UK Open College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Životní styl učení: pružný, příjemný, cenově

distanční vzdělávání a on-line kurzy od jednoho z nejrychleji rostoucích poskytovatelů domácí studium ve Velké Británii. Portfolio akreditovaných on-line kurzů, které vedou k QCF uznávaných kvalifikací v různých předmětech jsou v nabídce pro studenty po celém světě, Ať už jsou vaše poloha, domácí studium nemá žádné překážky.

Vyberte si kurz v jednom z mnoha odvětvích, které nabízí vysokou a zapsat na lince 365 dní v roce, Všechny naše domácí learningových kurzů jsou dodávány s Materiály a neomezená podpora poskytovaná. Ve většině případů nejsou k dispozici žádné třídy nebo externí vyšetření, aby se zúčastnili dát studentům plnou důvěru a kontrolu nad tím, jak a kdy studují. Je to zcela na vás, kde jste studovat od!

Ať už je váš cíl a osobní ambice UK Otevřená škola jsou schopni zajistit naprosto flexibilní způsob učení žáků v mezinárodním měřítku. Vyplněním onliine kurzu možnost mít uznávanou kvalifikaci na svém životopisu během několika měsíců se stává realitou. Vyzkoušejte nás ..... budete nadšeni jste se rozhodli pro UK Otevřená škola.

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království

Programy

A-levels
Certifikát
Tato škola dále nabízí: