Harley Oxford

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studujte neuvěřitelný kurz se současnou uměleckou školou

Vykreslujeme hranice poznání. Získejte přístup k naší nejmodernější platformě kdekoli a kdekoli, 24/7, jsme tu vždy pro vás.

K dispozici více než 800 online kurzů

Vydejte se do zcela nového světa znalostí.

Znalosti na dosah ruky

Naučte se kurz kdekoli od svého mobilního telefonu, tabletu, počítače nebo notebooku.

Protože si zasloužíte to nejlepší

Získejte provizi za doporučení vaší rodiny a přátel do naší školy.

Staňte se součástí magie s Harley Oxford

"Naším posláním je inspirovat vás, abyste žili svůj vysněný život."

Ať už se chcete učit nové dovednosti, získat kvalifikaci nebo začít podnikat, Harley Oxford vám může pomoci. Dobrá pověst naší školy prospívala ústy; nemohli jsme požádat o lepší způsob, jak informovat každou z mnoha výhod, které online školení může přinést.

"Sni věř Dosáhni"

Harley Oxford | Ředitel školy

Vítejte v destinaci Harley Oxford

Naším posláním je to, co nás nutí dělat vše, co je v našich silách, pro rozvoj lidského potenciálu. Toho dosahujeme vytvořením průkopnického digitálního školicího prostředí, flexibilnějším kurzem, vybudováním nápaditého a rozmanitého týmu a pozitivním dopadem v komunitách, kde pracujeme a žijeme.

S více než 40 000 studenty po celém světě a více než 1000 kursy je Harley Oxford jednou z největších online učících se komunit.

Naše kurzy, které mají zájem naučit se nový kurz, získat dovednost nebo koníček, jsou přístupné odkudkoli na světě a jsou kompatibilní s počítači, tablety a smartphony.

Každý kurz je dodáván s podporou lektorů, přístupem k bezplatné podpoře cv a tipy k práci.

Studujte kurz vlastním tempem, z pohodlí vašeho domova, a snažte se získat průmyslová ocenění, která dodají vašemu životopisu sílu. Harley Oxford má nástroje, které potřebujete, abyste mohli postupovat jako odborník ve vybrané profesi.

Na základě naší vytrvalosti se neustále snažíme realizovat kritické iniciativy potřebné k dosažení naší vize. Naše škola tím zprostředkuje provozní dokonalost v každém rohu organizace a splní nebo překoná naše závazky vůči mnoha studentům, kterým sloužíme. Všechny naše dlouhodobé strategie a krátkodobé akce budou utvářeny výběrem základních hodnot, které sdílí náš žák a tým.

Změnit svůj názor. Změň svůj život.

Široká paleta možností je pouze začátek, pro naše studenty sníme o mnohem více s bezplatnou podporou životopisu a všemi nástroji, které vám pomohou postupovat ve zvolené profesi. Těší nás, když studentům nabízíme flexibilitu, aby se mohli kdykoli a kdekoli naučit kurz.

Dvěma největšími překážkami při absolvování kurzu a kvalifikace mohou být často čas a náklady. Z tohoto důvodu poskytuje Harley Oxford studentům flexibilitu v přístupu k kurzům online odkudkoli, zatímco stále pracuje a za dostupnou cenu. Naše kurzy jsou přístupné z počítačů, mobilních telefonů a tabletů; to znamená, že se můžete učit kdekoli na cestách.

Jakmile s námi vstoupíte do kurzu, nabídne vám několik výhod z bezplatné podpory životopisů odborné podpoře školitelů a mnohem více.

137724_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Akreditace a ceny

Pověst našich studentů spočívá, proto byly naše kurzy hodnoceny a certifikovány partnerskými organizacemi s kvalifikovanými odborníky v oboru.

Řada našich kurzů byla schválena CPD, ICQAS a CMA. Vážíme si těchto partnerství a jejich pozornosti k detailům, protože věříme v vášnivé touhy, touhy a schopnost studentů studovat a učit se jakýkoli nový kurz, dovednosti, které považují za nezbytné.

Studentské posudky

"Nedávno jsem dokončil kurz Reiki úrovně 1 a 2. Obával jsem se, jak to zapadám, když pracuji na plný úvazek, s rodinou, ale byl jsem dobře podporován moduly, které si můžete zapadnout po celý svůj život. Všechny dotazy byly rychle zodpovězeny zkušeným personálem. Pokud je Reiki něco, o čem jste přemýšleli o učení, a máte omezený čas, pak je to rozhodně kurz pro vás! “

-Lisa - student Reiki

"Díky Harley Oxford jsem nyní absolvoval své reiki úrovně 1 a 2. Kurz byl snadno pochopitelný a snadno sledovatelný. Jakmile jsem se dostal k někomu, byla dobrá komunikace s lektory, teď se těším na to, abych udělal reiki úroveň 3. "

Jamie - student Reiki

„Našel jsem kurz Reiki 1 a 2 opravdu zajímavý komplexně a pokrývající všechny aspekty, které jsem se chtěl naučit. Stránky byly velmi uživatelsky přívětivé a snadno se v nich pohybovalo a možnosti, které lze označit jako úplné, jsem našel docela užitečné, jak jsem někdy nazval. pryč děti během mého studijního času. Praktické úkoly byly také opravdu užitečné pro prožívání Reiki v praxi v průběhu kurzu, který jsem cítil, že jsem neustále motivoval. Velká podpora od týmu pomoci a já bych velmi doporučil kurz s Harley Oxford . ““

Samantha - student Reiki

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Harley Oxford.
158 City Rd

Londýn, Anglie, Spojené království