Nottingham Trent University Online

Úvod

Read the Official Description

Vaše cesta začíná zde

Nottingham Trent University (NTU) je jednou z největších univerzit ve Velké Británii, má vynikající globální pověst, silné sítě absolventů a impozantní pověření pro postgraduální zaměstnání.

Studovali jsme v NTU ještě více včetně sady kompletně online postgraduálních kurzů, které jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu životnímu stylu a kariérním závazkům. Jako student online budete mít přístup ke stejné vysoce kvalitní výuce, oceňované odborné znalosti z oblasti výzkumu a vynikající kariérní příležitosti jako někdo, kdo studuje v areálu. Budete vítáni do přátelské mezinárodní studentské komunity NTU a po absolvování se připojíte k řadám našich úspěšných absolventů.

Proč studenti volí NTU

Nottingham Trent University je jednou z největších univerzit ve Velké Británii, uznávaná globálně za vynikající výuku, výzkumné znalosti, postgraduální zaměstnatelnost a věnování se úspěšným výsledkům studentů.

 • NTU byl jmenován University of the Year časopisem Times Higher Education Awards 2017.
 • NTU byl uznán za prvotřídní udržitelnou univerzitu a byl zařazen na 3. místě ve Velké Británii People and Planet University League 2017.
 • NTU získal zlatý rating ve vládním vzdělávacím systému excelence (TEF) za vynikající výuku a učení. Přečtěte si více.
 • Byli jsme jmenováni Moderní univerzita roku v The Times a Good Times Good University Guide 2018.
 • 96% absolventů NTU bylo v pracovním poměru nebo další studium pouhých šest měsíců po ukončení studia (DLHE 2015/16)
 • 93% studentů NTU doporučilo studium na NTU (nejnovější národní Student Survey, 2017)
 • Vítěz ocenění Univerzity Guardian 2015 pro výuku excelence
 • NTU získala Cenu za vyznamenání vyššího a dalšího vzdělání královny pro výzkum v roce 2016
 • Využijete naše spojení s více než 200 partnerskými institucemi, které se nacházejí ve 35 různých zemích.

Naše kurzy

Naše on-line kurzy nabízejí stejnou úroveň ponoření do studií jako ekvivalenty kampusu, využívající stejné uznávané výukové týmy, ale s dalšími výhodami nejmodernější techniky distančního učení. Přenos online vám pomůže absorbovat obsah pomocí přednášek videa, interaktivních úkolů, digitálních nástrojů a dalších inovativních prvků, abyste získali potřebné praktické zkušenosti.

V současné době nabízíme následující kurzy distančního vzdělávání:

MBA
Dále vaše chápání současné obchodní strategie a vedení prostřednictvím reálných, zkušenostních technik a mentoringu.

 • MBA s analýzou dat
  Využijte sílu velkých dat k ovlivnění strategie ve vaší organizaci.

MSc Stavební řízení projektů
Uveďte zásady řízení projektů do praxe a využijte přínosu úzké vazby NTU se stavebním průmyslem.

MA Mezinárodní vztahy
Získejte praktické zkušenosti s aktuálními teoriemi a politikami, rozvíjejte své dovednosti prostřednictvím výuky odborných znalostí z oblasti výuky a výzkumu z celého světa.

Ponorné online učení

Nottingham Trent University (NTU) se zavázala k učení 21. století, neustále se vyvíjející inovační způsoby, jak přivést kursy k životu a pomoci vám naučit se vše, co potřebujete k úspěchu. Naše interaktivní kurzy online nabízejí:

 • komplexní video přednášky - ponořte se do obsahu programu
 • reálné případové studie - ocenit praktické důsledky vašich studií
 • interaktivní úkoly - zažijte více zapojení do učení
 • sociální interakce - být součástí studentské komunity interakcí s učiteli a studenty z celého světa
 • dohled nad výzkumem - zjistěte potřebné techniky a dovednosti, abyste provedli to, co jste se naučili, do praxe.

Prostřednictvím našich interaktivních kariérových stupňů online můžete dosáhnout svého plného potenciálu.

Začněte svou cestu s NTU dnes

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Online MBA » Vidět Online MA » Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Online Master of Arts v mezinárodních vztazích

Online forma Kombinované 2.5 let May 2019 Spojené království UK Online

Ať už toužíte vyjednávat o změnách životního prostředí nebo vytvářet řešení globálních sporů, on-line MA v mezinárodních vztazích z Nottingham Trent University (NTU) může obohatit vaše zkušenosti a uvolnit svět kariérních příležitostí. [+]

Online Master of Arts v mezinárodních vztazích

Ať už toužíte vyjednávat o změnách životního prostředí nebo vytvářet řešení globálních sporů, on-line MA v mezinárodních vztazích z Nottingham Trent University (NTU) může obohatit vaše zkušenosti a uvolnit svět kariérních příležitostí.

Flexibilní a poutavý on-line vzdělávání

Tento 100% on-line MA v mezinárodních vztazích vám nabízí flexibilní způsob získávání znalostí a zkoumání teorií, politik a praktik, které jsou nezbytné pro podporu vašich odborných znalostí v této vzrušující oblasti. Tento online kurz, který je přizpůsoben vašemu životnímu stylu a kariéře, může být proveden kdykoliv během dne. NTU je nabízet vysoce relevantní kurzy, na míru, aby se vešly kolem vašemu životnímu stylu a kariéru. Online magisterský program poskytuje flexibilní a poutavý způsob, jak se učit, s řadou způsobů, jak vás ponořit do učebních osnov, včetně:... [-]


MBA

Online MBA

Online forma Kombinované 2.5 let May 2019 Spojené království UK Online

Prostřednictvím zaměření na vedení, individuálního mentoringu a zkušenostního učení je toto 100% Online MBA přizpůsobeno individuálnímu poskytnutí všeho, co potřebujete k tomu, abyste svou kariéru získali na nových výškách. Personalizujte svůj online MBA se specializací na analýzu dat. [+]

MBA, která pracuje pro vás

Prostřednictvím zaměření na vedení, individuálního mentoringu a zkušenostního učení je tento 100% Online MBA přizpůsoben jednotlivcům, kteří vám poskytnou vše, co potřebujete k tomu, abyste svou kariéru získali na nových výškách.

Personalizujte svůj online MBA se specializací na analýzu dat.

Online MBA z Nottingham Business School vám poskytne veškeré zkušenosti, které potřebujete, abyste dosáhli významného dopadu ve světě podnikání, aniž byste museli zadávat nohu v areálu. Nottingham Business School je akreditována AACSB a EQUIS. Méně než 1% obchodních škol po celém světě má akreditaci EQUIS a AACSB, což potvrzuje přísné a inovativní standardy našeho výuky a výzkumu a rovnováhu, kterou důsledně zasahujeme mezi akademickou kvalitou a odbornou relevancí.... [-]


MSc

Online MSc v oblasti řízení projektů v oblasti stavebnictví

Online forma 2.5 let May 2019 Spojené království UK Online

Stavebnictví vyzývá kvalifikované projektové manažery, aby vedly svůj budoucí vývoj. Chcete-li pomoci těmto příležitostem, nabízí Nottingham Trent University (NTU) komplexní on-line MSc v oblasti řízení projektů staveb, plně akreditovaný Královskou institucí autorizovaných inspektorů (RICS). [+]

Online řízení projektů MSc v oblasti stavebnictví

Stavebnictví vyzývá kvalifikované projektové manažery, aby vedly svůj budoucí vývoj. Chcete-li pomoci těmto příležitostem, nabízí Nottingham Trent University (NTU) komplexní on-line MSc v oblasti řízení projektů staveb, plně akreditovaný Královskou institucí autorizovaných inspektorů (RICS).

Flexibilní a poučné učení online

Tento 100% on-line řízení projektů MSc v oblasti stavebnictví vám nabízí flexibilní způsob získání zkušeností z praxe v oblasti systémů a procesů, které jsou nezbytné k tomu, aby vedly úspěšné výsledky projektu. Díky dnešním zaneprázdněným profesionálům a absolventům se NTU zavázala nabízet vysoce relevantní kurzy, přizpůsobené vašemu životnímu stylu a kariéře. NTU je odhodlána nabízet vysoce relevantní kurzy, neustále rozvíjet inovativní způsoby, jak přivést kursy k životu a nabídnout online zkušenosti, které vám poskytnou řadu způsobů, jak vás ponořit do učebních osnov, včetně:... [-]


Contact