Přečtěte si oficiální popis

Proč je King Online?

Stejná kvalita. Stejná akademická přísnost. Dodává se flexibilně.

King's College London se řadí mezi nejprestižnější univerzity na světě.

Náš světový výzkum je jádrem našeho přístupu k výuce a to platí i pro naše on-line kurzy.

Naše on-line kurzy jsou vyučovány stejnými vynikajícími akademickými pracovníky jako naše on-campus kurzy - jediný rozdíl je flexibilní způsob doručení. Učení se odehrává v době a místě, které je pro naše studenty nejvhodnější.

Kurzy jsou navrženy speciálně pro online publikum s využitím řady aktivit včetně videí, online kvízů, diskuzních fór a online čtení.

King's Online studenti využívají stejné studijní zdroje a podporu po celou dobu studia včetně přístupu k knihovnickým službám, akademickým psacím dovednostem, poradenství a poradenství v oblasti kariéry.

King's Online studenti mají také možnost spolupracovat se sítí dalších studentů King's Online z celého světa. Po dokončení studia se studenti King's Online připojují k naší dobře propojené a aktivní celosvětové sítě absolventů.

King se řadí mezi vysoce zaměstnatelné absolventy a má vyhrazené kariérové služby, které studentům pomohou najít správnou kariéru. Kromě toho dokončení online kurzu demonstruje klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, které jsou ve velké míře požadovány organizacemi po celém světě.

O právnické škole Dickson Poon

Škola práva Dicksona Poona, King's College London je jednou z nejstarších právnických škol v Anglii a je celosvětově uznávaná jako jedna z deseti nejlepších britských právnických škol na světě. Škola byla založena v roce 1831 a hrála integrální roli v životě krále, protože univerzita vznikla téměř před 200 lety.

King je ve společnosti od svého založení a jsme hrdí na to, že tuto tradici dodnes pokračujeme. Náš výzkum a výuka řeší některé z nejnaléhavějších otázek naší doby týkající se rovnosti a lidských práv, právních důsledků změny klimatu, globalizace, mezinárodních vztahů, obchodu, hospodářské soutěže a globálních financí, abychom jmenovali jen několik. Členové The Dickson Poon School of Law radí vládám, slouží v komisích a veřejných orgánech a jsou vysíláni do národních a mezinárodních organizací, pomáhají formovat politiku a praxi na celostátní i mezinárodní úrovni.

Naše bakalářské, postgraduální a výkonné kurzy jsou informovány našimi odbornými znalostmi z oblasti výzkumu. Máme živou studentskou komunitu, která se podílí na základních studiích, které se zabývají pro bono, profesionálním rozvojem a podporou.

Současným výkonným děkanem je profesor Gillian Douglas.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

King's College London Online

Naše mezinárodní záležitosti MA / PG Dip / PG Cert, se specializacemi v kybernetické bezpečnosti a špionáži ... [+]

Mezinárodní politický systém nyní zažívá své nejvýznamnější období pozdvižení od konce studené války. Naše mezinárodní záležitosti MA / PG Dip / PG Cert, se specializacemi v kybernetické bezpečnosti a špionáži

S ŘO specializovaných Pathways , budete postupovat výsledky kurzu, které usnadňují vaši cestu ke specifické profesní dráhy. Naše moduly kurzu byly popsány jako „transformativní“ a „sektorové“; zásadním způsobem mění způsob, jakým studenti chápou globální bezpečnostní a obrannou krajinu. Předpokládá se, že naši absolventi budou vyzbrojeni těmito špičkovými studijními a výzkumnými výsledky.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

King's College London Online

100% online MSc, PG Dip ... [+]

100% online MSc, PG Dip

King's Business School je novým centrem v Londýně, kde se angažuje v oblasti obchodu, financí a vlády; kde výzkum měnící hru informuje o současném přístupu k podnikatelskému vzdělávání a vytváří společensky odpovědné vedoucí představitele budoucnosti. Učte se od předních akademiků a aktivních profesionálů z oblasti financí, kteří vám poskytnou správné znalosti a nástroje pro účinné řešení obchodních výzev a podporu vašich kariérních aspirací.

Důraz bude kladen na praktické dovednosti, které vám poskytnou správné znalosti a nástroje pro účinné řešení problémů v globálním finančním a bankovním sektoru a podpoří vaše kariérní ambice.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
King's College London Online

Naučte se dovednosti, které jsou nepostradatelné pro organizace po celém světě, bez ohledu na odvětví nebo trh. Naše Marketing MSc (online) vám dává strategické a praktic ... [+]

Naučte se dovednosti, které jsou nepostradatelné pro organizace po celém světě, bez ohledu na odvětví nebo trh. Naše Marketing MSc (online) vám dává strategické a praktické znalosti, které potřebujete k úspěchu v této kritické obchodní oblasti.

Kurz je vyvíjen King's Business School, britským top 10 centrem pro obchodní a manažerská studia. Pracují v partnerství s celou řadou soukromých i veřejných organizací, včetně vládních institucí, korporací, profesních organizací a nevládních organizací. Vztahy vytvořené v komunitě vzdělávání trvají dlouho poté, co je kurz dokončen, což studentům a absolventům nabízí připravenou síť podobně smýšlejících, ambiciózních profesionálů po celém světě.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

King's College London Online

Adresa destinace
Strand
London, Anglie, WC2R 2LS GB
Sociální média