London Academy of Trading

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

London Academy of Trading (LAT), která byla založena v roce 2010, poskytuje školení tisíce osob, které chtějí zlepšit své znalosti o finančních trzích a rozvinout své dovednosti v obchodování. Akademie je akreditována Britskou akreditační radou (BAC), která umožňuje zahraničním studentům studovat na LAT v Londýně o krátkodobých studijních vízech (STSV). V důsledku toho jsme v posledních 12 měsících učil studenty z více než 60 zemí.

110572_A7CC6FE8-FF07-4AD5-8C6A-D55C506EBC8F.jpeg

Naši studenti se pohybují od školních a vysokoškolských studentů až po pracovníky, vlastníky firem, podnikatele a dokonce i důchodce. Někteří se snaží rozvíjet svou kariéru v obchodování, zatímco jiní se snaží učit se znalosti a praktické dovednosti investovat vlastní peníze na trzích.

Poskytujeme řadu kurzů, od 1-denních akcí až po naše 12-týdenní dvanáctýdenní diplom v aplikovaném finančním obchodování, akreditovaný společností ABE a řízeným společností Ofqual. Naše sada krátkých kurzů je certifikována CPD a umožňuje studentům vytvářet cenné CPD kredity.

Naše pedagogická fakulta se skládá ze zkušených obchodníků a analytiků z hlavních finančních institucí včetně HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse a Bloomberg a všichni studenti mají přímý přístup k našemu týmu obchodních mentorů každý den po deseti hodinách pro poradenství a poradenství a pomáhají jim rozvíjet robustní a strukturované obchodní strategie kombinující teoretické znalosti a praktické dovednosti.

Jedním z našich hlavních USP je naše extrémní flexibilita. Víme, že mnoho lidí má další závazky, a proto vám dovolujeme, abyste přestali / zahájili svůj kurz podle potřeby, ale také si můžete vybrat, že budete studovat buď na naší londýnské obchodní ploše, online, nebo prostřednictvím naší kombinované varianty, která kombinuje on-line studium se zvoleným počet dnů v areálu.

110573_ThinkstockPhotos-522796884.jpg

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
30 Holborn,
Buchanan House

EC1N 2HR Londýn, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království