University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

O nás

Na University of Stirling je rozdíl v naší DNA - poskytování vzdělávání s cílem a provádění výzkumu, který pomáhá utvářet společnost.

Jsme mezinárodní univerzita s průkopnickým duchem a globální reputací pro vysoce kvalitní výuku a výzkum. Jsme vášniví při vytváření dopadu ve všem, co děláme.

Stirling je místo, kde je hodnocena schopnost - nikoli pozadí -.

Naše pověst

Dosažení našeho dopadu tím, že přemýšlíme jinak

Od založení v roce 1967 byla University of Stirling vždy řízena transformačním myšlením a inovačním duchem. Naším posláním je dělat vše, co je v našich silách, abychom našim studentům poskytli znalosti a odborné znalosti, aby se jejich dopad na svět stal.

Všechno, co děláme, pozitivně ovlivňuje životy lidí. Jsme agenta pro změnu, spojování lidí, inovace a transformaci životů našich studentů, zaměstnanců a globálních komunit, kterým sloužíme. Máme neustálou touhu inovovat a zlepšovat, aby společnost byla pro společnost důležitá. Tak jsme získali naši celosvětovou pověst vysoce kvalitního výuky a mezinárodně uznávaného výzkumu.

Stirlingův výzkum: mění životy

Naším cílem je jednoduché. Od krmení světa k používání psychologie k zachycení zločinců chceme řešit globální problémy naší doby. Naši multidisciplinární výzkumní pracovníci vyzývají předpoklady, inovují myšlení a hledají řešení.

Naše výzkumná témata jsou:

  • Život dobře
  • Kultury, společenství a společnost
  • Globální zabezpečení a odolnost

Naše vize

Být uznáván po celém světě jako univerzita, která se zaměřuje na potřeby společnosti prostřednictvím inovačního a interdisciplinárního výzkumu; učení a výuku nejvyšší kvality; a sdílením našich poznatků se světem.

Výkaz umístění

Na University of Stirling jsou naši myslitelé jasní, zvědaví a inovační.

Všechno, co děláme, jako instituce a jako jednotlivce, má účel a dopad. Toto formuje naši kulturu, naši osobnost a náš postoj. Vyzývá nás, abychom napadali status quo a posunuli normu. Máme neustálou touhu inovovat a zlepšovat, abychom měli prospěch společnosti a měli vliv na společenství, kterým sloužíme.

Naše myšlení využíváme k tomu, abychom všechno zlepšili. Spojením, inovováním a transformací věříme, že naše myšlení může změnit svět.

Naše mise

Náš přínos a přístup jsou definovány:

  • Rozvíjet lidi a pomáhat společnosti prostřednictvím hledání a porozumění znalostem. Vytváříme podmínky pro inovativní, interdisciplinární výzkum a sdělujeme to, co jsme se naučili širému světu, jasným a užitečným způsobem.
  • Transformování životů našich studentů a zaměstnanců tím, že jim poskytne příležitost dosáhnout plného potenciálu intelektuálně a emocionálně; tím, že je robí pružnými a dává jim dovednosti, které potřebují pro moderní svět; a tím, že do nich vnesou pocit odpovědnosti za podporu veřejného blaha.
  • Vytvářet globální občany, pracující v partnerství s vládami, podniky a průmyslem, veřejností a třetími sektory a kolegy v jiných institucích, identifikovat a reagovat na měnící se potřeby společnosti.

Naše hodnoty

Dokonalost

Celosvětově vedoucím postavením v oblasti výzkumu a díky vynikajícímu vzdělávacímu zážitku.

Otevřenost

Byť otevřen ve všem, co děláme, komunikovat práci a hodnotu univerzity do širšího světa a zapojit lidi do plnění naší vize.

Ctižádost

Rozvíjení univerzity inovativními způsoby, zakotvením udržitelnosti a vytvořením modelu pro tento sektor.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online PhD » Vidět Online MSc » Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Doctors of Education » Vidět DBA » Vidět Law LLB » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc ve strategických vztazích s veřejností (Online)

Online forma Kombinované 30 měsíců October 2019 Spojené království Stirling

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti, které jsou testovány praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi. [+]

Přehled

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti, které jsou testovány praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi.

Kurz je dodáván online prostřednictvím Canvas, online učebního prostředí University of Stirling .

Na konci studií budete mít dovednosti potřebné pro práci na manažerské úrovni v oboru public relations. Budete mít možnost:

analyzovat prostředí, problémy, organizační kultury a vztahy týkající se reputace organizacestanovit cíle a navrhnout a realizovat programy pro styk s veřejnostíprovádět výzkum a hodnoceníprovize průzkum trhupoužívat masovou komunikaci, média a psychologické teorie v různých souvislostechanalyzovat a plně využívat digitální médiaNejdůležitější důvody ke studiu s námi... [-]

MSc ve výcviku výkonnosti

Online forma Kombinované 24 měsíců September 2019 Spojené království Stirling

První kurz svého druhu ve Skotsku, tento inovativní on-line Masters dává zkušené trenérky šanci zlepšit své koučovací dovednosti pomocí nejmodernějších osvědčených postupů a výzkumu. Naše výuka je v souladu s certifikačním procesem certifikace koučování UK (UKCC) Level 4 a je potvrzena koučinkem UK. [+]

Přehled

První kurz svého druhu ve Skotsku, tento inovativní on-line Masters dává zkušené trenérky šanci zlepšit své koučovací dovednosti pomocí nejmodernějších osvědčených postupů a výzkumu. Naše výuka je v souladu s certifikačním procesem certifikace koučování UK (UKCC) Level 4 a je potvrzena koučinkem UK.

Rozvíjíte své kritické analytické dovednosti, vylepšujete své schopnosti řešit problémy a naučíte se inovativní řešení koučovacích problémů. Dozvíte se také moderní postupy v koučování od případových studií, kolegů a předních trenérů. V době, kdy absolvujete studium, budou tyto dovednosti kombinovat, abyste zajistili, že budete schopni kriticky přemýšlet o rozhodnutích, rozvíjet inteligentní strategie a - což je nejdůležitější - zvýšit výkonnost.... [-]


MSc výuky angličtiny pro přednášející jiných jazyků (TESOL) (online)

Online forma Kombinované 30 měsíců September 2019 Spojené království Stirling

Náš on-line kurz TESOL je pokročilý výcvik a odborná kvalifikace pro lidi, kteří již pracují v jakékoli oblasti výuky angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka. Zanecháte znalosti a praktické dovednosti v učebnách, abyste byli jistý, kriticky reflexní a podnikatelský učitel. [+]

Přehled

Náš on-line kurz TESOL je pokročilý výcvik a odborná kvalifikace pro lidi, kteří již pracují v jakékoli oblasti výuky angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka. Zanecháte znalosti a praktické dovednosti v učebnách, abyste byli jistý, kriticky reflexní a podnikatelský učitel.

Dodává se zcela online, ale s možností navštěvování modulů na akademické půdě, je tento kurz ideální pro ty, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v učení. Poskytuje zkušení profesionálové, kteří žili a vyučovali po celém světě, nabízí vynikající rovnováhu mezi teorií a praxí pomocí řady nejmodernějších metod výuky.

Kurz vychází z odborníků a osvědčených postupů z celého sektoru TESOL se zaměřením na rozvoj pokročilých odborných schopností a znalostí v oblasti výuky a výuky jazyků.... [-]


PhD

Doktor aplikovaného sociálního výzkumu

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 36 - 96 měsíců February 2019 Spojené království Stirling + 2 více

Aplikovaný sociologický výzkum doktorát je navržen tak, aby změnil způsob, jakým si myslíte, že je profesionál a zajistíte, že budete mít silný dopad ve svém oboru. [+]

Přehled

Aplikovaný sociologický výzkum doktorát je navržen tak, aby změnil způsob, jakým si myslíte, že je profesionál a zajistíte, že budete mít silný dopad ve svém oboru.

Pokud jste zkušený profesionál, který chce pokročit v odborné praxi a rozšířit své kariérní příležitosti, je tento kurz ideálním místem. Od samého počátku získáte vysoce kvalitní výzkumné dovednosti, které lze okamžitě aplikovat na pracovišti a vylepšovat přístup k seminářům a pokročilým příležitostem školení. Budete také těžit z vedení našich expertních pracovníků a vašeho vzájemného působení s kolegy odborníky a vedoucími pracovníky z celé řady společenských věd.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB