London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Londýnská škola ekonomie a politologie (LSE), jedna z předních sociálních věd na světě, usiluje o zlepšení společnosti tím, že řeší problémy skutečného světa a chápe příčiny věcí. S využitím dynamického a rozmanitého přístupu k učení poskytuje LSE špičkový výzkum a spolupracuje s renomovanými akademickými odborníky.

S cílem rozšířit své poslání a zpřístupnit učení celosvětovému publiku jsou tyto kurzy LSE certifikovány výhradně online ve spolupráci s lídrem v digitálním vzdělávání, GetSmarter, značka 2U, Inc. Tyto programy vedené předmětem LSE odborníci a vůdci myšlenek, pomáhají obchodním profesionálům a vedoucím pracovníkům zvyšovat jejich dovednosti pomocí vysoce podpůrné a interaktivní platformy. Technologie splňuje akademickou přísnost v modelu zprostředkovaném lidmi společnosti GetSmarter, který vám poskytuje přístup k specializovanému Success Manager a technické a akademické podpoře 24 hodin denně. Tento přizpůsobený a poutavý přístup vám umožňuje studovat ve vašem vlastním čase, odkudkoli na světě.

"Online vzdělávání umožňuje londýnské škole ekonomie a politologie, aby náš nejmodernější výzkum v sociální vědě zpřístupnil co nejširšímu publiku, a to ve formátu, který je praktický a bude mít skutečný dopad a dopad." - profesor Saul Estrin, akademický ředitel, online certifikační kurzy, LSE

Přečtěte si více na webových stránkách LSE

Kontakt

+44 2038 568 850

lseonline@getsmarter.com

Místa

Holborn

Adresa, 1. řádek
Houghton Street
WC2A 2AE Holborn, Anglie, Spojené království