Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v novém věku výuky v Londýně

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.


CO?

London School Of Design And Marketing - LSDM - je specializovaná škola designu a marketingu, která má za cíl změnit učební paradigma s inovativním a tvůrčím vzděláváním, 100% online a zpřístupňována v angličtině, španělštině a portugalštině. Nabízíme zkušenost s praktickými výsledky, a to prostřednictvím systematické orientace, která kombinuje odborné rysy studentů s pokročilým designem technických dovedností. Jsme odhodláni nabídnout exkluzivní on-line kurzy, akreditované Univerzitou pro výtvarné umění, získáním nových poznatků přizpůsobených výzvám stále náročnějšího trhu práce.


London School Of Design And Marketing

Kde se vášně stává profesí


KDO?

Kurzy LSDM byly vyvinuty pro studenty, profesionály a podnikatele, kteří se snaží získat znalosti a technické dovednosti v tvůrčím umění Design nebo Marketing s ohledem na nejnovější technologie a inovace týkající se e-learningu. Každý kurz je k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.


JAK?

E-learningová zkušenost LSDM je charakterizována vysoce kvalitním akademickým obsahem vytvořeným pedagogy doktorského studia spolu s dalšími zdroji, jako jsou videa, infografika, vědecké články, digitální knihovny, mimo jiné. Každému žákovi je každý týden dohlížet prostřednictvím školícího centra složeného z týmu specializovaných lektorů, kteří zajišťují asimilaci obsahu podporou interaktivity, zájmu a zvědavosti. Každý kurz LSDM je výhradně online a flexibilní; proto mohou studenti navštěvovat hodiny kdykoli a kdykoli.


Poznámka: LSDM - London School Of Design And Marketing je součástí Talent - Individuality Through Education, mezinárodní sítě škol s více než 20 lety zkušeností v oblasti výuky. Má vesmír pedagogů a zaměstnanců, kteří jsou ochotni pomáhat a rozvíjet talent ve vysokoškolských školách v Evropě a Latinské Americe.


MISE

London School Of Design And Marketing spojuje svou kreativitu a technickou přesnost s praxí a přináší praktické a dynamické 100% on-line kurzy v oblasti designu a marketingu, které splňují požadavky současného trhu práce. Kurzy, které vyučuje LSDM, sestávají z vysoce specializovaného obsahu prostřednictvím pokročilých učebních a hodnotících programů.


VIDĚNÍ

Vedoucí škola na evropské úrovni, týkající se on-line výuky, v oblasti designu a marketingu.


HODNOTY

Jsme přesvědčeni, že kreativita, inovace a rozvoj technických dovedností jsou posilujícími hnacími silami úspěšné kariéry. V LSDM připravujeme studenty na nejnáročnější výzvy na trhu práce, které kombinují nejen získané poznatky, ale i vášeň pro to, co dělají.


AKREDITACE UCA

Univerzita pro kreativní umění (UCA) akredituje kurzy LSDM: bakalářské v oboru marketingu (BA Hons), bakalářské studium v ​​oboru designu (BA Hons), magisterský titul v oboru marketing a magisterský titul v oboru design.

UCA má zhruba 160 let historii a byla považována za Univerzitu pro specializované tvary číslo 1 ve Spojeném království podle Komplexního průvodce univerzitou 2018.

V současné době je také v Top 40 univerzitních žebříčků ve Spojeném království a na 11. místě v moderní klasifikaci univerzit, která zahrnuje 70 institucí. Mezi absolventy univerzity patří ocenění Oscara, vyhlášeni světovými tvůrci, umělci a módními návrháři.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština
  • Portuguese (Portugal)
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

BA

London School Of Design And Marketing

Design nebyl nikdy tak důležitý. Je to součást našeho každodenního života, protože na něm můžeme narazit v každém produktu, který používáme, na stránkách, které prohlížím ... [+]

Jsme britský poskytovatel online vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích (angličtina, španělština)

Proč bakalářský titul v designu?

Design nebyl nikdy tak důležitý. Je to součást našeho každodenního života, protože na něm můžeme narazit v každém produktu, který používáme, na stránkách, které prohlížíme, nebo v aplikacích, které instalujeme na našich smartphonech.

London School Of Design And Marketing Bakalář v designu vám pomůže vybudovat kariéru v kreativním světě a možná i podporu, kterou potřebujete k dosažení nových cílů, uvolnění tvůrčí strany a vytvoření výkonných projektů, které inspirují a motivují lidi. Náš bakalářský design je založen na třech klíčových bodech:... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština,Portugalština
Denní studium
30 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
London School Of Design And Marketing

V globálním a vysoce konkurenčním věku se společnosti musí odlišit a získat specializované lidské zdroje. Tato potřeba zvyšuje hledání vysoce kvalifikovaných odborníků s ... [+]

Jsme britský poskytovatel online vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Proč bakalářský titul v oboru Marketing?

V globálním a vysoce konkurenčním věku se společnosti musí odlišit a získat specializované lidské zdroje. Tato potřeba zvyšuje hledání vysoce kvalifikovaných odborníků s pokročilými marketingovými znalostmi, silnými dovednostmi při řešení problémů a strategickým a kreativním myšlením.

London School Of Design And Marketing Bachelor v marketingu bude důležitým krokem ve vaší kariéře a poskytne vám tři klíčové nástroje:

Znalosti: získání silných znalostí týkajících se konceptů, nástrojů, modelů a postupů;Dovednosti: schopnost vytvářet, plánovat, realizovat a vést úspěšné projekty;Postoj: rozvoj osobních klíčových rysů, jako je strategické myšlení, metodika, autonomie, flexibilita a důvěra.... [-]
Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština,Portugalština
Denní studium
30 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MA

London School Of Design And Marketing

V komplexním a konkurenčním prostředí, jak se v současné době integrují jednotlivé společnosti, se design stal důležitou konkurenční a strategickou výhodou, neboť poskytu ... [+]

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Proč magisterský titul v designu?

V komplexním a konkurenčním prostředí, jak se v současné době integrují jednotlivé společnosti, se design stal důležitou konkurenční a strategickou výhodou, neboť poskytuje inovace a diferenciaci.

London School Of Design And Marketing Master in Design představuje příležitost proměnit odborníky na odborníky několika oblastí designu zlepšením jejich základních, kritických a procedurálních dovedností, a to nejen pochopit firemní realitu, ale také přispět k hodnotovému procesu stvoření.

MA Design je výhradně online a je k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština,Portugalština
Denní studium
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
London School Of Design And Marketing

Marketing hraje důležitou roli v obchodní struktuře, která je stále náročnější a konkurenceschopnější. Trh práce hledá vysoce kvalifikované, kreativní a inovativní profes ... [+]

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Proč magisterský titul v marketingu?

Marketing hraje zásadní roli v obchodní struktuře, která se stává stále náročnější a konkurenceschopnější. Trh práce hledá vysoce kvalifikované, tvůrčí a inovativní profesionály, nadané účinnými strategiemi v mezinárodním kontextu. Od těchto odborníků se očekává, že budou schopni úspěšně řešit problémy řízení a strategie v několika oblastech činnosti.

Magisterský titul London School Of Design And Marketing v oboru Marketing rozšíří a rozšíří nové znalosti, dovednosti a efektivní metodiky, aby se marketingoví profesionálové stali vysoce kvalifikovanými odborníky a dosáhli vysokých profesních cílů.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština,Portugalština
Denní studium
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

London School of Design and Marketing

London School Of Design And Marketing

Adresa, 1. řádek
9 Devonshire Square
EC2M 4YF Londýn, Anglie, Spojené království