Lewis College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lewis College - domácí studijní kurzy pro PA, EA, lékařské sekretářky

Poskytujeme online kurzy distančního vzdělávání / domácího studia pro ty, kteří chtějí mít prospěšnou kariéru jako PA, výkonný asistent, vedoucí kanceláře, administrátor nebo lékařský sekretář.

Učíme více než 36 let se specializací v tomto sektoru.

Máme pozoruhodnou historii úspěchu - úspěch našich studentů již více než 36 let! Společnost byla založena a založena v roce 1984 Penny Lewis Cert Ed, která se stále aktivně podílí na vývoji a výuce na vysoké škole.

Poskytujeme specializované školení pro ty, kteří chtějí mít kariéru jako výkonný asistent, PA, sekretářka, lékařská sekretářka, vedoucí kanceláře nebo administrátorka, a to jak jako tradiční sekretářská vysoká škola ve třídě, tak nyní prostřednictvím distančního vzdělávání / domácího studia.

Zpočátku jsme poskytovali třídní kurzy pro místní studenty z Devonu se studenty z jiných částí země, kteří s námi studovali a zůstali v 90. letech u hostitelských rodin.

Jak jsme se přestěhovali do 21. století, technologie se posunula dál a umožnila nám poskytovat naše kurzy dálkovým studiem / domácím studiem, které v průběhu let otevřelo naše kurzy tisícům studentů ze všech částí Velké Británie a celého světa. Byli jsme jednou z prvních vysokých škol, které to poskytly.

Vyškolili jsme více než 5 000 studentů - pomáháme jim postupovat v jejich kariéře a otevírat více pracovních příležitostí a zároveň jim dodávat větší jistotu a důvěru v práci.

Design review in startup office with macbook and artwork. Man wearing Apple Watch. Joyful team working together and laughing.

Jak se staráme o naše studenty

Úspěch našich studentů je klíčem k našim kurzům - nejen při skládání zkoušek a hodnocení a získávání diplomů, ale také při posunu v kariéře, získání lepší práce, která je přínosnější a uspokojivější a ve své roli se cítí jistější.

Jsme „lidová“ vysoká škola. Vážíme si toho, že naši studenti investují svůj čas a peníze do zlepšení svých pracovních příležitostí a dlouhodobé kariéry a že nám důvěřují, aby jim pomohli dosáhnout těchto cílů.

Vždy jsme se zaměřili na poskytování osobního kontaktu pro naše studenty tím, že poskytujeme individuální výuku, přátelskou a otevřenou službu, která pomáhá našim studentům úspěšně dokončit jejich kurz. Všichni naši studenti během svého kurzu spolupracují s lektory a komunikují prostřednictvím našeho vzdělávacího centra přímo nebo prostřednictvím e-mailu.

Snažíme se pomáhat všem našim studentům mít pozitivní a hodnotnou zkušenost, bavit se při učení a především dokončit jejich kurz a získat jejich kvalifikaci, která jim pomůže posunout se vpřed v kariéře a životním stylu.

Koho učíme

Kurzy PA v Londýně, stále u nás můžete studovat, i když jsme v jihozápadní Anglii

Poskytujeme školení pro soukromé studenty, kteří financují svůj kurz osobně.

Poskytujeme také školení pro podnikatelský sektor včetně NHS Trusts, zdravotnických středisek, malých podniků, podnikových organizací, charitativních organizací, univerzit, škol, veřejného sektoru včetně místních úřadů a ministerstva obrany.

Mnoho našich studentů pracuje a žije v Londýně a školíme personál z mnoha londýnských organizací a také z celé Velké Británie.

Poskytujeme také školení pro mezinárodní studenty se sídlem v Asii, na Středním východě, v Evropě, Africe i mimo ni!

V rámci všech našich kurzů poskytujeme kariérní poradenství a poradenství, včetně osobního navrhování životopisů, vývoje technik pohovorů a podpory studentů při podávání žádostí o zaměstnání. Tato služba je našim studentům k dispozici až 2 roky po ukončení kurzu.

143383_pexels-photo-806835.jpeg

Akreditace

Jsme akreditovaným centrem pro následující zadávací orgány:

  • NCFE CQ s více než 20 diplomy a certifikáty akreditovanými na úrovni 4, úrovni 3 a úrovni 2.
  • Akreditační skupina CPD s více než 10 kurzy akreditovanými body CPD.

Historicky jsme byli akreditovaným centrem pro Oxford a Cambridge Examining Board, RSA / OCR, London Chamber of Commerce, Pitman Qualifications a JCQ.

Pravidelně nás hodnotící orgány kontrolují, abychom zajistili, že všechny aspekty naší výuky a kvalifikace budou udržovány na požadované úrovni. Pro naši nejnovější kontrolu jsme obdrželi „vynikající“ standard naší zprávy.

Místa

Newton Abbot

Adresa, 1. řádek
Lewis College Ltd
Wessex House, Teign Road, Newton Abbot, Devon, England, TQ12 4AA

TQ12 Newton Abbot, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium