Přečtěte si oficiální popis

QMUL Online vám nabízí prvotřídní výuku dodané předními akademiky a odborníky na vrcholu své hry.

  • Zpětná vazba: živé setkání s lektory a kolegy
  • Přístup: všechna hodnocení musí být odebrány a předloženy on-line
  • Intuitivní: vše, co potřebujete, je k dispozici prostřednictvím našeho on-line vzdělávací platforma
  • Stav: všechny ceny jsou si rovni v názvu a prestiže, které jsou uvedeny pro campus studie

zařadil My 9. celkově ve Velké Británii mezi univerzitami multi-fakulty a 5. ve Velké Británii procento 3 a 4 výsledků výzkumu.

Russell Group instituce - jsme jedním z 24 předních britských univerzit zavázala k udržení co nejlepší výzkum, vynikající výuku a učení zkušenosti, vynikající absolventů zaměstnatelnosti a bezkonkurenční spojení s podniky a veřejný sektor.

National Student Survey 2016 - hodnotíme špičku v Londýně mezi Russell skupiny univerzit pro uspokojení studenta.

Vítězové ceny - máme sedm Nobelovu cenu mezi naší bývalé zaměstnance a studenty, a více než 55 akademie a společnosti chlapi mezi aktuálním akademických pracovníků.

zapojení veřejnosti - jsme byli prvními institucemi, které získaly ocenění Engage Watermark Gold Award za vynikající výsledky ve veřejné angažovanosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Queen Mary Online

Chcete zlepšit veřejné zdraví, ovlivnit veřejné politiky a zahájit kariéru v mezinárodní organizaci, nevládním organizaci nebo soukromém sektoru? Tento kurz vám poskytne ... [+]

Chcete zlepšit veřejné zdraví, ovlivnit veřejné politiky a zahájit kariéru v mezinárodní organizaci, nevládním organizaci nebo soukromém sektoru? Tento kurz vám poskytne hloubkovou analýzu konceptů, zúčastněných stran a procesů zapojených do mezinárodního veřejného pořádku.

Přehled kurzu

Kurz mezinárodní veřejné politiky lze studovat flexibilně online na magisterském, postgraduálním (PGDip) nebo postgraduálním certifikátu (PGCert).

Kombinuje specifické teorie, pojmy a případy veřejného pořádku s studiemi mezinárodních vztahů, abyste zajistili pevné pochopení procesů rozhodování a implementace v rámci mezinárodního veřejného pořádku.... [-]

Spojené království London
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Queen Mary Online

Tento magisterský program se zaměřuje na tradiční geografické oblasti mezinárodních vztahů i na objevující se oblasti zájmu v rozvojovém světě. Diskutuje o historickém vý ... [+]

Proč studovat mezinárodní vztahy? Jaké jsou hlavní znaky mezinárodního řádu? Jak se globalizace změnila mezinárodní vztahy? Do jaké míry je mezinárodní řád založený na konfliktu nebo spolupráce? Jak se globální finanční krize, která zasáhla mezinárodní politiku? Dělat zahraniční vojenské intervence v občanských válkách pomoci nebo bránit mír tvorbu? Proč jsou ekonomické zdroje tak nerovnoměrně rozmístěné po celém světě, a jaké jsou vyhlídky na globální spravedlnost?

Máte-li o tyto otázky zájem a jste nadšeni z toho, že byste je mohli prozkoumat s podobně smýšlejícími jednotlivci, ale vaše okolnosti nebo závazky jsou pro vás obtížné navštěvovat vysokou školu, pak je naše mezinárodní MA International Relations for you. ... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

London, England, GB