Přečtěte si oficiální popis

Pracujte moudřeji s krátkými online kurzy Červené inteligentní akademie

Ať už chcete upskill, vybudovat důvěru, získat podporu nebo založit vlastní podnikání, naše krátké kurzy online zajistí, že máte dovednosti a know-how, které potřebujete vyniknout z davu.

Vyvinutá prostřednictvím partnerství Red Magazine a jedné z předních britských tvůrčích univerzit na Falmouthově univerzitě, kurzy kombinují to nejlepší z obou světů, zapojují obsah a špičkové výuky spolu s přístupem k zemi a aktuálním trendy a poznatky.


Krátké kurzy, které vám pomohou vyniknout z davu

Připojte se k některému z našich kurzů a využijte:

Kvalitní
Výzva a vzrušující učení

Flexibilita
Studujte online, kde a kdy vám to vyhovuje

Prestiž
Certifikát od světově proslulé univerzity


Připravte se na učení a růst

Naše on-line krátké kurzy vám poskytují jedinečnou zážitek a vzrušující zkušenost s výukou prostřednictvím kombinace odborných pokynů a pravidelné zpětné vazby od tvého učitele, stejně jako příležitost spolupracovat a sdílet nápady s kolegy z celé země a dokonce po celém světě .

Obsah kurzu zahrnuje prezentace, rozhovory a případové studie, které vám pomohou pochopit a aplikovat to, co se naučíte v reálném životě s tématy členěnými do spravovatelných kusů a které vám budou k dispozici týdně.

Naučíte se, spolupracujete se svými spolužáky a spolupracujete s nimi, abyste otevřeli své znalosti a dovednosti do řady perspektiv a nových příležitostí.

Můžete očekávat jednu hodinu prezentovaného on-line obsahu s týdenní samostudií, která se týká zhruba čtyř hodin.


Na první pohled

Vaše online učebna

Jednoduché a intuitivní rozhraní se stane vaší online učebnou. Zde budete mít přístup k různorodému spektru materiálů, které podporují a poskytují vaše učení; o které budete vedeni vaším odborným učitelem.

Nikdy se nebudete cítit sám ve své třídě online. Budete pravidelně komunikovat se svými vrstevníky v kurzu i se svým učitelem.

Zeptejte se na otázky, které potřebujete, když chcete, a získejte cenné pohledy a perspektivy od svých vrstevníků, když sdílíte zkušenosti, myšlenky a myšlenky.


Začít

Buďte součástí jedinečného on-line učení a otevřete nové příležitosti pro vás a vaše podnikání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Red Smart Academy With Falmouth University

V dnešní době, tvorba obsahu, včetně blogování a vlogování, není jen hobby, je to hlavní podnikání, dokonce i výzva pro televizi, pokud jde o hodnotu zábavy. Tento šestit ... [+]

Jak se stát tvůrcem obsahu

V dnešní době, tvorba obsahu, včetně blogování a vlogování, není jen hobby, je to hlavní podnikání, dokonce i výzva pro televizi, pokud jde o hodnotu zábavy.

Hvězdy vytváření obsahu povolují tisíce věrných stoupenců a zase velké sponzorské obchody díky poměrně novému průmyslu, který podporuje chuť diváků na kvalitní obsah; ať už je to prezentováno prostřednictvím blogů, webových stránek, příspěvků na sociální média, zpravodaje nebo dokonce i video blogů.

Každý může vytvářet obsah s mobilním telefonem a počítačem, ale jen málo lidí, kteří sledují sledování mimo své vlastní sociální kruhy. Jaké jsou tajemství úspěšného vytváření obsahu? Jak vystupujete z konkurence, abyste měli velký vliv? Jak můžete zajistit, že publikování je efektivní a jak můžete vytvořit zajímavý obsah, který přitahuje nové stoupence?... [-]

Spojené království Falmouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Red Smart Academy With Falmouth University

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podniká ... [+]

Přečtěte si, jak spustit úspěšný malý podnik

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podnikání?

Existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, od porozumění vašim zákazníkům až po rozpočty, obchodní plány a legislativu.

Proč tento kurz

Tento osmi-týdenní online kurz vám pomůže odhalit a procházet se všemi důležitými prvky založení vlastního podnikání.

Získáte základní dovednosti a znalosti z oblasti podnikání, které potřebujete k úspěšnému podnikání, a zaměřte se na nízko nákladné a rychlé implementační strategie, které vám umožní využívat vznikající trendy a technologie a učit se tím.... [-]

Spojené království Falmouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Red Smart Academy With Falmouth University

Ať už řídíte svou osobní přítomnost na internetu nebo značku, je použití správných obrázků nezbytnou součástí vyprávění vašeho příběhu prostřednictvím sociálních médií. T ... [+]

Zvyšte svou značku online

Ať už řídíte svou osobní přítomnost na internetu nebo značku, je použití správných obrázků nezbytnou součástí vyprávění vašeho příběhu prostřednictvím sociálních médií.

Zatímco mnozí z nás v těchto dnech nesou kameru, naše telefony, v našich kapsách každý den, kolik z nás skutečně ví, jak ji použít k vytváření a sdílení snímků, které mají vliv na publikum sociálních médií?

Proč tento kurz

Tento čtyřtýdenní online kurz je vaším základním průvodcem pro výtvarné vyprávění, který vás naučí optimalizovat dostupné nástroje pro tvorbu obrázků a správně je aplikovat, abyste vytvořili zajímavé příběhy v sociálních mediálních platformách.... [-]

Spojené království Falmouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině