Queen Mary Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

QMUL Online vám nabízí prvotřídní výuku předních akademiků a profesionálů na vrcholu jejich hry.

Jsme zařazeni mezi 50 nejlepších univerzit v Evropě a 20 nejlepších ve Velké Británii (Times Higher Education World University Rankings 2016/17).

Queen Mary Online nabízí čtyři programy na částečný úvazek, 100% online programy, které poskytuje Univerzita královny Marie v Londýně - přední světová univerzita Russell Group. Získejte přístup k špičkovému výzkumu, globální komunitě a výuce na světové úrovni, která vás zmocní k tomu, abyste dosáhli globálního dopadu.

QMUL online

Rozhodnete-li se studovat online s Queen Mary, budete mít stále stejný status a přístup k příkladné výuce jako naši studenti kampusu. Výhodou, kterou máte, je flexibilita při výkonu vaší budoucí kariéry v čase a intenzitě přizpůsobené vašim jedinečným okolnostem a bez přerušení vašeho příjmu a kariérního postupu.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Klíčové vlastnosti online učení

 • Flexibilita: Učte se z domova, na pracovišti nebo na cestách, kdekoli na světě
 • Poloha: Není třeba přemísťovat, přerušit kariéru nebo požádat o vízum
 • Globální: Studujte společně a navazujte kontakty se studenty z celého světa
 • Kvalita: Stručné přednášky a digitální zdroje vyvinuté našimi renomovanými akademiky
 • Podpora: Akademičtí lektoři jsou snadno a snadno dostupní pro vedení a zpětnou vazbu
 • Zapojení: Aktivity, které vám pomohou aplikovat teorii do praxe
 • Zpětná vazba: Živá setkání s lektory a kolegy
 • Přístupné: Všechna hodnocení jsou přijímána a odesílána online
 • Intuitivní: Vše, co potřebujete, je k dispozici prostřednictvím naší online výukové platformy
 • Stav: Všechna ocenění mají stejný titul a prestiž jako ocenění za studium na akademické půdě
 • Rada: Dostupná podpora kariéry dostupná v průběhu celého kurzu.

Non-akademická podpora

Život studentů není jen o studiu. V rámci online komunity královny Marie existuje tým lidí, kteří se věnují tomu, aby vaše zkušenosti s námi byly co nejpříznivější a naše přivítání vás přivítá a představí vám studium online.

Poradci online studentů jsou vaším prvním kontaktním místem pro jakékoli praktické dotazy, ať už se jedná o tipy na efektivní online učení, rady o rovnováze mezi pracovním a soukromým životem, nebo vás nasměrují na naše univerzitní podpůrné služby.

Pokud vás technologie znervózní, bude vám k dispozici náš tým technické podpory, který vám poradí a pomůže s používáním naší online výukové platformy.

work flow

Pořadí

Queen Mary je součástí mezinárodně uznávané University of London. Jsme zařazeni mezi 50 nejlepších univerzit v Evropě a 20 nejlepších ve Velké Británii (Times Higher Education World University Rankings 2016/17).

Jsme hrdí na naši výuku a výzkum a učinili jsme strategický závazek k nejvyšší kvalitě výzkumu napříč celou řadou předmětů. Do tohoto principu jsme investovali systematickým náborem nejlepších akademiků ve svých oborech z celého světa.

Záznam o dokonalosti

 • Framework Excellence Framework (REF 2014) - Nejnovější národní hodnocení výzkumu potvrdilo naše místo v přední skupině univerzit vedených výzkumem ve Velké Británii. Celkově jsme se umístili na 9. místě ve Velké Británii mezi univerzitami s více fakultami a na 5. místě ve Velké Británii pro procento 3 a 4 výstupů výzkumu.
 • Instituce Russell Group - Jsme jednou z 24 předních britských univerzit, které se zavázaly udržovat nejlepší výzkum, vynikající výuku a učení, vynikající zaměstnatelnost absolventů a bezkonkurenční vazby na podnikání a veřejný sektor.
 • National Student Survey 2016 - Hodnotíme nejlepší v Londýně mezi univerzitami skupiny Russell Group pro spokojenost studentů.
 • Vítězové cen - mezi našimi bývalými zaměstnanci a studenty máme sedm nositelů Nobelovy ceny a mezi současnými akademickými pracovníky více než 55 akademických a společenských spolupracovníků.
 • Angažovanost veřejnosti - Byli jsme první institucí, která získala ocenění Engage Watermark Gold Award za vynikající výsledky ve veřejné angažovanosti.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

Londýn, Anglie, Spojené království