde se osobně setkáte s tutory, spolužáky a předními obchodními praktiky. Účast na těchto akcích není povinné, ale pokud máte čas na to, je to skvělá příležitost setkat se tváří v tvář.

Podporované online učení

Programy univerzity Aberdeen Online poskytují flexibilitu potřebnou k vyvážení vašeho učení s kariérou a osobními závazky.

Stejně jako technologie transformují obchodní praxi a trhy, mění se tak učení. Na univerzitě v Aberdeen Business School rozumíme, že technologie mohou zlepšit učení na mnoha úrovních a zavázaly se zajistit, že z toho budou mít prospěch naši studenti. Zároveň si myslíme, že samotná technologie nestačí a že srdcem učení je komunikace a interakce na osobní úrovni - lidé, kteří mluví s lidmi. Říkáme spojení nejnovějších technologií se zvýšenou úrovní komunikace a interakcí podporovaných online učení.

CO TO ZNAMENÁ?

  • Výukové zkušenosti, které vám nabízejí více, ne méně, než byste očekávali v kampusu - více jedna k jedné podpoře, více komunikace a interakce; bohatší vzdělávací zkušenost
  • Neomezená komunikace s vaším osobním učitelem - kdykoliv - a přístup k podpoře týmu podpory kdykoliv, kteří vám pomohou s každým aspektem vašeho studia
  • Učební materiály, které jsou bohaté, interaktivní a jsou speciálně navrženy pro studium online
  • Neustálé zapojení se spolužáky, které stimuluje kreativitu, diskutuje a obohacuje každou zkušenost s výukou
  • Žádná omezení na dobu, kdy nebo kde dochází k učení nebo komunikaci; není třeba navštěvovat hodiny a žádné hodiny kurzu nebo přednášky
  • A co je nejdůležitější, to vše je vám přineseno v rámci jednoho vzdělávacího prostředí, které je speciálně navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám online žáka, které je snadno použitelné a lze jej přistupovat z libovolného zařízení kdekoli

Studijní platforma světové třídy

Inovativní online prostředí pro učení, které poskytuje úroveň podpory a interakce, která není srovnatelná s žádnou jinou obchodní školou.

Naše studijní místo obsahuje všechny učební materiály, které budete potřebovat pro studium: jednoduše se přihlaste, abyste mohli začít. Využijete intuitivní výukový program, spolupráci ve studiu a oblasti hodnocení, kde vám nejmodernější funkce umožní rychle a snadno nahrát práci, obdržíte neocenitelnou zpětnou vazbu od učitelů a účastníte se diskusí se svými spolužáky.

Budete mít také přístup k řadě funkcí řídicího panelu, které vám pomohou uspořádat studium, které můžete synchronizovat s vaším osobním deníkem, abyste mohli sledovat termíny a události hodnocení.

Výběr studia na University of Aberdeen Online vám dává kontrolu nad vaším učením; naše studijní místo poskytuje rozhraní.

Inspirativní interaktivní obsah

Budete vyzváni, abyste své první dovednosti, techniky a znalosti získali od svého prvního dne.

Naše učební materiály byly speciálně navrženy pro moderní obchodní profesionály. Jejich současný styl a intuitivní funkčnost vám umožňují zapojit se do studií kdykoliv a kdekoli si vyberete.

Aktivity zahrnují vyšetřování případových studií, vytváření inovativních obchodních návrhů a dokončení reflexních cvičení, které vám umožní získat hluboké znalosti o nejlepší obchodní praxi v globálním podnikatelském prostředí.

Budete také používat řadu průmyslově-standardních technologií, stejně jako účastnit se vzrušujících simulací budování budov. Tím, že pracujete společně, vystupujete z programu se širokým pochopením všech oblastí podnikání z kulturně různorodých perspektiv.

Nakonec vám naše učební materiály poskytnou příležitost vyvíjet se jako obchodní profesionál; vybavené a sebevědomě schopné řešit výzvy současného podnikání po celém světě.

Pro ochutnávatele inspirativního a interaktivního obsahu, který můžete očekávat při studiu na jednom z našich programů, sledujte animaci pro přehled devíti teorií vedení za méně než 5 minut.

Flexibilní studie

Univerzita Aberdeen Online vám nabízí nejlepší možnost - studovat kdekoli a kdykoli si vyberete.

Studium online znamená, že neexistují žádné kurzy, semináře nebo přednášky. Můžete pracovat na vašich osobních závazcích, přihlásit se na studijní místo v časech, které vyhovují vám, z jakéhokoli zařízení, když jste v pohybu, v práci nebo doma.

Nikdy nebudete muset absolvovat zkoušku, neboť všechna hodnocení jsou založená na kurzech.

Vzhledem k tomu, že naše programy jsou většinou doručovány prostřednictvím asynchronní komunikace, budete mít svobodu, aby plně zvážila vaše dotazy a připomínky a váš lektor bude mít dostatek času na to, abyste vám poskytli podrobnou, smysluplnou zpětnou vazbu. Budete se také účastnit živých debat a diskusí, které budou uspořádány v době, která bude vhodná pro všechny ve skupině.

Neomezená podpora

Studium online neznamená studium v ​​izolaci.

Jako student Aberdeen Online University získáte neomezené individuální poradenství a poradenství od zkušených lektorů a komplexní podporu pro podporu studentů od našeho týmu poradců, kteří Vám poskytnou další pomoc při administrativních, pastoračních a technických problémech, Zkusenosti.

Během programu získáte výuku od specializovaných odborníků, kteří jsou odborníky v oboru. Počet zpráv, které můžete posílat a přijímat prostřednictvím našeho vestavěného systému zasílání zpráv, není omezen a vaši instruktoři a poradci podpory budou reagovat do 24 hodin od pondělí do pátku.

Globální síť

V moderním obchodním světě je vybudování globální sítě profesionálních kontaktů neocenitelné pro váš úspěch.

Během celého programu se setkáte s talentovanými profesionály z různých odvětví, odvětví a kultur po celém světě. Tím, že spolupracujete na skupinových projektech, budování týmů a živých diskusích ve svém on-line studiu, rozšíříte své vyhlídky a pochopíte všechny oblasti podnikání z kulturně různorodých perspektiv a rozvíjíte osobní síť globálních kontaktů, akademické zkušenosti.

Univerzita Aberdeen Online poskytuje ideální způsob, jak pracovat, propojit a komunikovat v dnešním globálním obchodním světě: síť se studenty na mezinárodní úrovni a komunikovat přes hranice s využitím technologie současné obchodní praxe.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MBA » Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Global

Online forma Kombinované 2 let October 2018 Spojené království Aberdeen

MBA (Globální) z University of Aberdeen je jediný plně online MBA program nabízený jedním z šesti starých univerzit UK. Prozkoumejte pokročilé myšlení a rušivé přístupy k podnikání spolu s vašimi mezinárodními kolegy, a zároveň získáte základní dovednosti v oblasti vedení, inovací, řízení změn, rozvoje strategií, prodeje a marketingu. Program také vám dává příležitost přizpůsobit si svůj MBA tak, aby odpovídal vašim vlastním cílům v oblasti kariéry, provádět výzkum a případové studie v oblastech, které vás zajímají jako profesionálové. [+]

MBA (Globální) z University of Aberdeen je jediný plně online MBA program nabízený jedním z šesti starých univerzit UK.

Prozkoumejte pokročilé myšlení a rušivé přístupy k podnikání spolu s vašimi mezinárodními kolegy, a zároveň získáte základní dovednosti v oblasti vedení, inovací, řízení změn, rozvoje strategií, prodeje a marketingu.

Program také vám dává příležitost přizpůsobit si svůj MBA tak, aby odpovídal vašim vlastním cílům v oblasti kariéry, provádět výzkum a případové studie v oblastech, které vás zajímají jako profesionálové.

ZVEŘEJNĚTE INOVACÍ A ZRUŠENÍ

Získejte přehled o inovačním procesu a zvýšíte schopnost přemýšlet, rozvíjet tržní strategie a rozvíjet své nápady.... [-]


MSc

MSc Finance

Online forma Kombinované 2 let October 2018 Spojené království Aberdeen

MSc Finance z University of Aberdeen je jediný plně online magisterský program v oblasti financí nabízený jednou ze šesti starých univerzit UK. Získejte všechny základní dovednosti pro úspěšnou kariéru v oblasti financí, protože rozvíjíte hluboké pochopení finančních teorií, předpokladů a technik - předtím, než začnete hledat rychle se rozvíjející specializace, jako je Fintech, Velká data, regulace a mezinárodní finance. Program také dává jedinečnou možnost získat kredity k magisterskému studiu tím, že budete studovat pro pověření CFA®, což vám přinese další výhodu na konkurenčním trhu práce. [+]

MSc Finance z University of Aberdeen je jediný plně online magisterský program v oblasti financí nabízený jednou ze šesti starých univerzit UK.

Získejte všechny základní dovednosti pro úspěšnou kariéru v oblasti financí, protože rozvíjíte hluboké pochopení finančních teorií, předpokladů a technik - předtím, než začnete hledat rychle se rozvíjející specializace, jako je Fintech, Velká data, regulace a mezinárodní finance.

Program také dává jedinečnou možnost získat kredity k magisterskému studiu tím, že budete studovat pro pověření CFA®, což vám přinese další výhodu na konkurenčním trhu práce.

MASTER CORE DISCIPLINES ... [-]