Red Smart Academy With Falmouth University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pracujte moudřeji s krátkými online kurzy Červené inteligentní akademie

Ať už chcete upskill, vybudovat důvěru, získat podporu nebo založit vlastní podnikání, naše krátké kurzy online zajistí, že máte dovednosti a know-how, které potřebujete vyniknout z davu.

Vyvinutá prostřednictvím partnerství Red Magazine a jedné z předních britských tvůrčích univerzit na Falmouthově univerzitě, kurzy kombinují to nejlepší z obou světů, zapojují obsah a špičkové výuky spolu s přístupem k zemi a aktuálním trendy a poznatky.


Krátké kurzy, které vám pomohou vyniknout z davu

Připojte se k některému z našich kurzů a využijte:

Kvalitní
Výzva a vzrušující učení

Flexibilita
Studujte online, kde a kdy vám to vyhovuje

Prestiž
Certifikát od světově proslulé univerzity


Připravte se na učení a růst

Naše on-line krátké kurzy vám poskytují jedinečnou zážitek a vzrušující zkušenost s výukou prostřednictvím kombinace odborných pokynů a pravidelné zpětné vazby od tvého učitele, stejně jako příležitost spolupracovat a sdílet nápady s kolegy z celé země a dokonce po celém světě .

Obsah kurzu zahrnuje prezentace, rozhovory a případové studie, které vám pomohou pochopit a aplikovat to, co se naučíte v reálném životě s tématy členěnými do spravovatelných kusů a které vám budou k dispozici týdně.

Naučíte se, spolupracujete se svými spolužáky a spolupracujete s nimi, abyste otevřeli své znalosti a dovednosti do řady perspektiv a nových příležitostí.

Můžete očekávat jednu hodinu prezentovaného on-line obsahu s týdenní samostudií, která se týká zhruba čtyř hodin.


Na první pohled

Vaše online učebna

Jednoduché a intuitivní rozhraní se stane vaší online učebnou. Zde budete mít přístup k různorodému spektru materiálů, které podporují a poskytují vaše učení; o které budete vedeni vaším odborným učitelem.

Nikdy se nebudete cítit sám ve své třídě online. Budete pravidelně komunikovat se svými vrstevníky v kurzu i se svým učitelem.

Zeptejte se na otázky, které potřebujete, když chcete, a získejte cenné pohledy a perspektivy od svých vrstevníků, když sdílíte zkušenosti, myšlenky a myšlenky.


Začít

Buďte součástí jedinečného on-line učení a otevřete nové příležitosti pro vás a vaše podnikání.

Místa

Falmouth

Adresa, 1. řádek
Woodlane
TR11 4RH Falmouth, Anglie, Spojené království