Přečtěte si oficiální popis

RED Academy je přední digitální média, designová a technologická škola s kampusy v Londýně, Vancouveru a Torontu. Nabízíme osobní kurzy v oboru Digital Marketing, UX

REDefining Education

Existují tak, aby naši studenti a zaměstnanci byli inspirováni, aby se učil a rozvíjeli se jako lidé. Vedoucí smysluplnější, naplňující a odměňující se život - to je naše společné úsilí o štěstí. To je náš evoluční účel.

Překlenutí rozdílu dovedností

Stále více absolventů vysokých škol je v jejich oboru nezaměstnaných. Proč? Dovednosti v tradičních vzdělávacích institucích jsou na dnešním digitálním trhu práce bezvýznamné. RED existuje, aby poskytla grady správné dovednosti potřebné pro digitální ekonomiku. Naše učební plán je navržen tak, aby odpovídal na otázku: Jak můžeme poskytnout našim studentům relevantní vzdělání a pracovní zkušenosti? RED je jak škola, tak technická agentura.

Skutečné projekty pro skutečný dopad

Projekty našich studentů jsou pečlivě vybírány a promyšleně zpracovány. Snažíme se sladit se s podniky a podnikateli, kteří ovlivňují dopad, aby naši studenti mohli skutečně změnit komunitu. Jsme hrdí na to, že vidíme, že naši studenti mají vliv na každý projekt, který dokončí, a rozšiřují svou síť se smysluplnými spojeními.

Změna globální krajiny

Digitální ekonomika roste rychle. Věda a technologie narušují tradiční formy dopravy, výroby, ubytování a v našem případě i vzdělávání. Odvětví se mění a dovednosti potřebné pro přizpůsobení se těmto změnám jsou zahrnuty do našich učebních osnov. RED studenti rozvíjejí měkké dovednosti potřebné pro rozvoj a prosperitu ve své nové kariéře.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: