ShippingCollege

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Globální kvalifikace pro globální pozice

Shipping College je globální vysoká škola s kancelářemi v Londýně.

Nabízíme globální kvalifikace pro globální pozice .

Vstupte do vzrušujícího světa lodní dopravy, spedice, logistiky a nadnárodního obchodu prostřednictvím našich mezinárodních webových kurzů.

Naše kurzy vám poskytnou praktické znalosti pro další kariéru nebo pro vstup do světa globálního obchodu v pohodlí domova či kanceláře.

Naši specializovaní lektoři jsou vysoce kvalifikovaní ve svých oborech s více než 20letou zkušeností.

Každému studentovi je přidělen osobní e-Tutor, který jim má pomáhat při studiu.

proč nás vybrat121630_116096_FoundationCertificateCourses.jpg

1. Naše kurzy

Kurzy jsou přizpůsobeny a přizpůsobeny vašim potřebám a životnímu stylu a mají nejvyšší kvalitu. Naše kurzy jsou praktické a snadno pochopitelné a realizovatelné v pracovním prostředí. Váš online kurz je usnadněn vaším osobním e-Tutorem a Váš osobní e-Tutor vám každý týden zašle plán osobního kurzu, který vám pomůže splnit váš studijní plán.

2. Úspěchy našich studentů

Naši studenti pokračují v dosahování svých osobních obchodních cílů obohacením své znalostní základny prostřednictvím našich kurzů. To jim dává důvěru v plnění jejich kariérních ambicí a urychlení jejich kariérního postupu.

3. Globální akreditace a členství

Naše kurzy jsou akreditovány a uznávány World Shipping Institute www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege je ve Spojeném království Register Learning Providers (UKRL).

4. Unikátní učební prostředí

U společnosti ShippingCollege naše jedinečné vzdělávací prostředí umožňuje splnit vaše vzdělávací ambice a udělat to ve vašem čase a tempu. To by bylo v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, kde máte snadný online přístup k našim modulům. Jsme přístupní všem studentům po celém světě.

5. Naše e-Campus a globální síť

Studenti mají k dispozici 24/7 přístup k informacím prostřednictvím našeho on-line kampusu s přístupem k našemu portálu a knihovně. Nedávno jsme přidali studentské fórum pro otázky a vytváření sítí. Budete součástí naší globální sítě, kterou jsme vytvořili prostřednictvím našeho online studentského fóra.

6. Školení profesionálů

Naši autoři jsou mezinárodní odborníci s 20 lety zkušeností v tomto specializovaném oboru. Jsme uznávaní jako odborníci na školení. Naše profesionální licence, asociace a členství pomáhají udržet nás v kontaktu s komunitou lodní dopravy, se stejnou lodní komunitou, kterou vás trénujeme, abyste se připojili nebo pomohli vašemu růstu v rámci ní.

Naše poslání a vize

Naučit se je více zmocnit než se učit121631_116144_intro.jpg


Naše mise

Posláním společnosti ShippingCollege je poskytnout studentům dynamické vzdělávání založené na excelenci a flexibilitě, které vytváří trvalou hodnotu a význam pro vyvíjející se kariéru.

Naučit se je více zmocnit než se učit, proto se zaměřujeme na prakticky aplikovatelné znalosti. Dovedeme dovednosti ve snaze o dosažení příslušných výsledků.

Naše vize

ShippingCollege bude uznávaným lídrem ve vývoji on-line vzdělávání pro námořní dopravu, zúčtování a spedici a globální logistiku.

Žít naše hodnoty

Naše poslání dosahujeme tím, že žijeme naše hodnoty, abychom dosáhli nejvyšší úrovně:

 • Respekt: ShippingCollege fakulty a zaměstnanci mají nejvyšší respekt pro sebe, naše studenty, naše komunity a naše životní prostředí.
 • Inovace: Vážíme si nových, životaschopných nápadů a důsledně je podporujeme, abychom zajistili, že obsah kurzu je relevantní a poutavý.
 • Servisně orientované: Prostřednictvím výuky a poradenství sloužíme potřebám našich studentů se znalostmi a dovednostmi, dáváme ostatním před sebe.
 • Týmová práce: Podporujeme se navzájem a dosahujeme více, než je možné individuálně.
 • Bezúhonnost: Naše osobní a profesionální chování se řídí čestností, etikou a svědomím.

Dosažení našeho cíle

Naším cílem je předávat znalosti a dovednosti, které pomáhají studentům dosáhnout jejich snů. Děláme školení přístupné, stimulující a pohodlné pro dychtivé mysli na celém světě.

Věnováno dodržování účelu a hodnot společnosti ShippingCollege , naší fakultě:

 • Usiluje o neustálou obnovu a inovaci
 • Vytváří participativní a kolaborativní kulturu
 • Zapojuje se do pokračujícího akademického a profesního rozvoje
 • Hodnotí rozmanitost a podporuje respektování příspěvků ze všech kultur
 • Podporuje úspěch a kvalitu

Kvalita služeb a flexibilita studijních možností121632_116095_customerservices.jpg

 • Poskytování flexibilního obsahu kvalitního kurzu, který je prakticky vyžadován v daném oboru.
 • Zaměření na zvládnutí praktických dovedností a technik
 • Poskytování on-line kurzů pro flexibilní přístup k učení

Kvalita služeb

Lze si myslet, že kvalita služeb by měla být viditelná příprava, nastavení učebny, základní hygiena, velikost učebny nebo dobře připravená struktura kurzu.

Myslíme si však, že skutečná kvalita služeb je neviditelná kvalita - schopnost lektorů, velkorysost podpory a péče, srdce školy pro studenty, i když tyto dvě kvality by měly mít rovnováhu.

Na ShippingCollege dodáváme na tyto neviditelné vlastnosti.

Flexibilita studijních možností

Naše flexibilní metoda výuky dokazuje naši péči a podporu našich studentů a studentů.

Osobní e-instruktoři, kteří chápou a poslouchají své studenty.

Naše pochopení, že naši studenti často pracují na plný úvazek a vyžadují flexibilitu a porozumění při dosahování svých cílů.

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

N1 7GU UK Online, Spojené království