Immerse Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

110930_Social_Media-8.jpg

Přehled

Unikátní vzdělávací zážitek se koná v historickém univerzitním městě Cambridge

 • Sekce 1: 28. června - 11. července
 • Sekce 2: 5. července - 18. července
 • Sekce 3: 12. července - 25. července
 • Sekce 4: 19. července - 1. srpna
 • Sekce 5: 26. července - 8. srpna
 • Sekce 6: 2. srpna - 15. srpna
 • Sekce 7: 9. srpna - 22. srpna

Immerse Education je dvoutýdenní rezidenční akademický program s rozmanitým a obohacujícím studijním programem, který je určen pro studenty ve věku 13–18 let - poskytuje ochutnávku toho, jaké to je studovat předmět na vyšší úrovni.

Cvičení a semináře jsou navrženy a vyučovány odbornými lektory v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření. A náš pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný zážitek univerzitního města prostřednictvím hojnosti mimoškolních aktivit.

Studenti bydlí v jedné z největších a nejkrásnějších univerzitních vysokých škol v Cambridge. V historických zdech školy se pyšní tím, že účastníkům poskytujeme jedinečné zkušenosti s vedením a akademickou dokonalostí.

Díky různorodým a obohacujícím učebním osnovám program umožňuje studentům prozkoumat a rozšířit své znalosti vybraného předmětu v bezkonkurenčním akademickém prostředí.

Studenti se objevují sebevědomější a připraveni formulovat, co se naučili, se znalostí svých vybraných oborů, které poskytují jedinečné akademické poznatky - a samozřejmě i mnoho nezapomenutelných vzpomínek.

Výjimečné učení

Cambridge Immerse teaching

Účastníkům nabízíme výběr z různých předmětů, od umění až po vědu. Všechny předměty vyučované v Immerse jsou vyučovány současnými nebo minulými lektory z Cambridge University nebo Oxford University. Náš přísný prověřovací proces zajišťuje, že všichni studenti jsou vyučováni lektory, kteří jsou poutaví a podpůrní - a především nadšeni, aby se podělili o své odborné znalosti.

Naší filozofií je, že by naši účastníci měli čelit zajímavým akademickým konceptům; zatímco naši lektoři vytvářejí příjemné a podpůrné prostředí, ve kterém se naši účastníci cítí pohodlně a prosperují.

Budete vyzváni, abyste se ponořili a prozkoumali aktuální debaty a problémy ve vámi zvolené disciplíně v pečlivě naplánovaných tutoriálech, které napodobují jedinečný systém Oxbridge zapojení a debatování studentů a studentů. Jedná se o přístup, který přesahuje povrchní a poskytuje jedinečné poznatky, které jsou osvěžující i intelektuálně stimulující.

Je jisté, že se ve vaší zvolené disciplíně bezpochyby objeví mnohem více sebevědomí a znalostí a řešíme náročné, přesto zajímavé témata, které doufáme, že podpoří vaše akademické vášně. Studenti se nyní mohou rozhodnout pro studium až dvou předmětů během programu. Předměty, které nabízíme, zahrnují:

 • Medicína
 • Zákon
 • Inženýrství
 • Fyzika
 • Matematika
 • Chemie

Cambridge Assessments

Hodnocení účastníků

Po celou dobu programu naši instruktoři monitorují zapojení studentů do témat, která byla učena. Po ukončení programu je učitel vypracován hodnocení účastníků, vyhodnocující pokrok účastníků a také doporučení, jak nejúčinněji porozumět účastníkům pochopení a zájmu o témata, která byla prozkoumána.

Rozhovory o dovednostech (volitelné)

Cambridge interviews

V rámci našich pečlivě navržených workshopů pro rozhovory, studenti získají přehled o základních dovednostech potřebných k úspěšnému vyjádření svých názorů ve stresovém prostředí. Tyto workshopy se zaměřují na rozvíjení důvěry a intelektuální houževnatosti potřebné k řešení některých klíčových otázek, které by mohly být během pohovoru požádány, kromě řešení diskusí týkajících se nejdůležitějších otázek v rámci dané disciplíny. Workshopy Interview Skills jsou zahrnuty do programového poplatku, ačkoli účast je dobrovolná.

Konzultace osobního prohlášení (volitelné)

Po celou dobu trvání programu Immerse budou mít studenti možnost vypracovat návrhy svých osobních prohlášení nezbytných pro přístup k univerzitám po celém světě s odbornými znalostmi a pomocí vysoce uznávaných lektorů. Studenti se učí technikám, aby výstižně vyjádřili svůj zájem o určitou disciplínu a vytvořili přesvědčivé osobní prohlášení, které představuje úspěchy a zájem o předmět. Konzultace s osobním prohlášením jsou zahrnuty v programovém poplatku, i když účast je volitelná.

Mimoškolní rozmanitost

Cambridge extracurricular

Immerse poskytuje skutečně pohlcující zážitek z univerzitního života. Nejen, že budete objevovat a rozšiřovat své akademické zájmy, ale také se budete věnovat vzrušujícímu a často fascinujícímu spektru kulturních aktivit, které jsou k dispozici v Cambridge. Příležitost zažít každodenní organizované výlety také umožňuje šanci stýkat se s podobně smýšlejícími vrstevníky z různorodého prostředí a rychle se seznámit s městem.

Aktivity organizované v rámci programu zahrnují:

 • Letní odpoledne prochází řeka Cam, což je typická záležitost Cambridge.
 • Denní výlet do Oxfordu, který je domovem archového 'soupeře' Cambridge University.
 • Formální stolování ve slavných středověkých slavnostních sálech v Cambridge.
 • Navštivte naši stránku aktivit, kde naleznete celou řadu nabízených témat.

Jízdní řád

Harmonogram Immerse je plný široké škály jedinečných akademických a mimoškolních aktivit.

Účastníci začínají den snídaní v hlavní kolejní jídelně, kde jsou k dispozici různé kontinentální a teplé snídaně. Následuje první akademické zasedání dne, které se koná ve formě semináře nebo přednášky.

Účastníci jsou pak vedeni na oběd v některé z nejlepších sendvičových barů a kaváren v Cambridge a jsou vítáni, aby prozkoumali město v malých skupinách. Po obědě pokračují akademická setkání ve formě malých skupin tutoriálů nebo workshopů.

Po ukončení všech základních akademických zasedání jsou studenti ošetřováni jednou z mnoha exkurzí a kulturních aktivit, včetně potápění, návštěv muzeí a sportovních aktivit. Po večeři o třech chodech v jídelně vysoké školy následuje večerní společenská akce, která účastníkům pomůže po skončení baleného dne ukončit a stýkat se.

Rozvrh zobrazený na straně nabízí přehled o typickém denním rozvrhu, i když se může lišit v závislosti na událostech plánovaných v daný den.

Typický den...

Začněte den buď s kontinentálními nebo vařenými snídaněmi v jídelně. Široká škála snídaní pomáhá účastníkům připravit se na náročný den dopředu.

Cambridge a typical day

Bezkonkurenční podpůrný systém

Cambridge Immerse

V Immerse klademe velký důraz na vytvoření podpůrného a přístupného prostředí. Naši mentoři jsou týmem přátelských, speciálně vyškolených absolventů a vysokoškoláků z Cambridge University, kteří pomáhají našim účastníkům rychle se usadit v programu.

Mentoři mají zkušenosti z první ruky s řadou akademických i neakademických otázek, a jsou proto v nejlepším postavení, aby mohli nabídnout přátelské a důvěrné individuální poradenství. Je to bezkonkurenční podpůrná síť, na kterou jsme neuvěřitelně hrdí.

Mentori studovali řadu disciplín a umožnili jim sdílet své vlastní pohledy a zkušenosti z jejich akademické kariéry. Každému účastníkovi je také přidělen mentor, v poměru šest studentů k jednomu mentoru, všichni jsou nadšeni, že pomáhají účastníkům pomoci při vytváření "domova mimo domov".

Ubytování

Cambridge Mentors

Ponor se odehrává v nejvíce ohromující a historické centrální univerzitě v Cambridge University. Chcete-li zjistit, kterou školu budete ubytováni, kontaktujte nás.

Všichni účastníci budou ubytováni ve svých vlastních ložnicích vybavených vysokorychlostním připojením na internet. Chodby nebo schodiště oddělují žáky a studenty a koupelny jsou obývané nebo sdílené pouze několika účastníky. Místo školy je zajištěno a sledováno po celou dobu. Navštivte naši stránku Campus pro další informace.

Praktické informace

Informace o cestě:

Poplatek za Immerse nezahrnuje cestování do Cambridge. Existuje několik možností dopravy, včetně příjezdu do Cambridge po železnici, autokarem nebo letem. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoc při plánování cesty do Cambridge.

Pro mezinárodní účastníky zajišťujeme společnou dopravu z letiště London Heathrow do Cambridge. Vyhrazené pracovníky se setkají s účastníky letištního terminálu při příjezdu. Účastníci si mohou tuto službu objednat poté, co si zajistí místo v programu.

Lékařské a dietní požadavky:

Jsme schopni uspokojit většinu dietních požadavků (vegetariánské, veganské, ořechové alergie, halal, košer); neváhejte nás kontaktovat, pokud si nejste jisti, zda můžeme vyhovět vašim dietním požadavkům. Snídaně a večeře jsou zahrnuty v Immerse, a účastníci se očekává, aby se jejich vlastní opatření na oběd v různých lahodných restaurací v okolí Cambridge.

Jiná informace:

Studenti musí být v době docházky v roce 2019 ve věku od 13 do 18 let. Předpokládá se, že studenti budou v angličtině plynule hovořit.

Zúčastněte se roku 2019

Immerse je rezidenční letní kurz složený z vynikajících akademických tříd, workshopů s vynikajícími dovednostmi a vzrušujících mimoškolních aktivit v historickém univerzitním městě Cambridge. Ponoření probíhá v následujících dvoutýdenních sezeních:

 • Sekce 1: 7. července - 20. července 2019
 • Sekce 2: 21. července - 3. srpna 2019
 • Sekce 3: 28. července - 10. srpna 2019
 • Sekce 4: 4. srpna - 17. srpna 2019
 • Sekce 5: 11. srpna - 24. srpna 2019

Rádi Vám pomůžeme, pokud máte nějaké dotazy, než si rezervujete své místo.

Místa

Cambridge

Cambridge Immerse

Adresa, 1. řádek
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

Cambridge, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX Londýn, Anglie, Spojené království