Přečtěte si oficiální popis

Pokud oslovíte někoho ve svém rodném jazyce, je 10krát vyšší pravděpodobnost, že si od vás koupí - bez ohledu na to, jaké jsou jeho znalosti v angličtině.

- Gary Muddyman , Financial Times, 23. září 2015

Proč se učit Arabština?

Arabština je důležitý světový jazyk a důvody, proč se jazyk naučí, jsou nesčetné.

  • Arabština je jedním ze šesti oficiálních pracovních jazyků OSN.
  • Je to mateřský jazyk asi 325 milionů lidí.
  • Arabský mluvčí svět, a zejména státy v Perském zálivu, jsou pátým největším obchodním partnerem EU.
  • Arabština je jazyk považovaný za "kritický význam" různými vládními agenturami po celém světě.

Přemostění kultur s jazyky

Arabský svět je považován za kulturu "vysokého kontextu" (sál ET). Osobní vztahy jsou velmi důležité. Arabští obchodní partneři ocení a respektují každého, kdo se potýkal se základními arabskými jazyky. A přesto mnoho lidí uvnitř podniků - v zemi - často nemají potřebné jazykové schopnosti a kulturní chápání, aby se vyrovnaly s výzvou podnikání v arabském světě.

ArabicOnline poskytuje cenné obchodní rady, poznámky k obchodní etiketě a kulturní informace o podnikání v arabském světě. ArabicOnline pomáhá studentům, aby se vyvarovali základních a zbytečných chyb.

Učení arabština - současná situace

V posledních letech se zájem o učení arabštiny dramaticky rozrostl. Nicméně mnoho lidí, kteří se chtějí učit arabsky, a že existuje akutní nedostatek vysoce kvalitních, spolehlivých a autoritativních kurzů, které vyučují arabsky jako cizí jazyk a které jsou určeny evropským či západním studentům.

Mnoho stávajících kurzů arabštiny má tendenci přikládat význam především slovní zásobě, strukturám a gramatice. Jinými slovy, dodržují tradiční pojmy a používají zastaralé metodiky jazykového učení. Často mluví arabsky jako mrtvý jazyk, jako latina. Často také zanedbávají stále důležitější aspekt kulturního uvědomění a nedokáží uznat, že žák musí být kulturně kompetentní, aby pochopil jazyk a přiměřeně reagoval.

To vyžaduje jiný druh kurzu než nabízené.

Mnoho online kurzů eLearning zřídka pokročí za "knihy na obrazovce". Tyto kurzy jsou často prezentovány. Student musí přinést značné kognitivní a analytické dovednosti k práci učení jazyka. Jen málo lidí má čas nebo akademické dovednosti, aby se úspěšně učil s takovými výrobky.

Navíc tyto kurzy, ať už tištěné nebo on-line, jsou zřídka založeny na společném evropském referenčním rámci a osnovy kurzu jsou často zaměřeny na obecné úrovně, jako je "začátečník"
ArabicOnline považuje arabštinu za dynamický, živý jazyk. Zaměřuje se na komunikaci v každodenních situacích.

Náš přístup k učení arabštiny

Pedagogický přístup společnosti ArabicOnline lze charakterizovat jako kognitivní konstruktivistický přístup k učení, zejména jazykovému studiu, který je kombinován s dosud dostupnou technologií stolních / přenosných počítačů, tabletových počítačů a smartphonů. Tento přístup považuje učení, stejně jako společný evropský referenční rámec, za aktivní proces a studenty jako aktivní tvůrce významu.

Studenti se řídí přístupem založeným na úkolech prostřednictvím řady jednotek, modulů a kroků k získání arabštiny a povědomí o arabské kultuře.

Přístup ArabicOnline je zvláště vhodný pro neakademické žáky a studenty odborného vzdělávání, kteří nemají studium na plný úvazek. Studenti se mohou naučit s arabským písmem nebo se západním písmem (transliterace). ArabicOnline je založen na úrovních A1 / A2 Společného evropského referenčního rámce pro moderní jazyky: mezinárodní měřítko pro definování jazykových znalostí a uznávaných v celé Evropě.

Celkové ponoření - e-ImmersionPlus

Přinášení kurzu arabštiny na více platformách a zařízeních vytvořil tým ArabicOnline situaci, která se snaží napodobit celkovou situaci ponoření výuky jazyků. Tato situace je definována jako e-immersionplus® , koncept vyvinutý a termín vypracovaný projektovým týmem.

Prostředí e-imersionplus zajišťuje, že obsah kurzu je přizpůsoben tak, aby celý kurz nebo části kurzu byly přístupné na stolních / přenosných počítačích, tabletových počítačích a také na smartphonech, přičemž každá z těchto technologických zařízení doplňující ostatní. To umožní studentům mít čas potřebný k udržitelnému učení s arabštinou.

Tým

ArabicOnline byl vyvinut týmem akademických odborníků, školitelů učitelů, programátorů a vydavatelů ze čtyř evropských zemí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Pendragon Educational Publishers

Arabský Premium program je vyhrazený online studijní program. Program je určen pro jednotlivé studenty, kteří chtějí ověřit své studium pomocí testů a certifikátů. Studen ... [+]

Arabský Premium program je vyhrazený online studijní program . Program je určen pro jednotlivé studenty, kteří chtějí ověřit své studium pomocí testů a certifikátů . Studenti mohou začít kdykoli a studovat svým vlastním tempem a podle svého časového harmonogramu. Žádné další materiály nejsou potřeba.

Klíčové vlastnostiPřístup ke všem kurzům a zdrojům online arabského jazykaTesty sebehodnocení v klíčových milníkůchVýsledky zkoušek (A1, A1, B1 atd.)Certifikáty a digitální odznaky

ArabicOnline.Eu je původní mezinárodně uznávaný kurz arabštiny jako cizího jazyka . S podporou Evropské komise a určeným pro evropské a západní studenty.... [-]

Spojené království Torquay
Přihlašování započato
Angličtina,Arabština
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Pendragon Educational Publishers

Máte již dobrý základ v arabštině? Program Advanced Arabic Premium je vyhrazený online studijní program. Program je určen jednotlivým studentům, kteří studovali arabsky n ... [+]

Máte již dobrý základ v arabštině?

Program Advanced Arabic Premium je vyhrazený online studijní program . Program je určen jednotlivým studentům, kteří studovali arabsky nejméně po dobu dvou let. Studenti mohou začít kdykoli a studovat svým vlastním tempem a podle svého časového harmonogramu. Žádné další materiály nejsou potřeba.

ArabicOnline.Eu je původní mezinárodně uznávaný kurz arabštiny jako cizího jazyka . S podporou Evropské komise a určeným pro evropské a západní studenty.

Arabic Online vydává společnost Pendragon Educational Publishers , britská společnost se specializací na vývoj vysoce kvalitních jazykových kurzů online.... [-]

Spojené království Torquay
Přihlašování započato
Angličtina,Arabština
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu je původní mezinárodně uznávaný kurz arabštiny jako cizího jazyka. S podporou Evropské komise a určeným pro evropské a západní studenty. Naše on-line arab ... [+]

ArabicOnline.Eu je původní mezinárodně uznávaný kurz arabštiny jako cizího jazyka . S podporou Evropské komise a určeným pro evropské a západní studenty.

Naše on-line arabské kurzy pro začátečníky až středně pokročilé úrovně byly navrženy pro self-guided studium přes internet. Byly vyvinuty s předními akademickými pracovníky a experty v oblasti arabštiny jako cizího jazyka a jsou vhodné pro všechny typy studentů, bez ohledu na věk nebo akademický původ.

Klíčové vlastnostiJednoroční předplatné - nabízí skvělou hodnotu za penízePlně interaktivní kurzy dostupné online kdykoliv přes internetKurzy používají moderní standardní arabštinuNavržen pro samostudium se zaměřením na komunikaci v arabštině v každodenních situacíchRozsáhlé podpůrné materiály a stahováníDalší výhody, jako jsou studijní plány, průvodce psaní arabštiny, pracovní listy... [-]
Spojené království Torquay
Přihlašování započato
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Pendragon Educational Publishers

Přístup k novému jazyku, kultuře a trhu! Pro profesionály, studenty a všechny, kteří se chtějí zapojit do tohoto fascinujícího jazyka a kultury. ... [+]

Zůstaňte před křivkou. Naučte se jazyk, který má zásadní význam.

Náš on-line turecký kurz je určen pro úplné začátečníky. Je ideální pro samostudium. Může být také integrován do stávajících jazykových učebních programů (blended learning environments) s vyučujícími online nebo vyučujícími ve třídě.

Kurz je zcela samostatný. Žádný jiný software nebo zdroje nejsou potřeba.

Každý, kdo hodlá vstoupit do světa podnikání, nalezne pevný základ pro budoucí kontakty v Turecku.

Školy, odborné vysoké školy a univerzity, které chtějí připravit své studenty na kariéru v podnikání, budou z tohoto kurzu rovněž těžit.... [-]

Spojené království Torquay
Přihlašování započato
Angličtina,Turečtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině