Queen's University Belfast

Faculty of Medicine, Health & Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

Královská univerzita v Belfastu je zařazena do Top 200 univerzit na světě(QS World University Rankings 2019)

Jako student královny se přihlásíte k univerzitě, která je skutečně mezinárodní. Ve skutečnosti jsme byli jmenováni 24. nejvíce mezinárodní univerzitou na světě a mají studenty z více než 82 zemí, pomáhá vytvářet multikulturní a živé areál.

Jsme členem prestižní skupiny Russell Group, která kombinuje špičkové výsledky ve výzkumu a vzdělávání s etostem zaměřeným na studenty.


Queen's University

150 000 absolventů, kteří získali svou známku na celém světě

Naši inspirující absolventi tvoří vynikající učenci, nositelé Nobelovy ceny - například Seamus Heaney a David Trimble - a vlivní vůdci, kteří působí v Severním Irsku a na celém světě.

Více než 94% absolventů královny zaměstnává nebo studuje šest měsíců po ukončení studia; naši absolventi dominují ve vedoucích pozicích v 80 nejlepších 100 společností v Severním Irsku a dělají rozdíl ve více než 120 zemích.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

JSEM GLOBÁLNÍ UNIVERZITA

Více než 23 000 studentů žije a studuje v Queen's. Z těchto více než 1 900 je z více než 82 zemí; včetně Malajsie, Číny, Indie, Středního východu a Spojených států. Zaměstnáváme také více než 600 mezinárodních pracovníků z více než 70 národností.

EXTRAORDINÁRNÍ ZKUŠENOSTI UNIVERZITY

Nabízíme vám síť služeb podpory, která vám pomohou získat co nejvíce z vašeho času v Queen's, starat se o vaše zdraví, emocionální pohodu, vzdělání, potřeby studia, finanční zabezpečení a vyhlídky na kariéru.

ZAŘÍZENÍ SVĚTOVÉ TŘÍDY

Studenti světové třídy vyžadují přední zařízení. V posledních deseti letech jsme investovali 350 milionů liber, s novými přírůstky po celou dobu.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

Queens102

BELFAST - REGION ČÍSLA 1 VE SVĚTĚ NÁVŠTĚV V ROCE 2018

(LONY PLANET, 2017)

Kapitál s vlastní kulturou. Vychutnejte si každodenní život mezi nejpřátelštějšími lidmi na světě. Ponořte se do nejlepších současných klubů, kuchyně, kultury a umění.

Královna je v srdci Belfastské kultury, stejně jako umění a společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

GARANTOVANÉ UBYTOVÁNÍ

Nabízí styl života, který odráží přechod z domácího na univerzitní život. Naše bezpečné a moderní ubytování nabízí také podporu, pomoc a poradenství při usazování studentského života v Belfastu, stejně jako všestranný prostor k životu a plný studentský život.

Naše Studentské ubytování a Studentský svaz vám pomohou setkat se s dalšími studenty a soustředit se s nimi a cítit se součástí života kampusu. Více než 200 klubů a společností je skvělý způsob, jak se setkat s přáteli, objevovat nové talenty a získat přestávku od studování.

Queens103a

LÉKAŘSKÁ FAKULTA, ZDRAVÍ

Q Lékařská fakulta, zdraví a vědy o životě v Queen's nabízí kvalitní a špičkové vzdělání prostřednictvím pracovníků světové úrovně, zaměřených na potřeby společnosti. Poskytujeme vzdělávací zkušenost, která je výzkumem vedená a obohacuje naše studenty intelektuálně, společensky a kulturně.

Naše naděje spočívá v tom, že se studenti z celého světa spojili s námi, aby se učili a také přinesli nové myšlenky a přístupy, které nám pomohou posílit naše ambice ke zlepšení a rozvíjení života.Je to ve středu kultury Belfastu, společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

ŘEŠENÍ GLOBÁLNÍCH VÝZV

Prostřednictvím našeho vzdělávání a výzkumu se snažíme řešit některé z největších výzev na světě, naši akademičtí pracovníci podniknou celosvětově vedoucí výzkum prostřednictvím našich Školských a globálních výzkumných ústavů v oblasti zdravotnictví a globální potravinové bezpečnosti. To vedlo k nové léčbě pacientů a k vyšší úrovni ochrany potravin, které jeme.

FACULTY SCHOOLS

Škola biologických věd

Lékařská škola, stomatologie a biomedicínské vědy

Škola ošetřovatelství a porodní asistence

Lékařská škola

FACULTY RANKINGS

Předměty v top 200 na světě (QS World Rankings podle předmětu 2017)

 • Farmacie a farmakologie (51-100)
 • Ošetřovatelství (51-100)
 • Medicína (151-200)
 • Zemědělství a lesnictví (151-200)

Předměty ve Velké Británii - 20 nejlepších (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

 • 2. ve Spojeném království pro farmakologii a farmacie
 • 2. ve Spojeném království pro zubní lékařství
 • 4. ve Spojeném království pro potravinářskou vědu
 • 6. ve Spojeném království pro zemědělství a lesnictví
 • 10. ve Spojeném království pro anatomii a fyziologii
 • 20. ve Spojeném království pro medicínu

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Online Postgraduate Certificates » Vidět Online MSc » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět MSc » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Global Food Security (Food Safety) – Online

Online forma Kombinované 3 let September 2019 Spojené království Belfast

[+]

Je zapotřebí důkazy o IELTS * skóre 6,0, s ne méně než 5,5 kterékoli složky, nebo rovnocennou kvalifikací přijatelnou pro univerzity (* užívala během posledních 2 let).

KARIÉRNÍ VYHLÍDKY

Tento program bude vhodný pro každého, kdo se chce dozvědět více o této stále důležitější oblasti, kteří pracují v širším odvětví zemědělsko-potravinářského průmyslu, včetně výrobců potravinářských, zpracovatelských a maloobchodních, regulačních a vládních kontrolních agentur a výzkumných organizací.

Královny doktorandů sklízet mimořádné výhody.

Systém postgraduálních půjček ve Spojeném království nabízí půjčky studentům podporované vládou ve výši až 10 280 GBP pro vyučované a výzkumné magisterské kurzy ve všech oborech. Kritéria, způsobilost, splátka a informace o žádosti jsou k dispozici na webových stránkách vlády Spojeného království.... [-]


Postgraduate Certificate

PgCert Pathology Informatics and Business Application - Distance Learning

Online forma Kombinované 5 měsíců September 2019 Spojené království Belfast

[+]

UČENÍ A UČENÍ

V královnině se snažíme dodávat vysoce kvalitní vzdělávací prostředí, které vloží intelektuální zvídavost, inovací a osvědčených postupů pro výuku, učení a podpory studentů k tomu, aby studentovi k dosažení jejich plné akademické potenciál.

Tento kurz je dodáván jako program distančního učení. Výuka probíhá online s využitím virtuálního učebního prostředí na zakázku.

Tento program zajišťuje distanční vzdělávání v průběhu druhého semestru od února do června.

VSTUPNÍ POŽADAVKY

Je požadován minimální stupeň 2.2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikace přijatelná pro univerzitu v příslušném biologickém oboru. Důkazy ekvivalentních odborných kvalifikací (MBBS BDS nebo BVSC) nebo zkušeností budou posuzovány individuálně. ... [-]


Videos

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Contact

Queen's University Belfast

Adresa, 1. řádek Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Spojené království
Website http://www.qub.ac.uk/
Telefonní číslo +44 785 1880522