King's College London Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč je King Online?

Stejná kvalita. Stejná akademická přísnost. Dodává se flexibilně.

King's College London se řadí mezi nejprestižnější univerzity na světě.

Náš světový výzkum je jádrem našeho přístupu k výuce a to platí i pro naše on-line kurzy.

Naše on-line kurzy jsou vyučovány stejnými vynikajícími akademickými pracovníky jako naše on-campus kurzy - jediný rozdíl je flexibilní způsob doručení. Učení se odehrává v době a místě, které je pro naše studenty nejvhodnější.

Kurzy jsou navrženy speciálně pro online publikum s využitím řady aktivit včetně videí, online kvízů, diskuzních fór a online čtení.

King's Online studenti využívají stejné studijní zdroje a podporu po celou dobu studia včetně přístupu k knihovnickým službám, akademickým psacím dovednostem, poradenství a poradenství v oblasti kariéry.

King's Online studenti mají také možnost spolupracovat se sítí dalších studentů King's Online z celého světa. Po dokončení studia se studenti King's Online připojují k naší dobře propojené a aktivní celosvětové sítě absolventů.

King se řadí mezi vysoce zaměstnatelné absolventy a má vyhrazené kariérové služby, které studentům pomohou najít správnou kariéru. Kromě toho dokončení online kurzu demonstruje klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, které jsou ve velké míře požadovány organizacemi po celém světě.

O právnické škole Dickson Poon

Škola práva Dicksona Poona, King's College London je jednou z nejstarších právnických škol v Anglii a je celosvětově uznávaná jako jedna z deseti nejlepších britských právnických škol na světě. Škola byla založena v roce 1831 a hrála integrální roli v životě krále, protože univerzita vznikla téměř před 200 lety.

King je ve společnosti od svého založení a jsme hrdí na to, že tuto tradici dodnes pokračujeme. Náš výzkum a výuka řeší některé z nejnaléhavějších otázek naší doby týkající se rovnosti a lidských práv, právních důsledků změny klimatu, globalizace, mezinárodních vztahů, obchodu, hospodářské soutěže a globálních financí, abychom jmenovali jen několik. Členové The Dickson Poon School of Law radí vládám, slouží v komisích a veřejných orgánech a jsou vysíláni do národních a mezinárodních organizací, pomáhají formovat politiku a praxi na celostátní i mezinárodní úrovni.

Naše bakalářské, postgraduální a výkonné kurzy jsou informovány našimi odbornými znalostmi z oblasti výzkumu. Máme živou studentskou komunitu, která se podílí na základních studiích, které se zabývají pro bono, profesionálním rozvojem a podporou.

Současným výkonným děkanem je profesor Gillian Douglas.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Strand
WC2R 2LS Londýn, Anglie, Spojené království