FutureLearn

Úvod

Read the Official Description

Na FutureLearnChceme inspirovat učení pro život. To je důvod, proč nabízíme rozmanitý výběr volných, vysoce kvalitních on-line kurzů a obsah od některých z předních světových univerzit a jiných významných kulturních institucí.

Naším cílem je spojit studenty z celého světa s vysoce kvalitních pedagogů a mezi sebou navzájem. Věříme, že učení by mělo být příjemné, sociální zkušenost, s dostatkem příležitostí diskutovat a přemýšlet o tom, co jste studoval, tak, aby čerstvé objevy a tvořit nové nápady.

Kurzy jsou dodávány jeden krok v čase a jsou k dispozici na mobilu, tabletu a plochy, takže se vejde učení kolem vašeho života, spíše než váš život kolem učení.

Jsme soukromá firma ve stoprocentním vlastnictví Open University, s výhodou více než 40 let své zkušenosti v oblasti distančního vzdělávání a on-line vzdělávání. Našimi partnery jsou přes 80 nejlepších britských i zahraničních univerzitách, stejně jako instituce s obrovským archivem kulturního a vzdělávacího materiálu, včetně British Council, British Library a Britského muzea.

Proč to funguje

FutureLearn Vám nabízí výkonný nový způsob, jak se učit online. Každý kurz byl navržen v souladu s principy efektivního učení, a to prostřednictvím vyprávění, diskuse, viditelné učení a pomocí komunitní podpory oslavit pokrok.

Učení prostřednictvím vyprávění

Každá partnerská univerzita navrhla kompletní studijní zkušenost v podání předních akademiků ve svém oboru. Spíše než vysílaných dlouhých učebně, nápady jsou zaváděny prostřednictvím vysoce kvalitní videa a články. Pak můžete diskutovat o tom, co jste se naučili, testování své nové znalosti s interaktivními kvízy, které nabízejí užitečné odpovědi a možnost vyzkoušet, bude-li odpověď je špatně. Každý kurz vypráví příběh, krok za krokem, s výzvami a užitečné tipy na cestě, testovat a budovat své porozumění.

Diskuse k učení

Učíme se nejlépe, když budeme sdílet a diskutovat nápady s kolegy studenty, aby pochopili jejich rozdílné zkušenosti a pohledy a zaplnit mezery v našich znalostech. Ale ne každý má rád, že sociální, takže spíše než posílat naše studenty off do samostatných diskusních fór, můžete přidat své připomínky vedle obsahu.

Můžete začít tím, že čte to, co ostatní lidé říkají o tématu, a pak se připojit, když jste připraveni. Pokud se vám obzvláště líbí komentář, můžete si vybrat, aby následovaly jeho autora, takže můžete snadno najít lidi a poznámky, které jsou nejvíce zajímat.

Budeme stavět na těchto pojmů "diskuse v kontextu" a "po" v nadcházejících měsících, takže sociální učení cítí méně jako nucenou konverzaci, ale spíše jako rozhovor s přáteli o Vašich představ a co jste se naučili.

viditelné učení

Jeden způsob, jak zlepšit učení je, aby byl proces viditelné, takže víte, co přijde příště, kde jste v kurzu a jak daleko jste přišli. Seznam dělat vám dává přehled o průběhu, který ukazuje aktivity pro každého týdne a uchovávání záznamů o tom, co jste provedli.

Stránka s profilem uvádí souhrn své vlastní činnosti, včetně svých kurzů a veškeré připomínky, které jste provedli. Budeme rozšířit tyto o další značení pro kurz a označení vašeho pokroku.

podporovány learning Community

Intenzivní modelu doučování nemůže pracovat pro masivní měřítku volných kurzů, takže musíme nabízet online podporu bez rozsáhlé síti lektorů. Řešením je využít sílu komunity, kde mohou studující, aby okamžitě využily svých nově získaných dovedností sdílením své znalosti se svými vrstevníky.

V návaznosti na ostatní studenty je součástí mocného systému jsme budovu, která vám umožní uznat dobré příspěvků a podporovat lidi, kteří nabízejí užitečné rady a rozvíjet své vlastní pověst. Tímto způsobem úspěch přichází nejen z průchodu úkol a dokončení kurzu, ale také v tom, aby příspěvkem k FutureLearn komunita.

Masivní měřítku sociální učení

Všechny tyto přístupy musí pracovat s velkým počtem studentů, aby připomínky nejsou jen blikat minulost a pověst může být postaven v průběhu času. To je důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit novou masivní měřítku sociálního učení platformy, s využitím odborných znalostí z The Open University, BBC, sociálních médií designéry, stejně jako naše FutureLearn partneři. Je to nový způsob učení.

Poznámky

Viditelné učení je inspirován dílem Johna Hattie, aby se dozvědět více, navštivte visible-learning.org.

Naše zásady

Deset principů, jimiž se řídí, jak navrhovat a stavět FutureLearn.

Otevřeno

Všude tam, kde je to možné, doporučujeme našim partnerům, aby se obsah kurzu otevřené a zjistitelný, propojit se na to nejlepší z webu a podílet se na on-line diskusi. Snažíme se, aby obsah kurzu přístupné na tolika zařízeních možno i všem návštěvníkům. Sdílíme vývojový proces a důvody našich obchodních rozhodnutí prostřednictvím kanálů, jako je například našem blogu.

Nasloucháme našim studentům

Zpětná vazba od našich studentů je jádrem našeho vývojového procesu: jak z hlediska samozřejmě obsahu a funkce platformy. Neustále opakovat a zlepšit podmínky na základě zpětné vazby a pozorování, jak se lidé učí. funkcí, které jsme uvolnit co nejrychleji a učit se z toho, jak reálný je lidé používají. A pak jsme se, aby byly lépe.

Vyprávěj příběhy

Narativní je důležité. Chceme se inspirovat našimi studenty jít na cestu a vědět, kde jsou a kam jít dál. Vyprávění zahrnuje časy se dívat, poslouchat a číst, prostor pro konverzaci, chvíle klidné reflexe a vrcholy posouzení. Používáme vyprávění sdělovat myšlenky v zábavné a poutavé způsoby. A vždy nechat studenty dohnat.

provokovat konverzaci

Konverzace se děje v kontextu a je nedílnou součástí učení. Sociální interakce jsou otevřeny standardně podpořit zástupné učení a umožnit všem těžit z diskuse. Doporučujeme všem, aby se společenský, protože jeden z nejlepších způsobů, jak naučit je prostřednictvím mluvit s ostatními.

Embrace masivní

My chopit se příležitostí, které velké množství lidí, kteří se učí společně poskytuje: Specialista poznatek, který existuje ve skupině; počet lidí, kteří on-line dohromady najednou; způsob, jakým myšlenky proudit kolem sítě; a jak davy může pomoci povrchu nejlepší obsah. Učíme ze sledování, jak velká skupina studentů chovat.

vytvoření připojení

Doporučujeme studujícím při připojení k poskytování vzájemné podpory, napadat své myšlenky a odstranit osamělost distančního vzdělávání. Tvoříme prostor pro malé skupiny, aby se spojily a dosáhnout společné chápání.

Keep it simple

Snažíme se vyhnout složitosti všude tam, kde je to možné. Používáme nohama pevně na zemi a jazyk, aby se zkušenosti přátelští a přívětiví, jak můžeme, a povzbudit tak naše partnery k témuž. Navrhujeme pro případy běžném používání. V případě, že funkce je užitečná, ale pouze málo, budeme odolat pokušení zahrnout to, aby držel platformu snadno použitelné pro všechny.

Učte se od ostatních

Jsme si půjčit od nejlepšího vysílání, hry a sociálních médií vytvořit poutavou a zábavnou vzdělávací zkušenost. Čerpáme z obrovské znalosti a zkušenosti, které existuje v The Open University a mezi naším konsorciem partnerů, kteří budou také sdílet své bohaté zkušenosti jako pedagogové s sebou, vytvořit co nejlepší výsledný produkt.

Oslavte pokrok

Jsme motivovat studenty tím, že rozbije cestu do malých kroků. Každý krok je bite-sized, aby se učí vidět, pomoci studentům vidět pokrok rychle a pravidelně přemýšlet o tom, co se naučili. Slavíme každém kroku postupu, a to jak malé i velké. Není tam žádná taková věc jako odpadlíka: doporučujeme studentům, aby se ze zkušeností, jak málo nebo tolik, jak si to přejí.

Embrace FutureLearners

Chceme vytvořit komunitu celoživotní učení, a poskytují odrazový můstek z jednoho cestu ke druhému. Naši návštěvníci jsou FutureLearners, ne studenti určitého univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Kurzy » Vidět Health Kurzy » Vidět Law Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Course : Big Data and the Environment

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Jaká témata budete povídat? Výpočet výkonu, zpracování a uchovávání údajů o životním prostředí [-]

Course : Blended Learning Essentials: Getting Started

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Na konci kurzu budete moci ...

Vyhodnoťte mnoho bezplatných nebo cenově dostupných nástrojů, které jsou nyní k dispozici pro zlepšení výuky a učení. [-]

Course : Environmental Challenges: Hierarchy in Property Rights

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Proč se zapojit do kurzu?

Rostoucí populace a sociální změny tlačí náš vztah k životnímu prostředí.

[-]

Course : Filmmaking and Animation in the Classroom

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Naučte se s filmem Into Film - filmovou vzdělávací charitu

Kdo je kurz určen? [-]

Course : From Ink to Sound: Decoding Musical Manuscripts

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Na konci kurzu budete moci ...

Prozkoumejte rukopisy středověké hudby a naučte se, jak je číst. Reflektujte vztah mezi hudbou a hudební notací. Rozvíjet porozumění, jak dekódovat a přepisovat systémy včasného notace. Zkoumat v nahrávkách starých hudebních představení. Diskutujte vývoj hudební notace prostřednictvím historie. Diskutujte o výzvách a zásadách hudební notace s odkazem na sémiotické přístupy a vizuální teorii. Porovnejte různé strategie vizualizace hudby. [-]

Course : Inside IELTS: Preparing for the Test with the Experts

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Přečtěte si o dovednostech, které potřebujete pro IELTS Academic na tomto bezplatném kurzu z Cambridge angličtiny, výrobců testu. [+]

Zajímá vás, jaké dovednosti potřebujete k úspěchu v akademickém testu IELTS? Možná byste chtěli vědět, jak zkoušející IELTS hodnotí vaši úroveň nebo jak zlepšit skóre vašeho kapela? Tento kurz vám pomůže najít odpovědi, pochopit, jak studovat pro test a rozvíjet své akademické dovednosti angličtiny.

Budete komunikovat s odborníky a studenty po celém světě. Budete také mít možnost vyzkoušet si autentické úkoly IELTS a zjistit, jaké dovednosti testují a jak jsou označeny.

IELTS je společně vlastněna Britskou radou, IDP: IELTS Australia a Cambridge English Language Assessment.

Jaká témata budete povídat? Obsahu IELTS akademického testu Dovednosti, které potřebujete ke zlepšení skóre IELTS Způsob, jakým jsou posuzováni kandidáti IELTS Rozsah úkolů, které je třeba provést v testu IELTS, a dovednosti, které testují tyto úkoly Některé dovednosti, které potřebujete při studiu na vysoké škole, kde je výuka angličtiny Co budete dosáhnout? ... [-]

Course : Introduction to Process Mining with ProM

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

[+]

Provádět techniky analýzy důlních procesů a správně interpretovat výsledky; Získání konkrétních a akceptovatelných procesních poznatků z (svých) událostí. Co budete dosáhnout?

Na konci kurzu budete moci ...

Určete data události vhodná pro analýzu Aplikujte různé techniky dolování procesů v nástroji ProM lite na protokoly událostí Interpretujte výsledky různých technik těžby procesů v nástroji ProM lite Popište procesní tok na základě dat události Zlepšete procesy založené na analýze údajů o událostech v procesu dolování Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro každého, kdo má zájem o řízení obchodních procesů (BPM), datovou vědu a / nebo procesní analýzu. ... [-]


Course : Propaganda and Ideology in Everyday Life

Online forma Kombinované 5 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

[+]

Interdisciplinární pohledy na ideologii z politiky, historie, sociologie, klasiky, psychologie a mediální studia Vztah mezi každodenními aktivitami jako spotřeba, vaření a bydlení v městských prostorách s politickými přesvědčeními Co budete dosáhnout?

Na konci kurzu budete moci ...

Posoudit užitečnost různých akademických metodologií pro pochopení ideologií Porovnejte propagandu produkovanou režimy z celého politického spektra Diskutujte, jak politické ideály a hodnoty cestují mezi různými historickými obdobími a kulturními kontexty Prozkoumejte, jak obrazy a prostory odrážejí a utvářejí ideologické předpoklady [-]

Course : Smart Choices: Broadening Your Horizons

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Tento kurz byl navržen společností UCAS, který vám pomůže lépe porozumět studiu a příležitostem školení, které máte k dispozici.

Najdete zde užitečné tipy od studentů a slyšíte od pedagogů o přijetí, o tom, jaké dovednosti a schopnosti hledají u žadatelů a o klíčových věcech, které musíte zvážit, abyste mohli správně rozhodovat a volit pro vás.

Pochopte studijní a profesní příležitosti

Kurz obsahuje krátké články, které si můžete přečíst a sledovat videa, plus aktivity a kvízy s tipy, které vám pomohou lépe porozumět studiu a kariérním příležitostem.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen každému, kdo uvažuje o svých volbách v oblasti vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy po 18 letech, aby jim pomohl prozkoumat jejich možnosti a rozšířil své povědomí o tom, co může vysokoškolské vzdělávání ve Velké Británii nabídnout.... [-]


Course : Study UK: a Guide for Education Agents and Counsellors

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

[+]

Na konci kurzu budete moci ...

Určete hlavní aspekty vzdělávání a zabezpečení v UK Spolupracujte s učiteli a učte se z nich pomocí spolupráce s komunitami Prozkoumejte klíčové zdroje pro poradenství studentům Určete aspekty své odborné praxe, abyste se vyvíjeli Prozkoumejte klíčové oblasti etického chování pro agenty, poradce a poradce Prokáže pochopení aplikací pro specializované vstupy Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen především pro studenty poradenství, kteří chtějí navštěvovat studium v ​​UK, včetně školních poradců, školských agentur a zájemců o získání vzdělání. Potenciální studenti a studenti, kteří mají zájem přijít do Velké Británie ke studiu, budou také informováni a užiteční. Angličtina na úrovni B1 na CEFR je požadována.... [-]


Course : What Influences Property Value?

Online forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

[+]

Tento on-line kurz se zeptal: co dělá některé nemovitosti cennější než ostatní?

V tomto kurzu jsme odemkli některé tajemství hodnot vlastností; Na tom, zda se ceny nemovitostí stále zvyšují; Prozkoumala možnosti kariéry související s nemovitostmi; Zvažoval vliv úrokových sazeb a inflace na ceny nemovitostí; Prozkoumal vliv blízkosti na různé vybavení a demografie na poptávku po nemovitostech; A zpřístupnila a interpretovala některé údaje o cenách nemovitostí.

Co budete dosáhnout?

Na konci kurzu budete moci ...

Poznejte jazyk nemovitosti Prozkoumejte různé možnosti kariéry a investic do nemovitostí Prozkoumejte různé vlastnosti půdy, které ovlivňují její hodnotu Přístup a interpretace některých údajů o cenách nemovitostí Kdo je kurz určen? ... [-]

Course : World War 1: A History in 100 Stories

Online forma Denní studium Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen všem se zájmem o historii. Nevyžadují se ani neočekávají žádné předchozí znalosti nad rámec obecných znalostí o událostech první světové války.

[-]

Course about Gabriel García Márquez: Power, History and Love

Online forma Kombinované 8 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

[+]

Tento kurz vám umožní:

Co budete dosáhnout? Kdo je kurz určen? [-]

Course about Korea in a Global Context

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Z geopolitického hlediska, Jižní Korea se nachází v severovýchodní Asii, v oblasti, ve které téměř všechny napětí bezpečnosti ve východní Asii vystupuje. Vezměme si například, dlouhotrvající Sino-japonská soupeření a nevyřešené územní spory v Východočínské moře. [+]

Jižní Korea je v kritickém bodě, a to zejména z globální perspektivy.

Porozumět geopolitiku a bezpečnost

Z geopolitického hlediska, Jižní Korea se nachází v severovýchodní Asii, v oblasti, ve které téměř všechny napětí bezpečnosti ve východní Asii vystupuje. Vezměme si například, dlouhotrvající Sino-japonská soupeření a nevyřešené územní spory v Východočínské moře. Často se říká, že územní spory mezi Tokiu a Pekingu dosáhla ‚bodu varu‘. Také přetrvávající bezpečnostní hrozby představované severokorejských jaderných zbraní a raket dlouhého doletu nelze brát na lehkou váhu. Nejvíc ze všeho, vzestup Číny a ‚obnovení rovnováhy‘ Spojených států směrem k Asii, je pravděpodobné, že generovat novou dimenzi globální mocenské politiky.... [-]


Course From Notation to Performance: Understanding Musical Scores

Online forma Kombinované 4 týdnů February 2019 Spojené království UK Online

[+]

Chtěli byste se naučit různé techniky pro poslech a porozumění hudbě?

Tento bezplatný online kurz poskytuje obecný úvod, jak porozumět hudebnímu skóre a nahlédnout do toho, co profesionální hudebníci dělají s notací, kterou obsahují. Naučíte se připojit notaci, kterou vidíte, s hudbou, kterou slyšíte, od krátkých známých melodií až po plné orchestrální skóre.

Soustředíme se na díla Mozartových, Schubertových, Beethovenových a Mahlerových, představíme vám pianistu, malou komorní skupinu a dirigent, kteří vysvětlí, jak vytvářejí nezapomenutelné představení z poznámek na stránce.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro každého, kdo má zájem o hudbu. Nemusíte být schopni číst hudební notaci nebo hrát nástroj.... [-]


Course in Academic Integrity: Values, Skills, Action

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

[+]

Nejběžnější racionalizaci používá omluvit akademické nepoctivosti Řešení neočekávaných událostí, které mohou přispět k akademické nepoctivosti [-]

Course in Assessment for Learning in STEM Teaching

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

[+]

Identifikovat hlavní zásady posuzování vlivů na učení Posoudit některé z odborné literatury o posuzování vlivů na učení Přemýšlet o úloze úmyslného dialogu při podpoře výuky v formativním způsobem Vysvětlit klíčové vlastnosti závěsu bodu otázku Zlepšit schopnost vytvářet závěs čárkou otázky prostřednictvím designu a hodnotícího procesu vzájemného hodnocení Přispět k dav původu úložiště sklopným bodových otázky Spolupracujte s kolegy, pedagogy a instruktorů vyzkoušet činnosti a sdílet myšlení s cílem přispět k posunu praxi Vyhodnotit řadu praktických nápadů, které mohou být použity k vyvolání důkazy ze studentů Shromažďovat a analyzovat důkazy od studentů o změnách provedených ve třídě, aby se kriticky reflektovat vlastní praxi, aby se priority dalších kroků v oblasti vlastního vývoje [-]

Course in Becoming a Digital Citizen: an Introduction to the Digital Society

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

[+]

Účinná účast v naší společnosti stále více vyžaduje naši schopnost zapojit se online. Není to jen otázka technické schopnosti - stejně jako s naší fyzickou společností, existují odpovídající a zodpovědné chování, které musíme získat.

V tomto kurzu budeme zkoumat a zkoumat koncept digitální společnosti. Podíváme se na to, jak osobní hodnoty a etické úsudky utvářejí naši online účast a jak lze nové technologie využít k řešení některých problémů, které bychom mohli čelit. Díky tomu budeme rozvíjet své digitální schopnosti a vaše povědomí o kulturních a etických důsledcích používání digitálních technologií a budeme usilovat o to, abychom dovednosti potřebné k tomu, abychom se stali účinným a úspěšným digitálním občanem.... [-]


Course in Big Data: Statistical Inference and Machine Learning

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Jaký software nebo nástroje k tomu potřebujete?

Budete používat tyto bezplatné nástroje. Podívejte se na níže uvedené webové stránky produktů, abyste zajistili, že váš systém splňuje minimální požadavky: R a R Studio Desktop (open source edition) Dokončíte praktické cvičení pomocí R Studio, takže budete potřebovat být dostatečně obeznámeni s R, abyste:

nainstalovat balíček [-]

Course in Bioprinting: 3D Printing Body Parts

Online forma Kombinované 4 týdnů June 2019 Spojené království UK Online

[+]

Tento on-line kurz vám vypráví příběh této revoluce a představí vás běžně používané biomateriály a bioprintové techniky.

Jaká témata budete povídat? Multidisciplinární charakter klinického 3D bioprintingu Výhody a omezení 3D modelovacího softwaru pro bioprinting 3D proces tisku (problém, návrh, výběr materiálu a výroba objektů) Případové studie biomateriálů zvyšujících životy (např. Robohand, Titanová patka, glaukomové implantáty) Povaha a variace materiálů pro protetiku a strukturální nosiče používané při 3D bioprintingu Rozdíl mezi implantáty a protetiky Inovativní bioaktivní výzkum (např. Chrupavky, bioplyny, regenerace pokožky) Etické a regulační otázky týkající se nových léčebných postupů a budoucnosti 3D bioprintingu [-]

Course in Business Fundamentals: Customer Engagement

Online forma Kombinované 4 týdnů April 2019 Spojené království UK Online

[+]

Vztah marketing není omezen jen na business-to-spotřebiteli transakcí. Ať už jste ve veřejném sektoru, vojenské nebo dokonce technologií start-up, budete zjistit, jak myšlenky vyvinuté v rámci zákazníků jsou rovněž použitelná pro vztahy organizace mají se zúčastněnými stranami, jako jsou investoři a ostatní oddělení v velká organizace.

Co budete dosáhnout? Hodnotit a oceňovat etické otázky spojené s obchodní vztahy. Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro každého, kdo hledá, aby rozvíjet a upevňovat vztahy se svými zákazníky či jiných zainteresovaných stran a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti se studiem vztahový marketing.... [-]


Course in Business Fundamentals: Effective Networking

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů February 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Proč se zapojit do kurzu?

Networking je základní dovednost, která vám pomůže převzít kontrolu nad vaší kariéry. Tato bezplatná on-line kurz seznamuje s principy sítí jako základní dovednost pomoci rozvíjet své osobní značky ve světě práce.

Sestavte si svůj sítě a osobní značky online a v reálném světě

Budete řemeslo, a získat zpětnou vazbu o, což je prezentace ve výtahu, krátké prohlášení o své roli a talenty. Dozvíte se, jak analyzovat hodnotu svých spojů, ať už hledáte novou práci nebo hledají způsoby, jak být efektivnější při vaší aktuální polohy. Kurz se bude týkat také strategie pro sebeprezentaci, zůstat v kontaktu se svými připojení a zajištění toho, aby vaše síťové vztahy jsou založeny na vzájemném prospěchu a důvěře.... [-]


Course in Business Futures: Sustainable Business Through Green HR

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

[+]

Definování udržitelnosti z ekologického i lidského hlediska zdrojů Určují fáze udržitelnosti a hnací síly pro změnu do obchodního udržitelnosti Definovat a uplatňovat zelené personální nástroje a strategie Vývoj zelených HR jako koncept pro organizace, aby bylo dosaženo za dodržování Prozkoumat koncepci trojité horní linie přístupu k udržitelnosti Prozkoumat prvky zelené HR a vazeb mezi ekologické a lidské udržitelnosti Posoudit účinné podnikatelských strategií a přístupů k udržitelnosti Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro odborníky a studenty oborů hospodaření, finance, marketing, nebo lidských zdrojů, kteří se chtějí dozvědět více o udržitelné Green personálních postupů.... [-]


Course in Challenging Wealth and Income Inequality

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

[+]

Budete zkoumat mnoho různých alternativ, aby bylo dosaženo rovnoměrnějšího svět pro budoucí generace.

Kurzu průvodci jsou Dr. Jerome De Henau, docent v oboru ekonomie na The Open University a Jonquil Lowe, lektor v Osobní finance na The Open University.

Jaká témata budete povídat? Co se rozumí pod pojmem ‚nerovnost‘, a jak se měří. Srovnání nerovnosti mezi zeměmi, různé skupiny lidí a generací. Proč nerovnosti záležitosti. Kontroverze kolem nerovnosti. Příčiny, důsledky, povahu a dopady nerovnosti, zejména pokud jde o bydlení a důchodů. Důsledky nerovnosti pro individuální finanční plánování pro domácí vlastnictví a úsporu pro odchod do důchodu. [-]

Course in Exploring Anatomy: the Human Abdomen

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

[+]

Zvážit, výzkum a diskutovat klíčové rozdíly mezi sympatických a parasympatických rozdělení autonomního nervového systému. [-]

Course in Finance Fundamentals: Financial Services after the Banking Crisis

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Nejdůležitější je, jak nyní pracuje průmysl pro spotřebitele?

[-]

Course in Functional Programming in Haskell: Supercharge Your Coding

Online forma Denní studium Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Techniky strukturování programů netriviální velikosti Rozvoj zvyk rozebrat nástroje s podporou knihovny Interpretovat datové struktury a funkce rozhraní pomocí typů Aplikovat formální metody, aby prokázala vlastnosti funkčních programů Rozvíjet, upravovat a zkoumat kód pomocí standardních nástrojů platformy Haskell Zdůvodnit, proč program používá běžným standardem monads (včetně IO a možná) Prozkoumejte standardní kombinátory pro provoz na seznamech Kdo je kurz určen? [-]

Course in Global Systems Science and Policy: an Introduction

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

[+]

Politika na všech úrovních, od jednotlivců po svět: začneme s politickými problémy na celosvětové a národní úrovni. Jak lze tyto problémy řešit?

[-]

Course in Homo Floresiensis Uncovered: The Science of ‘the Hobbit’

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

[+]

Sbírat a podávat zprávy o lokální výzkum týkající se Homo floresiensis Reflexe o tom, jak se Hobit zapojí do širšího příběhu o vývoji člověka a potřebě dalšího výzkumu a odborných znalostí pro řešení nezodpovězených otázek [-]

Course in Management and Leadership: Growing as a Manager

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Co budete dosáhnout? Popsat koncepce řízení a vedení Porozumět a vyhodnotit různé řízení a studijní styly Identifikovat potřebu a význam dat jako důkazu v dobrém rozhodování Určit a definovat pojem "zúčastněné strany" a porozumět, proč jsou důležité Začínat a rozvíjet probíhající proces plánování osobního rozvoje [-]

Course in Online Business: Customer Profiling for Success

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Identifikovat, kdo jsou vaši zákazníci / spotřebitelé tím, že analyzuje jejich vlastnosti, a připravit tuto informaci pro další výzkum Porovnat úroveň zapojení a typů nákupu, předpovědět dopad to může mít na kupní chování zákazníků Naneste primární a sekundární výzkumné metody, jak vytvořit průzkum trhu plán, který lépe identifikuje potřeby kupujícího pohnutky a důvody ke koupi konkrétní výrobky nebo služby Navrhnout a postavit mapu zákaznické cesta k popisu procesu kupující bere při rozhodování o koupi, a to vytvářením Personas zákazníků Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na studenty, kteří mají malou firmu nebo uvažují o zřízení on-line podnikání a chtějí pochopit principy analýzy trhu a profilování zákazníků, prostřednictvím řady příkladů, teorie učení a aktivity.... [-]


Course in Social Enterprise: Business Doing Good

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Co budete dosáhnout? Identifikovat sociální podniky Rozvíjet své sociálního podnikání podnikatelský záměr Přispět do veřejné debaty o sociálních podniků světě Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro zájemce dozvědět se více o sociálních podniků, včetně podnikatelů, charity, profesionály a studenty.

[-]

Course in the Secret Power of Brands

Online forma Denní studium Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Jak se dostat značky určen: skvělá značka design, čtyři rozměry designu značky tekutina procesů, které vedou k velkému značky designu Jak značky organizace pohonu: myšlenku zcela pod vedením podnikání, čtyři kvadranty působení značky, role značky v oblasti inovací a změn Zhodnotit roli designu v brandingu a čtyři dimenze, na kterých to funguje Posoudit výhody a techniky značky vedené řízení Představte si, že budoucnost značky, a začnou vytvářet svůj vlastní osobní značku Kdo je kurz určen?

Žádné akademické požadavky, ale budete muset mít hluboký zájem o značky a jak fungují.

Různé [-]

Kurz: co je to mysl?

Online forma Denní studium Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Prozkoumejte nejdůležitější vědecké a filosofické koncepty pro pochopení naší vlastní mysli s tímto bezplatným online kurzem [+]

Tento bezplatný online kurz spojuje studenty a praktiky, kteří se zajímají o to, jak funguje mysl. Cílem je vybudovat mosty mezi tradičně antagonistickými přístupy k porozumění mysli.

Co je to mysl?

Tato otázka zamaskovala filozofy, vědce, historiky a obyčejné lidi v čase a kulturách.

Zatímco pokroky v lékařském pochopení toho, jak mozkové funkce mohou osvětlit neurologické funkce a poruchy, základní otázka, co mysl mluví k jinému problému.

Tento problém nemůže být zodpovězen čistě vědeckým porozuměním mozku, ani čistě filozofickým nebo psychologickým přístupem. Mnohé disciplíny se pokoušely řešit otázku ", což vedlo k vícenásobným a někdy i protikladným odpovědnostem.... [-]


Kurz: co je vedení?

Online forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Vedení je často používaným pojmem a často je špatně pochopen. Zjistěte, co znamená vůdce a jak můžete ovládat vedení. [+]

Vyzkoušejte vůdce a vedení, abyste zvýšili svou účinnost jako vůdce

V tomto kurzu se během příštích dvou týdnů snažíme odpovědět na otázku: "Co je to vedení?" V prvním týdnu zkoumáme dva základní pohledy na vedení: vůdce jako osoba a vedení jako praxe. Ve 2. týdnu zkoumáme rozdíl mezi vedením a vedením, abyste mohli zjistit, zda jste vedoucí ve vedoucí pozici, vůdce bez řídící role nebo manažera, který se musí stát vůdcem. Zkoumáním zdrojů moci a vlivu a vnímání tvarů chování budete schopni efektivněji řešit důležité otázky.

Jaká témata budete povídat?

Tato myšlenka provokující kurz vám pomůže objevit více o sobě a druhých, jak prozkoumáme:... [-]


Kurz: cíl vyšší: přístup k vyšším školám pro uprchlíky a žadatele o azyl

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl uprchlíkům a žadatelům o azyl získat informace, které potřebují pro vysokoškolské vzdělání ve Velké Británii. [+]

Cílem tohoto kurzu je pomoci uprchlíkům a žadatelům o azyl získat informace a podporu, kterou potřebují, aby mohli požádat a vstoupit na univerzitu ve Velké Británii. Sledujte Ahmad a Rassinu, kteří vás vedou procesem podávání žádostí a pomáhají vám pochopit, kam chcete jít a jak se tam dostat. Kurz je podporován skupinou odborníků z oblasti vysokoškolského vzdělávání, sítí podporujících uprchlíky, poskytovatelů jazykového hodnocení a uprchlíků studujících na vysokých školách.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí pokračovat ve studiu vysokoškolského vzdělávání ve Velké Británii.... [-]


Kurz: digitální transformace podniků a služeb

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Prozkoumejte dopad digitální transformace na podniky a služby a zjistěte, jak je implementovat ve vlastní organizaci. [+]

Technologie mění všechny aspekty fungování podniků a služeb, ať již veřejných nebo soukromých, proces známý jako digitální transformace.

Posoudit, jak industrializovat služby začleněním digitálních a lidských aspektů Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro zaměstnance služeb nebo průmyslových podniků, kteří se snaží digitalizovat své služby a chtějí pochopit dopad této transformace na svou organizaci a kulturu.

[-]

Kurz: fúze a akvizice: strukturování obchodu

Online forma Denní studium Kombinované January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Naučte se, jak strukturovat fúze a akvizice a objevit dokumenty, daňové a právní struktury potřebné k provedení dohody. [+]

Pochopte praktické aspekty fúzí a akvizic

Tento kurz se podrobně zabývá různými způsoby, jakými jsou strukturovány fúze a akvizice.

Dozvíte se o právních strukturách, nákupu akcií, nákupu aktiv, fúzí daňových ztrát a reverzních fúzích.

Při prozkoumání těchto různých struktur transakcí zvážíte příslušné právní a podnikové dokumenty a daňové důsledky jak pro kupujícího, tak pro prodejce.

Jaká témata budete povídat?

1. týden - přehled, dokumenty a právní struktury

Porozumět dokumentům jako dopisy o zakázce, dohodám o zachování důvěrnosti, termínům, dopisům o záměru a strukturám, které podporují M & A... [-]


Kurz: historie královského jídla a hodování

Online forma Denní studium Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Napište historii královských jídel v nádheře královských paláců. [+]

Prozkoumejte historii královské kuchyně prostřednictvím chutí pět klíčových monarchů.

Od Tudorů až do 20. století se připojíte k odborným historikům, kurátorům a vědcům v oblasti potravin z Univerzity v Četbě a historických královských palácích a dopřejte si měnící se chutě po sobě jdoucích generací autorských práv a zažijte nádheru jejich paláců. Ve scénách se budeme zajímat o některé z nejúžasnějších paláců v Anglii. Henry VIII v paláci Hampton Court, Elizabeth I v Londýnské věži, George I v paláci Hampton Court, George III v paláci Kew a Victoria v Kensingtonském paláci.

Jaká témata budete povídat?

1. týden: král Henry VIII a palác Hampton Court... [-]


Kurz: historie veřejného zdraví v poválečné Británii

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Pochopte, odkud pochází veřejné zdraví, proč to vypadá tak, jak to dělá dnes a kde by mohlo jít dál. [+]

Historie nám může nabídnout jedinečný pohled na veřejné zdravotní problémy, politiky a praktiky minulosti a má zásadní význam pro naše chápání zdravotní péče v současném světě.

Tento on-line kurz Vám nabídne příležitost přivést minulost do konverzace s přítomností a umožnit vám nastavit měnící se povahu veřejného zdraví v povojnové Británii v souvislosti se změnami, které dnes vidíte.

Jaká témata budete povídat? Jak se v Británii za posledních 70 let změnil význam a rozsah veřejného zdraví Povaha veřejných zdravotních služeb a jejich posun k místním vládám a Národní zdravotní službě Individuální odpovědnost za veřejné zdraví Jak se chronická nemoc stala klíčovou výzvou pro veřejné zdraví Stálost infekčních onemocnění a vznik nových stavů, jako je HIV / AIDS Socioekonomický stav a jeho dopad na veřejné zdraví Techniky zdravotní výchovy, taktiky a efektivity Pokusy o používání předpisů pro zlepšení veřejného zdraví Limity veřejného zdraví, jeho úspěchy a selhání v průběhu času. Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz: kulturní dědictví a město

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Objevte, jak města rozvíjejí své vlastní jedinečné kultury a prozkoumají klíčové pojmy související s kulturním dědictvím. [+]

Kulturní dědictví je obvykle diskutováno v národním nebo náboženském smyslu: mluvíme o italské kultuře, řecké civilizaci, islámském umění a tak dále. Dnes však města vytvářejí své vlastní dědictví prostřednictvím muzeí, galerií, trhů s uměleckým zbožím a městských sítí. Města se projevují jako kulturní uzly reprezentující a spojující celé oblasti, například Dauha a Spojené arabské emiráty, Singapur a jihovýchodní Asie, Los Angeles a Severní Ameriku.

Pomocí těchto a dalších příkladů prostřednictvím tohoto kurzu zjistíte přesně, co se rozumí městským kulturním dědictvím a klíčovými pojmy, které s ním souvisejí.... [-]


Kurz: kulturní studia a moderní jazyky: úvod

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Prozkoumejte kulturu, jazyk a národní identitu osmi zemí prostřednictvím svých knih, obrazů, sloganů a památek [+]

Zajímáte se o další země? Chcete studovat a porozumět jiným kulturám? Tento bezplatný kurz online vás provede cestou po mnoho období od středověku po moderní den, od Ruska po Evropu a celou cestu do Latinské Ameriky.

Prozkoumejte osm zemí

Společně prozkoumáme osm zemí, a to tím, že se podíváme na některé z hesel, knih, památek a obrazů, které se z nich objevily v různých historických obdobích. Dozvíte se o následujících tématech:

Slogany: Franco Basaglia's La libertà è terapeutica; Dolores Ibárruri je ¡Ne pasarán !; Karl Marx a Friedrich Engels proletarier aler Länder, vereinigt euch! Knihy: Les Misérables Victora Huga; Dantovo peklo; Ladislav Fuksův kremator Památky: Památník holokaustu; Obelisk z Luxoru; Bronzový jezdec Obrázky: Bouabdelláhova videozáznam "Belly Dancing to the Marseillaise: Francouzská identita ve videu"; Shepherdova mapa habsburské říše; Quauhquechollanova malba na plátně Učte se s 12 kulturními odborníky ... [-]

Kurz: mapy a geoprostorová revoluce

Online forma Denní studium Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Naučte se vytvářet mapy a analyzovat geografické vzory pomocí nejnovějších geografických informačních systémů (GIS) a kartografických nástrojů. [+]

Naučte se vytvářet mapy a analyzovat geografické vzory pomocí nejnovějších nástrojů

V uplynulém desetiletí došlo k výbuchu nových způsobů, jak porozumět a používat informace o poloze v široce dostupných technologiích. Tato geopolitická revoluce vytvořila nové spotřební nástroje GPS, interaktivní webové mapy a mobilní zařízení podporující umístění. Tyto pokroky umožňují každému používat, shromažďovat a rozumět prostorovým informacím.

Tento online kurz sdružuje základní pojmy v kartografii, geografických informačních systémech (GIS) a prostorovém myšlení a používá příklady z reálného světa, které vám dávají základní dovednosti, jak se zapojit do geografie mimo povrchovou úroveň.... [-]


Kurz: online podnikání: digitální marketing pro úspěch

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Pochopte, jak může digitální marketing pomoci při startu s jedním ze čtyř kurzů v programu Online Business Success. [+]

Tento bezplatný kurz online vás seznámí s rychle se rozvíjejícím světem digitálního marketingu a úlohou, kterou hraje při zvyšování povědomí a prodeji online podniků. Projdeme společnou cestu k zákazníkovi a zjistíme, jak lidé digitálně vyhledávají, zapadají, hodnotí a kupují.

Naučte se, jak vytvořit strategii digitálního marketingu

Pokud nevíte, kam půjdete, nikdy nepřijdete, a proto potřebujete strategii, jak řídit vaše rozhodnutí týkající se digitálního marketingu. Poskytneme vám krok za krokem průvodce vytvářením vlastní digitální marketingové strategie, která vás udrží na správné cestě k zapojení a udržení nejcennějších zákazníků online.... [-]


Kurz: prozkoumat animaci

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Naučte se animační techniky, včetně stop motion, 2D, CGI a pixilace, s oceněnými animátory v tomto bezplatném kurzu NFTS. [+]

Ať už jste vybízející animátor nebo fanoušek animace, který chce více pochopit, co se děje za zákulisí, tento bezplatný online kurz od mezinárodně uznávané Národní filmové a televizní školy (NFTS) bude pro vás něco.

Více než čtyři týdny náš tým oceněných animátorů vás provede jejich přístupem k vyprávění příběhů a demystifikaci jejich vlastní animační techniky.

Animace 2 - 2D nebo cel.

3 - Velké animace v reálném světě.

4 - Počítačová animace CGI nebo 3D.

NFTS se spojila se společností Creative Skillset, která nabízí tento kurz. Prozkoumejte Animation představuje řadu oceňovaných krátkých filmů od nejnovějších absolventů NFTS a příležitosti pro vás vyzkoušet malé animační techniky.... [-]


Kurz: připravte se na kariérní úspěch na univerzitě

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Zjistěte, jak využít co nejvíce času na univerzitě a zajistěte, abyste získali dovednosti a zkušenosti, které zaměstnavatelé absolventů chtějí. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Výběr správného stupně a univerzity může být dost strašidelný, aniž byste se museli starat o to, co budete dělat po ukončení studia. Ale vzhledem k tomu, že se trh práce absolventů stává stále více konkurenceschopným, je důležité, abyste začali přemýšlet o své dlouhodobé kariéře a zaměstnatelnosti.

Tento bezplatný online kurz vám ukáže, jak maximálně využít čas strávený ve vysokoškolském vzdělávání s konečným cílem zlepšit vaše vyhlídky, když absolvujete.

Využijte vyšší vzdělání pro rozvíjení dovedností a zkušeností

Více než tři týdny, budete:

Zvýšit své povědomí o svých schopnostech, hodnotách a zájmech; [-]

Kurz: smysl dat v médiích

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Staňte se kritickým spotřebitelem sociální statistiky. Zjistěte, jaké čísla odhalují, kdy a proč jsou zavádějící, a jak zjistit falešné zprávy. [+]

Co skutečně odhalují sociální statistiky a ekonomická data?

Stále více jsme bombardováni všemi druhy údajů o tom, jak se společnost mění. Z průzkumů veřejného mínění a údajů o migraci na hospodářské výsledky a míru vládního dluhu.

Na tomto kurzu z Institutu Sheffieldových metod na univerzitě v Sheffieldu se podíváme na způsoby, jak překonat zmatek a rozhodnout se, jaké čísla odhalují, kdy a proč (někdy úmyslně) zavádějí a určují, co je to "falešná zpráva".

Jaká témata budete povídat? Rozpoznává "velikost" čísel, která jsou hlášena v médiích. Jak jsou hlášeny změny a rizika. Jak jsou vytvářeny sociální statistiky, přičemž se věnuje zvláštní pozornost údajům z průzkumů. Co se můžeme naučit ze sčítacích kategorií. Různé způsoby, jak lze provést průzkumy, a dopad, který mohou na výsledky mít různé formáty. Jak nakreslit reprezentativní vzorek z populace. Zdroje chyby měření v průzkumech. Měření citlivých nebo obtížných předmětů. Zkontrolovat, zda jsou údaje důvěryhodné při přezkumu metodiky. Jak vypočítat chybu odběru vzorku (MoSE). Rozdíl mezi korelací a příčinami. Kde najít existující zdroje dat. Jak vytvořit kvantitativní výzkumný projekt. Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz: učení ve věku sítě

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Co to znamená učit se v síťovém světě? Zjistěte a zjistěte, jak využít vlastní osobní učební síť. [+]

Rozvíjet dovednosti, které uspějí ve vzdělávání dnes.

Digitální technologie zásadně změnily, jak se učíme. Web již není prostě informačním zdrojem, ale také prostorem pro interakci, stipendium a kreativitu.

V tomto světě, kde jsou znalosti rozšířeny, je přístupnost určována a závislá na síle vzdělávací sítě jednotlivce. Tento kurz vám vybaví dovednosti potřebné k úspěchu ve vzdělávání, v tomto věku v síti. Budete zkoumat naše digitální rozdíly a jak je řešit a prozkoumat způsoby, jak rozvíjet a spravovat svou vlastní vzdělávací síť.

Jaká témata budete povídat? Jak se učíme ve věku sítě (teorie učení) Pochopení digitálních nerovností a digitálního občanství ve vzdělávacím kontextu Jak vypadá vaše Personal Learning Network (PLN) a jak ji používáte Rozvíjení sítě - vytváření nových spojení a hodnocení spolehlivosti Přispění k vaší síti - správa identity online (jedna versus více); vytváření a sdílení Uvedení sítě do práce - hledání; zasílání / požadavek / odeslání; spolupracovat Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz: vraky a ponořené světy: námořní archeologie

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Zjistěte, jak námořní archeologie vyšetřuje náš měnící se vztah k oceánům a mořím, od předpovědi před 2,5 miliony let až do současnosti. [+]

Lidé zkoumali a závislost na oceánech naší planety po tisíciletí. Během této doby se geografie našeho světa radikálně změnila, jak pobřežní oblasti zaplavily a ostrovy se zvedly nebo se ztratily pod vlnami. Se 70% světového povrchu, na které se vztahuje voda, zůstalo pod mořem bezkonkurenční, přesto velmi nedotčený záznam lidského života, odkud jsme od našich nejranějších předků až po současnost. Během tohoto kurzu se dozvíme o námořní archeologii společně - prozkoumávání podmořských krajin z prastarého Středomoří do prehistorického Severního moře a zvážení vraků z Indického oceánu na pobřeží Tichého oceánu v Americe.

... [-]

Kurz: v zákulisí v muzeu 21. století

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Získejte úvod do muzejních studií s tímto bezplatným online kurzem. Seznamte se s lidmi a nápady, které muzea dnes formují [+]

Jak můžeme pochopit dnes muzea? Kdo jsou muzea? Jak reagujeme emocionálně na objekty a prostory muzea? A jak mohou muzea hrát roli při prosazování sociální spravedlnosti, lidských práv nebo zdraví a blahobytu? Na tomto kurzu budete zkoumat tyto otázky prostřednictvím řady inspirativních případových studií a myšlenkových výzev. Objevte, jak se moderní muzea snaží ovlivnit náš současný svět, učit se s Národními muzeami Liverpool, jednou z předních muzeálních služeb ve Velké Británii a univerzitou v Leicesteru, průkopníky muzejních studií již více než 50 let.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na každého, kdo má zájem o muzea. Můžete být současným nebo potenciálním žákem, který se chce dozvědět více o školení v muzejních studiích; Dobrovolník muzea; Nebo muzejní praktik. ... [-]


Kurz: zkoumání možných budoucích trendů: modelování v environmentální a energetické ekonomice

Online forma Denní studium Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Jaká témata budete povídat? [-]

Kurz: úvod do udržitelnosti a rozvoje

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Zjistěte dopad lidské činnosti na naší planetě a co můžeme udělat, abychom zajistili udržitelnou budoucnost pro všechny. [+]

Jak můžeme vytvořit udržitelnější budoucnost?

Vzhledem k tomu, že extrémní meteorologické události nadále zasahují do titulků, je zřejmé, že otázky životního prostředí jsou na celém světě stále vyšší.

Získejte úvod do udržitelného rozvoje a zjistěte, co můžeme udělat, abychom pomohli našemu prostředí s tímto online kurzem na univerzitě Deakin.

Budete zkoumat různé způsoby, jakými lze pochopit udržitelný rozvoj, a prozkoumat skutečný dopad lidské činnosti na naši planetu.

Dozvíte se o nedávných krocích, které byly podniknuty za účelem dosažení udržitelného rozvoje a řešení, která možná budeme muset v budoucnu realizovat.... [-]


Kurz: řízení finanční cesty

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Projděte cestu kolem britského finančního trhu: jak se změnila po finanční krizi a následných reformách? [+]

Dramatické události finanční krize koncem roku 2000 změnily odvětví finančních služeb Spojeného království. Dlouho zřízené instituce skončily podnikání, jiné byly nuceny k převzetí a jen zásahy vlád na celém světě - s laskavým svolením ozdravné finanční balíčky - zabránily bankovnímu průmyslu před implozí.

Nyní, téměř 10 let po krizi, je na čase zhodnotit, jak vypadá průmysl dnes. A co je nejdůležitější, jak funguje průmysl nyní pro spotřebitele? Jaké jsou produkty? Jak konkurenční je odvětví? Je účinná regulace účinně chráněna pro spotřebitele na finančním trhu? Kde mohou spotřebitelé získat pomoc a poradenství v měnícím se finančním prostředí?... [-]


Kurz Advanced Data Mining s Wekem

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se používat oblíbené balíčky, které rozšiřují funkčnost Weky a oblasti použití. Využijte je k vyřízení vašich vlastních údajů! [+]

Rozšiřte svůj repertoár scénářů a technik dolování dat

Tento kurz vás přivede k úrovni kouzelníků dovednosti v dolování dat, navazující na Data Mining s Wekem a dalšími dolování dat s Wekou, a ukázat, jak používat populární balíčky, které rozšiřují funkčnost Weky. Dozvíte se o prognózování časových řad a důlních datových toků. Připojíte populární R statistický balíček a zjistíte, jak využít jeho rozsáhlé funkce vizualizace a předběžného zpracování od společnosti Weka. Budete skriptovat Weku v Pythonu - to vše ze šikovného rozhraní Weky. A naučíte se distribuovat úlohy získávání dat přes několik počítačů pomocí Apache SPARK.... [-]


Kurz anglicky v raném dětství: jazykové vzdělávání a rozvoj

Online forma Kombinované 6 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz pro rodiče a odborníky z praxe bude zkoumat, jak mladí děti učí anglicky a vyšetřovat mnoho dalších aspektů učení v raném věku a vývoji dítěte. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Jak velmi malé děti nejlépe učí angličtinu jako další jazyk, zatímco oni se stále učí svůj mateřský jazyk? Jak a proč se děti učí nejlépe formou hry? Co mohou rodiče a praktici dělat umožnit dětem, aby co nejvíce ze vzdělávací zkušenost?

Tato bezplatná on-line kurz pro rodiče a odborníky z praxe bude zkoumat, jak mladí děti učí anglicky a vyšetřovat mnoho dalších aspektů učení v raném věku a vývoji dítěte.

Vytvořit co nejlepší prostředí pro malé děti učit anglicky

pedagogové British Council se podělí o své poznatky a zkušenosti, takže se můžete naučit, jak nejlépe mluvit s malými dětmi; jak vytvořit co nejlepší prostředí pro ně učit angličtinu jako cizí jazyk; a jak co nejúčinněji sledovat svůj pokrok.... [-]


Kurz angličtiny na pracovišti

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz je určen lidem, kteří se učí anglicky a kteří mají zájem o rozvoj dovedností angličtiny pro zaměstnatelnost a kontexty pracoviště. Pomůže uchazečům o zaměstnání a mladým odborníkům s angličtinou, kterou potřebují. [+]

Tento kurz je určen lidem, kteří se učí anglicky a kteří mají zájem o rozvoj dovedností angličtiny pro zaměstnatelnost a kontexty pracoviště. Pomůže uchazečům o zaměstnání a mladým odborníkům s angličtinou, kterou potřebují.

Každý týden se zaměříme na klíčové aspekty angličtiny na pracovišti. Budete sledovat videa a poslouchat zvukové nahrávky lidí, kteří vyhledávají a žádají o práci, připravují se na rozhovory, berou rozhovory, zahájí své nové zaměstnání a pracují s novými kolegy. Náš zkušený lektor zkoumá některý z používaných jazyků a upoutá vaši pozornost na užitečné body, které vám pomohou zlepšit své znalosti angličtiny v pracovním prostředí.... [-]


Kurz Business Process Management: An Introduction k procesu myšlení

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Organizace spustit mnoho obchodních procesů. Oni jsou základem toho, co se udělá, kdy a jak, což jim umožní dosáhnout svých strategických cílů. [+]

Neexistuje žádné zvláštní předchozí zkušenosti nebo znalosti potřebné, aby se připojily.

Jaký software nebo nástroje k tomu potřebujete?

Vše, co potřebujete k úspěchu v tomto kurzu je poskytována nebo ho lze stáhnout zdarma.

Různé [-]

Kurz Cyber ​​Security: Bezpečnost doma, Online, v životě

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Tento třítýdenní bezplatný online kurz zkoumá praktickou kybernetickou bezpečnost včetně soukromí online, platební bezpečnosti a bezpečnosti doma

[+]

Tento třítýdenní bezplatný online kurz zkoumá praktickou kybernetickou bezpečnost včetně soukromí online, platební bezpečnosti a bezpečnosti doma.

Proč se zapojit do kurzu?

V moderním světě, bezpečnost informací má vliv na nás všechny: doma, v práci, on-line av životě obecně. Stejně jako mnoho vynálezů, které šly dříve, internet a web, oblak a Internet věcí (internetu věcí) s sebou přináší mnoho výhod, ale také otevírají nové možnosti pro trestné činnosti. Takže byste se měli vyhnout jakémukoliv kontaktu s tímto Brave New World? Tato bezplatná on-line kurz představuje alternativu, a poskytuje tak s vědomím činit informovaná rozhodnutí.... [-]


Kurz dolování dat s WEKA

Online forma Kombinované January 2019 Spojené království UK Online

Dnešní svět generuje více dat, než kdykoliv předtím! Být schopen proměnit užitečných informací je klíčová dovednost. Tento kurz vás seznámí s praktickou dolování dat pomocí Weka pracovní stůl. [+]

Naučte se, jak moje vlastní údaje

Dnešní svět generuje více dat, než kdykoliv předtím! Být schopen proměnit užitečných informací je klíčová dovednost. Tento kurz vás seznámí s praktickou dolování dat pomocí Weka pracovní stůl. Budeme rozptýlit záhadu, která obklopuje téma. Budeme vysvětlit principy populárních algoritmů. Ukážeme vám, jak je používat v praktických aplikacích. Dostanete spoustu zkušeností vlastně dolování dat v průběhu, a poté budete dobře vybaveny tak, aby moje vlastní. Weka vznikl na University of Waikato na Novém Zélandu, a Ian Witten je autorem vedoucí knihu o dolování dat.

Jaká témata budete povídat? Co je data mining? Tam, kde to může být použita? Jak jednoduché klasifikační algoritmy pracují? Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? Jakým způsobem jsou v reálném životě klasifikační metody složitější? Jak byste měli vyhodnotit výkon třídiče je? Co je to „overfitting“ a jak jej bojovat? Jak může zaznívá techniky kombinovat výsledky různých algoritmů? Co etické úvahy vznikají při těžbě dat? Co budete dosáhnout? Demonstrovat využití Weka pro data mining klíčových úkolů Hodnotit výkon třídiče na nových, neviditelných, instancí Vysvětlí, jak datové horníci mohou nevědomky přeceňovat výkon svého systému Jaké výukové metody, které jsou založeny na různých příchutí jednoduchosti Aplikovat mnoho různých způsobů učení do datové sady dle vlastního výběru Interpretace výstupu, vytvořeného pomocí metod klasifikace Popsat principům mnoha moderních metod strojového učení Porovnejte rozhodovací hranice produkované různými klasifikačních algoritmů Diskutují etické otázky vznesené těžbou osobních údajů Kdo je kurz určen? ... [-]

Kurz fúzí a akvizic: účetní principy

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte, jak používat účetní a daňové principy tohoto finálního kurzu v programu o fúzích a akvizicích. [+]

Jakmile se firma sloučí nebo je získána, existuje řada klíčových procesů, které mohou pomoci zajistit, aby smlouva byla úspěšná. Na tomto kurzu budete prozkoumat některé z těchto procesů a naučíte se používat principy účetnictví a federální daně z příjmů na příjmy a peněžní toky projektu, konkrétně na jednotku po kombinaci.

Které témata budete pokrývat?

1. týden - konsolidace

Metody oceňování akcií a metody oceňování, její podkategorie a konsolidace

2. týden - nákupní účetnictví a speciální témata

Podrobněji prozkoumejte nákupní účetnictví a další oblasti, jako např. Oddíl 338 o vnitřním daňovém zákoníku, daň z příjmů a nehmotný majetek... [-]


Kurz hudby autorská práva: porozumění uk autorským zákonům při práci s hudbou

Online forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Porozumět zákonu o autorských právech v oblasti hudby ve Spojeném království a jak se na vás vztahuje jako tvůrce, producent, obchodník, distributor nebo držitel licence hudby. [+]

Prozkoumejte zákony o autorských právech v oblasti hudby ve Spojeném království a jak mohou prospěch hudebníky

Tento online kurz vás seznámí s klíčovými aspekty zákona o autorských právech v UK.

Odpovídá na otázky, jako je: co je chráněno autorským právem a co není? Za jakých okolností můžete znovu použít materiál chráněný autorskými právy bez povolení nebo platby? Jak fungují organizace pro kolektivní správu? A jak můžete vydělat peníze jako hudebník licencováním, vydáním nebo vydáním hudby?

Hudebníci v reálném životě sdílejí své zkušenosti v průběhu celého kurzu, nabízejí poradenství o zacházení s autorskými právy, kopírují je jiní umělci a vyhýbají se náhodnému pádu do kopie.... [-]


Kurz inovační strategie: Výzva k běžným podezřelým

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Získejte informace o inovační strategii a naučte se je aplikovat na pokročilé a vznikající kontexty v podnikání. [+]

Dosažení dnešních obchodních a světových úkolů vyžaduje, aby se nad rámec myšlenek, které vytvořily výzvy, na prvním místě. Zde pomáhá dobrá inovační strategie. Na tomto kurzu rozvíjíte své znalosti o výzvách otevřené inovace, inovace řízení, platformové inovace a inovace rozvíjejících se trhů a naučíte se, jak s nimi naplňovat dlouhodobý přístup. Pomocí kvízů, nejnovějších teoretických poznatků, případů o průkopnických společnostech a debat s provázanými myšlenkami s předními odborníky si upevníte své znalosti inovací.

Které témata budete pokrývat?

1. týden: Co je inovační strategie?

Definice inovační strategiePřechod k otevřené inovaciPřípadová studie: Procter... [-]

Kurz Jak uspět v globální pracovišti

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Kurz je určen pro každého, kdo hledá začít pracovat kdekoli na světě. Pro studenty a absolventy to vám dá nahlédnout do toho, jak úspěšně řídit sám sebe a potřebné dovednosti uspět na globálním pracovišti. [+]

Tento kurz vám pomůže uspět při vstupu na pracoviště.

Kurz je zaměřen na domorodce a non-přirozené anglické reproduktory kolem středně pokročilé úrovni (přibližně B1 na SERR) nebo vyšší.

Různé [-]

Kurz k pochopení Ramona Llulla: Filozofie, umění a věda prostřednictvím Ars Combinatoria

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte fascinující práci filozofa Ramona Llulla a jeho dopad s tímto bezplatným online kurzem [+]

Ramon Llull, narozený v Mallorce ve 13. století, byl vlivným filozofem, spisovatelem a průkopnickým myslitelem. Tento kontroverzní člověk byl obdivován a pohrdavý stejně jako někteří z nejvíce osvícených myslí v evropské kultuře. Byl také jedním z předních světla v intelektuálních kruzích konce 13. století, ve kterých se účastnili arabští, židovští a křesťanští filozofové a vědci.

Dnes získal nový význam v diskusi o způsobech sdílení znalostí s ostatními. V tomto kurzu budeme zkoumat jeho práci a její vliv na umění, literaturu, vědu a technologii.

Které témata budete pokrývat?

Životopis Ramona Llulla

Práce a vynálezy Ramona Llulla... [-]


Kurz literatury a duševního zdraví: Čtení za blaho

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, jak nám básně, hry a romány mohou pomoci pochopit a zvládnout hluboké emocionální napětí v tomto bezplatném on-line kurzu. [+]

Velký spisovatel z 18. století, Dr. Samuel Johnson, který trpěl vážnými záchvaty deprese, řekl: "Jediný konec psaní je umožnit čtenáři lépe se těšit ze života nebo lépe to vydržet."

Vezmeme-li Johnsonovu frázi jako výchozí bod, tento kurz se zabývá tím, jak nám básně, hry a romány pomáhají porozumět a vyrovnat se s dobami hlubokého emočního namáhání.

Po cestě slyšíte od lékařů, kteří nabízejí lékařské perspektivy, a od lidí, kteří se obrátili na literaturu v krizových okamžicích, včetně takových známých osobností jako jsou Melvyn Bragg, Mark Haddon, Sir Ian McKellen a Stephen Fry.

Které témata budete pokrývat?... [-]

Kurz o tom, jak uspět při psaní žádostí

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento bezplatný třítýdenní kurz vám pomůže vytvořit dokonalý životopis, aplikaci a online profil při přihlašování do práce nebo kurzu. [+]

Tento kurz byl navržen a vyvinut odborníky z The Careers Service zde na univerzitě v Sheffieldu, který vám pomůže psát úspěšné přihlášky, ať už se ucházíte o zaměstnání nebo plánujete studovat na univerzitě nebo na vysoké škole.

Během tří týdnů se podíváme na různé části procesu žádosti. Pomůžeme vám porozumět dovednostem, které jste získali z pracovních zkušeností a vašich studií, a ukáže vám, jak je můžete s nimi spojit s reklamami nebo požadavky na kurzy.

S Vámi sdílíme špičkové tipy, abychom vám pomohli napsat výjimečné žádosti, životopisy (nebo životopisy), dopisy a osobní výpovědi a poskytli vám náhled od zaměstnavatelů a školitelů o přijetí na to, co hledají v kandidátech. Pokračujeme, abychom vám pomohli prozkoumat vaši digitální stopu a vytvořit profesionální profil online.... [-]


Kurz o tom, jak uspět ve vašem EPQ: matice a šrouby dokončení vašeho projektu

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Krátký kurz navržený tak, aby pomohl studentům připravit se na kvalifikaci EPQ [+]

Přemýšlel o tom, že děláte EPQ? Nebo už podniknete EPQ a máte pocit ohromení? Nebo jen chcete získat nějaké tipy?

Objevte s tímto předmětem vše, co jste rozšířili. Podíváte se na důvody, proč byste měli udělat EPQ, prozkoumat výzkumný proces a kritéria hodnocení a získat praktické rady ohledně řízení času a prezentace EPQ.

Využijete také dovednosti užitečné pro přechod na studium na vysoké škole a získáte možnost vyměnit diskuze a nápady s jinými lidmi, kteří také dělají EPQ.

Které témata budete pokrývat?Důvody pro provedení EPQVýzkumný procesCo hodnotitelé hledají v EPQPsaní zprávy o projektuHledání a vyhodnocení zdrojůOrganizace časuDěláte svou prezentaci EPQPřineste svůj projekt dohromadyCo dosáhnete?... [-]

Kurz o vlivu změny klimatu na veřejné zdraví

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte dopad změny klimatu na veřejné zdraví a objevte způsoby, jak ovlivňovat chování a politiky na všech úrovních. [+]

Prozkoumejte přímé a nepřímé způsoby, jakým změna klimatu ovlivňuje zdraví

Tento online kurz Vám nabízí příležitost prozkoumat dopad změny klimatu na veřejné zdraví. Sdílí znalosti jak přímých, tak nepřímých způsobů, jakými klimatické změny ovlivňují zdraví po celém světě.

Začíná zkoumáním současných trendů v oblasti změny klimatu a metodami používanými pro vyhodnocování neustále se objevujících dat v této oblasti. Zjistíte, jak využít data, která jsou veřejně dostupná, kampaň za změny chování nebo zásad na místní i regionální úrovni.

Které témata budete pokrývat?Jaké jsou témata a trendy týkající se klimatických změn v oblasti veřejného zdraví a je něco, co můžeme udělat pro zlepšení věcí?Kdo jsou klíčovými přispěvateli ke změně klimatu, co dělají a jak se s nimi bojují proti škodlivým činnostem?Jak lze dokázat, že dopad na zdraví je spojen s klimatickými změnami?Jak implementovat akční plán na zlepšení zdravotních výsledků ovlivněných změnou klimatuCo dosáhnete?... [-]

Kurz o zdraví a blahobytu ve starověkém světě

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Použijte literární a archeologické důkazy, abyste zjistili, jak starověcí Řekové a Římané přistupují k otázkám zdraví, blahobytu a společenských otázek. [+]

Porozumět řeckému a římskému přístupu k zdraví a blahu

Co vypadalo zdravě ve starém Římě nebo Řecku? Jak můžeme říci, co znamená blahobyt ve starověku?

Tento on-line kurz vám pomůže vyšetřit tyto otázky, a to jak pomocí literárních, tak i archeologických důkazů, abyste odhalili detaily o skutečném životě ve starověkých společnostech.

Tělo rozdělíme na orgány a systémy, pomocí každého prozkoumáme starověké teorie o struktuře a funkci lidského těla.

Objevíme, co starověké společnosti přemýšlejí o tématech, se kterými stále zápasíme - od vztahu mezi myslí a tělem až po sexualitu, stárnutí a pohlaví.

Které témata budete pokrývat?Co je zdraví? Starověké a moderní pohledy na zdraví a nemociMedicína, náboženství a magiePoužívání zdrojů onlineVize: teorie zraku, přístupy k očním onemocněním, včetně léků a chirurgieZměny tělaDieta a tráveníLidský odpad: pomocí důkazů z toalet a kanalizaceKoncepce a narození: teorie a praxeIdeální těla a tělesa s postiženímZdraví armády: nábor a ošetřování vojákůCo dosáhnete?... [-]

Kurz poslechu a prezentace: Učení se anglicky pro akademické účely

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zlepšete své schopnosti poslechu a psaní poznámek a porozumíte akademické slovní zásobě a poté vytvořte vlastní prezentaci. [+]

Zjistěte, jak účinně poslouchat a prezentovat v angličtině.

Budete schopni poslouchat ostatní a účinně prezentovat své vlastní nápady vám pomohou uspět na univerzitě. Tento online kurz vám pomůže rozvíjet tyto dovednosti při studiu v angličtině. Zobrazuje efektivní strategie pro poslech a zaznamenávání poznámek, které vám pomohou identifikovat a zaznamenat klíčové body v prezentacích ostatních lidí. Součástí toho je zlepšení vaší znalosti klíčového akademického jazyka a odborné slovní zásoby.

Budete přinášet vše, co se učíte společně, vytvářet a praktikovat poskytování své vlastní mluvené prezentace a získávat podrobnou zpětnou vazbu od pedagoga.... [-]


Kurz postižení a dobrý život: práci s postižením

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Dnes jsme si vědomi, zdravotní postižení jako součást lidské rozmanitosti. Ale co to znamená pracovat s postižením způsobem, který umožňuje dobrý život pro sebe a ostatní? [+]

Práce s postižením k tomu, aby dobrý život pro sebe a ostatní

Dnes jsme si vědomi, zdravotní postižení jako součást lidské rozmanitosti. Ale co to znamená pracovat s postižením způsobem, který umožňuje dobrý život pro sebe a ostatní?

V tomto kurzu budete mít příležitost zapojit se s některými z velkých problémů, kterým čelí osoby se zdravotním postižením, vlády a společnosti. Budete zkoumat lidská práva přístupy se zdravotním postižením a kriticky zkoumat pojmy začleňování, přístup a podporu. Dozvíte se také o invalidní politikou a politikou, advokacii a aktivismus, a zvážit, jak pracovat s postižením na několika úrovních k tomu, aby dobrý život pro všechny.... [-]


Kurz pro hodnocení zdravotnických technologií: výběr, který léčby se financuje

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Zjistěte, jak jsou nové léky a léčebné postupy hodnoceny před jejich zavedením. [+]

Tento kurz vám pomůže pochopit, jak a proč jsou léky a léčby financovány, a zjistit, jak zdravotnické organizace rozhodují o tom, zda bychom měli mít přístup k určitým léčebným postupům.

Zaměříte se na klíčovou část informací používaných k těmto rozhodnutím - Hodnocení zdravotnických technologií (Health Technology Assessment - HTA).

Jaká témata budete povídat?

V tomto kurzu jsme se zaměřili na:

Jaké hodnocení zdravotnických technologií je a jak ji uplatňují rozhodovací činitelé v oblasti zdravotní péče, aby informovali o tom, jaké léky a léčebné postupy by měly pacientům zpřístupnit - to znamená, že se podíváme jak na přínosy či účinky léčby, tak na jejich náklady. Druhy důkazů, které nám mohou pomoci rozhodnout, zda je léčba prospěšná, a jakou výhodu přináší. Rozsah typů důkazů se zaměřením na klinická hodnocení, co mohou nabídnout, jejich omezení a proč jsou obzvláště důležité pro HTA. Metody, které používají současný výzkum a důkazy o léčbě, abychom mohli získat jasný obraz o tom, jaký přínos léčba nabízí. K tomu jsme se zaměřili na techniku ​​nazvanou "sytematická revize", která kombinuje důkazy do jediné zprávy, a používá statistické techniky k tomu, aby údaje z několika studií dohromady vytvořily jednotný odhad účinků léčby. Způsoby, jakým lze porovnávat náklady s drogami a hospodářskými dopady s náklady stávajících léčby. K tomu jsme se zaměřili na to, jak se používá specifická výzkumná technika, ekonomické modelování. Podívali jsme se na různé typy modelů, na jejich hodnotu v HTA a na tom, jak jsou kombinovány s důkazy z našeho systematického přezkoumání klinické účinnosti léčby, aby se... [-]

Kurz pro pochopení finanční krize: obchodní cykly a politika

Online forma Kombinované 5 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Objevte vztah mezi historií, finančními krizemi a obchodními cykly s tímto bezplatným online kurzem. [+]

Hospodářské krize mají často vážné důsledky - pro všechny z vlád a korporací pro vás a já. Krize však lze považovat za nezbytnou součást rozvíjející se ekonomiky spolu se strukturálními úpravami a institucionálními změnami. V tomto kurzu se dozvíte více o úloze finančních krizí, jejich historii a způsobu jejich interpretace.

Prozkoumejte historii finanční krize

Můžeme se poučit z historie krizí? S tímto kurzem uvidíme finanční krizi z historického hlediska - vyšetřujeme různé případy krize ve vztahu k kontextu. Do konce kurzu byste měli být schopni definovat a popsat různé ekonomické a finanční krize a interpretovat takové krize z historického hlediska.... [-]


Kurz pro správu cen: Úvod do cenové strategie a řízení příjmů

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se používat cenové strategie ke zvýšení příjmů firmy a nastavte správnou cenu pro správnou osobu ve správný čas. [+]

Jak létají společnosti, hotely, resorty a další organizace své ceny? Proč jsou tyto ceny zjevně nesouvisející s náklady a různé pro každého spotřebitele? A jaká je základní logika a strategie těchto cen?

Otevřete černý rámeček cenové strategie a řízení příjmů

Tento bezplatný online kurz otevře černý box správy příjmů - rozšířenou cenovou strategii, kterou cestovní ruch, volný čas a další průmysl využívají k vytváření dodatečných příjmů, stanovením cen podle preferencí a ochoty platit.

Prozkoumejte metody, které jsou jádrem mnoha systémů řízení příjmů a objevíte odpovědi na otázky, jako jsou:

Mají všichni zákazníci stejnou citlivost na cenu?Jak může firma využívat své znalosti na vyžádání, aby za stejný produkt účtovala různým lidem různé ceny?Proč se ceny mění s časem?Jak může firma určitě odlišit svůj produkt, aby nabízel různé ceny různým lidem?Jak můžete definovat správnou sadu cen pro zvýšení zisku firmy?Jaký je výsledek pro individuálního spotřebitele? A pro spotřebitele jako celek?Projděte si obuv a nastavte si vlastní cenovou strategii... [-]

Kurz pro výuku angličtiny pro akademické účely: první kroky

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Rozvíjejte akademický jazyk a studijní dovednosti, které potřebujete pro studium v ​​angličtině na univerzitě. [+]

Tento online kurz vám poskytne úvod do akademického jazyka a dovedností, které budete potřebovat studovat na univerzitě, kde je výuka probírána v angličtině.

Rozvíjíte čtyři jazykové dovednosti (poslech, mluvení, čtení a psaní) s využitím úkolů, které by student absolvoval: poslech přednášek, psaní poznámek, mluvené prezentace, čtení akademických textů (včetně dlouhých vět a vizuálních informací) akademické slova.

Během kurzu budete moci sdílet svou praxi s ostatními studenty, poskytnout zpětnou vazbu.

Jaká témata budete povídat? Rozvíjení strategií a slovní zásoby pro čtení a porozumění akademickým textům. Hledání, porozumění, popis a vyhodnocování informací pro akademické účely. Rozvíjení aktivního poslechu a efektivních dovedností při psaní poznámek. Vychází z jazykových dovedností, které popisují problémy a příčiny a následky. Shromáždit řadu informací, pomocí získaných dovedností, integrovat do své písemné zprávy. Zapojte se zpětná vazba mezi peer-to-peer před dokončením zprávy. Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz pro výuku úspěchu: Učebna a svět

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte dovednosti 21. století, ICT a mnohojazyčné přístupy s tímto kurzem odborného vývoje angličtiny. [+]

Tento bezplatný online kurz je určen pro učitele angličtiny po celém světě. Pomůže vám rozvíjet dovednosti a postupy, které potřebujete pro Váš další profesní rozvoj (CPD).

Tento kurz je součástí našeho programu Výuka pro úspěch: Praxe pro výuku anglického jazyka. V programu se zaměříme na 12 odborných postupů pro CPD v rámci britského Rady pro rozvoj učitelů.

V tomto kurzu se podíváte na čtyři odborné postupy:

Integrace IKTPodpora dovedností 21. stoletíPoužití vícejazyčných přístupůPochopení vzdělávacích politik a praxe.

Učte se s učiteli angličtiny po celém světě

Každý týden se zaměří na jednu z těchto postupů. Krátké video rozhovory se zkušenými učiteli budou kombinovány s filmovými učebnami z celého světa, které budou ilustrovat hlavní body.... [-]


Kurz pro zahájení online učení

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, co je on-line učení a rozvíjet dovednosti ke studiu online, aniž byste zbytek vašeho života pozdrželi. [+]

Rozvíjte dovednosti, které potřebujete k tomu, aby se online učení stalo úspěšným

Internet hraje větší roli v našem pracovním a společenském životě. Ale myslíte, že jste studovali online?

Studium na univerzitě v areálu není pro každého. Pokud máte zodpovědnost za péči, chtějí se znovu kvalifikovat ke změně kariéry nebo chcete získat, zatímco se učíte, pak on-line studie může být pro vás.

V tomto online kurzu zjistíte, co je on-line učení a co vám může nabídnout. Objevíte dovednosti potřebné pro online studium; zhodnotit své vlastní dovednosti; prozkoumat, jak studenti vytvářejí online komunity; a učit se, jak těžit z flexibilních studijních uspořádání a specializovaných lektorů.... [-]


Kurz pro zkoumání ekonomiky: bude příští generace horší?

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Bude další generace lepší nebo horší než jejich rodiče? Podívejte se na obě strany diskuse a rozhodněte se pro sebe. [+]

Prozkoumejte ekonomický výhled další generace a jak ji zlepšit.

Další generace čelí nejistým ekonomickým vyhlídkám. Tento online kurz vysvětluje proč.

Získáte úvod do globální ekonomiky, jak to zažívá hroty a poklesy v ekonomickém růstu a jak to ovlivňuje prosperitu po celém světě.

Budeme se dívat na důvody být optimistický a důvody být pesimistický. Budeme diskutovat o tom, do jaké míry může nová generace očekávat, že bude lepší nebo horší než současná generace.

Dostanete se ke sdílení názorů na to, co je pravděpodobné a slyšíte, jak mohou významní ekonomové a jiní učenci mít na tuto otázku odlišné názory.... [-]


Kurz pro zkoumání každodenní chemie

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Prozkoumejte organickou chemii za parfémy, medicínou, pivovarem a sporty z jedné z předních britských univerzit [+]

Tento bezplatný online kurz zkoumá řadu témat založených na chemii, které se týkají našeho každodenního života, s důrazem na důležitou úlohu organické chemie - studium organických sloučenin obsahujících uhlík. Aktivity zahrnují experimentování "v kuchyni" s praktickými projekty od extrakce rostlinné vůně až po testování činnosti koření proti mikrobům. Kurz bude zvláště užitečný pro šesté tvůrce, kteří mají zájem o rozvoj nezávislých učebních dovedností, které pomohou přechodu na univerzitu.

Použijte příklady z reálného života ke studiu organických sloučenin

Během každého týdne kurzu využijeme příklady z reálného života, abychom vám ukázali, jak lze pochopit strukturu a tvar organických sloučenin, aby bylo možné vysvětlit jejich reaktivitu a vlastnosti.... [-]


Kurz pro zkoumání světa výuky anglického jazyka

Online forma Kombinované 6 týdnů February 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, co znamená výuku angličtiny jako cizího jazyka (TEFL). Prozkoumejte příležitosti k výuce angličtiny v zahraničí nebo doma. [+]

Výuka angličtiny je fantastický způsob, jak vidět svět. A je to nesmírně uspokojující - můžete vidět, jak studenti dosahují skvělých věcí s novými dovednostmi.

To je důvod, proč tisíce lidí každý rok zaujímají místa po celém světě, přičemž vyučují angličtinu jako cizí jazyk.

Chcete-li se k nim připojit, teď máte šanci. Tento online kurz zkoumá příklady výuky anglického jazyka (ELT), který se týká toho, co ELT zahrnuje a kde jej můžete naučit.

Získáte rady od kolegů učitelů a odborníků z Cambridge English Language Assessment, které vám pomohou vyučovat angličtinu v zahraničí nebo doma.

Jaká témata budete povídat? ... [-]

Kurz při řešení energetické hádanky: multidisciplinární přístup k přechodu na energii

Online forma Kombinované 7 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se analyzovat případy energetických přechodů z technologických, právních, ekonomických, prostorových a sociálních hledisek. [+]

Dnešní energetické systémy čelí naléhavým globálním výzvám: hospodářskému a sociálnímu rozvoji, vymýcení chudoby, přiměřené produkci potravin, zdraví pro všechny, zachování ekosystémů, míru a bezpečnosti. Pro řešení těchto výzev je nutná velká transformace - energetický přechod.

V tomto kurzu budeme brát multidisciplinární přístup k prozkoumání otázky energetického přechodu, který vám poskytne rámec a metody pro analýzu otázky sami. Vyřešíte energetickou hádanku?

Které témata budete pokrývat?Přechod na energii a udržitelnostTechnické aspekty přechodu na energiiÚzemní plánováníIntegrovaný energetický systémPsychologický aspekt energetického přechoduPrávní aspekt energetického přechoduEnergetické systémyEkonomický aspekt přechodu na energiiCo dosáhnete?... [-]

Kurz sledování oceánů z vesmíru

Online forma Kombinované January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte naše oceány z vesmíru. Objevte, jak nám pozorování Země umožňuje sledovat zdraví oceánů a informovat o politice a plánování. [+]

Tento bezplatný online kurz vám poskytne úvod do satelitních dat pozorování Země (EO) a jeho použití, typy a výzvy. Vysvětlí, jak jsou data získána a používána, rozsah dostupných datových typů a příslušná terminologie a techniky.

Přednáška je představena fyzikem, oceánografem a vysílacím studiem Dr. Helen Czerski z University College v Londýně, specialistou na dálkové snímání Dr. Hayley Evers-King z Plymouth Marine Laboratory a vedoucím pedagogem Dr. Mark Higginsem z EUMETSATu.

Kurz provozuje EUMETSAT na podporu programu Copernicus.

Prozkoumejte údaje o pozorování oceánů EO pomocí příkladů z reálného světa

Podíváte se na praktické příklady využití údajů o pozorování oceánů v EO - v případových studiích v reálném světě a v řadě oblastí politik a rozhodovacích procesů - a prozkoumá nové technologie a trendy.... [-]


Kurzu, abyste zahájili svou kariéru: dostat se na univerzitu

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Vytváření uspokojivé kariéry je celoživotní proces. Použijte tento kurz, abyste provedli první krok a spustili univerzitu na přední noze. [+]

Naučte se co nejlépe využít univerzitu a začněte budovat svou kariéru

Přemýšlení o budoucnosti jako vysokoškolák může být vzrušující a děsivé - zejména s pravidelnými zprávami o změnách trhu práce. Jak se máš připravit na neznámé budoucnosti? Vysokoškolské vzdělání může být skvělým začátkem, pokud bude váš čas na univerzitě dobře využit. Použijte tento kurz, abyste zjistili, jak získat co nejvíce z vašeho univerzitního zážitku a začít pracovat na úspěšné a uspokojující kariéře.

Jaká témata budete povídat? Vaše vize vaší budoucnosti a to, co chcete ve svém životě stavět Budování vašeho smyslu pro to, kdo jste a jak to ovlivňuje vaši kariéru Pochopení zdrojů a dovedností, které nyní máte, stejně jako těch, které budete potřebovat v budoucnosti Typy pracovních nebo obchodních příležitostí, které by mohly existovat i mimo univerzitu Prozkoumejte svět práce a příležitosti, které existují v oboru nebo oboru Zvyšte své chápání kariérních cest a výsledků Jak si vybrat studijní obor Jak se dostat dopředu a stavět osobní nebo profesionální rozdíl Jak se přiblížit k univerzitnímu životu a získat co nejvíce zkušeností Strategie pro rozhodování a plánování Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurzu při zkoumání našich oceánů

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte polovinu našeho světa pokrytého hlubokým oceánem a jak náš život ovlivňuje skrytou tvář naší planety. [+]

První astronauti, kteří opustili oběžnou dráhu Země, poprvé viděli naši "modrou planetu". Ale co leží v polovině našeho světa pokrytého vodou více než dvě míle hluboké? Jak jsou náš každodenní život spojeny s hlubinami oceánů a jaké výzvy a příležitosti tuto skrytou říši drží pro naši budoucnost?

V tomto kurzu se připojíte k vědcům, kteří prozkoumají oceán z nejhlubších podmořských větracích otvorů do chladných vod Poláků, budou hlouběji, delší a častěji než kdykoli předtím - a zjistí, jak to, co nyní víme o hlubinách oceánu, je stejně úžasné Neznámé, které zůstane. Tímto kurzem uvidíte, jak hluboký oceán už není mimo dosah, a připojte se k celosvětové debatě o budoucnosti naší "modré planety".... [-]


Kurzu ve výuce výpočetní techniky

Online forma Kombinované January 2019 Spojené království UK Online

Zvyšte svou praxi a předmětové znalosti jako učitele výpočetní techniky na základní nebo střední škole. [+]

Jak lze výuku vychovávat způsobem, který zaměstnává mladé lidi a je relevantní pro svět, ve kterém žijí? Počítačové kurikulum v Anglii zahrnuje dovednosti v oblasti počítačových věd, digitální gramotnost, digitální občanství a digitální stipendium. Tento kurz nabízí znalosti, dovednosti a rady týkající se plánování, výuky, hodnocení a politiky.

Původně vytvořil UEA sponzoring od Computing in School (CAS) a BT, národní školicí středisko STEM hostí tento kurz, který vám umožní učit se od expertů CAS Master Teachers a zamyslet se nad vaší praxí ve třídě, abyste rozvíjeli své učení.

Jaká témata budete povídat? týden: Úvod do počítačových učebních osnov Výpočetní kurikulum Mluvíme o výpočetní technice týden: Učení a výuka v oblasti výpočetní techniky Co se děje v lekcích výpočetní techniky? Učení se žáků v akci Vyučování výpočetní techniky v akci Co jste plánoval? týden: Vědomosti o předmětu Předmětové znalosti - informatika Znalost předmětu - digitální gramotnost a ICT týden: Hodnocení učení žáků Praktické otázky hodnocení Třídění práce žáků Očekávání výpočtů týden: digitální občanství a stipendium Internet Digitální občané a učenci E-bezpečnost týden: Další kroky ve výuce výpočetní techniky Vedení předmětu a celá škola v oblasti výpočetní techniky Aktivita peer review Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurzu v transparentním a otevřeném výzkumu společenských věd

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Poptávka vzrůstá kvůli vytváření politik založených na důkazech, v komunitě sociálních věd se však stále více uznává, že omezená transparentnost a otevřenost ve výzkumu přispěla k rozsáhlým problémům. [+]

Poptávka vzrůstá kvůli vytváření politik založených na důkazech, v komunitě sociálních věd se však stále více uznává, že omezená transparentnost a otevřenost ve výzkumu přispěla k rozsáhlým problémům.

Prozkoumejte otázky průhlednosti ve výzkumu sociálních věd - a jak je řešit

V tomto bezplatném on-line kurzu budeme diskutovat o hlavních otázkách transparentnosti a reprodukovatelnosti v dnešních společenských vědách, včetně problémů s podvodem, zaujatosti publikací a dolování dat.

Budeme také diskutovat o mnoha nově vznikajících řešeních těchto problémů, včetně:

Předregistraci studií a psaní předběžných analýz Provádění replikací Provádění metaanalýz Zpřístupnění a zpřístupnění dat Vizualizovat data způsobem, který je poctivý a efektivní. Aplikujte nástroje, které vám zpřístupní váš průzkum společenských věd ... [-]

Kurzu v učení kód pro analýzu dat

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Tento praktický kurz vás naučí, jak psát vlastní počítačové programy, jeden řádek kódu současně. Naučíte se, jak přistupovat k otevřeným datům, vyčistit a analyzovat a vytvářet vizualizace. Dozvíte se také, jak psát a sdílet své analýzy, soukromě nebo veřejně.

[+]

Proč se zapojit do kurzu?

Tento praktický kurz vás naučí, jak psát vlastní počítačové programy, jeden řádek kódu současně. Naučíte se, jak přistupovat k otevřeným datům, vyčistit a analyzovat a vytvářet vizualizace. Dozvíte se také, jak psát a sdílet své analýzy, soukromě nebo veřejně. Instalaci svobodného softwaru (viz níže uvedené požadavky) se naučíte kódovat v Pythonu, což je široce používaný programovací jazyk ve všech oborech, díky podpoře vědeckých a inženýrských knihoven a vizualizačních nástrojů a široké paletě vývojových nástrojů. Budete psát analýz a dělat kódování cvičení pomocí populární Jupyter notebooky platformu, která vám umožní okamžitě vidět výsledek spuštění kódu a pomáhá identifikovat - a opravit - případné chyby snadněji. Podíváte se na skutečná data od Světové zdravotnické organizace, Světové banky a dalších organizací. Budete být podporovány, aby diskutovali o údaje a své analýzy se svými kolegy studenty, a vybudovat komunitu výzkumníků kolem těchto a dalších souborů dat.... [-]


Kurzu v řízení svých peněz

Online forma Kombinované 8 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Získejte dovednosti pro správu svých osobních financí: řízení rozpočtu, dluhů, investic, nákupu nemovitostí, důchodů a pojištění. [+]

S poklesem reálných příjmů a osobním dluhem na rekordní úrovni nikdy nebyl lepší čas na zlepšení vašich osobních finančních dovedností - Správa My Money má za cíl udělat právě to.

Tento bezplatný kurz online začíná tím, že vám poskytne praktické pokyny, jak sestavit rozpočet a využít ho při rozhodování o vašich výdajích. Prozkoumejte dluhy a investice a zjistěte, jak jsou hypotéky využívány k financování vlastnictví domů. Kritická otázka plánování penzijního pojištění je vysvětlena s pokyny ohledně různých penzijních produktů.

Kurz se uzavírá zkoumáním různých druhů pojištění a nabízí praktické rady, jak racionálně rozhodovat o tom, které pojistné produkty je třeba koupit.... [-]


Kurz v angličtině jako prostředek výuky pro akademické pracovníky

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Vybavte se v mezinárodním kontextu tím, že zvýšíte své znalosti anglického jazyka a mezikulturní znalosti. [+]

Vzhledem k tomu, že univerzity pracují na tom, aby se staly globálně konkurenčními kurzy vyučovanými v angličtině, rozšiřují se.

Ti, kteří pracují ve vysokoškolském vzdělávání, jsou často vydáváni k vydávání akademické práce v angličtině - buď jako učitelé nebo výzkumní pracovníci - bez výcviku v anglickém jazyce nebo interkulturních dovedností.

Cílem tohoto kurzu je napravit toto, což vám dává důkladný úvod do angličtiny jako média výuky (EMI). Dozvíte se o stávající praxi EMI a zvýšíte důvěru v používání angličtiny, ale budete také pracovat na rozvíjení svých interkulturních dovedností.

Připojte se k nám a připravte se na globální učebnu.... [-]


Kurz v Birminghamu Koránu: Jeho cesta z islámského srdce

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte historii a význam Birminghamského Koránu a jeho cestu z pozdní Antiky na Středním východě do současného Velké Británie. [+]

Objevte příběh za jedním z nejstarších islámských rukopisů na světě

Birminghamský korán je jedním z nejstarších přežívajících islámských rukopisů. Tento kurz prozkoumá vznik a cestu Birminghamského koránu z islámského srdce, význam Birminghamského koránu, metody používané k určení jeho věku a způsobu, jakým se o něj stará v Cadbury Research Library, University of Birmingham . Naučte se, jak identifikovat rysy koránských rukopisů a jak ovlivnily umění knihy v islámské rukopisné kultuře. Dozvíte se také o sbírce Minganových rukopisů z Blízkého východu ao jejich významu pro 21. století.

Které témata budete pokrývat?

1. týden Cesta Birminghamova koránu rukopis; Jak se radiokarbonové datování rukopisu stalo světovou zprávou; Význam datování a jeho původ... [-]


Kurz v blokádě v energetickém sektoru

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte, jak funguje blokáda, odkud technologie pochází, a proč to umožní zákazníkům energie, jako nikdy předtím. [+]

Porozumět rušivému potenciálu blokády v energetice

Tento on-line kurz studie neuvěřitelně rušivý potenciál technologie blockchain v energetickém sektoru. Budete se dívat na to, jak funguje blokáda a začnete chápat pozadí, hodnotovou nabídku a geopolitický kontext, který ji přivedl do centra pozornosti každého.

Kurz nabídne jasný přehled o tom, jak a proč se zablokovat odvětví energetiky, optimalizovat staré procesy a posílit zákazníky tak, jako nikdy předtím. To vytvoří novou paradigma, kde si uživatelé mohou koupit a prodávat energii od sebe navzájem.

Které témata budete pokrývat?Co je to blokáda?Digitální měnyVývoj a budoucnost blokádyInteligentní smlouvy a decentralizované aplikaceBlockchain v energetice: nová paradigmaP2P obchodování s energiíBlokovnice byla použita pro nabíjení EVCo dosáhnete?... [-]

Kurz v budování budoucnosti s roboty

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Na tomto bezplatném on-line kurzu představíme některé z hlavních problémů, které vytváří autonomní systémy, abychom vám pomohli pochopit, jak výzkumníci navrhují robotické systémy, jak se propojují s dalšími obory studia, a potenciální roli robotiky v našem každodenním životě budoucnost. [+]

Prozkoumejte budoucnost robotiky v továrnách, domácnostech, nemocnicích, školách a automobilech

V blízké budoucnosti budou mnozí z nás pracovat vedle robotů. Znalost robotiky a autonomních systémů bude užitečná dovednost pro překvapivý počet dnešní kariéry.

Na tomto kurzu se podíváme na současný a budoucí vývoj v oblasti robotiky, který by mohl tvořit mnoho různých aspektů našeho každodenního života. Budeme vytvářet představu o zásadách a základních výzvách robotického designu a ukážeme, jak se výzkum na univerzitě v Sheffieldu snaží překonat některé z těchto problémů.

Které témata budete pokrývat?

Tento kurz se zabýval současným a budoucím vývojem v oblasti robotiky, který by mohl ovlivňovat různé aspekty každodenního života lidí. Vytvořil porozumění zásadám a zásadním výzvám při navrhování robotů, včetně:... [-]


Kurz v digitálním vedení: vytváření hodnoty prostřednictvím technologie

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Digitální technologie se mění mimořádně rychle. Tento čtyřtýdenní kurz vás seznámí s novou digitální krajinou. [+]

V tomto kurzu budete zkoumat: Co znamená být "digitálním vůdcem"; jak přizpůsobení obchodních a IT strategií a schopností zvýší konkurenceschopnost; a role, kterou mohou digitální technologie hrát při posílení podnikání. Kdo je tento kurz určen?

Digitální vedení je zaměřeno na špičkové a střední management v jakémkoli druhu a velikosti organizace av jakémkoli odvětví.

Ať už jste generální ředitel nebo někdo, kdo se podílí na zlepšování konkurenceschopnosti podniků prostřednictvím digitálních technologií, je tento kurz pro vás. Neočekáváme, že budete mít nějaké předchozí znalosti o teorii řízení nebo praktických technologických dovednostech, abyste mohli začít.... [-]


Kurz ve fotbale: více než hra

Online forma Denní studium Kombinované January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Prozkoumejte současnou roli fotbalu - včetně financí, klubů, národů a soupeření - s tímto bezplatným online kurzem. [+]

Prozkoumejte svět fotbalu, peníze, soupeření, trendy, minulost, přítomnost, mužskou hru, ženskou hru a skutečné problémy. Ať už se vám to líbí, nenávidí to, nebo se ho snažíte ignorovat - připojte se k nám, jdeme za zákulisí, abychom prozkoumali, proč je fotbal více než jen hra.

Od pouličního fotbalu až po převody v několika milionech dolarů, od mužské hry až po ženy, od globální po místní, od brazilských pláží až po boj proti chudobě, tento online kurz vypadá za hranicí hřiště, zkoumá roli fotbalu ve společnosti a možná komunita poblíž vás.

Jaká témata budete povídat? Úvod do raných dějin, původů a mýtů o fotbalu Zlaté fotbalové momenty Vzestup globálního fotbalu, FIFA a Big 5 fotbalových lig Úvod do fotbalového financování a bohatství Velké fotbalové kluby, národy, soupeření a zápasy, které změnily svět Úvod do fotbalových dat, trendů a to, co nám říká Kdo jsou mistři světa a co z nich činí šampiony? Vzestup, popularita a mýty o ženském fotbalu Řešení nerovnosti, bezdomovectví a zdraví prostřednictvím fotbalu Úvod do řízení, vlastnictví a moci fotbalu Co dělá skvělý fotbalový tým? Je fotbal více než hra? Seznamte se s fotbalovou legendou a jejich názory na Brazílii a největšího fotbalistu, kterého hráli proti Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz v genealogii: výzkumný rodokmen

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Rozvíjejte své chápání genealogie. Odkryjte minulost svých předků a vytvořte smysluplnou rodinnou historii nebo rodokmen. [+]

Tento online kurz rozvíjí vaše chápání genealogických technik a komunikaci vaší rodinné historie.

Začnete tím, že určíte, co chcete prozkoumat, než zvážíte nejlepší způsoby, jak najít a analyzovat zdroje a uložit a zaznamenat, co najdete. Budete se dívat na výzvu nalezení správného předka, včetně potenciálu testování DNA v genealogii.

Nakonec představíme hlavní nástroje, které používají genealogové k tomu, aby sdělili svůj výzkum, včetně vytvoření rodokmenu, a ukázali vám, jak napsat smysluplnou rodinnou historii, která zahrnuje historický kontext.

Jaká témata budete povídat? Zohlednění rozdílů mezi primárními, primárními a sekundárními zdroji. Pochopení důležitosti znalosti toho, kdo vytvořil dokument a proč a jak byly vytvořeny. Boční způsoby přístupu k výzkumu včetně techniky FAN / clusteru a mapování mysli. Databáze primárních zdrojů včetně vyhledávacích technik pro řešení změn názvu nebo rozdílu pravopisu; Patří sem použití zástupných znaků. Úvod do hlavních typů zdrojů, včetně civilních, církevních, sčítání lidu a vojenských záznamů, které poskytují smysl pro typický typ dat, který tyto záznamy obsahují, a jak je používat. Zkontrolujte obsah hlavních mezinárodních a vybraných místních a specializovaných databází a zvážíte způsoby vyhodnocení databází. Zásady genealogického standardu, včetně toho, jak prokázat důkaz a jak vyhodnotit důkazy. Použití testování DNA v genealogickém výzkumu se zaměřením na techniky Y-testování. Průzkum sekundárních a primárních zdrojů, které poskytují historický a společenský kontext, s ohledem na jejich kvalitu a jak je najít. Význam poskytnutí důkazů o zdrojích používaných při výzkumu rodinné historie a průzkumu různých používaných referenčních systémů. Zvážení nástrojů používaných k ukládání, sledování a analýze genealogických dat; Různé typy rodokmenů a reportů... [-]

Kurz v Geohealth: Zlepšení veřejného zdraví prostřednictvím geografických informací

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte, jak mohou být prostorová data a geografické informační systémy (GIS) používány k pochopení a zlepšování veřejného zdraví. [+]

Proč se k tomuto kurzu připojit?

Prostředí, v němž žijeme a pracujeme, může mít hluboký dopad na naše zdraví - účinek, který je zkoumán nově vznikající oblastí geohealth.

Tento bezplatný online kurz vás seznámí s novým vývojem geohealth, přičemž se podíváme na nejnovější myšlenky a metody používání prostorových dat a geografických informačních systémů (GIS) v nastavení zdraví.

Pochopte techniky geohealth a osvědčené postupy

Kurz se skládá z deseti různých témat, od technik sběru dat až po prostorovou simulaci, a má za cíl překlenout propast mezi vědeckým výzkumem a zdravotníky.

Na konci kurzu pochopíte, jak mohou prostorová data a geoinformační techniky přispět k řešení problémů veřejného zdraví a být si vědom osvědčených postupů při používání GIS v oblasti zdraví.... [-]


Kurz v globálních studiích: konec globalizace?

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte, proč se některé vlády snaží získat své svrchovanosti a opustit globální instituce. [+]

Globalizace je proces, který žádná lidská bytost nemůže urychlit, zpomalit nebo zastavit. Ale to neznamená, že se lidé nebudou snažit.

Vlády a občané na celém světě se buď snaží a využívají globalizace (a snaží se omezit její negativní účinky), nebo se jí snaží vyhnout. Na tomto kurzu se dozvíte některé z důvodů, proč jsou lidé buď pro nebo proti globalizaci. Zjistíte, proč některé vlády a země vybírají hranice a vymezení a jiní zvolí integraci.

Které témata budete pokrývat?Defekt z aliance, smluv a organizacíDemokratická únava a populistické požadavkyRegionalizace a europenizaceXenofobie a kosmopolitismuRelokace a ekonomický nacionalismusProtekcionismus a globální konkurenceKdo je tímto akreditován?... [-]

Kurz v globální politice zdrojů: minulost, současnost a budoucnost ropy, plynu a břidlice

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte kritické energetické výzvy, kterým čelí svět, a analyzujte politickou ekonomiku globálního energetického průmyslu. [+]

Energii se často říká, že je životní energií moderní společnosti. V globální ekonomice se v současné době nachází mnoho změn v moři, jejichž srdcem je energie.

Pochopte početné kritické energetické výzvy, kterým svět čelí

Cílem tohoto bezplatného online kurzu je prozkoumat četné kritické energetické problémy, kterým čelíme, a komplexní interakci mezi ekonomikou a politikou globálních energetických trhů.

Za více než šest týdnů budeme zkoumat: příčiny a důsledky nízké ceny ropy pro globální trhy s energií a geopolitiku; úspěch severoamerického břidlicového plynu a touha dalších zemí, zejména Číny, aby se v budoucnu opakovaly; stav výroby zemního plynu a ropy v USA; a dopady revoluce břidlice a nízké ceny ropy na OPEC a Rusko.... [-]


Kurz v globální prosperitě nad rámec HDP

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Jak můžeme přemýšlet nad HDP a vybudovat prosperující hospodářství, které bude lépe fungovat pro lidi a planetu? Zjistěte si s tímto kurzem. [+]

Objevte, jak budeme moci budovat lepší svět tím, že se zaměříme na prosperitu, nikoli na bohatství.

Ekonomický růst již není nejlepším ukazatelem širšího úspěchu. Do roku 2050 celosvětová populace dosáhne 10 miliard a můžeme čelit ekologické krizi. Pokud budeme prosperovat a nebudeme jen přežít, do příštího století budeme potřebovat nové nástroje a nové způsoby myšlení, abychom řešili dnešní výzvy a zajistili každou úspěšnou a prosperující budoucnost.

Na tomto kurzu se podíváte na další přístupy k definování úspěchu společnosti a zkoumat, jak se musíme zaměřit na širší představu o prosperitě na osobní i planetární úrovni.... [-]


Kurz v hispánské kultuře prostřednictvím filmu

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Získejte úvod do hispánské kultury prostřednictvím filmů Luis Bu [+]

Prozkoumejte hispánskou kulturu prostřednictvím tří filmových režisérů

Tento on-line kurz prozkoumá hispánskou kulturu skrze práci tří ikonických režisérů: Luis Buñuel, Pedro Almodóvar a Guillermo del Toro.

Každý týden se podíváme na jiného hispánského režiséra a zjistíte, proč tolik lidí má ráda svou práci. Budete trénovat vaše oči a uši, vyhodnocovat fotografie, pohyb, barvu, herectví a příběh, které vám pomohou vychutnat všechny typy filmů.

Naučíte se také rozpoznat a interpretovat kulturní a ideologické zprávy ve filmu a hovořit o tom, jak se hispánská kultura ve filmu liší od vašeho.

Které témata budete pokrývat?Poznejte Luisa Buñuela a jeho příspěvky k filmu a kultuře.Naučte se analyzovat základní pojmy fotografie a mise en scène,Popište fotografii a mise en scène k filmům Buñuel.Rozpoznat Pedra Almodóvara a proč je důležitý.Naučte se rozpoznávat sexuální politiku, tábor a film KitschRozpoznat Guillermo del Toro a proč je důležitýNaučte se základy pohybu a úpravyBýt schopen analyzovat filmy z del Toro přes pohyb a editaciCo dosáhnete?... [-]

Kurz v inkluzivních učebních a výukových prostředích

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte překážky, se kterými se potýkají studenti se zdravotním postižením, a zjistěte, jak tyto překážky překonat pomocí inkluzivních postupů [+]

Prozkoumejte, jak zvýšit začlenění vysokoškolského vzdělávání

Podle výzkumu vlády Spojeného království je zdravotně postižených přibližně polovina pravděpodobnější, že budou mít vysokoškolskou kvalifikaci než lidé bez zdravotního postižení. Vyvstává důležitá otázka: jak můžeme vzdělání učinit inkluzivnější?

Na tomto kurzu se dozvíte o různých aspektech začlenění a digitální dostupnosti, které prožívají studenti, učitelé a podpůrný personál ve vysokoškolském vzdělávání.

Budete zkoumat překážky, se kterými se potýkají zdravotně postižení studenti, úloha inkluzivních postupů a slyšet od studentů o jejich vlivu na studium.... [-]


Kurz v inteligentních sítích pro inteligentní města: směrem k nulovým emisím

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, jak inteligentní sítě a velké údaje mohou pomoci občanům, firmám a městům pochopit využití energie a snížit uhlíkovou stopu. [+]

Podívejte se, jak mohou inteligentní sítě pomoci občanům, firmám a městům snižovat emise

Tento online kurz poskytuje technologický a behaviorální rámec, který pomáhá občanům, firmám a městům snižovat jejich uhlíkovou stopu.

Podívejte se na modely výroby energie a používejte základní nástroje, abyste se integrovali do cyklu výroby energie. Zjistíte, jak inteligentní sítě fungují, v malém i velkém měřítku. A shromažďujete velké údaje z inteligentních sítí a analyzujete je, abyste pochopili spotřebu energie.

Nakonec se podíváte na to, jak můžete lobit ve veřejných institucích, podpořit energetickou inovaci a udržitelnost v městském i venkovském prostředí.... [-]


Kurz v klinických bioinformatiky: odemknutí genomika ve zdravotnictví

Online forma Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz si klade za cíl zvýšit povědomí mezi zdravotníky z role klinických bioinformatiky a genomiky ve zdravotnictví dnes. Budeme ilustrovat, jak disciplína of Clinical Bioinformatics poskytuje důležitý most mezi špičkové vědy a při poskytování genomické medicíny v klinické praxi. [+]

Tato bezplatná on-line kurz si klade za cíl zvýšit povědomí mezi zdravotníky z role klinických bioinformatiky a genomiky ve zdravotnictví dnes. Budeme ilustrovat, jak disciplína of Clinical Bioinformatics poskytuje důležitý most mezi špičkové vědy a při poskytování genomické medicíny v klinické praxi. Tím, pochopení úlohy klinické Bioinformatician to bude jasné, jak nedílnou součástí jsou k zajištění prospěšné příležitosti genomické medicíny jsou plně realizovány v péči o pacienta.

Objevte potenciál klinické Bioinformatics

Je to vzrušující doba. Nyní se začínají sekvence celých genomů na klinice, nejvíce osobních údajů, které může mít na pacienta. Můžeme začít vidět, jak genom varianty by mohla mít dopad na zdraví a můžeme nasměrovat opravdu přesný lék k jednotlivým pacientům. To není bez problémů. Genom je obrovské množství informací. Identifikace příčinnou variantu (část v genomu, které mohou způsobit změnu ve zdravotnictví) je jako hledat jehlu v kupce sena. Ale co tato věta vlastně znamená? Tento kurz vás zavede do světa klinického Bioinformatician a ukázat vám, co dělají v zákulisí při zjištění, že jehly v genomických dat. Bude také ukázat, co se bude dít dál a důležitý příspěvek Clinical Bioinformatician je zpřístupnit cesty pacienta.... [-]


Kurz v konkurenční výhodě: využívání informací k budování obchodního úspěchu

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Uvědomte si hodnotu informací pro podniky a jak mohou podnikům poskytnout konkurenční výhodu [+]

Začínáme naučit se používat údaje jako konkurenční výhodu.

Apple, Facebook a Google jsou tři z nejživějších společností současnosti. A oni mají něco společného: chápou, že hodnota jejich podnikání je postaven na tom, co vědí o jejich podnikání a jejich zákazníky, a to jim dává jejich konkurenční výhodu. Informace jsou klíčem k současné obchodní úspěch.

Učte se od obchodních expertů

Business School Deakin University je globální leader v oblasti podnikání a řízení školství. Její on-line MBA je zařazen do top 20 na světě a škola je akreditována asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AAKSB akreditace, která je známkou excelence, je udělena obchodním školám, které splňují přísné standardy kvality, akademické a profesionální excelence a nejrozšířenější podobu po celém světě profesionální akreditace, kterou může instituce a její obchodní programy získat.... [-]


Kurz v marketingové analýze

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se základy marketingové analýzy a pochopte, jak používat data, abyste zajistili, že váš marketing bude efektivní. [+]

Naučte se používat analytické nástroje pro zlepšení marketingových výsledků

Společnosti velké i malé jsou zaplaveny údaji o výběru spotřebitelů. Ale toto množství informací se ne vždy promítá do lepších rozhodnutí. Vědět, jak interpretovat data, je výzvou - a obzvláště obchodníci se stále více očekávají, že budou používat analytické nástroje k informování a zdůvodňování svých rozhodnutí.

V tomto kurzu získáte nástroje k měření účinnosti značky a aktiv zákazníků, interpretovat regresní analýzu, vypočítat hodnotu životnosti zákazníka a navrhnout experimenty jako způsob, jak vyhodnotit a optimalizovat marketingové kampaně.... [-]


Kurz v matematických hádankách: kryptaritmy, symboly a tajné kódy

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte a vyřešte šifrované matematické hádanky, v nichž jsou čísla nahrazena písmeny nebo symboly, pomocí tohoto bezplatného online kurzu. [+]

Prozkoumejte a vyřešte šifrované matematické hádanky, v nichž jsou čísla nahrazena písmeny nebo symboly, pomocí tohoto bezplatného online kurzu.

Tento online kurz se zaměřuje na tři typy matematických hádanek, jejich historii a hádanky, kteří je vytvořili:

Cryptarithms: kde číslice byly nahrazeny písmeny, vyžadující slovní aritmetiku k jejich vyřešení. Symboly: kde čísla jsou reprezentována symboly, včetně příkladů ze starověkého a moderního světa. Matematické operátorské hádanky: kde jsou zadána čísla, ale obsluha chybí. Například, co znamená hvězdička v * 1320 = 6?

Vykonáte svůj mozek, zlepšíte své dovednosti pro řešení problémů a naučíte se umění a vědy o dešifrování matematických hádanek.... [-]


Kurz v mezinárodních záležitostech: globální správa

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Uvědomte si důležitost globálního řízení a prozkoumejte procesy a instituce, které hledají řešení pro globální výzvy. [+]

Země na celém světě jsou stále navzájem propojeny a závislé na sobě. To může vést k napětí a zmatkům. Tento kurz vám poskytne kompas pro navigaci v našem propojeném světě.

Dozvíte se vše o globálním řízení, které se zaměřuje na posílenou spolupráci mezi národy a proč je životně důležité. Budete také zkoumat složité procesy a instituce zaměřené na zvládnutí globálních problémů a problémů, učíte se, jak může velká škála zúčastněných stran způsobit, že globální vládnutí je obtížné.

Jaká témata budete povídat? Viditelné a neviditelné: mezinárodní summity a normy globální správy. Globální soubor nástrojů pro regulaci: tvrdé právo a soft law Spřažené mechanismy řízení Kromě řešení státních stavů: partnerství veřejného a soukromého sektoru Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz v náročném chování: strategie pro pomoc mladým lidem

Online forma Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Jak můžete zvládat náročné chování u mladých lidí? Zjistěte si tento bezplatný online kurz představující nejnovější výzkum. [+]

Mladí lidé dnes čelí rostoucím problémům, díky nimž se pracuje a pomáhá jim učit se, což je důležitější než kdy jindy. Tento kurz vám pomůže zlepšit vaše zkušenosti s prací s mladými lidmi. Na kurzu využijeme nejnovější výzkum, abychom zjistili příčiny náročného chování a podívali jsme se na strategie, které vám pomohou sestavit soubor nástrojů pro změnu chování. Vedení Ambition School Leadership spolupracuje s řadou odborníků, kteří nabízejí empirické znalosti a učení z různých školských prostředí, což znamená, že jejich odbornost je čerpána jak z výzkumu, tak z lidí přímo pracujících s mladými lidmi.

Vyhodnoťte své současné postupy týkající se správy a úpravy chování. Reflektujte svou současnou realitu a porovnejte ji s vaší ideální situací. [-]

Kurz v obchodních futures: porozumění omni-channel maloobchodní prodej a dodavatelské řetězce

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Máme už jen koupit výrobky nebo zkušenosti služby ve fyzických prostorách. Nyní často nakupují v obchodech a on-line pomocí přenosného počítače, telefonu a dokonce i hodinky. Tento kurz demystifikuje zkušenosti omnichannel, a zkoumá, jak omnichannel maloobchodních a dodavatelských řetězců změnily výroby a spotřeby zkušenosti pro podniky i spotřebitele. [+]

Máme už jen koupit výrobky nebo zkušenosti služby ve fyzických prostorách. Nyní často nakupují v obchodech a on-line pomocí přenosného počítače, telefonu a dokonce i hodinky. Tento kurz demystifikuje zkušenosti omnichannel, a zkoumá, jak omnichannel maloobchodních a dodavatelských řetězců změnily výroby a spotřeby zkušenosti pro podniky i spotřebitele.

Porozumět omni-distribučních kanálů

Sledujeme vývoj maloobchodního nákupu od fyzických aktů nebo transakcí prostřednictvím vícekanálové on-line nákupu. Dnešní technologie řízené virtuálních a fyzických světů umožnit transakce kdykoliv kdekoliv a komukoliv. Budeme zkoumat, jak se omnichannel svět se liší od vícekanálového maloobchodu, a jak se podniky mohou přijmout omnichannel přístupy k výrobě zboží a služeb.... [-]


Kurz v obchodních záležitostech: řízení projektů

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Získejte základní dovednosti pro efektivní řízení všech fází životního cyklu projektu s využitím nejvhodnějších metod a nástrojů. [+]

Ať už máte jakýkoli typ nebo rozsah vašeho projektu, přinášíte skvělé výsledky, včas a v rámci rozpočtu, vždy výzvou. Tento bezplatný kurz online vás seznámí se základními dovednostmi a procesy, které podporují úspěšné řízení projektu tak, aby bylo možné je aplikovat do svého kontextu.

Projekty úspěšně vizualizovat, naplánovat, spravovat a vyhodnocovat

Naučíte se techniky, které vám pomohou vizualizovat, naplánovat a řídit klíčové aktivity a události ve vašem projektu a vytvořit vazby mezi řízením projektů a souvisejícími teoriemi inovace, změn a řízení lidí.

Budete seznámeni se základními nástroji, které podporují řízení projektů, jakož i základní osobní dovednosti výběru, řízení a hodnocení týmů. Předmět bude rovněž zahrnovat etapu hodnocení výkonnosti projektu a učení pro budoucnost.... [-]


Kurz v objevování vědy: atmosférická chemie

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Další informace o úloze, kterou záření a skleníkové plyny hrají v našem chápání atmosférické chemie. Jsou úrovně CO2 ve zvýšení atmosféře, budete objevovat řešení, vědci zkoumají snížit hladinu. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Další informace o úloze, kterou záření a skleníkové plyny hrají v našem chápání atmosférické chemie. Jsou úrovně CO2 ve zvýšení atmosféře, budete objevovat řešení, vědci zkoumají snížit hladinu. A zjistit, jak mise do jiných planet a měsíců v naší sluneční soustavě jsou odhalovat mimořádně různorodé atmosféry. Prozkoumat, jak k exponenciálnímu nárůstu objevu nových exoplanet nám pomáhá dozvědět o vývoji naší atmosféry.

Jaká témata budete povídat? Chemické znečištění ovzduší. Role, kterou záření a skleníkové plyny hrají v chemii atmosféry. Úloha chemických zpětných vazeb. Úvod do kontejneru Fage. Výzkum provádí za použití kontejneru Fage předpovídat klima a kvalitu ovzduší. Chemické řešení pro snížení množství oxidu uhličitého v naší atmosféře. Vliv člověka na nedávné změny klimatu. Zadání: připravit rozhovor otázky prokázat porozumění snižování emisí CO2. Úloha chemie pro pochopení atmosféry ve sluneční soustavě. Průzkum vesmíru v médiích. Vývoj technologie pomáhat znalosti o planetárních atmosfér. Prostor Mise Cassini-Huygens. Podobnosti a rozdíly mezi Titanu a atmosféry Země. Hledání života nebo obyvatelné planety. Zadání: úkol recenzované napsat tiskovou zprávu o vesmírnou misi. Co budete dosáhnout? Prozkoumejte chemii za klimatu a znečištění v zemské atmosféře. Posoudit budoucnost bydlení s klimatickými změnami, přispívající lidé dopadu dělají a možná řešení. Prozkoumat, jak znalosti z chemie nám pomáhá pochopit planet ve sluneční soustavě. Posoudit dopad současných vesmírných misích a jak by nám mohou pomoci najít život na jiných planetách. Kdo je kurz určen? ... [-]

Kurz v objevování vědy: chemické výrobky

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Po staletí byly přírodní materiály používají lidé, aby splnily své každodenní potřeby. Zjistěte, jak se vědci pomocí své znalosti molekulární struktury přirozeně se vyskytujících látek na vývoj nových a zajímavých materiálů. [+]

Tento kurz je součástí programu Objevování Science, který vám umožní dozvědět se o mimořádné světa každodenního chemie a vydělat 10 kreditů z University of Leeds.

Po staletí byly přírodní materiály používají lidé, aby splnily své každodenní potřeby. Zjistěte, jak se vědci pomocí své znalosti molekulární struktury přirozeně se vyskytujících látek na vývoj nových a zajímavých materiálů. Od oblečení na zubní sklovině, možnosti jsou nekonečné. Budete také zvážit chemii za rozvoj každodenní spotřebitele, a zvažovat etiku za těmito výrobky, které používáte.

Jaká témata budete povídat? Každodenní biomateriály a jejich molekulární vlastnosti. Molekulární struktura vlny a hedvábí a jak to, že v průběhu posledních století. Vliv přírodních materiálů na vývoji umělých vláken. Potenciál používá samostatně-sestavení peptidu v lidském těle. Vytvoření hydrogelů z self-montážní peptidy. Vývoj syntetického pavoučího hedvábí. Budoucnost bio-inspiroval materiálů. Vytvoření kompozitních biomateriálů, které kombinují organické a anorganické složky. Zadání: připravit tiskovou zprávu komunikovat vědu ‚kompozitních biologií inspirované materiály‘. Věda a dopad na životní prostředí z běžných výrobků pro domácnost. Vývoj účinných, bezpečných a úsporných výrobků. Použití povrchově aktivních látek ve výrobcích pro domácnost. Chemické složení barev na vlasy a jak jsou testovány a upraveny. Význam chemického průmyslu. Složitost mezi vědeckými fakty a vnímáním veřejnosti spotřebního zboží. Parabeny a kontroverze, která obklopuje jejich použití jako konzervační látky. Konstruovat věda psaní textu. Zadání: připravit novinový článek o kontroverze kolem používání parabenů. Co budete dosáhnout? Určit, jak pochopení přírodních vláken vedla k vývoji syntetických vláken. Prozkoumat, jak biologicky inspirované materiály mají potenciál, aby se významný dopad na náš každodenní život. Vyšetřovat chemii za... [-]

Kurz v objevování vědy: věda psaní

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Bez psaní vědy, věda opravdu nemohli existovat. Tím, že zaznamená pokusy a zveřejňování výsledků studií a objevy, vědci mohou sdílet jejich důležitou práci, a najít aktivní publikum. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Bez psaní vědy, věda opravdu nemohli existovat. Tím, že zaznamená pokusy a zveřejňování výsledků studií a objevy, vědci mohou sdílet jejich důležitou práci, a najít aktivní publikum.

Věda psaní má mnoho podob: od tiskových zpráv na video skripty. Dozvíte se o různé druhy psaní vědy, a podívat se na faktory, které je třeba zvážit, aby napsat příběh.

Zjistíte, jak získat přesné informace a relevantní názory, jakož i tipy, jak vést úspěšný pohovor.

Jaká témata budete povídat? Zkoumat různé formy věda psaní může vzít a zdroje pro dozvědět se o vědě. Prozkoumat faktory, aby zvážila při přípravě napsat svůj vlastní příběh vědy, jako je například úhel, který je vaše publikum, a proto budou mít zájem v příběhu. Pochopit, jak strukturovat příběh. Zkoumat různé komponenty, které potřebujete psát pro novinové články, tiskové zprávy a blogy, jako je titulek pro zpravodajský článek. Chápat význam rovnováhy v zpravodajského příběhu a jak toho dosáhnout. Zkoumat, jak používat video příběhy komunikovat vědecké informace na různé cílové skupiny. Prozkoumat techniky pohovorů k použití před a během vysílání. Napsat novinový článek, blog post nebo video skript; a přezkoumat a komentovat práci ostatních žáků. Co budete dosáhnout? Vysvětlit, co věda psaní je a identifikovat různé typy. Zjistit, jak na zdroj příklady psaní vědy a hodnotit je. Zhodnotit, jak je věda sdělují prostřednictvím médií. Zjistit, jak definovat publikum, úhel a horní linii v psaní vědy. Ukazují, jak strukturovat příběh. Určit vhodnou využívá reportingu a techniky pohovorů. Vyvinout novinový článek, blog příspěvek nebo videa skriptu. Přemýšlet... [-]

Kurz v oblasti biologie: základní pojmy

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zlepšete své porozumění složité biologii za sociálními problémy, které se dotýkají každého z nás a společnosti. [+]

Prozkoumejte biologii za složitými problémy, o kterých jste si ve zprávách přečetli

Často čteme novinové články založené na biologii, o kterých nechápeme dostatečně dobře, abychom si mohli představit názor.

Abychom mohli interpretovat složité biologické pojmy - genetický determinismus, klonování, genetické inženýrství, boj proti stárnutí, eugenika, umělý výběr nebo dědičnost inteligence - potřebujeme znalosti, které možná nemůžeme mít.

To je místo, kde tento online kurz může pomoci. Poskytuje základní poznatky o biologii těchto myšlenek - využitím lekcí a rozhovorů s odborníky - abyste pochopili jejich důsledky pro oblasti společenských a humanitních oborů.... [-]


Kurz v oblasti digitálních dovedností: Rozšiřte svou kariéru

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, jak digitálně mění svět práce a jak můžete úspěšně rozvíjet svou kariéru v digitálním věku. [+]

Rozvíjejte svou kariéru pomocí digitálních dovedností

Digitální technologie se nyní dotýká téměř všech aspektů našeho života, včetně práce. Na tomto kurzu zjistíte, jak můžete v digitálním věku vybudovat úspěšnou kariéru. Budete se bližší podívat na význam digitálního a jak to změnilo způsob, jakým pracujeme.

Budete také zkoumat různé cesty, které byste mohli podniknout, abyste mohli rozvíjet svou kariéru, a jakou roli v nich může hrát digitální. Kromě toho se také dozvíte o klíčových dovednostech, které všichni potřebujeme v tomto novém prostředí, a jak můžete najít podporu a učit se, jak dosáhnout vašich cílů.

Které témata budete pokrývat?Význam "digitálních"Úvod do klíčových digitálních technologií, které ovlivňují způsob, jakým pracujemeZměna dynamiky pracoviště v důsledku digitálních technologiíÚvahy o digitální strategii při propagaci vašeho podnikáníKlíčové dovednosti požadované v digitálním věkuZpůsoby prezentace dovedností, které přitahují zaměstnavateleCo dosáhnete?... [-]

Kurz v oblasti digitálních dovedností: Sociální média

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se používat sociální média pro podnikání a vytvářet sociální média k měření úspěšnosti. [+]

Naučte se efektivně využívat sociální média pro podnikání

Potřebuje vaše firma používat sociální média? Zjistěte, proč jsou dnes sociální média relevantní pro firmy a jak je můžete použít k vytvoření a vylepšení značky.

Dozvíte se o klíčových krocích při propagaci značky prostřednictvím sociálních médií, včetně nastavení cílů kampaně, určení cílového publika a správných kanálů, vytváření interaktivního obsahu a řízení vaší přítomnosti. Podíváte se také na příklady různých kanálů sociálních médií, tipy na jejich využití a jak měřit úspěchy a zlepšit své kampaně.

Které témata budete pokrývat?... [-]

Kurz v oblasti eHealth: kombinace psychologie, technologie a zdraví

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Jak vám může být technologie zdravá? Další informace o návrhu, aplikaci, implementaci a hodnocení eHealth. [+]

EHealth se týká využívání technologií ke zlepšení pohody, zdraví a zdravotní péče. Jedná se o zastřešující termín, který zachycuje koncepty o zdravotním kontextu, technologiích a lidech.

V tomto bezplatném on-line kurzu vám poskytneme přehled o doméně eHealth, popíšeme metody rozvoje eHealth a vysvětlíme teorie, které umožňují změnu chování a usnadňují implementaci. Budete také chápat, jak jsou technologie eHealth vyvinuty a používány v praxi prostřednictvím různých případových studií, úkolů a příkladů.

Tento kurz věnuje pozornost vývojářům elektronického zdravotnictví, pacientům, zdravotnickým pracovníkům a zdravým lidem, kteří chtějí zlepšit nebo udržet své zdraví a pohodu. Tyto perspektivy jsou aplikovány na tři hlavní témata tohoto kurzu: V průběhu 1. a 2. týdne zavedeme eHealth a ukážeme vám, jak se technologie eHealth používají k tomu, aby umožnily nebo zlepšily péči o sebe a prevenci, podpůrnou péči a společenské zdraví. Týdny 3 a 4 se zaměří na design. Naučíte se, jak navrhnout eHealth, který vyhovuje uživateli a kontextu, a je schopen svádět nebo podporovat lidi, aby změnili své chování. V týdnech 5 a 6 se zaměřujeme na šíření a hodnocení technologií elektronického zdravotnictví v zamýšleném kontextu a mezi uživateli a dalšími příslušnými zúčastněnými stranami. Po absolvování tohoto kurzu budete mít nové znalosti o elektronickém zdravotnictví, získáte odpovídající dovednosti v oblasti eHealth a získáte přehled o používání eHealth v praxi.... [-]


Kurz v oblasti životního prostředí

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte, jak změna klimatu, ztráta biologické rozmanitosti a odlesňování ovlivňují lidi, zkoumají spravedlnost v oblasti řízení životního prostředí. [+]

Svět čelí náročným problémům v oblasti životního prostředí. Jsou náročné, protože různí lidé typicky přispívají rozdílně ke změnám životního prostředí a protože jejich účinky budou cítit rozdílně různí lidé na různých místech.

Pochopte ekologické nespravedlnosti

Tento bezplatný kurz online vám pomůže pochopit, jak je nespravedlnost společným rysem mnoha environmentálních problémů. Za více než 5 týdnů se budeme zabývat odlesňováním, ztrátou biologické rozmanitosti, změnami klimatu a dalšími otázkami životního prostředí, a klást otázky jako:

Umíme řídit tropické lesy, abychom zvýšili výnosy z dřeva a zásoby uhlíku, a zároveň zajistili, že lidé, kteří v nich žijí, mohou naplnit své vlastní životní potřeby a představu o zdravém ekosystému?Jak mohou chráněné oblasti najít správnou rovnováhu mezi současnými globálními zájmy v ochraně druhů, místními zájmy, potřebami budoucích generací a právy přírody?... [-]

Kurz v oboru Základní věda: Porozumění experimentům

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Získejte úvod do vědních dovedností prostřednictvím jednoduchých, vzrušujících, praktických fyzikálních, chemických a biologických experimentů. [+]

Seznámit se s vědou a provádět zábavné experimenty doma

Na tomto praktickém kurzu začnete přemýšlet jako vědce a provádět experimenty doma.

Budete extrahovat DNA z ovoce, pozorovat osmózu v akci, uvidíte, jak se různí kapaliny chovají, když se zmrazí, a pečeme brambor k ničení.

Při provádění těchto experimentů rozvíjíte vědecké dovednosti včetně pozorování, vedení záznamů, analýzy dat a kontroly experimentů.

Kurz byl vytvořen s laskavou podporou Dangoor Education. Můžete se také těšit na základní vědu: porozumění číslům.

Které témata budete pokrývat?

Odpařování během ohřevu, kvantifikováno podle hmotnosti... [-]


Kurz v porozumění jazyku: učení a výuka

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Úvod do některých klíčových konceptů efektivního výuky a výuky jazyků. [+]

Co je to jazyk? Jak se učíme významu v novém jazyce? Co je snadné a těžké učit se jinému jazyku? A jaký je nejlepší způsob, jak vyučovat jiné jazyky?

Tento bezplatný online kurz naznačuje odpovědi na tyto otázky. Byla vyvinuta Univerzitou v Southamptonu a Britskou radou a čerpá z jejich vzrušujícího společného online kurzu MA v výuce anglického jazyka.

Pokud se plně účastníte studijního programu "Porozumění jazyku: učení a výuka", budete mít nárok požádat o stipendium na pokrytí části poplatků za MA. Více se dozvíte při vstupu do kurzu.

Kurz probíhá po dobu čtyř týdnů. Představí vám některé z nejnovějších nápadů ve výzkumu a praxi v oblasti výuky a výuky jazyků. Budeme:... [-]


Kurz v používání otevřených dat pro digitální podnikání

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Objevte sílu Open Data a zjistěte, jak ji můžete využít k transformaci podnikání. [+]

Otevřené údaje jsou data, ke kterým může někdo přistupovat, používat nebo sdílet, a když je používán dobře, může být mimořádně výkonný. Umožňuje podnikům, občanům, vývojářům a výzkumným pracovníkům využít zdroje, které mohou významně zlepšit své komunity a ekonomiku. Může také pomoci při vývoji nových produktů a služeb, zvýšit efektivitu podnikání a vytvořit ekonomickou hodnotu.

Tento kurz poskytuje nový pohled na historii Open Data, její klady a zápory, obchodní případy a obchodní modely týkající se publikování a používání Open Data.

Jak můžete mít prospěch? Připojte se a zjistěte.

Které témata budete pokrývat?Co je Open Data?Proč je Open Data užitečná v podnikání?Jak vyhodnotit a řídit riziko při použití Open DataJak Open Data může zlepšit podnikáníJak vytvořit obchodní model Open DataJak používat externí Open DataJak publikovat otevřená dataCo dosáhnete?... [-]

Kurz v prediktivní analytiku: získat poznatky z velkých objemů dat

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Přečtěte si, jak prediktivní analytické nástroje vám mohou pomoci získat poznatky z velkých objemů dat. Shromažďování velkých objemů dat je jen prvním krokem; jakmile ho máte, jak si nějaký smysl? Tato bezplatná on-line kurz vám ukáže, jak prediktivní analytické nástroje vám mohou pomoci získat informace, poznatky a postřehy z velkých objemů dat. [+]

Přečtěte si, jak prediktivní analytické nástroje vám mohou pomoci získat poznatky z velkých objemů dat. Shromažďování velkých objemů dat je jen prvním krokem; jakmile ho máte, jak si nějaký smysl? Tato bezplatná on-line kurz vám ukáže, jak prediktivní analytické nástroje vám mohou pomoci získat informace, poznatky a postřehy z velkých objemů dat.

Během příštích čtyř týdnů, zažít sílu platformy HPE je Vertica Analytics jako použité nástroje. Používání Vertica Analytics a studijní přístup případě platí vestavěné Predictive Analytics funkcí a algoritmy - lineární regrese, logistická regrese a k-means - odvodit poznatky z vašich dat, což pomáhá vytvářet příležitosti pro vaši organizaci.... [-]


Kurz v psychologii a duševním zdraví: mimo přírodu a výchovu

Online forma Kombinované 6 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, jak psychologické chápání našich emocí a chování nám dává nové způsoby, jak zlepšit duševní zdraví a pohodu. [+]

Psychologická terapie a práce klinických psychologů jsou nyní velmi populární. Tento bezplatný online kurz představuje úvod, jak psychologové rozumí emocím, chování a myšlenkovým vzorům a jak to pomáhá klinickým psychologům pochopit problémy svých klientů.

Více než šest týdnů prozkoumáte některé současné problémy a debaty v oblasti diagnostiky a léčby a objevíte nové způsoby psychologického myšlení o duševním zdraví.

Získáte nové pohledy na rozpravu "příroda vs. výchova" a pochopte, jak nás ovlivňují životní zkušenosti. Budete také diskutovat o novém výzkumu, který slibuje, že nám pomůže zlepšit naše duševní zdraví a blahobyt.... [-]


Kurz v příběhu Transmedia Storytelling

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, jak rozpoznat přesvědčivé příběhy na různých platformách, jako jsou knihy, filmy, hry a televize, s tímto bezplatným online kurzem. [+]

Příběhy jsou stále častěji vyprávěny v různých formátech - knihách, komiksech, událostech, filmech, hrách a televizních pořadech. To je známo jako transmedia storytelling nebo multiplatform storytelling.

Tento kurz vám pomůže rozpoznat přesvědčivé příběhy na různých platformách.

Podíváme se na příklady jako The Avengers, The Matrix a Transformers - a uvedeme teorii do praxe tím, že vyprácíme populární bajku The Three Little Pigs v multiplatformovém formátu.

Dozvíte se s Danielem Byunem - filmovým režisérem známým také jako 변혁.

Které témata budete pokrývat?

Za čtyři týdny se zeptáme:

Co je příběh o transmedii? A jak se liší od souvisejících nápadů, jako je sbližování médií a jeden zdroj víceúčelového použití (OSMU)?Jak klíčové prvky charakteru, spiknutí a nastavení vytvářejí nezapomenutelný příběh?Co se můžeme naučit z folklóru a tradičních příběhů?A jak se příběh v digitálním věku liší od předchozích forem?... [-]

Kurz v sociálních médiích ve zdravotnictví: příležitosti a výzvy

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Pochopte, jak jsou sociální média používána ve zdravotnictví, zlepšit komunikaci a sdílení informací s tímto bezplatným online kurzem. [+]

Pochopte, jak jsou sociální média používána ve zdravotnictví pro zlepšení komunikace.

Sociální média se objevila jako nový kanál jak pro vyhledání informací, tak pro vytváření a výměnu obsahu vytvořeného uživateli mezi rovesníky.

Ale vzhledem k tomu, že množství informací, které jsou nahrávány do sociálních sítí, jako je Facebook, Whatsapp nebo YouTube, stále roste, je stále obtížnější rozpoznávat spolehlivé zdravotní informace od zavádějícího obsahu.

Tento kurz pro každého, kdo se zabývá příležitostmi a výzvami využívání sociálních médií ve zdravotnictví, a to i jako nástroj hromadné komunikace při epidemii infekčních onemocnění.... [-]


Kurz v soucitné péči: správné

Online forma Kombinované 5 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento bezplatný online kurz prozkoumá dopad soucitné péče jak pro lékaře, tak pro uživatele zdravotní a sociální péče. [+]

Význam soucitné péče v oblasti zdravotní a sociální péče byl v posledních letech uveden do popředí důkladnými veřejnými šetřeními ohledně špatného zacházení a někdy i úmrtí pacientů například v nemocnicích Morecambe Bay a Mid Staffordshire.

Prozkoumejte problém soucitné péče

Tento bezplatný online kurz prozkoumá problematiku soucitné péče ve vztahu k klíčovým bodům z těchto vyšetřování az dalších teoretických pohledů. To zahrnuje potřebu vytvořit společnou kulturu zaměřenou na člověka v organizacích. Tato orientace na osoby není omezena pouze na pacienty, ale rozšiřuje se na způsob, jakým se organizace zaobírají s personálem a kulturou v rámci samotné organizace.... [-]


Kurz v zamrzlé hranici: sledování ledovce z volné půdy

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, jak je ledový plášť Grónska monitorován z vesmíru a země, abyste pochopili naše minulé, současné a budoucí klima. [+]

Objevte, jak změna klimatu ovlivňuje ledový list Grónska

Vyrobené z vrstev stlačeného sněhu z posledních 100 000 let, rozsáhlý ledový list Grónska působí jako hodnotný záznam našeho minulého klimatu a zvonkohra pro budoucí klimatické změny.

Tento online kurz upozorňuje na to, jak je ledový plášť Grónska sledován z vesmíru a země. Podíváte se na měření provedená družicemi Earth Observation (EO), jako je Cryosat, technologiemi a technikami, generovanými daty a jejich použitím a výzvami.

Budete také zkoumat úlohu ledu v klimatickém systému a dopad změny klimatu na ledový list Grónska.

Jaká témata budete povídat? Technologie Satellite Earth Observation, terminologie a typy datových produktů, které jsou k dispozici při sledování ledových listů Pochopení jedinečných měření tloušťky a dynamiky ledu, které mohou poskytnout satelitní data Jak zpřístupnit proces a pracovat s údaji o pozorování Země a nástroji pro měření ledu Využívání údajů o pozorování Země v řadě vědeckých, politických a rozhodovacích oblastí ve spojení s modely Co budete dosáhnout? ... [-]

Kurz v zavádění robotiky: vybudovat robot rameno

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Navrhněte, sestavte a naprogramujte jednoduchý robot a sdílejte jej s ostatními studenty. [+]

Zde je vaše šance vytvořit jednoduchý robot.

Robotika se zabývá integrací hardwaru a softwaru. V tomto kurzu budete navrhovat, sestavovat a naprogramovat jednoduchý robot s alespoň dvěma klouby, který nese pero nebo tužku a nakreslí na list papíru koordinovanou čáru. Existuje spousta způsobů, jak můžete skutečně postavit takový robot, a to bude záviset na vaší úrovni dovedností, rozpočtu nebo vybavení, které můžete získat.

Projekt může být náročný. Budete muset spojit řadu dovedností, jako je mechanický design a vývoj softwaru. Software potřebuje implementovat kinematické algoritmy a komunikovat se senzory a motory. Budete muset vygenerovat trajektorii bodů, aby se robot mohl přesunout na pracovní list a otestovat a upravovat software, aby se zlepšil výkon robota. Na konci kurzu budete vyzváni k odeslání videa z dokončeného robota pro vzájemnou kontrolu.... [-]


Kurz v zemi v kapse: úvod do geologie

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Získejte úvod do geologie. Objevte, odkud pocházejí materiály, které tvoří předměty každodenní potřeby, a jak je udržitelně využívat. [+]

Všechno, co používáme, které nebylo pěstováno, buď obsahuje nebo se spoléhá na materiály, které získal geoscientist. Ať už stojíme v divočině, uprostřed města nebo v našem domě, geologie a přírodní zdroje Země jsou všude kolem nás a tvoří nedílnou součást našeho každodenního života.

Během tohoto bezplatného online kurzu objevíte spojení mezi oceánskou podlahou, sopkami a mobilním telefonem. Proč jsou v jádru plastikářského průmyslu drobné mořské rostliny a zvířata; A jak kolize kontinenty a procesy horských staveb ovlivňují vzhled mnoha budov a četných kuchyňských desek.

Získejte úvod do geologických procesů

Kurz vás seznámí s některými základními geologickými procesy, zaměřenými na "jak, kde a proč" se na Zemi tvoří různé horniny a přírodní zdroje. Podíváte se na některé z úvah, které musí geologové vzít v úvahu při těžbě a zpracování těchto zdrojů.... [-]


Kurz v základních vědách: Porozumění číslům

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz vysvětluje, jak můžete používat čísla pro popis přírodního světa a smysl pro vše od atomů po oceány. [+]

Tento praktický praktický kurz vám pomůže začít myslet jako vědec pomocí čísel pro popis a pochopení přírodního světa.

Může se jednat o velikost ledovce v Grónsku, o množství molekul v dešťové kapalině nebo o nejnovější soubor názorů o klimatických změnách prezentovaných v médiích.

Již nebudete odkládáni průměry ani procenty, a dokonce se naučíte milovat záporné čísla. Porozumíte a budete řídit čísla jako vědci. Kurz představí všechny hlavní dovednosti, které budete potřebovat k pochopení a sdělování vědeckých čísel, jejich propojení s reálným světem a sdílení vašich objevů s ostatními studenty.

Také by vás mohlo zajímat spojení základních věd: porozumění experimentům.... [-]


Kurz v získávání asistenta studentů: Výuka a mentoring

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se profesionálně zapojit do výuky, podpory a řízení vysokých škol. [+]

Asistenti studentů jsou cennými zaměstnanci na univerzitě v Groningenu. V současnosti více než 700 studentů absolvuje učební úkoly, podporuje role role, řídící funkce a mnoho dalších povinností.

Ale jak se připravit na práci jako studentský asistent? Co je profesionální chování? Jak se vypořádat s náročnými situacemi ve třídě? Jak podpořit studenty prvního ročníku? Tyto a další otázky budou zahrnuty v tomto kurzu.

Které témata budete pokrývat?Výhody zapojení studentů do organizaceProfesní chování ve vysokoškolském vzděláváníZákladní principy designu vysokoškolského vzděláváníPříprava třídyVýuka třídyPosouzeníMentoring a zpětná vazbaStudentská reprezentacePřípadové studie ve vysokoškolském vzděláváníCo dosáhnete?... [-]

Kurz v úvodu do kybernetické bezpečnosti

Online forma Denní studium Kombinované 8 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Náš život závisí na on-line službách. Získejte nezbytné znalosti a dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, které pomáhají chránit váš digitální život. [+]

Proč se k tomuto kurzu připojit?

Tento online kurz vám pomůže pochopit bezpečnost online a ochránit váš digitální život, ať už doma nebo v práci.

Vedené Cory Doctorowem se dozvíte, jak rozpoznat hrozby, které by vám mohly ublížit online, a podniknout kroky ke snížení pravděpodobnosti, že se vám stane.

Kurz zajistí vaši online bezpečnost v kontextu širšího světa, představí koncepty jako malware, viry, trójske koně, bezpečnost sítí, kryptografie, krádež identity a řízení rizik.

Kurz je podporován vládním programem vlády Spojeného království v oblasti kybernetické bezpečnosti, je certifikace GCHQ a IISP akreditována.

... [-]

Kurz v úvodu ekosystémech

Online forma Kombinované 6 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Nebudeme-li pochopit, proč ekosystémů funkci, to se stává obtížnější stanovit možné příčiny, pokud tomu tak není, a ztěžuje identifikaci možných hrozeb pro životní prostředí na člověka. [+]

Nebudeme-li pochopit, proč ekosystémů funkci, to se stává obtížnější stanovit možné příčiny, pokud tomu tak není, a ztěžuje identifikaci možných hrozeb pro životní prostředí na člověka.

V tomto kurzu se zjistit, jak se organismy spojeny složitými vzájemnými vztahy, jak tyto vazby jsou studovány a jak fyzikální vlastnosti určitého biotopu interagovat s organismy, které jej obývají. Pomocí případových studií, dostanete se naučit, jak znalost ekosystémů vede k pochopení jejich individuální význam, a jak mohou být zachovány.

Všechny přírodovědné předměty Open University prezentované na FutureLearn jsou vyráběny s laskavou podporou Dangoor školství.... [-]


Kurz v úvodu k učení a vyučování na vysokých školách

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tradiční pohledy na vzdělání se posunuly. Učitelé teď dělat mnohem více napomáhání k učení, jak protilehlý k jednoduše vidí svou roli předávání znalostí. Zaznamenali jsme studentské zaměřený na studenta a přístupů založených na bytí normou - přístupy, které mění role a odpovědnost učitelů a studentů. Tento kurz vás seznámí s přístupy studentů zaměřené a obecných zásad výuky a studia na univerzitní úrovni. [+]

Tento kurz je součástí Základy univerzity učení a výukový program, který vám umožní rozvíjet své dovednosti v oblasti výuky a znalosti o učení ve vysokoškolském vzdělávání s flexibilním programem z on-line kurzů z UNSW.

Tradiční pohledy na vzdělání se posunuly. Učitelé teď dělat mnohem více napomáhání k učení, jak protilehlý k jednoduše vidí svou roli předávání znalostí. Zaznamenali jsme studentské zaměřený na studenta a přístupů založených na bytí normou - přístupy, které mění role a odpovědnost učitelů a studentů. Tento kurz vás seznámí s přístupy studentů zaměřené a obecných zásad výuky a studia na univerzitní úrovni.... [-]


Kurz v úvodu kvantitativní investování

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Finanční trhy se stávají stále složitější - to není snadné zjistit, kde začít, pokud jde o investování. V dnešním světě poptávka po přesných řízené daty kvantitativní analýzy po celém světě stále roste: je to stát velmi důležité rozumět a být schopný používat statistické a matematické informace přesně a rychle. [+]

Finanční trhy se stávají stále složitější - to není snadné zjistit, kde začít, pokud jde o investování. V dnešním světě poptávka po přesných řízené daty kvantitativní analýzy po celém světě stále roste: je to stát velmi důležité rozumět a být schopný používat statistické a matematické informace přesně a rychle.

Tento kurz vás naučí základy moderní investiční teorie a vám pomohou naučit se je aplikovat v reálném životě s použitím finančních dat a programování.

Pochopit moderní investiční teorie

Na kurzu budete začít tím, že učení o klíčových pojmů z oblasti moderní investiční teorie a kvantitativní investování jako jsou rizika, výnos a optimalizaci portfolia.... [-]


Kurz v úvodu k veřejným vedení

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

V tomto volném on-line kurz, budete se dozvědět více o vedení v souvislosti s poskytováním veřejných služeb, organizace veřejného sektoru, místních a dobrovolných skupin a politických orgánů. [+]

Vedení byl studován po celá staletí, ačkoli jeho vyšetření v moderní době se velkou měrou zaměřila na práci vedoucích zaměstnanců v soukromém sektoru, neziskových organizací.

V tomto volném on-line kurz, budete se dozvědět více o vedení v souvislosti s poskytováním veřejných služeb, organizace veřejného sektoru, místních a dobrovolných skupin a politických orgánů.

Zjistěte si, co dělá vedoucí postavení ve veřejné správě rozlišovací

Poznáte ke zvláštnostem vedení ve veřejné správě, včetně jeho rostoucí zájem o vytváření veřejného hodnoty a sjednávání různých forem veřejného zájmu. Dozvíte se některé z klíčových dovedností veřejné vedení, jako je politické chytrosti, aby ve spolupráci a konfliktů manipulaci.... [-]


Kurz v účetnictví pro osobní a podnikové účetnictví

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, jak vyvažovat knihy a rozvíjet dovednosti pro správu financí v osobním a podnikovém prostředí. [+]

Získejte praktické finanční dovednosti, které vám pomohou vyvážit knihy

Objevte, jak peněžní toky v osobním a podnikovém prostředí a rozvíjejte základní dovednosti pro správu financí s tímto kurzem, který vás zavede do účetnictví a účetnictví.

Budete ovládat běžné pojmy, základní matematiky a získáte schopnost dát své znalosti do praxe. Po tomto kurzu budete schopni dokonale vyvážit své knihy a porozumět tomu, jak koncepce zisku a ztrát vedou k příjmům nebo dluhům.

Vypracujte nápady prostřednictvím konverzace

Tento kurz není usnadněn. Žáci se vyzývají, aby se navzájem podporovali, sdíleli osobní zkušenosti a znalosti a viděli nové perspektivy.... [-]


Kurzy španělsky pro začátečníky 6: venku

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Naučte se požádat o pokyny, nakupovat oblečení a objednávat jídlo a nápoje v šestém kurzu španělštiny pro začátečníky. [+]

Tento bezplatný kurz online je posledním ze šesti v programu Španělština pro začátečníky. Představí vás jazyk, který potřebujete:

mluvit o tom, kde jsou místa; zeptat se na cestu; obchod na oblečení; Objednávejte jídlo a nápoje.

Naučte se, jak jít, nakupovat, jíst a pít ve španělštině Během čtyř týdnů kurzu se dozvíte některé fráze, které budete potřebovat, pokud budete muset požádat o instrukce, stejně jako rozsah slovní zásoby týkající se oblečení a potravin , takže si můžete vychutnávat nakupování příště, když navštívíte španělsky mluvící zemi.

Dozvíte se o tapas, pinchos a raciones a budete mít smysl pro španělské menu a dozvíte se o krásném městě ve Valencii ve Španělsku. Naučíte se také používat imperativ, abyste dali pokyny.... [-]


Kurz Za poznáním anglický: Jazyk a kultura

Online forma Denní studium Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tento kurz pro studenty angličtiny dívá na britské kultury a zkoumá angličtiny v použití, které vám pomohou zlepšit své jazykové dovednosti. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Tento kurz je určen pro lidi, kteří se učí angličtinu a kteří mají zájem dozvědět se více o britské kultury a zlepšit jejich dovednosti v angličtině.

Kurz bude používat krátká videa prezentovat různé téma každý týden, včetně angličtiny jako globální jazyk, životní prostředí, podnikání a literatury. Natočen ve Velké Británii, budou tato videa pomohou rozvíjet své schopnosti naslouchat, jak se budete dívat autentické příklady lidí hovořících anglicky. Náš zkušený lektor bude zkoumat některé z jazyka používaného ve videích a bude upozornit na užitečné body, které vám pomohou zlepšit vaše mluvené i psané anglicky.... [-]


Kurz základy podnikání: efektivní komunikace

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Potýkají s každodenní záplavě informací, jsme nikdy neměli větší potřebu jasných komunikačních dovedností. Tento bezplatný kurz vám nabízí praktickou průpravu v používání řady komunikačních médií, která posílí vaše osobní efektivitu, ušetří čas a snížit hladinu stresu. [+]

Potýkají s každodenní záplavě informací, jsme nikdy neměli větší potřebu jasných komunikačních dovedností. Tento bezplatný kurz vám nabízí praktickou průpravu v používání řady komunikačních médií, která posílí vaše osobní efektivitu, ušetří čas a snížit hladinu stresu.

Zlepšit své písemné a ústní komunikační dovednosti

Objevíte principy psaní vlivné dokumenty pro práci, jako jsou zprávy a návrhy. Jak se naučit jednoduché rámce pro e-maily a schůzky budete okamžitě uvést do praxe a zvýšit svou produktivitu.

Najdete nový důvěru ve své schopnosti, aby přesvědčivé prezentace a vést produktivní setkání - ať už virtuální nebo tváří v tvář. Budete rozvíjet komunikační přístupy, které jsou citlivé na kulturní a osobní rozdíly a jsou přizpůsobené příležitosti, ať už on-line, v tisku nebo tváří v tvář.... [-]


Kurz řízení smluv: budování vztahů v podnikání

Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Naučte se budovat vztahy a řídit smlouvy úspěšně s tímto bezplatným online kurzem podporovaným britskou vládou a IACCM. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Smlouvy jsou základem všech obchodních činností a vztahy jsou zásadní pro všechny zakázky.

Tento bezplatný online kurz vám pomůže porozumět procesům řízení smlouvy; poskytne vám důvěru k vypracování nových smluv; a pomohou vám při budování úspěšných vztahů efektivně realizovat smlouvy.

Spravujte smlouvy a vztahy úspěšně

Kurz byl vyvinut univerzitou v Southamptonu ve spolupráci s Komerční službou Crown, UK Cabinet Office, Learning Civil Service a Mezinárodní asociací smluvního a obchodního managementu (IACCM).

Během tří týdnů si uvědomíte důležitost, složitost a výzvy navrhování a poskytování kvalitních smluv. Dozvíte se, jak lze cíle a cíle zákazníka / klienta dosáhnout efektivním způsobem, minimalizovat možné hrozby nebo selhání.... [-]


Kurz španělštiny pro začátečníky 2: Lidé a Místa

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Naučte se, jak popisovat lidi a to, co nosí, a mluvit o své rodině a domácnosti ve druhém španělštiny pro začátečníky kurzu. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Tato bezplatná on-line kurz je druhým ze šesti na Španělština pro začátečníky programu. To vás seznámí s jazykem, které potřebujete:

popisovat lidi, a to jak fyzicky, tak z hlediska jejich osobnosti; mluvit o tom, co lidé nosí (oblečení, doplňky a barvy); mluvit o své rodině; požádat o kontaktní údaje lidí (adresa, telefonní číslo, e-mail); popsat svůj domov a nábytek v něm; [-]

Průběh strategie řízení času pro řízení projektů

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Rozvíjejte své dovednosti v oblasti řízení času a objevte strategie řízení času, abyste zajistili hladký průběh každého projektu, který spravujete. [+]

Každý projektový manažer nebo projektový vůdce měl projekt, který se zdá být spirálově mimo kontrolu - pohlcuje více času a zdrojů, než bylo plánováno. Tento kurz vám pomůže zastavit.

Naučíte se strategie řízení času, které vám pomohou zabránit tomu, aby se projekty staly nezvládnutelnými a rozvíjely základní dovednosti projektového manažera, aby se ujistil, že každý projekt, který spustíte, splňuje jeho lhůty.

Nyní je čas skoncovat s neúnavnými projekty.

Jaká témata budete povídat? Zavést procesy řízení času Vysvětlete klíčové koncepty řízení času, včetně zpoždění a výpadků, kritické cesty, vyrovnávací paměti, vyrovnávání zdrojů, vyhlazování zdrojů, termín dokončení, datum dokončení cílů, milníky. Vysvětlete různé nástroje a metody, které zlepšují řízení času, včetně metody předběžného diagramu (PDM), metod kritické cesty, metody kritického řetězce, grafu Gantt Co budete dosáhnout? ... [-]

Předmět: Fúze a akvizice: Modelování peněžních toků zdarma

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, jak zhodnotit finanční výkonnost společnosti, abyste zjistili možnosti akvizice. [+]

Tento kurz je zaměřen na to, jak používat koncepce volných peněžních toků k analýze a vyhodnocení výkonnosti společnosti, aby bylo možné vylepšit rozpočtování kapitálu a přijímat rozhodnutí.

Získáte úvod do volného peněžního toku a jeho komponent a dozvíte se o ceně kapitálu. Podíváte se také na to, jak lze v akvizicích využít bezplatný peněžní tok, a prozkoumat některé běžné problémy s implementací.

Které témata budete pokrývat?

1. týden - volný peněžní tok

Složky volného peněžního toku a cíl společnosti

2. týden - kapitál a upravené volné peněžní toky

Náklady na kapitál, kapitálové rozpočtování využívající volné peněžní toky a upravené volné peněžní toky... [-]


Předmět: Go Solar PV: Obchodní potenciál solární fotovoltaiky

Online forma Kombinované January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte současný stav a budoucí potenciál solární fotovoltaické technologie a získejte nové pohledy na trh solárních fotovoltaiků. [+]

Objevte FV obchod a rozšiřte své profesionální možnosti.

Využívání síly slunce je pro desetiletí snem energetických profesionálů. Nyní, když se solární fotovoltaická technologie stává stále dostupnějším, škálovatelnějším a dostupnějším, tento sen se přiblíží realitě.

Tento online kurz zkoumá hloubku fotovoltaických fotovoltaických panelů, zkoumá jejich potenciál pro dnešní i blízké budoucnosti, zkoumá technické problémy a posuzuje obchodní příležitosti.

Nabízí vám jedinečný pohled na světový trh se sluneční energií a poskytne vám znalosti a praktické detaily, které budou tvarovat a vést budoucnost sluneční energie.... [-]


Předmět: Jak číst nový román

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Dostaňte se pod kůži románu tím, že porozumíte některým z hlavních stavebních kamenů moderní fikce. [+]

Získejte více z vašeho čtení

Co dělá skvělý román? Jak je román tkaný spolu? Jak nejlépe oceňujeme fiktivní díla?

Odpovězte na tyto otázky a další otázky s tímto kurzem z University of Edinburgh a Edinburgh International Book Festival.

Na kurzu objevíte čtyři hlavní stavební bloky moderní fikce: spiknutí, charakterizace, dialog a nastavení pomocí příkladů z celé řady textů, včetně čtyř románů, které jsme v loňském roce zařazili do ceny Jamese Tait Black. Budete také zkoumat formální strategie, které používají autoři, jak se stali, a jak nás ovlivňují jako čtenáři.

Které témata budete pokrývat?Předmět zkoumá specifické techniky vztahující se k vykreslování a temporalitě, včetně vzpomínek, nespolehlivých vyprávění a rámcovaných příběhů.Kurz se zabývá způsoby pochopení charakteru, jako je chování a motivy.Zkoumá otázky týkající se prezentace dialogu, včetně hlasů konverzace nálady a dialektů.Kurz zkoumá dopad různých různých nastavení na vývoj děje a charakteru.Vyzývá studenty, aby otestovali své chápání prostřednictvím týdenních kvízů a závěrečného úkolu.Kurz je zaměřen na čtyři romány vybrané pro cenu Jamese Tait Black Fiction 2017: CE Morganův Sport králů, Garth Greenwell to, co patří vám, Eimear McBride, Malí Bohemians a Jo Bakerova Country Road, Strom.Co dosáhnete?... [-]

Předmět: Na noční obloze: Orion

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte noční oblohu a zdokonalte své znalosti o astronomii, a to vše přes souhvězdí Orionu. [+]

Tento online kurz astronomie změní způsob, jakým uvidíte noční oblohu.

Prohlédnete si jedno z nejslavnějších souhvězdí Orion. Počínaje mlhovinou, kde se vytvářejí nové hvězdy a planety, se podíváte na sedm nejjasnějších hvězd, které tvoří Orion za použití vysoce kvalitních obrazů, a to i z Hubbleova kosmického dalekohledu.

Dozvíte se o exoplanetách a tajemstvích života mimo naše sluneční soustavu. A přemýšlíte o Mléčné dráze, s ohledem na historii vesmíru od Velkého třesku až po současnost.

Kurz byl vytvořen s laskavou podporou Dangoor Education.

Které témata budete pokrývat?Pozorování a fotografování noční oblohySouhvězdí a zejména OrionTvorba hvězd a hvězdná evoluceJaderná fúze ve hvězdáchSupernovy, bílí trpaslíci, neutronové hvězdy a černé díryMléčná dráha a další galaxieVelký třesk a evoluce vesmíruTemná hmotaSluneční soustava, zejména asteroidy a kometyPlanety kolem jiných hvězdCo dosáhnete?... [-]

Předmět: Od kriminality k trestu: Úvod do trestní justice

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Co je zločin? Jak funguje trestní soudnictví v Anglii a ve Walesu? Další informace o případu v systému. [+]

Co se stane, když je údajně spáchán trestný čin v Anglii a ve Walesu? Nyní máte možnost zjistit. Na tomto kurzu budete následovat podezřelého cestou vyšetřování, stíhání a rozhodování. Vstoupíte do soudní síně - zjistíte, jak fungují procesy trestního soudnictví - a dozvíte se o trestním právu a klíčových institucích, jako je policie a soudy.

Které témata budete pokrývat?1. týden: definice trestné činnosti; měření rozsahu trestné činnosti2. týden: Vyšetřování a stíhání3. týden: zkušební procesTýden 4: OdsouzeníCo dosáhnete?

Na konci kurzu budete moci ...

Identifikujte různé definice "zločinu"Popište v zásadě klíčové procesy v trestním soudnictví včetně vyšetřování, stíhání, obhajoby, rozhodování a odsouzeníVypracovat odůvodněný názor na hodnoty, které jsou základem procesů trestního soudnictví v Anglii a Walesu, a na účinnost institucí, včetně policie, právníků a soudůKdo je kurzem?... [-]

Předmět: podnikání filmu

Online forma Kombinované 6 týdnů October 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte zajímavý svět filmové produkce a zjistěte si složitost vývoje, distribuce a financí. [+]

Vytváření filmu je kreativní exploit, ale stejně jako jakýkoli jiný podnik, cílem je také vydělat peníze.

Business of Film byla vytvořena The Open University ve spolupráci s Pinewood Studios - předním poskytovatelem studiových služeb pro globální obrazovky založené průmysly. Studiové jsou zde hvězdné války: Epizoda VII - Force Awakens a 24. film Jamese Bonda Spectra byly nedávno natočeny.

S využitím konceptu hodnotového řetězce a důležitých nezávislých filmových případových studií nabízí tento kurz praktický a důkladný průzkum klíčových obchodních rozhodnutí.

Proč se filmy nezdaří?

[-]

Předmět: Procesní těžba ve zdravotnictví

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se, jak lze procesní těžbu využít k tomu, aby se údaje o zdravotní péči přenesly na cenné informace, aby se zlepšila péče o pacienty a současně snížily náklady. [+]

Naučte se, jak nejlépe využívat údaje o zdravotní péči pomocí důlního procesu

V rámci zdravotní péče existují tisíce komplexních a variabilních procesů, které generují data, včetně léčby pacientů, laboratorních výsledků a interních logistických procesů. Analýza těchto údajů je zásadní pro zlepšení těchto procesů a ukončení překážek.

Na tomto kurzu získáte přehled o tom, jak procesní těžba může pomáhat obrátit tato data na cenné poznatky tím, že se podíváte na různé oblasti těžby procesů a uvidíte, jak byly použity. Získáte dokonce možnost uplatnit důlní proces na skutečné údaje o zdravotní péči.

Které témata budete pokrývat?... [-]

Předmět: Proč lidé migrují? Teorie

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte teorie o migraci do hloubky a zjistěte, jak je migrace stálým jevem v celé lidské historii. [+]

Přesuňte se nad nadpisy o migraci

Ve druhém kurzu této dvojdílné série se dozvíte o různých teoretických modelech, které se snaží vysvětlit, proč začne migrace a proč pokračuje. Prozkoumejte migraci jako strukturální charakteristiku naší společnosti a prozkoumejte možnosti jednotlivce migrovat. Uvažujete o tom, jak role sítí a institucí hrají v pohybu lidí. Budete také slyšet od mezinárodních odborníků, jak mohou teorie migrace pomoci porozumět případům migrace pracovníků v různých regionech světa.

Které témata budete pokrývat?Pochopení migrace jako globálního jevuProč začne migrace?Jak pokračuje migrace?Teoretické přístupy v praxiCo dosáhnete?... [-]

Předmět: Proč se výzkum týká

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Zjistěte, jaký výzkum je a proč je pro nás tak důležitý. Zjistěte, jak lze rozhodovat na základě důkazů. [+]

Představte si svět bez výzkumu, kde vlády provádějí politiku založenou na zakázkách a výrobci uvolňují výrobky bez testování.

Výzkum nám umožňuje řešit problémy v celosvětovém měřítku a činit rozhodnutí založená na důkazech.

Během tohoto kurzu získáte úvod do výzkumu a proč je pro nás tak důležitý. Naučíte se základními výzkumnými koncepty, setkáte se s předními výzkumníky pracujícími na reálných problémech a určíte oblast zájmu pro váš vlastní výzkum.

Které témata budete pokrývat?Přínos výzkumu pro společnostÚvod do základních výzkumných konceptů, včetně: Důkaz založený na rozhodováníVýzkumné paradigmy a přístupyCo dosáhnete?... [-]

Předmět: Připravte se na provoz klubu kódů

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Vytvořte si svou důvěru a získáte praktické rady ohledně zahájení a provozování Kodexu pro mladé lidi. [+]

Připravte se na provozování zábavného a vzdělávacího klubu Code Code

Code Club je globální síť dobrovolníků a pedagogů, kteří provozují bezplatné kluby pro kódování 9 až 13 let.

Tento krátký kurz vám poskytne důvěru a dovednosti pro provozování Klubu kódů pro mladé lidi a inspirají další generaci, aby se nadchla nad výpočetní a digitální tvorbou.

Získáte praktické rady a tipy od dobrovolníků, učitelů a týmu Code Club a prozkoumejte bezplatné zdroje, které poskytuje Code Club.

Které témata budete pokrývat?Podrobné pokyny pro spuštění kódového klubu.Vytvořte akční plán pro vytvoření Klubu kódů.Navrhněte a poskytněte své první setkání s mladými lidmi.Nápady a tipy, jak motivovat své žáky a oslavovat jejich úspěchy.Co dosáhnete?... [-]

Předmět: Svět špiónů: Vedení tajemství

Online forma Campus forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Získejte chuť špionážního tréninku a zjistěte, jak můžete udržet vaše tajemství v bezpečí s kurzem určeným pro děti ve věku 13-18 let. [+]

Použijte dovednosti logiky a řešení problémů, abyste vyřešili těžké hádanky

Co to znamená být špiónem? Silné kritické myšlení a komunikační dovednosti, pevné uchopení logiky a láska k hádankám jsou užitečné.

Tento kurz vám pomůže rozvíjet tyto schopnosti při zkoumání vzrušujícího světa špionáže. Dozvíte se o vytváření kódu a lámání, šifrování, logické myšlení a další, neboť zjistíte, zda byste byli dobrými špióny.

Které témata budete pokrývat?Úvod do špionáže a společných agentur Spojených států, které shromažďují informaceDůvody šifrování informacíInformace o různých způsobech jsou šifroványPoužití logického myšlení a lingvistických vzorů k rozbití šifrovaných zpráv bez klíčeJak tradiční způsoby dešifrování vedly k modernímu počítačiProč je ochrana informací důležitáJak informace, které poskytujeme v sociálních médiích, mohou ohrozit bezpečnost našich osobních informacíEfektivnost moderního denního šifrováníCo dosáhnete?... [-]

Předmět v biochemii: Molekuly života

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumejte dopad biochemie na bioenergii a zdraví a zjistěte, proč jsou absolventi žádaní; s Biochemickou společností. [+]

Proč se k tomuto kurzu připojit?

Biochemie spojuje všechny vědy ke studiu chemických a fyzikálních procesů, které se vyskytují v živých organismech. Je to věda života.

Jako vědecká disciplína sama o sobě má biochemie významný dopad na všechny oblasti biologických věd a biochemisté jsou mezi zaměstnavateli velkou poptávkou.

Získejte úvod do biochemie

Tento bezplatný online kurs biochémie načrtne pozadí a historii oboru a jeho současný význam v biologických vědách. Je to ideální, pokud si ve škole užíváte biologii a chemii a uvažujete o studiu nebo práci v biochémii jako o odlišném předmětu.

Na konci kurzu budete schopni:diskutovat o tom, jak biochémie spojuje přírodní vědy, popsat chemický základ živých systémů;popisují události a vědce, které byly významné během historického vývoje biochemie;popsat klíčové experimenty, které vedly k významnému pokroku v biochemických znalostech;diskutovat o tom, kde bude biochémie hrát roli v budoucím vědeckém pokroku, jako je bioenergie, léčiva a syntetická biologie.uznávají širokou škálu pracovních příležitostí a pracovních příležitostí, které jsou možné jako absolventi biochemie.Učte se s odbornými biochemisty z UEA a mimo ni... [-]

Předmět ve výuce Praktická věda: Biologie

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Vypracujte praktické lekce, které pomohou 14-16letým studentům porozumět biologii s touto CPD pro učitele přírodních věd. [+]

Zlepšit učení studentů v biologii praktické lekce

Existuje jen tolik způsobů, jak se studenti mohou podívat na cibulovou buňku, tak jak se zapojujeme do praktických cvičení biologie?

Na tomto kurzu budete diskutovat o vztahu mezi teoretickými pojmy a praktickou prací a pečlivě zvážit, co se děje ve vaší vlastní třídě během cvičení z oblasti biologie.

Budete také rozvíjet a sdílet tvůrčí způsoby výuky praktické biologie s přístupy, které se vztahují k řadě situací, včetně praktických cvičení GCSE.

Které témata budete pokrývat?

Praktická práce pro mladé lidi ve věku 14-16 let pro klíčová témata: enzymů, mikroskopie a mikrobiologie.... [-]


Předmět Úvod do norštiny

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Naučte se hovořit, psát a porozumět základnímu norskému, s tímto bezplatným čtyřtýdenním úvodním kurzem cizích jazyků. [+]

Plánujete jít do Norska, aby studoval, cestoval nebo pracoval? Zajímáte se o norskou kulturu? Hledáte klíč ke skandinávskému modelu? Nebo troll, aby se oženil?

Tento bezplatný online kurz vám poskytne základní jazykové znalosti potřebné k tomu, aby získal nové přátele a zvládl každodenní situace, a byl také odrazovým můstkem pro další zkoumání norského jazyka, společnosti a kultury.

Seznamte se s norským jazykem

Tento čtyřtýdenní kurz vám poskytne úvod do norštiny, což je jazyk, který mluví asi 5 milionů lidí. Naučíte se základní jazyk a gramatika prostřednictvím aktivního učení. Po absolvování tohoto kurzu se budete moci účastnit každodenních rozhovorů.... [-]


Samozřejmě, v moderním designu budovy

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

klimatické změny, technologie a regulace mění moderní budova design a profesionální praxe v architektuře, inženýrství a stavebnictví (AEC) průmyslu. [+]

klimatické změny, technologie a regulace mění moderní budova design a profesionální praxe v architektuře, inženýrství a stavebnictví (AEC) průmyslu.

Tento online kurz zkoumá tyto trendy s důrazem na tom, jak vysoké školství a stavebnictví lze jejich řešení. To byla vyvinuta na univerzitě v vysoce hodnocené odboru Bath architektury a pozemního stavitelství a čerpá z jeho nové, interdisciplinárního programu MSc v moderní budově designu.

Jaká témata budete povídat? Vazby mezi vysokými školami a průmyslem Moderní budova design Vznikající role manažera designu Význam modelování informací pro lepší navrhování Nové udržitelné stavební materiály a techniky Voda citlivý design pro zvýšenou odolnost Budov a jejich vliv na zdraví a pohodu Co budete dosáhnout? Rozvíjet povědomí o různých aspektech, které mají vliv na moderní budova design v aktuálních časech Identifikovat různé oblasti, ve kterých odborníci v rámci AEC mohou pracovat (z tradičních kancelářských a místě pozic pro ty laboratoře-based) Popsat, jak vedení design, digitální modelování, nanotechnologie, odolnost, blahobyt a udržitelnost jsou hnací osnov AEC Diskutovat o potřebě větší integrace mezi ním a praxe jako cestu vpřed k tvorbě odborníků AEC Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě, v prostředí digitální ekonomiky: finance pro obchodní růst

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Každá firma potřebuje hotovost na růst a rozvíjet. Některé firmy jsou schopny najít dostatek hotovosti ze svých operací využít příležitosti k růstu. Jiné může být potřeba používat externí zdroje financování, jako jsou bankovní úvěr. Jak se firma činit kvalitní rozhodnutí o vypůjčení? [+]

Každá firma potřebuje hotovost na růst a rozvíjet. Některé firmy jsou schopny najít dostatek hotovosti ze svých operací využít příležitosti k růstu. Jiné může být potřeba používat externí zdroje financování, jako jsou bankovní úvěr. Jak se firma činit kvalitní rozhodnutí o vypůjčení?

Zhodnotit, jak financovat své obchodní investice

Ať už spravujete mikro podnikání, je malé nebo střední podnik, nebo velké korporace, bude to zdarma on-line kurz vás prostřednictvím finančních možností, které vám pomohou vyhodnotit, jaký typ financování je vhodný pro vaše podnikání investice a jak se vyvinout strategii financování, aby se správně rozhodnout o typ půjčky pro vaše podnikání. Budete zvažovat roli tradičních a alternativních možnostech financování a naučit se používat účetní závěrky posoudit finanční zdraví firmy. Budete také naučit používat prognózy cash flow, které vám pomohou při rozhodování o řízení podniku finance.... [-]


Samozřejmě, v prostředí digitální ekonomiky: prodej prostřednictvím zákaznického nahlédnutí

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Bez ohledu na to, jak sofistikované váš marketing znamená, že pokud to nevede k přilákání zákazníků, pak se vaše firma je nastavena k nezdaru. Tato bezplatná on-line kurz platí neotřelé myšlenky na to, jak marketingové a prodejní aktivity spojí vytvořit zákazníků, kteří se stále vracejí. [+]

Bez ohledu na to, jak sofistikované váš marketing znamená, že pokud to nevede k přilákání zákazníků, pak se vaše firma je nastavena k nezdaru. Tato bezplatná on-line kurz platí neotřelé myšlenky na to, jak marketingové a prodejní aktivity spojí vytvořit zákazníků, kteří se stále vracejí.

Vybudovat ucelený pohled na vaše zákazníky

Pohledy na roli a chování zákazníků se mění, se obchodníci čerpání stále více výkonných informačních systémů vybudovat ucelený pohled na spotřebitele.

V tomto kurzu budete rozvíjet porozumění toho, jak Customer Relationship Management plodí rozvoj podnikání úspěch a bude kriticky hodnotit uznané moudrosti o tom, jak marketing ovlivňuje zákazníky. Dozvíte se také, jak se prodejní přechod od bytí "noha ve dveřích 'to mají" prst na tepu ", s použitím přístupů vhled řízené vyhrát ty all-důležité prodeje.... [-]


Samozřejmě, v říši: spory britského imperialismu

Online forma Kombinované 6 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Britská Říše byla největší říše kdy viděl. Rozhodl přes čtvrtinu světové populace a vydláždil cestu pro dnešní globální ekonomice. Ale britský imperialismus není bez kontroverze, a to i nadále způsobují obrovské nesouhlas mezi historiky dnes. Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže pochopit, proč. [+]

Britská Říše byla největší říše kdy viděl. Rozhodl přes čtvrtinu světové populace a vydláždil cestu pro dnešní globální ekonomice. Ale britský imperialismus není bez kontroverze, a to i nadále způsobují obrovské nesouhlas mezi historiky dnes. Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže pochopit, proč.

Prozkoumat britského impéria přes šest kontroverzních témat

Více než šest týdnů, budeme zkoumat britského impéria přes šest témat - peněz, násilí, rasy, náboženství, pohlaví a sexu, a propagandu. Dostanete se slyšet příběhy fascinujících lidí, kteří přispěli k oběma jeho vzestup a pád.

Podél cesty, budete mít možnost diskutovat otázky tato témata zvyšují se studenty z celého světa, a vyvodit vlastní závěry.... [-]


Samozřejmě Big Data: matematické modelování

Online forma Denní studium Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Naučte se používat vybrané metody matematického modelování pro analýzu velkých dat v tomto bezplatném online kurzu.

[+]

Proč se zapojit do kurzu?

Přemýšleli jste někdy, jak matematika může být použit k vyřešení velké problémy datové? Tento kurz vám ukáže, jak. Matematika je všude a se vzestupem velkých dat se stává užitečným nástrojem při extrakci informací a analýze velkých datových souborů.

Přečtěte si, jak matematika je základem velký analýzu dat

Začněme tím, že vysvětlíme, jak matematika podporuje mnoho nástrojů, které se používají ke správě a analýze velkých dat. Ukážeme vám, jak velmi odlišné aplikované problémy mohou mít společné matematické cíle, a proto mohou být řešeny pomocí podobných matematických nástrojů. Budeme pak pokračovat zavést tři takové nástroje, založený na lineární algebry rámce. Tyto nástroje a problémů, které řeší, jsou:... [-]


Samozřejmě do superpočítačů

Online forma Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Dnešní superpočítače jsou nejsilnější počítací stroje někdy vynalezl, schopné plnit více než tisíc milionů milionů výpočtů za sekundu. To dává vědci a inženýři nový mocný nástroj pro studium přirozený svět - počítačové simulace. [+]

Dnešní superpočítače jsou nejsilnější počítací stroje někdy vynalezl, schopné plnit více než tisíc milionů milionů výpočtů za sekundu. To dává vědci a inženýři nový mocný nástroj pro studium přirozený svět - počítačové simulace.

Pomocí superpočítačů, můžeme nyní provádět virtuální pokusy, které jsou možné v reálném světě - od hledá hluboko uvnitř jednotlivých atomů, ke studiu budoucí klima na zemi a po vývoj celého vesmíru od velkého třesku.

Zjistěte, jak jsou superpočítače napájení vědeckých průlomů

Tato bezplatná on-line kurz vás seznámí s tím, co superpočítače jsou, jak se používají a jak můžeme plně využít svůj potenciál, aby výpočetní vědeckých průlomů.... [-]


Samozřejmě do vzdělání dívek: strategií výuky, které rozvíjejí sebedůvěru, odolnost a spolupráci

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Chování že vzdělávací systém odměny - studium, pečlivé přípravě, horolezectví pacient z jedné úrovně na další - Zdá se, že dát ženám výhodu akademicky. Přesto ve světě práce, lidi zaměstnat a podporovat na základě charakteru, stejně jako o dosažené kvalifikaci. [+]

Chování že vzdělávací systém odměny - studium, pečlivé přípravě, horolezectví pacient z jedné úrovně na další - Zdá se, že dát ženám výhodu akademicky. Přesto ve světě práce, lidi zaměstnat a podporovat na základě charakteru, stejně jako o dosažené kvalifikaci.

Prostřednictvím zkoumání toho, co by měl být zkušený mladých žen ve třídě tento kurz si klade za cíl zahájit konverzaci mezi učiteli o tom, jak nejlépe pomoci dívky uspět ve třídě i mimo ni, stejně jako nabízí autoritativní poradenství, vedení a praktická řešení.

Pochopit faktory, které ovlivňují dívky ve škole

Než se vydáte výukové strategie, které pracují ve třídě, budeme nejprve zkoumat významné faktory, které ovlivňují studijní zkušenosti dívek. Zejména se podíváme na strategie, které se vyvíjejí charakter takovým způsobem, který podporuje akademické úspěchy ve škole a profesionální úspěch po škole. Budeme také zkoumat a diskutovat faktory, které mohou inhibovat dívek, které dosáhly svého plného potenciálu ve škole a v jejich budoucí kariéru.... [-]


Samozřejmě mluvit o rakovině

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Hovoříme-li o rakovinu může být těžké. Ty by mohly být obavy, že budete říkat něco špatného, ​​nebo že jste prostě nemají dost informací o toto téma. Možná, že si jisti, jak se rozhovor bude pokračovat, nebo jste v minulosti zkoušela a měl těžký zážitek. Možná jste si ani jistý, jestli je to vaše práce. [+]

Hovoříme-li o rakovinu může být těžké. Ty by mohly být obavy, že budete říkat něco špatného, ​​nebo že jste prostě nemají dost informací o toto téma. Možná, že si jisti, jak se rozhovor bude pokračovat, nebo jste v minulosti zkoušela a měl těžký zážitek. Možná jste si ani jistý, jestli je to vaše práce.

V tomto kurzu se naučíte, jak povzbudit lidi, aby si zdravé změny životního stylu, přístup místních služeb nebo navštivte svého lékaře ihned, pokud si všimnou změny v jejich těle. Budete rozvíjet osobní plán hovoří o rakovině a kde najít spolehlivé informace.

1 ze 2 lidí onemocní rakovinou v jejich životě, a Cancer Research UK si myslíme, že je důležité, aby si lidé mluví o nemoci. Tento kurz vám poskytne tipy, nástroje a důvěru mít jednoduché, účinné konverzace, které by mohly pomoci zachránit životy.... [-]


Samozřejmě nezaplacených hodin tělesné výchovy

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz je určen na pomoc učitelů tělocviku dosáhnout a udržet tyto úrovně. To definuje "vynikající" Tělesná výchova lekce jako ten, který splňuje různé vzdělávací potřeby všech svých studentů v určitém bodě v čase a ve specifickém kontextu. [+]

UNESCO zdůraznily naléhavou potřebu pro školy, která řeší nedostatek fyzické aktivity, a to zlepšením zkušeností mladých lidí tělesné výchovy. Pár toto s pravidelnými externími kontrolami, že školy v mnoha zemích dostávají, a tam jsou rostoucí tlaky na všech učitelů tělesné výchovy, aby dosáhly nejvyšší úrovně výkonnosti.

Tato bezplatná on-line kurz je určen na pomoc učitelů tělocviku dosáhnout a udržet tyto úrovně. To definuje "vynikající" Tělesná výchova lekce jako ten, který splňuje různé vzdělávací potřeby všech svých studentů v určitém bodě v čase a ve specifickém kontextu.

Staňte se "aktivátor" a poskytují vynikající vyučovacích ... [-]

Samozřejmě při identifikaci podvodů v oblasti potravinářství

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

V tomto kurzu se zaměříme na aktuálních otázek týkajících se potravin "podvod" a zkoumat způsoby, kterými analytická chemie mohou pomoci při jeho identifikaci a prevenci. Budeme sdílet fascinujících příkladů, jako je historie bílého chleba a překvapivou složkou jednou nalezené v hořké pivo. [+]

Potravinářský průmysl je jedním z nejdůležitějších obchodních sektorů na světě. Každý, kdo ho používá, ale kolik lidí ji zneužít? Jak jsme svědky zvyšující se globalizaci dodavatelského řetězce, rostoucí výzvou je ověření totožnosti pochybné surovin v potravinách, které jíme.

V tomto kurzu se zaměříme na aktuálních otázek týkajících se potravin "podvod" a zkoumat způsoby, kterými analytická chemie mohou pomoci při jeho identifikaci a prevenci. Budeme sdílet fascinujících příkladů, jako je historie bílého chleba a překvapivou složkou jednou nalezené v hořké pivo.

The University of East Anglia spojila své síly s světoznámého Institutu pro výzkum potravin (IFR), aby vám tento jedinečný kurz. Budete pod vedením Kate Kemsley, která se specializuje na využití pokročilé přístrojové techniky pro měření chemického složení potravinářských surovin. Obsah kurzu je spojen s UEA je MChem postgraduálním programu, který podporuje praktické výzkumné projekty studenti v posledním ročníku "v této oblasti vědy.... [-]


Samozřejmě při práci s překladovou: teorie a praxe

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Zřízena jako profese z třetího tisíciletí před naším letopočtem, překlad je jednou z nejzákladnějších lidských činností, což nám umožňuje komunikovat mezi sebou uvnitř a napříč kulturami. My všichni setkáváme překlad v našem každodenním životě, ať už mluví mnoha jazyky, nebo jen jeden. [+]

Ze zdravotního stavu soudnictví, z neziskového sektoru pro sport a umění, my všichni stále žijí a pracují v kontextech, kde lidé mluví více než jeden jazyk.

Zřízena jako profese z třetího tisíciletí před naším letopočtem, překlad je jednou z nejzákladnějších lidských činností, což nám umožňuje komunikovat mezi sebou uvnitř a napříč kulturami. My všichni setkáváme překlad v našem každodenním životě, ať už mluví mnoha jazyky, nebo jen jeden.

Ať už pravidelně pracovat s překladatelů a tlumočníků ve své práci, ocitnete občas působí jako překladatel nebo prostředníka, uvažují překlad jako možnou cestou profesního rozvoje, nebo prostě přemýšlet o všudypřítomného souhry jazyků a kultur kolem vás, vy budou mít prospěch z tohoto kurzu.... [-]


Samozřejmě při rozhodování ve složitém a nejistém světě

Online forma Denní studium Kombinované 7 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Absolvováním tohoto kurzu budete vyvinuli dovednosti a znalosti, které obohatí vaše rozhodovací dovednosti, aby mohly působit ve složitém světě a za nejistoty. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Lídři musí být schopen jednat ve složitém světě a za nejistoty. Tento kurz je prvním krokem k rozvoji sebe do jednoho z budoucích klíčových rozhodovací pravomocí, nebo aby posílily své rozhodovací schopnosti.

Za prvé, tento kurz se bude zabývat co složitost je a bude definovat nejistotu. Dále jsme pokrýt celou řadu nástrojů a metod rozumět a být schopni projít složitou a nejistém světě.

Potřeba multidisciplinární přístup bude zdůrazněna v celém průběhu. Hodnocení lektorů z různých fakult bude vysvětlovat, poskytovat aplikace a příklady z příslušných oborů pro více komplexní pochopení různých prvků složitosti. Například složitost lze velmi dobře vysvětlit použitím hmyzu a mozky a mnoha dalších přírodních a sociálních jevů. Stejné myšlenky mohou být aplikovány na hospodářských a finančních systémů.... [-]


Samozřejmě při rozvoji kulturních Intelligence pro vedení

Online forma Denní studium Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Zjistěte si, co Cultural Intelligence (CQ) je, a proč dobří vůdci a manažeři potřebují, v této online kurzu. [+]

Kurz rozvíjení kulturní inteligence pro vedení

Kulturní Intelligence (CQ) je přirozený vývoj od zavedených představ o IQ (inteligenční kvocient) a EQ (emoční inteligence). Dobří lídři potřebují všichni tři efektivně vést.

CQ je schopnost přejít propastí - ať už země, generace, pohlaví, odvětví nebo pozadí - a daří ve více kulturách. Rozvoj CQ vám umožní pracovat s lidmi, kteří jsou odlišné od vás, a olovo ve vaší organizaci, občanské, obchodní či místa studia.

Porozumět a rozvíjet kulturní inteligence

Tato bezplatná on-line kurz vás seznámí s pojmem CQ a prozkoumat jeho vývoj a význam pro vedení.

Prostřednictvím řady činností, cvičení a rad od vedoucích po celém světě, budete:... [-]


Samozřejmě při správě mé investice

Online forma Kombinované 6 týdnů March 2019 Spojené království UK Online

Výzkum ukazuje, že britských domácností jsou chudé na správu investic s omezeným chápání investičních možností, rizik a výnosů. Výsledný "Mezera úspory" hrozí scénář, kde mnoho z nich nemůže dovolit odejít. [+]

Výzkum ukazuje, že britských domácností jsou chudé na správu investic s omezeným chápání investičních možností, rizik a výnosů. Výsledný "Mezera úspory" hrozí scénář, kde mnoho z nich nemůže dovolit odejít.

Jinde domácností nefunguje správně naplánovat, aby jejich investiční rozhodnutí fit se svými rizikovými chutěmi a časové horizonty pro přístup do svých fondů. Správa Mé investice si klade za cíl poskytnout vám nástroje, aby se zabránilo tyto osobní finance noční můry.

Porozumět investiční možnosti, rizika a výnosnost

Na této online kurzu se naučíte o různých investičních možností, návratů a rizik spojených s každým, a důkazy o jejich historické výkonnosti. Budete zkoumat investiční strategie, stejně jako praktické informace o zapojení na osobní finance trzích. A budete vypadat na to, jak se vyhnout individuální i skupinové rysy chování, které může narušit efektivní investiční rozhodování.... [-]


Samozřejmě při učení on-line: odrážející a sdílení

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

V tomto kurzu, budete se seznámí s některými z nástrojů, které můžete použít, které vám pomohou přemýšlet o vaší učení; jako jsou krátké testy a kvízy nebo online kulatiny a časopisů. Budete pak přejít na zaměřit se na sdílení své učení s ostatními. Výrobou a sdílení videa, s použitím blogy, pin-desky, platformy pro spolupráci či sociální média můžete obohatit vzdělávací zkušenost. [+]

V tomto kurzu, budete se seznámí s některými z nástrojů, které můžete použít, které vám pomohou přemýšlet o vaší učení; jako jsou krátké testy a kvízy nebo online kulatiny a časopisů. Budete pak přejít na zaměřit se na sdílení své učení s ostatními. Výrobou a sdílení videa, s použitím blogy, pin-desky, platformy pro spolupráci či sociální média můžete obohatit vzdělávací zkušenost.

Tento kurz je jen jednou z řady o ‚učení on-line‘, který vás seznámí se základními dovednostmi a nástroji, které potřebujete ke studiu online.

Jaká témata budete povídat? Odrážející online: proč je důležité, aby odrážela a dostupné nástroje Sdílení online: průzkum nástrojů, které umožňují sdílení textu, obrázků a videa Pomocí on-line zdrojů pro výzkumné dramatik a herec William Shakespeare Produkující velké videoobsahu tím, že zvažuje podstatné prvky, jako je účel, publikum, předmět a kvality Sdílet video a audio: přezkoumání práce druhých Co budete dosáhnout? Posoudit vaši aktuální úroveň důvěry, když odráží a sdílení online. Prozkoumat dostupné nástroje pro sdílení text, obrázky a video online. Diskutovat o důvodech, proč je důležité, aby odrážely na učení. Experiment s on-line nástroje pro záznam a přemýšlet o své učení. Experiment se a prozkoumat online nástroje pro sdílení a spolupráci online. Uplatňovat své učení z předchozího týdne a vytvářet efektivní videa nebo textové článek. Hodnotit video nebo textovou článek o kolegy studenta. Diskutovat a přemýšlet o vaší aktivitě před dokončením tohoto kurzu. Zhodnotit své post-chodové pochopení odráží a sdílení online účastí na konci zkoušky kurzu. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě při učení on-line: správu identity

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Mnozí z nás mají nyní online identity běží vedle našeho každodenního života. V tomto kurzu budete uvažovat o své online přítomnost; zjistíte, jak to, co říkáme, a to on-line může mít závažné důsledky pro naše reálné životy, a těch druhých. [+]

Mnozí z nás mají nyní online identity běží vedle našeho každodenního života. V tomto kurzu budete uvažovat o své online přítomnost; zjistíte, jak to, co říkáme, a to on-line může mít závažné důsledky pro naše reálné životy, a těch druhých. Budete také trávit čas při pohledu na to, jak zhodnotit a zlepšit své online identity, aby zajistily, že můžete získat co nejvíce z toho, že se on-line.

Tento kurz je jen jednou z řady o ‚učení on-line‘, který vás seznámí se základními schopnostmi a nástroje, které potřebují k efektivnímu studiu online.

Jaká témata budete povídat? Vyhodnocováním současného přístupu k řízení online identity Vaše online přítomnost: definovat, jak chcete vypadat a co chcete inzerovat Definování a používání osobního kódu praxe pro online komunikaci Budovat svůj profil: vytvářet a podporovat obsahu, a připsáním práci ostatních Váš billboard: zvýšit vaši identitu online pomocí sociálních médií nástrojů Co budete dosáhnout? Posoudit aktuální úroveň spolehlivosti při správě své identity online. Přemýšlet o aktuálním přístupu k řízení svou identitu online a diskutovat s ostatními studenty. Vysvětlete, jak akce jednotlivce on-line může mít pozitivní i negativní následky v reálném světě. Produkovat a sdílet svůj vlastní kodex chování pro svůj on-line přítomnost. Výzkum a přemýšlet o síle sociálních médií a identifikovat příklady lidí, kteří používají nástroj pro zvýšení povědomí o projektu. Prozkoumat dostupné nástroje pro vytvoření vašeho online přítomnost. Kriticky zhodnotit online identity a identifikace strategií k vytvoření nebo zvýšení jej. Produkovat digitální aktiva na posílení specifické oblasti online identity. Zhodnotit své znalosti účastí na konci zkoušky kurzu.... [-]

Samozřejmě při učení on-line: učení a spolupráce

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Online learning je pravděpodobné, že bude pro vás důležité v budoucnu, a to buď na vysoké škole nebo na pracovišti. Učení online je odlišný od učení ve třídě, jak to vyžaduje různé dovednosti. Tento kurz vám pomůže rozvíjet tyto dovednosti, které ukazují, jak se učit a efektivně komunikovat v on-line prostředí. [+]

Online learning je pravděpodobné, že bude pro vás důležité v budoucnu, a to buď na vysoké škole nebo na pracovišti. Učení online je odlišný od učení ve třídě, jak to vyžaduje různé dovednosti. Tento kurz vám pomůže rozvíjet tyto dovednosti, které ukazují, jak se učit a efektivně komunikovat v on-line prostředí.

Tento kurz je jen jednou z řady o ‚učení on-line‘, který vás seznámí se základními schopnostmi a nástroje, které potřebují k efektivnímu studiu online.

Jaká témata budete povídat? Učební prostředí: úvod do VLE a MOOCs Učení, cesta a rozdíly mezi třídě-založené a on-line vzdělávání Techniky pro efektivní učení on-line Pomocí diskusí na podporu on-line vzdělávání Spolupracující internetový: pomocí wiki a dalších nástrojů pro spolupráci Co budete dosáhnout? Posoudit vaši aktuální úroveň důvěry s učením online. Prozkoumat on-line vzdělávání, který je k dispozici prostřednictvím vyhledávačů, video kanály a sociální média. Prozkoumat další formální on-line vzdělávací prostředí, jako VLE a přispět k diskusi týkající se vašich zkušeností. Prozkoumat MOOCs a identifikovat význam učení cestu a definují cíle osobní učení. Uvažovat o faktorech, které vám pomohou efektivně učit se on-line. Jaké důsledky nejsou efektivně využívat online komunikace. Zhodnotit své znalosti o učení prostřednictvím videokonference pomocí krátkých kvízy. Prozkoumat profily online a pochopit, jak vytěžit maximum z učení diskusních fór. Prozkoumat hodnotu práce spolupracovat s ostatními on-line tím, že přispívá k on-line diskuse. Prozkoumat nástroje, jako wiki, nástěnky a zprávy spolupracovat online. Zhodnotit své post-chodové důvěry se učit on-line prostřednictvím účasti na zkoušce, která uzavírá kurzu. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě při učení on-line: vyhledávání a průzkum

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

V tomto kurzu budete objevovat bohatou a pestrou škálu informací, které máte k dispozici on-line, jak používat vyhledávací nástroje efektivně a způsoby, ve kterém můžete začít hodnotit informace, které budete chtít používat ve svých studiích. [+]

V tomto kurzu budete objevovat bohatou a pestrou škálu informací, které máte k dispozici on-line, jak používat vyhledávací nástroje efektivně a způsoby, ve kterém můžete začít hodnotit informace, které budete chtít používat ve svých studiích. Pomocí široké škály výukových aktivit, budete mít za úkol hlouběji a kriticky uvažovat o informace, které najdete online.

Tento kurz je jen jednou z řady o ‚učení on-line‘, který vás seznámí se základními dovednostmi a nástroji, které potřebujete ke studiu online.

Jaká témata budete povídat? Vyhledávání efektivně on-line pomocí různých vyhledávačů a nástrojů Spojením informací z různých zdrojů, míchání on-line a off-line materiálů pro podpory v oblasti výzkumu Sdílení výzkum spolupracovat rozvíjet širší porozumění témat Posuzování a vyhodnocování informací: vzhledem k úřadu, včasnost a relevanci zdrojů s cílem zajistit platnost Kritické myšlení: využívání informací a poskytuje rámec pro výzkum na podporu vypracování závěrů Co budete dosáhnout? Posuzovat a zaznamenávat současnou úroveň znalostí, pokud jde o hledání a výzkum online. Identifikovat a diskutovat svůj vyhledávač volby. Prozkoumat způsoby použití nástroje pro vyhledávání účinněji lokalizovat vhodné zdroje. Provádět vyhledávání na webu pomocí různých "provozovatelů a rozšířené možnosti vyhledávání. Diskutujte výhody používání širokou škálu on-line zdrojů pro výzkum objektů. Demonstrovat efektivní využití různých zdrojů s cílem přispět informací ve společném prostředí. Posuzovat kvalitu a vhodnost informací našel na internetu vám mohou pomoci určit jeho platnost a přispět příklad k diskusi. Identifikovat zdroje, které musí být up-to-date a relevantní, aby mohly být užitečné při hledání. Prokázat pochopení některých základních principů, jak kriticky posoudit zdroj. Prozkoumat informační cestu a vytvořit... [-]

Samozřejmě při vývoji vašeho výzkumný projekt

Online forma Kombinované January 2019 Spojené království UK Online

Kurz je určen pro každého, kdo je v současné době podniku nebo plánuje provést kus akademického výzkumu, ať už Extended kvalifikace Project (EPQ), International Baccalaureate Extended esej, Welsh Baccalaureate Individuální projekt, v kurzu nebo kus samostatného stipendium. Kurz probíhá v březnu, červnu, září a říjnu 2017, takže si můžete vybrat datum zahájení, který vám vyhovuje. [+]

Kurz je určen pro každého, kdo je v současné době podniku nebo plánuje provést kus akademického výzkumu, ať už Extended kvalifikace Project (EPQ), International Baccalaureate Extended esej, Welsh Baccalaureate Individuální projekt, v kurzu nebo kus samostatného stipendium. Kurz probíhá v březnu, červnu, září a říjnu 2017, takže si můžete vybrat datum zahájení, který vám vyhovuje.

Zvědavost je jednou z nejdůležitějších vlastností lidstva. To nám umožnilo, aby neznámé známý, prolomit bariéry a zářit světlo na všechny aspekty života, od našeho dne na den koníčky k průzkumu hvězd. Naše vrozená touha zkoumat je zodpovědná za mnohé z našich nejvíce hrdý úspěchy. Tento kurz vám pomůže trénovat vás využít vaši zvědavost a používat to, aby provedla své vlastní výzkumné projekty ve vědecké způsobem.... [-]


Samozřejmě při zkoumání anglicky: Shakespeare

Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz se zaměří na životě a díle Williama Shakespeara a dostanete od svého rodiště ve městě Stratford-upon-Avon k Globe Theatre v Londýně, odkud on zabezpečil jeho ústřední místo v anglické literatuře. [+]

Tato bezplatná on-line kurz se zaměří na životě a díle Williama Shakespeara a dostanete od svého rodiště ve městě Stratford-upon-Avon k Globe Theatre v Londýně, odkud on zabezpečil jeho ústřední místo v anglické literatuře.

My se podíváme na pět Shakespearových her s pomocí herců a odborníky z celého světa. Budou vysvětlovat a prozkoumat univerzální témata Shakespeare řešeny v jeho práci.

Tyto hry jsou: Romeo a Julie, Hamlet, Mnoho povyku pro nic, Bouře a Macbeth.

Naše video tutor vás přes běh a podívat se na některá slova a výrazy, které Shakespeare zavedena do anglického jazyka.

Krátké kvízů prověří své znalosti a budete dotázáni, sdílet své myšlenky a názory na témata Shakespeare vyvolává.... [-]


Samozřejmě Při zkoumání autorských práv: historie, kultury, průmyslu

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Přemýšleli jste někdy o tom, jak skladatel či spisovatel živí? Nebo, jak oni dělají peníze, žít svůj každodenní život, stejně jako ostatní lidé? Tento kurz bude zkoumat proces tvůrců stávají profesionálové: jak tržiště a průmysl rostou díky vynálezy, jako je 15. století tiskařského lisu. [+]

Přemýšleli jste někdy o tom, jak skladatel či spisovatel živí? Nebo, jak oni dělají peníze, žít svůj každodenní život, stejně jako ostatní lidé? Tento kurz bude zkoumat proces tvůrců stávají profesionálové: jak tržiště a průmysl rostou díky vynálezy, jako je 15. století tiskařského lisu.

Dozvíte se, že tento proces začal s myšlenkou, že umělecké dílo je majetkem tvůrců a jak se tato myšlenka inspirovala nové odvětví na základě autorského práva. Budete také zkoumat různé aspekty tohoto procesu - při pohledu na to, jak technologická vylepšení, tvořivost a právní dimenze autorských práv jsou úzce propojeny.

Středověká až po moderní: pochopit, jak se vyvíjel copyright... [-]


Samozřejmě při zvládání velkých objemů dat s r a Hadoop

Online forma Kombinované 5 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento online kurz vás seznámí s různými vysoce výkonných počítačů (HPC) zařízení pro velké analýzy dat. To zahrnuje výzkum a inovace - programovací jazyk, známý pro svou jednoduchost, elegance a podpoře komunity - a Hadoop - open source, Java programového rámce pro velké soubory dat. [+]

Tento online kurz vás seznámí s různými vysoce výkonných počítačů (HPC) zařízení pro velké analýzy dat. To zahrnuje výzkum a inovace - programovací jazyk, známý pro svou jednoduchost, elegance a podpoře komunity - a Hadoop - open source, Java programového rámce pro velké soubory dat.

Dozvíte se, jak je používat, aby se zabránilo obvyklým nástrahám a ušetří čas a peníze.

Jaká témata budete povídat? První kroky v oblasti výzkumu a RStudio Práce s Apache Hadoop 1 - Základy Práce s Apache Hadoop 2 - RHadoop Statistické učení pomocí RHadoop Co budete dosáhnout?

Na konci kurzu budete:

Pochopit, jak se dosáhne výkon moderních superpočítačů Pochopit základní funkce okna terminálu Bash Pochopit základní funkce Apache Hadoop pro škálovatelné, distribuovaných výpočetních Pochopit základní funkce RHadoop Pochopit základní problémy pod dohledem a učení bez učitele Provádět základní clustering, regresi a klasifikaci s RHadoop. [-]

Samozřejmě se naučit kód elektronických hudebních nástrojů pomocí JavaScriptu

Online forma Kombinované November 2019 Spojené království UK Online

V tomto kurzu budete stavět celou řadu elektronických hudebních nástrojů pomocí jazyka JavaScript a API rozhraní Web Audio API. Budete se zobrazí řádek po řádku, jak programovat interaktivních syntezátory, bicí automaty a dokonce i algoritmické hudební systémy, které lze automaticky generovat hudbu. [+]

V tomto kurzu budete stavět celou řadu elektronických hudebních nástrojů pomocí jazyka JavaScript a API rozhraní Web Audio API. Budete se zobrazí řádek po řádku, jak programovat interaktivních syntezátory, bicí automaty a dokonce i algoritmické hudební systémy, které lze automaticky generovat hudbu. Budete také ukázáno, jak vytvořit uživatelské rozhraní s knoflíky, slidery a dalších prvků. Hudba software a uživatelská rozhraní uděláte poběží v libovolném webovém prohlížeči, který podporuje rozhraní Web Audio API, včetně Safari na iOS a Chrome na platformě Android.

Na konci tohoto kurzu budete schopni:

implementovat zvukové syntézy pomocí rozhraní Web Audio API stavět bicí automat, který může přehrávat vzorky bicích v rytmických vzorů popsat klíčové součásti hudebních počítačových programů Návrh uživatelského rozhraní, které umožňují non-kodéry použití elektronického hudební software používat algoritmické hudební technik za účelem generování hudby automaticky pomocí pravděpodobnosti a pravidla [-]

Samozřejmě se stát kariéru chytrý: jak prodat sám sebe

Online forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Většina lidí změnit svou práci několikrát v průběhu jejich pracovního života. Mnoho dramatickým posunům profesní dráhy. Identifikace své přenositelné obecné dovednosti, je klíčem k tomu, aby co nejvíce z této agilního pracovního trhu. [+]

Většina lidí změnit svou práci několikrát v průběhu jejich pracovního života. Mnoho dramatickým posunům profesní dráhy. Identifikace své přenositelné obecné dovednosti, je klíčem k tomu, aby co nejvíce z této agilního pracovního trhu.

Pochopit vaše silné stránky a jak prodat

Tento kurz se dívá na současnou kariéru prostředí. Použití případové studie a řadu unikátních nástrojů auditu, bude kurz vás vyzvat, aby:

prozkoumat své úspěchy a co úspěch znamená pro vás rozvíjet své schopnosti uvažovat o svých silných a slabých stránek identifikovat své klíčové odborné znalosti a schopnosti. Pověření a portfolia

Dozvíte se také o pověření - současném uznání, obvykle v digitální podobě, dovedností a schopností jste si vybudovali během svého života a kariéry. Poskytnutí důkazů o tom, co můžete udělat, je často znamenat více než dosažené kvalifikaci.... [-]


Samozřejmě s léčivými přípravky s dodržováním: porozumění a změnu chování pacienta

Online forma Kombinované 2 týdnů December 2018 Spojené království UK Online

Tento kurz byl navržen tak, psychologové a lékaři u Královské akademie v Londýně pro zájemce o léčivech dodržování. [+]

Tento kurz byl navržen tak, psychologové a lékaři u Královské akademie v Londýně pro zájemce o léčivech dodržování.

Pomocí které vyvstaly, a technik teorie-based, budete prohlubovat povědomí a porozumění současných praktických a teoretických otázek kolem léky přilnavost.

Budete seznámeni s rámcem COM-B a vidět ukázky techniky změnit chování, aby podporovaly dodržování. Studující z celého světa budou sdílet osvědčené postupy a diskutovat o praktických příkladů zobrazených prostřednictvím simulovaných klinických konzultací.

Co budete dosáhnout?

Použijte rámec, který lépe porozumí hnacím silám nedodržení léků Aplikujte techniky, které účinně podporují změnu chování v chování léčivých přípravků Odrážejte, jak tyto techniky aplikovat v klinické praxi Kdo je kurs?... [-]


Samozřejmě tak, že chcete studovat vědy o životě?

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Vezmeme vás na píšťalku zastavení prohlídce vzrušujícím světě vědy o živé přírodě, která zkoumá širokou škálu témat v rámci disciplíny - od anatomie na zoologii a všechno mezi tím, včetně imunologie, buněčné a molekulární biologie, genetiky, fyziologie a parazitologie , [+]

Tato krátká, zdarma on-line kurz vám představí studiu vědy o životě na vysokoškolské úrovni.

Vezmeme vás na píšťalku zastavení prohlídce vzrušujícím světě vědy o živé přírodě, která zkoumá širokou škálu témat v rámci disciplíny - od anatomie na zoologii a všechno mezi tím, včetně imunologie, buněčné a molekulární biologie, genetiky, fyziologie a parazitologie ,

Zjistěte si, jaké to je studovat a pracovat v biologických vědách

Budete také slyšet od fyzických osob pracujících v celé řadě různých life sciences profesních oblastí, včetně základní, pole a aplikovaného výzkumu, vědecké komunikace, učení a psaní vědy.... [-]


Samozřejmě u dětí v mysli: Proč mysli záležitostí mateřského

Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento kurz bude zkoumat, jak mysl rodič má vliv na vyvíjející se mysl dítěte od početí po dětství a později v životě. [+]

Tento kurz bude zkoumat, jak mysl rodič má vliv na vyvíjející se mysl dítěte od početí po dětství a později v životě.

My vás vezme na cestu, která začíná v těhotenství, která zkoumá význam schopnosti matky-k-být přemýšlet o své dítě, zatímco ještě v děloze, vedle vlivu emocí, jako je úzkost a deprese.

Pak budeme zkoumat, co nám výzkum říká o způsobu, jakým mateřského emoční a kognitivní mysl, mohou formovat interakční kontext dítě během prvních dvou let života, a dopadu této interakce na dětském rozvojovém mysli. To bude zahrnovat například přemýšlet o schopnosti rodiče za ‚mysl-minded‘, pokud jde o schopnosti zacházet s jejich dítě jako jedince s mysli jejich vlastní.... [-]


Samozřejmě u lidí, kteří studují lidi: etika výzkumu ve společnosti

Online forma Kombinované 6 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Pokud vezmeme v úvahu data jsou shromažďována a podávání zpráv, aby se výzkum, pak budeme všichni byli vystaveni bytí účastníků v nějaké formě sociálního výzkumu. Sběr dat z lidí ve společnosti je nyní součástí každodenního života. [+]

Pokud vezmeme v úvahu data jsou shromažďována a podávání zpráv, aby se výzkum, pak budeme všichni byli vystaveni bytí účastníků v nějaké formě sociálního výzkumu. Sběr dat z lidí ve společnosti je nyní součástí každodenního života. Etický výzkum požaduje, aby úcta je poskytnuta na základě práv a důstojnosti lidských účastníků. Studie musí být navržena tak, aby se vyplatilo a případná újma předvídat a minimalizována. Etický výzkum zapotřebí pečlivě přemýšlet o tom, co představuje zapojení do výzkumu a odpovědnost vědců nejen pro účastníky, ale i všem, kdo byli postiženi studie.

Používat etický rámec hodnotící vyvinout a posoudit výzkumné návrhy ... [-]

Samozřejmě v analytiku sociálních médií: s využitím údajů k pochopení veřejné konverzace

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Jak můžete zjistit, co bylo řečeno o věcech, které jsou pro vás na platformách sociálních médií, včetně Twitter? [+]

Naučte se používat výkonné digitální nástroje pro analýzu konverzace na Twitteru.

Jaké jsou tweety a kulturní politika Twitteru? Naučte se používat tagy a diskutovat důsledky přístupu k datům sociálních médií.

Jaké jsou výhody a nevýhody analýzu dat sociálních médií v reálném čase? Naučte se používat tablo k analýze dat, identifikovat trendy a vzorce a zkoumat, jak sociální média byly použity v době krize a během politických kampaní.

Použijte Gephi vizualizovat datové sítě, diskutovat o výhody používání digitálních nástrojů pro analýzu dat sociálních médií a zvážit, jak takové analýzy mohou být podporovány jinými metodami.... [-]


Samozřejmě v Anglii v době krále Richarda III

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Objev kostry Richarda III v parkovišti Leicester - a nedávné odhalení o nevěře v rámci své rodiny rodu - dělali novinové titulky po celém světě. [+]

Objev kostry Richarda III v parkovišti Leicester - a nedávné odhalení o nevěře v rámci své rodiny rodu - dělali novinové titulky po celém světě.

V této online kurzu, tým vědců z University of Leicester řešit široká řada témat o Anglii Richard by obýval v 15. století a ohlížet na jeho znovuobjevení a reinterment.

Prozkoumat války růží

Politická scéna v 15. století byla ovládána divokým dynastického boje - Války růží - v níž věrnost a moc přesunula mezi šlechtické kliky, s ničivými výsledky.

Století také vidělo upuštění od mnoha vesnicích přes všeobecný pokles počtu obyvatel, a posun směrem k většímu využívání pozemků pro zemědělství pastvin. Ale poptávka po pracovní síle znamenalo, že prosperita pracujících vzrostla a ke konci století, zavedení tisk transformována přístup ke gramotnosti a knihy.... [-]


Samozřejmě v archeologii: od kopání do laboratoře i mimo něj

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Získat úvod do studia archeologie, poznávání zajímavých objevů v údolí Pewsey, v blízkosti Stonehenge a Avebury. [+]

Získat úvod do studia archeologie, poznávání zajímavých objevů v údolí Pewsey, v blízkosti Stonehenge a Avebury.

Pak se exkurze virtuální do údolí Pewsey

Budeme ukazovat, že kolem naší polní školy - měsíc trvající výkop v údolí Pewsey, což je relativně nedotčené místo ve srovnání se svými světoznámých sousedy, Stonehenge a Avebury.

Údolí Pewsey je archeologická pokladnicí a klenotem koruně je Marden. Postaven kolem roku 2400 před naším letopočtem, Marden je největší Henge v zemi a jeden z britských nejvýznamnějších ale nejméně chápaných prehistorických památek.

Každý objekt má příběh k vyprávění a budeme zkoumat, jak archeologové malovat plastický obraz, jaký byl život v neolitu přes ohromující sortimentu objevů učiněných v této krásné části Anglie.... [-]


Samozřejmě v chápání drog a závislosti

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Všichni jsme se dotkl závislostí - osobně, v našem kruhu rodiny a přátel, a v rámci naší komunity. Závislost as ní související Harms může být ničivý postiženým a lidem kolem nich. [+]

Všichni jsme se dotkl závislostí - osobně, v našem kruhu rodiny a přátel, a v rámci naší komunity. Závislost as ní související Harms může být ničivý postiženým a lidem kolem nich.

Ale jak se závislost vyvíjet? Co můžeme udělat pro to léčit? A co můžeme udělat, aby se zabránilo?

Prozkoumat, jak se vyvíjí závislost

V tomto volném on-line kurz, budeme zabývat tím, jak se vyvíjí závislost, při pohledu na ochranu životního prostředí, genetické a osobními riziky zainteresovaných.

Budeme zkoumat, co se stane, když droga vstoupí do své tělo a mozek, jak vaše změn na mozku, a jak tento proces může dělat zotavuje ze závislosti takovou výzvu.... [-]


Samozřejmě v datech k proniknutí do podstaty: úvod do analýzy dat

Online forma Kombinované 8 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Organizace po celém světě sbírat více dat, než kdy jindy. Mluví o velkých dat, datový vědy, business intelligence, analytiku, dolování dat a dat visualisation.They chtějí získat poznatky z údajů o jejich světy a dělat předpovědi informovat své rozhodnutí. [+]

Získat užitečné praktické a myšlení při analýze dat efektivně

Organizace po celém světě sbírat více dat, než kdy jindy. Mluví o velkých dat, datový vědy, business intelligence, analytiku, dolování dat a dat visualisation.They chtějí získat poznatky z údajů o jejich světy a dělat předpovědi informovat své rozhodnutí.

Jedná se o úvod do statistické analýzy dat a vizualizaci dat pro ty nové subjektu, stejně jako ty, kteří chtějí nové perspektivy. Zaměřujeme se na zkoumání dat a objevu, omezení dat, aby se zabránilo v omyl, a naučit se myslet jako statistik.

Co budete dosáhnout? Prozkoumat základní statistické pojmy Vytvořit vizuální a numerické reprezentace dat Interpretace výstupy pro analýzu dat Diskutovat o možných interpretací statistických dat Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v dobrém mozku, špatného mozku: Základy

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz je úvodem do základních konceptů lidského mozku a je určen pro non-specialista. To vám dává základní informace a vysvětlení, takže můžete lépe pochopit svůj vlastní úžasný mozek. [+]

Tento kurz je součástí Velkého mozku, Bad Brain program, který vám umožní prozkoumat lidský mozek, pro CPD, nebo jako vstupní brána do dalšího studia.

Tato bezplatná on-line kurz je úvodem do základních konceptů lidského mozku a je určen pro non-specialista. To vám dává základní informace a vysvětlení, takže můžete lépe pochopit svůj vlastní úžasný mozek.

Pochopit svůj vlastní úžasný mozek

Podíváme se na to, co je váš mozek vyroben, jak jsou organizovány tyto komponenty, a jak fungují.

Tato informace pomáhá neuroscientists celém světě pochopit mozek - a jak je schopen udělat vše od zastavení vám spadl na kole, k tomu, aby se cítíte smutní, že váš fotbalový tým prohrál svou hru, na který vám pomůže zjistit, jak mozek funguje.... [-]


Samozřejmě v dodavatelském řetězci inovací: jak technologie může vytvořit udržitelnou budoucnost

Online forma Kombinované 6 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Každý produkt, který používáme dnes, je výsledkem dodavatelského řetězce - komplexní série kroků, které promění surovin do konečných produktů, které používáme a vše související s tímto. [+]

Každý produkt, který používáme dnes, je výsledkem dodavatelského řetězce - komplexní série kroků, které promění surovin do konečných produktů, které používáme a vše související s tímto. Řízení těchto dodavatelských řetězců stává více a více výzvou, zejména se všemi moderními technologiemi a dnešních trendů. 24 hodin ekonomiky, rychlé dodání zboží do vašeho domova, kteří chtějí mít vlastní výrobky a samozřejmě se zaměřuje na udržitelnost některé z těchto trendů.

V tomto kurzu se naučíte, proč řízení dodavatelských řetězců je důležitá a náročná. Jedná se o klíčovou aktivitou pro obě velké nadnárodní společnosti, tak i pro malé a střední podniky. Dozvíme se, jak navrhnout dodavatelské řetězce, které splňují budoucí ekonomické, ekologické a sociální požadavky, klást otázky, jako jsou:... [-]


Samozřejmě v dětství v digitálním věku

Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Množství dostupné technologie k dětem je dnes větší než v jakékoliv předchozí generace, a to je více specificky navržen tak, aby zachytit jejich představivost. Tam je horká debata o tom, jak je digitální příliv formování vývoje a zkušenosti pro děti. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Jste technologie optimista nebo pesimista technologie?

Množství dostupné technologie k dětem je dnes větší než v jakékoliv předchozí generace, a to je více specificky navržen tak, aby zachytit jejich představivost. Tam je horká debata o tom, jak je digitální příliv formování vývoje a zkušenosti pro děti.

Jsou sociální média mění způsob, že děti tvoří vztahy? Jak se technologie mění způsob, jakým děti myslí, a jak to bude formovat třídu budoucnosti? Tento vzrušující nový kurz soustřeďuje nejnovější důkazy z odborníků v dané oblasti, aby prozkoumala tyto a další otázky.

Přidejte se k nám, když jsme se ponořit do života dětí a diskutovat potenciální přínosy a omezení technologie v jejich životech.... [-]


Samozřejmě ve finančních základech: finanční plánování a rozpočtování

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Finance Základy: Finanční plánování a rozpočtování začíná tím, že při pohledu na současnou ekonomickou jevištní pozadí a její dopad na domácnosti finance. Potom se přesuneme na prozkoumat svůj postoj k finančnímu řízení a zda máte špatné finanční návyky a způsob, jakým by měly být řešeny. [+]

Finance Základy: Finanční plánování a rozpočtování začíná tím, že při pohledu na současnou ekonomickou jevištní pozadí a její dopad na domácnosti finance. Potom se přesuneme na prozkoumat svůj postoj k finančnímu řízení a zda máte špatné finanční návyky a způsob, jakým by měly být řešeny.

Představíme jednoduchý čtyři-stage model pro rozhodování o financování, než budeme zkoumat, obě složky rozpočtu domácnosti - příjmy a výdaje. Při tom se dozvídáme o vlivu inflace a zdanění příjmů a podporu domácnostem poskytovaných systémem státním příspěvkem.

Při zkoumání výdajů se díváme na tlaky umístěných na nás utrácet naše peníze, jak nakupovat s důvěrou na internetu ao tom, jak ‚heuristika‘ je v rozporu s dobrou kupní rozhodování.... [-]


Samozřejmě ve finančních základech: teorie a praxe investice

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Výzkum ukazuje, že britských domácností jsou chudé na správu investic s omezeným chápání investičních možností, rizik a výnosů. Výsledný "Mezera úspory" hrozí scénář, kde mnoho z nich nemůže dovolit odejít. [+]

Výzkum ukazuje, že britských domácností jsou chudé na správu investic s omezeným chápání investičních možností, rizik a výnosů. Výsledný "Mezera úspory" hrozí scénář, kde mnoho z nich nemůže dovolit odejít. Jinde domácnosti nedokáží správně naplánovat, aby jejich investiční rozhodnutí fit s jejich rizikovým apetitem a časové horizonty pro přístup do svých fondů. Finance Základy: Investiční Theory and Practice si klade za cíl, aby vám nástroje, aby se zabránilo tyto osobní finance noční můry.

Budete studovat různé investiční rozhodnutí a výnosy a rizika spojená s různými produkty. Budete také studovat investiční strategie a jak zajistit, aby váš přístup k investicím je v souladu s rizikem zpětného chuť k jídlu. Budete se také podívat na to, jak se vyhnout individuální i skupinové rysy chování, které může narušit efektivní investiční rozhodování.... [-]


Samozřejmě ve finančních základech: řízení rozvahy domácností

Online forma Kombinované 4 týdnů February 2019 Spojené království UK Online

Finance Základy: Správa začíná Váhy pro domácnost listů při pohledu na půjčky a dluhy. Dostáváme se vypořádat s faktory, které řídí hladinu zájmu. Se podíváme na rozdíly mezi ‚dobrými‘ dluhů a ‚špatných‘ pohledávek a na způsob, jakým půjčovateli bonity ty, kteří chtějí půjčit peníze. [+]

Finance Základy: Správa začíná Váhy pro domácnost listů při pohledu na půjčky a dluhy. Dostáváme se vypořádat s faktory, které řídí hladinu zájmu. Se podíváme na rozdíly mezi ‚dobrými‘ dluhů a ‚špatných‘ pohledávek a na způsob, jakým půjčovateli bonity ty, kteří chtějí půjčit peníze.

Potom se přesuneme na zkoumat řadu investic, které lidé mohou držet - včetně spořících účtů, dluhopisů, akcií a podílů ve fondech. Podíváme se na determinanty návratnosti investic a na historické důkazy o tom, které jsou nejlepší investice. Rovněž se podíváme na to, jak jsou investice zdaněny.

Pouzdro je další téma. Se podíváme na náklady na nákup a prodej majetku a na zdůvodnění pro vlastnictví majetku a možných rizik. To zahrnuje porozumění hypoteční produkty, které jsou používány na nákup nemovitosti.... [-]


Samozřejmě ve funkčním programování v Erlang

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Funkcionální programování je v oblasti poskytování aplikací globálním měřítku na internetu stále důležitější. [+]

Funkcionální programování je v oblasti poskytování aplikací globálním měřítku na internetu stále důležitější.

Spojujeme teorii funkčního programování a praxe, jak to funguje v Erlang. Kurz také pomůže, pokud máte zájem o elixíru, založené na stejném virtuálním stroji jako Erlang, a pomůže vám jít s jakoukoliv funkční jazyk.

Funkcionální programování byla pevnost na University of Kent za posledních 30 let. Naučíte se Simonem Thompson - spoluautor jednoho ze standardních úvodů do Erlang, O'Reilly Media v Erlang programování.

Jaká témata budete povídat? Začínáme programování v Erlang Programy a funkce v Erlang Datové struktury pomocí seznamů Nástroje pro tvorbu Erlang Funkce jsou data a vyšších řádů funkce Případové studie Co budete dosáhnout? Vysvětlují, proč byl vyvinut Erlang, jak byla jeho konstrukce ve tvaru podle kontextu, ve kterém byl použit, a jak Erlang může být použita v dnešní praxi Přemýšlet o návrhu Erlang v kontextu zdůvodnění pro její rozvoj, a jak se používá v dnešní praxi Produkují programy pomocí pojmů funkcionální programování, mezi něž patří zejména, rekurze, vzorů a nezměnitelné dat Aplikovat poznatky seznamů a jiných datových typů Erlang v programech Vyvinout vyššího řádu funkcí pomocí generických vzorů Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v ekologických problémů: nedostatek a konflikt v přirozeném prostředí

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Lidský konflikt má jak krátkodobé a dlouhodobé účinky na přírodním světě. Prostředí je přímo ovlivněna znečištěním a explozemi; a může být použit jako válečná zbraň. V delším časovém horizontu, udržitelné řízení životního prostředí je narušen, když konflikt destabilizuje sociálních systémů a lidé jsou odepřen přístup k přírodním zdrojům. [+]

Válka a konflikt může vážně narušit správu životního prostředí. Jaký je dopad na lidi i životní prostředí? Tento kurz je součástí programu environmentální výzvy, které vám umožní prozkoumat, jak lidé a příroda komunikovat a získat 10 kreditů z University of Leeds.

Proč se zapojit do kurzu?

Lidský konflikt má jak krátkodobé a dlouhodobé účinky na přírodním světě. Prostředí je přímo ovlivněna znečištěním a explozemi; a může být použit jako válečná zbraň. V delším časovém horizontu, udržitelné řízení životního prostředí je narušen, když konflikt destabilizuje sociálních systémů a lidé jsou odepřen přístup k přírodním zdrojům. Jako zdroje stávají vzácnějšími, to by se dalo očekávat, že lidé přicházejí do konfliktu o přístup k přírodním zdrojům.... [-]


Samozřejmě v environmentální výzvy: lidský vliv na životní prostředí

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Složité vzory v ekologii nejsou vždy příčinná a předvídatelné. Populace má vlastní dynamiku, která může být nezávislý na vnějších podmínkách. [+]

Tento kurz je součástí programu environmentální výzvy, které vám umožní prozkoumat, jak lidé a příroda komunikovat a získat 10 kreditů z University of Leeds.

Složité vzory v ekologii nejsou vždy příčinná a předvídatelné. Populace má vlastní dynamiku, která může být nezávislý na vnějších podmínkách. V tomto kurzu se podíváme na to, jak to, že přírodní systémy jsou organizovány; ačkoli živé systémy jsou složité, tam jsou také některé poměrně konstantní vzory a vztahy.

Tento kurz se zabývá třemi přístupy ke kauzalitě a dynamiky systémů v oblasti životního prostředí, a jak lidé jsou zapojeni i ovlivněny těmito systémy po celém světě. Obsahuje také úvod do korelace a omezení statistického testování.... [-]


Samozřejmě v etických měst: utváření budoucnosti svého města

Online forma Kombinované 5 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Kdo řídí své město? Co dělá vaše město obyvatelný? Používání příběhy z měst po celém světě, bude tento kurz vám představí na význam etiky v občanské vedení, plánování a obchod a zapojení občanů. [+]

Kdo řídí své město? Co dělá vaše město obyvatelný? Používání příběhy z měst po celém světě, bude tento kurz vám představí na význam etiky v občanské vedení, plánování a obchod a zapojení občanů.

Objevovat problémy, které se potýkají města, a pochopit koncept ‚etické‘ město

Na kurzu se podíváme do hloubky na výzvy, kterým čelí města - s ohledem na své vlastní město, nebo ten nejbližší vás. Požádáme vás se podělit o své příběhy, takže se můžete spojit s ostatními studenty a porovnat své zkušenosti s cílem rozpoznat a pochopit problémy města čelí. Budete zkoumat sílu různých subjektů ve vašem městě a zkoumat, jak pomáhají řešit nebo zhoršit místních problémů.... [-]


Samozřejmě ve výuce na úspěch: vyučování a učení

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz je pro anglické učitele jazyků po celém světě. To vám pomůže rozvíjet dovednosti a postupy, které potřebujete pro svůj další profesní rozvoj (CPD). [+]

Tento kurz je součástí vyučování na úspěch: postupy pro výuku anglického jazyka programu, který vám umožní vytvořit profesionálně jako učitel angličtiny jako jazyka.

Tato bezplatná on-line kurz je pro anglické učitele jazyků po celém světě. To vám pomůže rozvíjet dovednosti a postupy, které potřebujete pro svůj další profesní rozvoj (CPD).

Tento kurz je součástí našeho vyučování na úspěch: postupy pro program English Language Teaching. V programu se podíváme na 12 odborných praxí pro CPD o rozvojové učitel rámci British Council.

V tomto kurzu se podíváme na čtyři odborné praxe:

Plánování lekce a kurzy Správa zdrojů Správa lekci Převzít odpovědnost za profesní rozvoj. Naučte se s učiteli angličtiny po celém světě ... [-]

Samozřejmě ve španělštině pro začátečníky 3: můj život

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovíčka a výrazy mluvit o tom, co dělat během normálního dne, a naučit se přítomného času pravidelných sloves, stejně jako některé nepravidelná slovesa, jako je IR (jet), salir (opustit / jít ven) a venir (přijít). Dozvíte se také mluvit o tom, co děláte často. [+]

Tento kurz je součástí Španělský pro začátečníky program, který vám umožní naučit se základní španělsky a objevit španělsky mluvící svět.

Tato bezplatná on-line kurz je třetí ze šesti na Španělština pro začátečníky programu. To vás seznámí s jazykem, které potřebujete:

Hovořit o svém každodenním životě; Mluvit o tom, co děláte každý den a každý týden; Požadovat a ukazování času, a říci, kdy se věci dějí; Mluvit o dopravních prostředků; Mluvit o pracovní doby; Mluvit o otevírání a zavírání časy obchody a podniky. Popište svůj běžný den ve španělštině

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovíčka a výrazy mluvit o tom, co dělat během normálního dne, a naučit se přítomného času pravidelných sloves, stejně jako některé nepravidelná slovesa, jako je IR (jet), salir (opustit / jít ven) a venir (přijít). Dozvíte se také mluvit o tom, co děláte často.... [-]


Samozřejmě v forenzní psychologie: svědek vyšetřování

Online forma Kombinované 8 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Prozkoumat, jak vaše vlastní mysl funguje, a zjistit, jak omezenost lidského mozku může vést k velkým justičních omylů. [+]

Prozkoumat, jak vaše vlastní mysl funguje, a zjistit, jak omezenost lidského mozku může vést k velkým justičních omylů.

Přes pokroky v forenzní vědy, očitá svědectví zůstává kritickou součástí vyšetřování trestných činů. Psychologický výzkum odhalil nebezpečí spoléhat na důkazech získaných z očitých svědků a také, jak opatrní policie musí být při výslechu svědků.

Použití videa skutečných svědků a z kamer, které jdou do zákulisí policejního vyšetřování, tento kurz zkoumá psychologii očitých svědectví. Budete mít možnost vyzkoušet si své vlastní kognitivní dovednosti a aby zjistila, zda vaše vyšetřovací pravomoci jsou stejně dobré jako bezva četa policistů, jak jste se snaží vyřešit zločin pomocí nic, ale důkazy z očitých svědků.... [-]


Samozřejmě v fyzického divadla: prozkoumávat plácnutí

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz vám představí světoznámý ruský režisér Mejerchold technice biomechaniky. To vás zve ke studiu a zkušenosti z první ruky jeho revoluční biomechanické Étude, ‚plácnutí‘. [+]

Tento kurz vám představí světoznámý ruský režisér Mejerchold technice biomechaniky. To vás zve ke studiu a zkušenosti z první ruky jeho revoluční biomechanické Étude, ‚plácnutí‘.

Skrze směsi videa, animace, diskusních fór a praktických cvičení, které začne chápat Mejerchold je ruský herec tréninkový techniku ​​- dvouminutové opakovatelnou cvičení slouží k rozvoji rovnováhy, povědomí a vyjádření. Budete vyzváni, aby prozkoumala svůj vlastní odpověď na tento jedinečný přístup ke vzdělávání a budou sdílet tyto odpovědi se svými kolegy studenty.

Jaká témata budete povídat? Mejerchold a ruská revoluce: proč byla vynalezena biomechanika a proč cítil, že je nutné Zkoumání dále jen ‚Slap‘ přes biomechanických cvičení známé jako etudy Mejerchold v akci: pracovat bezpečně tím, že připravuje s použitím zahřát technik ‚Plácnutí‘ v akci: techniky pro ‚třást a třást‘, ‚políček a přijetí cíl‘, a ‚slap a vrátit se do neutrální‘ Výroba video, obrázek nebo próza prokázání akce z Etudes Co budete dosáhnout? Prozkoumat a diskutovat o událostech v Rusku v první polovině 20. století, aby pomohl porozumět vývoji ruského divadla a životy Mejerchold a jeho současníků. Zhodnotit své znalosti biomechaniky a etudy. Přemýšlet o týden učení tím, že přispěje k diskusi týkající se pohybuje v biomechanické způsobem. Proveďte biomechaniky a études zahřát aktivity. Prozkoumat tři složky dále jen ‚Slap‘. Rozvíjet svůj fyzický zážitek z pohyblivých biomechanicky. Vyšetřovat historické příklady psaní statické obrazy a pohyblivé obrazy a zvážit, jak byste chtěli nahrávat své zkušenosti. Zhodnotit své znalosti vyplněním testu, který uzavírá kurzu. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v interkulturní komunikaci

Online forma Kombinované 5 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Ať už jste zapojení do obchodu přes hranice nebo kulturních oblastí, setkávat se s jinými lidmi prostřednictvím mezinárodního cestovního ruchu, pracovat v rozmanité, globální organizace nebo studium v ​​zahraničí, můžete těžit z lepšího porozumění interkulturní komunikace. [+]

Ať už jste zapojení do obchodu přes hranice nebo kulturních oblastí, setkávat se s jinými lidmi prostřednictvím mezinárodního cestovního ruchu, pracovat v rozmanité, globální organizace nebo studium v ​​zahraničí, můžete těžit z lepšího porozumění interkulturní komunikace.

Ovládá základy interkulturní komunikace

Tato bezplatná on-line Kurz je zaměřen na základní, ale důležitých pojmů. Bude:

které vám pomohou lépe pochopit, cross-kulturní složitost; pěstovat povědomí o vlastní kulturní identitě a druhých; zdůraznit některé významné rozdíly v komunikačních stylů a kulturních hodnot; a odkáží cesty k budování své interkulturní kompetence. Začneme s cestou sebeobjevování, říkat navzájem naše kulturní příběhy a poznávání různých kultur. Budete se divit, jak kultury ovlivnily naše vnímání, myšlení, komunikační styly, hodnoty a přesvědčení. Přizpůsobit novým kulturních zvyklostí, které přicházejí do vašeho života ... [-]

Samozřejmě v italštině pro začátečníky 3: můj každodenní život

Online forma Kombinované 4 let Přihlašování započato Spojené království UK Online

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovní zásobu a výrazy mluvit o tom, co dělat během normálního dne, a naučit se přítomného času pravidelných sloves končících v ere a -ire, stejně jako některé nepravidelná slovesa, jako je andare (jet) a uscire (jít ven) a venire (přijít). Budete také mluvit o své volnočasové návyky a co děláte pravidelně, pomocí reflexivní slovesa. [+]

Tento kurz je součástí italského pro začátečníky program, který vám umožní naučit se základní Ital a objevovat Itálii a jeho jazyk a kulturu.

Tato bezplatná on-line kurz je třetí ze šesti v italštině pro začátečníky programu. To vás seznámí s jazykem, které potřebujete:

ptát a říkat času; říkat jaké době se věci dějí; mluvit o své každodenní rutiny; Mluvit o pracovní doby; mluvit o tom jít do míst; mluvit o volnočasových aktivitách. Popište svůj běžný den v italštině

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovní zásobu a výrazy mluvit o tom, co dělat během normálního dne, a naučit se přítomného času pravidelných sloves končících v ere a -ire, stejně jako některé nepravidelná slovesa, jako je andare (jet) a uscire (jít ven) a venire (přijít). Budete také mluvit o své volnočasové návyky a co děláte pravidelně, pomocí reflexivní slovesa.... [-]


Samozřejmě v italštině pro začátečníky 6: mimo domov

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovní zásobu a fráze, které potřebujete, abyste mohli dělat věci, jako je například rezervaci hotelu nebo chalupu nebo objednávání jídla - a také podání stížnosti. Dozvíte se, jak zadat data. [+]

Tento kurz je součástí italského pro začátečníky program, který vám umožní naučit se základní Ital a objevovat Itálii a jeho jazyk a kulturu.

Tato bezplatná on-line kurz je posledním ze šesti v italském pro začátečníky programu. To vás seznámí s jazykem, které potřebujete:

Kniha ubytovaní; mluvit o termínech; stěžovat si; objednat jídlo; podej žádost; mluvit o tom, co děláte právě teď. Learn Italian aby se věci pohnuly

Během čtyř týdnů kurzu se naučíte slovní zásobu a fráze, které potřebujete, abyste mohli dělat věci, jako je například rezervaci hotelu nebo chalupu nebo objednávání jídla - a také podání stížnosti. Dozvíte se, jak zadat data.... [-]


Samozřejmě v komercializaci sociálních podniků: zastavení přílivu mise drift

Online forma Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Mnoho sociálních podniků jsou stále více komerční, přijetí technik, financování či správy více obvykle spojován s neziskovými podniky. [+]

Mnoho sociálních podniků jsou stále více komerční, přijetí technik, financování či správy více obvykle spojován s neziskovými podniky.

V tomto online kurzu, budou podniky a mikrofinancování experti sociálních od Université Libre de Bruxelles a jejich hosty vrhnout nové světlo na tento trend. Budou se ptát, jak komercializace vliv na řízení a provoz sociálních podniků, a které avenues by mohly nebo měly být použity, aby se zabránilo mise drift.

Jaká témata budete povídat?

Proč sociální podnikatelé inovovat

Motivace za zahájení sociálního podniku; Nové údaje vztahující se k nerovnosti a štěstí; souvislost mezi finanční vyloučení a chudobě; a jak sociální inovace se snaží tyto problémy řešit.... [-]


Samozřejmě v kybernetické bezpečnosti pro malé a střední podniky: identifikace hrozeb a prevenci útoků

Online forma Kombinované 2 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Téměř denně slyšíme o kybernetických útocích na velkých organizacích, ale málokdy slyšet hodně o podobné útoky na malé a střední podniky. To neznamená, že jsou to není pravda. [+]

Téměř denně slyšíme o kybernetických útocích na velkých organizacích, ale málokdy slyšet hodně o podobné útoky na malé a střední podniky. To neznamená, že jsou to není pravda.

V tomto kurzu budete prozkoumat některé z běžných kybernetických hrozeb, kterým čelí malé a střední podniky, co je to kybernetický útok znamená a jaké praktické nástroje a strategie si můžete dát na místě, aby jim zabránila.

Vyšetřovat skutečné kybernetický útok v akci

Začneme pohledem na nedávném úniku Panama Papers se dozvědět více o kybernetických hrozeb, metod, které hackeři používají a jaké důsledky kybernetických útoků může být pro malé a střední podniky.... [-]


Samozřejmě v literatuře v digitálním věku: od pozorného čtení do vzdáleného čtení

Online forma Kombinované 6 týdnů April 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz se zaměřuje na tyto klíčové otázky, neboť vás seznámí s různými způsoby interpretace literárních textů. Podíváme se na časem prověřené způsoby, jako jsou úzké čtení. Budeme se také zabývat novější, počítač-pomáhal praktiky, jako je vzdálené čtení. [+]

Jak jsme se smysl toho, co čteme, budeme vykládat což znamená pomocí prastaré kulturní techniku ​​interpretace. Jen zřídka jsme vlastně odrážejí tento proces: jaké jsou prostředky, které nám pomáhají pochopit literární texty? Jak se výklad působí? A jak se naše rostoucí využívání e-knih a pro tablety změnil způsob, jakým jsme se číst a interpretovat literaturu?

Tato bezplatná on-line kurz se zaměřuje na tyto klíčové otázky, neboť vás seznámí s různými způsoby interpretace literárních textů. Podíváme se na časem prověřené způsoby, jako jsou úzké čtení. Budeme se také zabývat novější, počítač-pomáhal praktiky, jako je vzdálené čtení.... [-]


Samozřejmě v myšlení systémů a složitosti

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz řeší praktické problémy, které vznikají v sociálních systémů v kontextu řízení a veřejné politiky na místní, regionální a globální úrovni. Je to problém-orientovaný, a poskytuje tak jak teoretické znalosti a praktické nástroje, najít a implementovat řešení organizačních a sociálních problémů. [+]

Tato bezplatná on-line kurz řeší praktické problémy, které vznikají v sociálních systémů v kontextu řízení a veřejné politiky na místní, regionální a globální úrovni. Je to problém-orientovaný, a poskytuje tak jak teoretické znalosti a praktické nástroje, najít a implementovat řešení organizačních a sociálních problémů.

Používat systémy myšlení řešit složité, reálných problémů

Kurz se zaměří na povahu sociální, manažerských a politických problémů, s ohledem na celou řadu reálných příkladů: akce Společenství; trestné činnosti a policie; zdravotnictví a sociální péče; přeprava; inteligentní města; energie; Evropa a Brexit; a masové vzdělávání v Africe a Latinské Americe.... [-]


Samozřejmě v měsících

Online forma Kombinované 8 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Existuje mnoho měsíců v naší sluneční soustavě. Země je jedinou planetou s pouhým jediným měsícem. Některé měsíce jsou větší než my; mnohé z nich jsou mnohem menší. Existují dokonce i malé měsíce obíhající některé z planetek. [+]

Existuje mnoho měsíců v naší sluneční soustavě. Země je jedinou planetou s pouhým jediným měsícem. Některé měsíce jsou větší než my; mnohé z nich jsou mnohem menší. Existují dokonce i malé měsíce obíhající některé z planetek. Některé z nich mají pokračující sopečné erupce; Ostatní jsou mrtví, hustě poseté krátery hrudky. Člověk má řek a jezer kapalného metanu. Naše vlastní Moon má zdroje, které by mohly pomoci otevřít sluneční soustavu pro budoucí průzkum. Malá hrstka měsíců mají podmínek pod jejich povrch, kde by mohly existovat primitivní život.

Zaregistrujte se prozkoumat bohatou rozmanitost měsíců, základních procesů, které je ve tvaru a vztah mezi Měsícem a Zemí. Budete mít pod dohledem odborníků z Open University a jinde. Kurz je bohatá na vysoce kvalitní text, obrázky, video, audio a interaktivních prvků.... [-]


Samozřejmě v nanotechnologii pro zdraví: inovativní návrhy pro lékařskou diagnostiku

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Zkoumat možnosti využití a důsledky nanotechnologií v nových lékařských aplikací nanotechnologií se používá ke kontrole a manipulovat nanometrové velikosti záležitost s nanometrů přesností. [+]

Prozkoumejte použití a důsledky nanotechnologie v nových lékařských aplikacích Nanotechnologie se používá pro kontrolu a manipulaci s nanometrickou hmotou s přesností nanometrů. To může být atomy, molekuly, nebo větší biologických struktur, jako je DNA nebo živých buňkách. Tento online kurz zkoumá potenciál nanotechnologií v lékařských aplikacích, k vytvoření nových zařízení, které lze použít k diagnostice nemoci nebo monitor lékařské ošetření.

Jaká témata budete povídat? Úvod do vědy a techniky nanotechnologií. Vztah mezi nanotechnologie a lékařských aplikacích. Dopad a možné důsledky nových technik pro etické otázky a společenského chování. Úvod do podkladové vědy a techniky vývoje nanotechnologií a technik používaných k výrobě zařízení, které používá nanotechnologie. Nano a dech: Elektronický nos; Nano a krev: Lab-on-a-chip; Nano a moč: detekce rakoviny. Příklady případů, kdy nová technologie není nezávislý vývoj, ale vychází ze společenských otázek a následně také vytváří nové společenské a etické otázky. Co budete dosáhnout? Popsat technologie a věda nanotechnologie Zkoumat vztah mezi nanotechnologie a lékařské aplikace Zapojit se do podkladové oblasti vědy a techniky a techniky používané pro výrobu nano zařízení Diskutujte společenské a etické otázky, které vyplývají z nového technického rozvoje v oblasti zdraví doméně Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v náboženství a konfliktu

Online forma Kombinované 6 týdnů October 2019 Spojené království UK Online

Mnoho konfliktů v dnešním světě jsou upraveny, pokud jde o náboženství, ale tam je hodně diskuse a zmatek ohledně přesné role náboženství hraje v těchto konfliktů. [+]

Mnoho konfliktů v dnešním světě jsou upraveny, pokud jde o náboženství, ale tam je hodně diskuse a zmatek ohledně přesné role náboženství hraje v těchto konfliktů. Podle některých konfliktů a násilí jsou vlastní náboženství. Jiní tvrdí, že náboženství je pouze zástěrkou, pod kterým jsou sociální, ekonomické nebo politické konflikty vybojoval. Prvním krokem k řešení nábožensky zarámovaných konfliktů je pochopení role náboženství v nich, a to je to, co to zdarma on-line kurz je.

Naše místem je, že náboženství znamená různé věci v různých podmínkách a na různých (skupin) lidí. Proto je cílem tohoto předmětu je ukázat, jak může být nábožensky zarámovaný konflikt studoval v širších kulturních a politických souvislostí těchto konfliktů. V průběhu materiálu, budeme odkazovat na různé náboženské, kulturní a politické prostředí. Kromě toho vás zveme, aby se zapojily do nějaké skromné ​​výzkumné činnosti ve svém vlastním prostředí a porovnat své vlastní výsledky s těmi spolužáky.... [-]


Samozřejmě v obchodních futures: Rozdělovací ekonomika

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento kurz poskytuje úvod do spoluspotřebitelství a zkoumá její dopad na hospodářství, podniky a spotřebiteli. Růst spoluspotřebitelství v mnoha průmyslových odvětvích poukazuje na výzvy a příležitosti, a zároveň poskytuje řadu možností, jak poskytnout inovativní spotřebitelské zkušenosti. [+]

Tento kurz je součástí programu obchodní Futures, který vám umožní získat vhled do tří nových trendech, které narušují tradiční obchodní praktiky.

O kurzu

Rozdělovací ekonomika je 21. století fenomén, který otřesený status quo v ubytování, dopravu, osobní služby, média a zábavu odvětvích.

Tento kurz poskytuje úvod do spoluspotřebitelství a zkoumá její dopad na hospodářství, podniky a spotřebiteli. Růst spoluspotřebitelství v mnoha průmyslových odvětvích poukazuje na výzvy a příležitosti, a zároveň poskytuje řadu možností, jak poskytnout inovativní spotřebitelské zkušenosti.

Trace historii spoluspotřebitelství ... [-]

Samozřejmě v oblasti inovací: módní průmysl

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz představí případovou studii o tom, jak Marks & Spencer je klíčovým inovátorem v módě, zavádění nových tkanin, které činí náš život jednodušší a pohodlnější. [+]

Tento kurz představuje případovou studii, která ukazuje, jak byla Marks & Spencer klíčovým inovátorem v oblasti módy, představující nové textilie, které usnadňují a ulehčují život.

Uvidíte, jak M & S i nadále řídí inovace a přináší spotřebitelům nové a lepší produkty. Budete také zvážit své vlastní oblečení a její inovační příběh, výzkum, jak oblíbený kus oblečení je výsledkem inovativní vývoj v průmyslu a sdílet své poznatky s jinými studenty.

Jaká témata budete povídat? Přehled inovací: definování různých typů a úrovní Případová studie: přírůstková inovace v M & S Inovace v módě reklamě Módní novinka mimo maloobchodu Jak vytvořit vzdělávací videa Co budete dosáhnout? Prozkoumat různé typy inovací a diskutovat příklady každého z nich. Identifikovat tři úrovně inovací: inkrementální, radikální a rušivé. Diskutovat o různých typů a úrovní inovací v módním průmyslu. Vyhodnotí způsob, jakým byly šaty na trh v roce 1950 ve srovnání s dneškem. Prozkoumat budoucí směry v textilním a oděvním inovací a diskutovat o technologie, které mají dopad na inovace v módním průmyslu. Výzkum a zpráva o historii a vývoj oděvu. Zaznamenávat historii a vývoj vybraného oblečení položky. Sdílet a diskutovat o váš výzkum s ostatními studenty. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v oblasti inovací: potravinářský průmysl

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz se domnívá, že způsob, jakým se v potravinářském průmyslu se vyvinuly v průběhu posledních 70 let a vytvořil průmysl pohodlí máme dnes. [+]

Tento kurz se domnívá, že způsob, jakým se v potravinářském průmyslu se vyvinuly v průběhu posledních 70 let a vytvořil průmysl pohodlí máme dnes.

Představil ačkoli případové studie z Marks and Spencer, uvidíte, jak nové inovace změnily způsob nakupování. Budete také zvážit otázku potravinového odpadu; Ve světě, kde tisíce trpí podvýživou a hladem budete zvažovat postoje ve své vlastní společnosti, aby tento celosvětový problém.

Jaká témata budete povídat? Klíčové otázky pro inovace v odvětví maloobchodu potravin Ovladačů a výzvy pro inovace specifické pro potravinářský průmysl Případová studie: proces "studeného řetězce" v M & S Hledají řešení bezbožného problému potravinového odpadu Inovace a technologie v rámci procesu vaření piva Co budete dosáhnout? Prozkoumat různé typy inovací a myslet na příklady každého z nich. Identifikovat tři úrovně inovací: inkrementální, radikální a rušivé. Diskutovat potřeby spotřebitelů, které řídí inovace v potravinářském průmyslu. Reflektovat na případové studii, která prokazuje inovace ve způsobu dodávky potravin chladicího řetězce. Identifikovat řidiče v potravinářském maloobchodu inovací a diskutovat o dalším směřování k inovacím v potravinářském průmyslu. Prozkoumat, jak jednotlivci a skupiny mohou pomoci inovací. Identifikovat příklady crowdsourcing aktivit. Posoudit, co zlý problém potravinového odpadu. Shrnout méně než 250 slov inovativní řešení pro řešení zlý problém plýtvání potravinami. Výzkum a určit ovladače a výzvy technických inovací v procesu vaření piva. Zhodnotit své znalosti úspěšném absolvování testu, který uzavírá kurzu. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v oblasti inovací: svět je největší

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz je toho názoru, inovace v celé historii identifikující, že jen velmi málo inovativní nápady jsou nové; drtivá většina vzít něco, co je již funkční a zlepšit ji, ať se jedná o zboží, služby nebo procesu. [+]

Tento kurz je toho názoru, inovace v celé historii identifikující, že jen velmi málo inovativní nápady jsou nové; drtivá většina vzít něco, co je již funkční a zlepšit ji, ať se jedná o zboží, služby nebo procesu.

Budete zvažovat vývoj inovace, které jsou zvláště zajímá, a přes krátkou projektu, produkovat a sdílet s ostatními studenty svoji interpretaci jeho historii.

Jaká témata budete povídat? Co je to inovace? Výklad v podnikání a v širších souvislostech Určující typy inovací: výrobky, procesy, služby Úrovně inovací: inkrementální radikální, rušivé Inovace v akci: výzvy nezávislé, sériové inovátora Solární lednice: novátorských řešení problémů v Africe Co budete dosáhnout? Diskutovat skvělé inovace z historie a sdílet nápady s ostatními studenty. Porovnávat své nápady s těmi z pedagogů a studentů z University of Leeds. Zkoumat, co pojem ‚inovace‘ se rozumí a přemýšlet o tom, jak je interpretován v podnikání av širších souvislostech. Přispět k diskusi, pokud jde o různé druhy inovací a myslet na příklady každého z nich. Identifikovat příklady tří úrovní inovací: inkrementální, radikální a rušivé. Zhodnotit své zvolené inovace z hlediska pochopení typů a úrovní inovací. Výzkum a zpráva o historii a vývoji inovací podle svého výběru. Record a zpráva o historii vybraného inovací. Sdílet a diskutovat o své zprávě na zvoleném inovací s ostatními studenty. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v on-line podnikání: plánování pro úspěch

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz je zaměřen na plánovací fáze začíná malý online obchod a přinese to, co je třeba udělat pro přehlednost a jednání. [+]

Tato bezplatná on-line kurz je zaměřen na plánovací fáze začíná malý online obchod a přinese to, co je třeba udělat pro přehlednost a jednání.

Pochopit on-line obchod a e-commerce

S tak mnoho způsobů, jak pracovat on-line, je důležité, abyste pochopili, co vaše firma je a kde se vejde do. Vezmeme vás rozdíly mezi různými formami on-line obchodních modelů, které vám pomohou rozhodnout, nejlepší směr.

Pomůžeme vám vytvořit obchodní plán nebo obchodní model plátno soustředit své myšlení o nejlepší příležitosti pro svůj online obchod. Budete pochopit, jak používat primární a sekundární výzkum k identifikaci nejcennější zákazníky.... [-]


Samozřejmě v on-line podnikání: Zákazník profilování pro úspěch

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Když byl dotázán, kdo je jejich zákazník, začínající podnikatele často říkají "nikoho". To nemůže být dále od pravdy. Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže pochopit, jak můžete použít primární a sekundární výzkum, s cílem určit správné strategie zákazníků a design záběrové přilákat a udržet je. [+]

Tento kurz je součástí programu Online Business Success, který vám umožní spustit, trh a spustit svůj vlastní úspěšný online obchod.

Když byl dotázán, kdo je jejich zákazník, začínající podnikatele často říkají "nikoho". To nemůže být dále od pravdy. Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže pochopit, jak můžete použít primární a sekundární výzkum, s cílem určit správné strategie zákazníků a design záběrové přilákat a udržet je.

Porozumět datům a objevit své zákazníky

Tento kurz vás seznámí s tím, jak, kde a proč shromažďovat data a jak ji použít k vytvoření personas zákazníků a marketingové strategie.

... [-]

Samozřejmě v otevřené inovace

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

V dnešním světě, vývoj nových produktů a služeb se neomezuje jen v rámci jedné organizace, nebo dokonce jedné země. Chcete-li uspět, podniky musí být ochoten spolupracovat s ostatními, rozpoznat a rozvíjet myšlenky - model známý jako otevřené inovace. [+]

V dnešním světě, vývoj nových produktů a služeb se neomezuje jen v rámci jedné organizace, nebo dokonce jedné země. Chcete-li uspět, podniky musí být ochoten spolupracovat s ostatními, rozpoznat a rozvíjet myšlenky - model známý jako otevřené inovace.

Použít otevřené inovace konkurenční výhodu

Tato bezplatná on-line kurz je o tom, jak si můžete najít nápady pro inovace od okolního světa - například dodavateli, konkurenty nebo zákazníky - a asimilovat je do svého vlastního dodavatelského řetězce, k vývoji nových postupů, výrobků a služeb.

Kurz poskytuje vhled a výzkumu, jak organizace, bez ohledu na jeho umístění, můžete využít nejnovější myšlení při uplatňování otevřené inovace pro dosažení konkurenční výhody.... [-]


Samozřejmě v politice ekonomiky a ekonomiky politiků

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

V této třítýdenní kurz, pane Vince Cable a tým z předních ekonomů na University of Nottingham vysvětlí vazby mezi politikou a ekonomikou. Budete zkoumat tyto odkazy při pohledu na díla významných politických osobností a klíčových ekonomických myšlenek, které přijaly. [+]

Jak se ekonomika vliv na politiky? A jak politici dopad na ekonomiku?

V této třítýdenní kurz, pane Vince Cable a tým z předních ekonomů na University of Nottingham vysvětlí vazby mezi politikou a ekonomikou.

Budete zkoumat tyto odkazy při pohledu na díla významných politických osobností a klíčových ekonomických myšlenek, které přijaly.

Zjistit o vztazích mezi politiky a ekonomiky

Budete studovat i současnou ekonomiku - například zkoumání reakcí na finanční krizi roku 2008 - a některé z politických vůdců, kteří kladou klíčové ekonomické teorie do praxe v celé historii.

Jedná se o politické osobnosti z celého světa, kteří se změnily ekonomické historii, včetně Alexander Hamilton, sir Robert Peel, na Mejii císaře FD Rooseveltovi, Margaret Thatcherové a Teng Siao-pching. Hospodářská politika a praxe těchto bývalých vůdců stále mají vliv na dnešní svět.... [-]


Samozřejmě v používání údajů ke zlepšení výsledků studentů

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže použít datový vědu k zajišťování lepších výsledků pro vaše studenty. Každý týden se zaměří na různé aspekty dat. Budete identifikovat zdroje a interpretovat je, určit jejich dopady a zavést opatření pro zlepšení. [+]

Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže použít datový vědu k zajišťování lepších výsledků pro vaše studenty.

Každý týden se zaměří na různé aspekty dat. Budete identifikovat zdroje a interpretovat je, určit jejich dopady a zavést opatření pro zlepšení.

Týden 1 - Zlepšování Science

Budeme uvažovat: různé zdroje a typy dat; způsobů, jak zlepšit výsledky studentů; zlepšovací procesy ve svém vlastním kontextu a odborné praxe; a příklady z reálného světa, jak zlepšit výsledky studenta.

Identifikaci různých zdrojů a typů dat Způsobů, jak zlepšit výsledky studentské Zlepšování procesů ve vašem vlastním kontextu a odborné praxe příklady z reálného světa, jak zlepšit výsledky studentské Týden 2 - Závěry ... [-]

Samozřejmě v početních dovedností pro zaměstnatelnost a na pracovišti

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

V našich vysoce technického světa matematická gramotnost, zejména schopnost interpretovat data, se stává stále důležitější a jsou velmi vyhledávané ze strany zaměstnavatelů. [+]

V našich vysoce technického světa matematická gramotnost, zejména schopnost interpretovat data, se stává stále důležitější a jsou velmi vyhledávané ze strany zaměstnavatelů.

Nedostatek matematickou jistotou a chudými početních dovednostech jsou překážky zaměstnanosti početní testy jsou stále součástí náborového procesu, často brzy.

Mnoho lidí má pocit, že prostě „nemůže dělat matematiku“ přesto, že je třeba zpracovat čísel je dovednost, že všichni potřebujeme nejen zaměstnání, ale v našem každodenním životě.

Zlepšit nebo revidovat své znalosti z matematiky

Tato bezplatná on-line kurz z matematiky Vzdělávacího centra v Loughborough University vám pomůže zlepšit nebo revidovat své znalosti z matematiky. Získáte v početní dovednosti potřebné k úspěchu v početní testy obou zaměstnavatelů a na pracovišti. Je navržen tak, aby budovat důvěru.... [-]


Samozřejmě v prvcích energie z obnovitelných zdrojů

Online forma Kombinované 4 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

V posledních desetiletích tam byl rostoucí globální obavy ohledně udržitelnosti našeho využívání fosilních paliv a jaderné energie, což vedlo ke zvýšenému zájmu o více udržitelných obnovitelných zdrojů energie. [+]

V posledních desetiletích tam byl rostoucí globální obavy ohledně udržitelnosti našeho využívání fosilních paliv a jaderné energie, což vedlo ke zvýšenému zájmu o více udržitelných obnovitelných zdrojů energie.

Tyto "obnovitelné zdroje" byly použity po staletí, ve vodních mlýnů, větrných mlýnů a kamna na dřevo, ale v posledních letech jsme vyvinuli technologii využívat tyto přírodní zdroje energie v mnohem větším měřítku.

Během tohoto volného on-line kurz, budeme studovat obnovitelnou energii pomocí čtyř řeckých prvky jako našich týdenních témat:

Země - zde představíme Země, obnovitelné zdroje energie, z nichž většina jsou odvozeny od moci dodává Slunce Air - zde se podíváme na větrnou energii. Fire - zde se zaměřujeme na přímém výkonu Slunce Voda - zde se podíváme na vodních elektráren. ... [-]

Samozřejmě v péči o ohrožené děti

Online forma Kombinované November 2019 Spojené království UK Online

V době úsporných opatření a omezení veřejných služeb, úkol identifikovat a péče o ohrožené děti nebylo nikdy náročnější. V této online kurzu vám pomůžeme prozkoumat některé z těchto otázek při provádění tohoto úkolu. [+]

V době úsporných opatření a omezení veřejných služeb, úkol identifikovat a péče o ohrožené děti nebylo nikdy náročnější. V této online kurzu vám pomůžeme prozkoumat některé z těchto otázek při provádění tohoto úkolu.

Pochopit rizika a zranitelnost, v teorii a praxi

Budeme uvažovat o tom, co rozumíme pod pojmem rizika a zranitelnosti, jakož i tom, jak definujeme dost dobrý rodičovství. Budeme přemýšlet o tom, jak děti rostou a vyvíjejí se, a jak jsme schopni poskytnout jim úniku a bezpečnosti prostřednictvím smysluplných vztahů a příloh. A my se podíváme na konkrétní dovednosti zapojené v komunikaci s dětmi a mladými lidmi.... [-]


Samozřejmě v půdách: zavedení svět pod nohama

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Půdy jsou důležitou součástí fungování naší planety, ale až příliš často bereme půdy za samozřejmost. V tomto volném on-line kurz, vám představíme půdách a objevovat svět pod našima nohama. [+]

Půdy jsou důležitou součástí fungování naší planety, ale až příliš často bereme půdy za samozřejmost. V tomto volném on-line kurz, vám představíme půdách a objevovat svět pod našima nohama.

Získejte úvod do pedologie

Půdy jsou fantasticky složité prostředí, překypující životem a podporovat naše nejzákladnější životní prostředí procesů. Nicméně, oni jsou stále více ohrožena a náš zdroj Půda je konečný jeden.

Vycházeje z toho, co půda je a jak se půda tvoří budeme si cestu přes půdu, a to nejen poznávání základy pedologie, ale také o životě v půdě.

Pak se podíváme na důvod, proč půda je tak důležité a zkoumat téma bezpečnosti půdy - téma týkající se minulosti i současnosti.... [-]


Samozřejmě v Shakespeare a jeho svět

Online forma Kombinované 10 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

William Shakespeare je jedním z nejznámějších autorů všech dob. 2016 označil 400. výročí jeho smrti, jeho slova inspirovaly a přestěhoval lidi z celého světa po celá staletí. [+]

William Shakespeare je jedním z nejznámějších autorů všech dob. 2016 označil 400. výročí jeho smrti, jeho slova inspirovaly a přestěhoval lidi z celého světa po celá staletí.

Kolik toho víme o Shakespearova kulturního zázemí a vlivy a proč jeho práce vydržel? Chcete-li získat skutečný smysl toho, jak Bardův svět by vlastně vypadala a cítila, bude uznávaný shakespearovský akademický profesor Jonathan Bate být zkoumání uznávané sbírky Shakespeare Birthplace Trust. Profesor Bate je také vedoucí pedagog, s Dr. Paula Byrne, na novém literatury pro duševní zdraví: Čtení pro Wellbeing FutureLearn kurz z Warwicku.

Každý týden, profesor Bate posoudí konkrétní hru a kulturní téma vedle výběru pokladů z Trustu archivů v Stratford-upon-Avon. Týdenní studijní materiál bude rozdělena do šesti videosegmentů, z nichž každý zkoumá řadu artefaktů a hrát extraktů. Kurz se otevře s úvodem do Shakespeara a jeho životní a pracovní prostředí, pohybující se na širších kulturních témat a otázek zkoumaných v jeho hrách a končí s průzkumem jeho odkazu.... [-]


Samozřejmě v smart-asd: odpovídající autisty s technologickými zdroji

Online forma Kombinované 4 týdnů April 2019 Spojené království UK Online

Většina dětí s diagnózou poruchou autistického spektra (PAS) mají také mentálním postižením (ID) - nebo obtíže učení. Nicméně, tato skupina je velmi nedostatečně zastoupeny ve výzkumu a znalostí o této specifické skupiny může být těžké najít. [+]

Většina dětí s diagnózou poruchou autistického spektra (PAS) mají také mentálním postižením (ID) - nebo obtíže učení. Nicméně, tato skupina je velmi nedostatečně zastoupeny ve výzkumu a znalostí o této specifické skupiny může být těžké najít.

Na tomto kurzu budete mít více pochopení ASD a ID specificky. Pak se budeme zabývat tím, jak mohou být technologie využívat k dosažení nejlepšího podporu této skupiny, zavádí vás do aplikace SMART-ASD, který identifikuje schopnosti a potřeby dětí s PAS a ID, aby mohly být identifikovány nejvhodnější technologie pro jejich podporu.

Jaká témata budete povídat? Co je ASD a duševní (nebo učení) Disability (ID)? Jak může technologie nejlépe podpořit děti s PAS a ID? Jak si vybrat nejvhodnější technologie na podporu dětí s PAS a ID. SMART-ASD: Odpovídající autisty s technologií - jak může být provedena doporučení, specifických pro každé dítě. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v sociálním podniku: pěstování udržitelné podnikání

Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz je nutností pro každého, kdo chce pochopit, jak v měřítku a udržení sociálního podnikání. Dozvíte se, jak hodnotit a diagnostikovat stávající obchodní model, identifikovat své problémy a vytvářet strategie pro růst vašeho sociálního podniku, a posoudit jeho dopad. [+]

Je vaše sociální podnik udržitelné? Je to škálovatelný? Tento kurz vám pomůže zhodnotit své model a vypracovat plán, aby si ji na další úroveň.

Kde by tento kurz vzít mě?

Tento kurz je nutností pro každého, kdo chce pochopit, jak v měřítku a udržení sociálního podnikání. Dozvíte se, jak hodnotit a diagnostikovat stávající obchodní model, identifikovat své problémy a vytvářet strategie pro růst vašeho sociálního podniku, a posoudit jeho dopad.

Co a jak se budu učit?

Social Enterprise: Rostoucí udržitelný obchodní zahrnuje kombinaci teorie, praktických informací a případových studií z celého světa. Dozvíte se, jak zmapovat své zúčastněné strany zváží možnosti partnerství, a zvládat změny. Budete také zvážit různé marketingové a komunikační strategie, jak najít talent a různé zdroje financování a investice.... [-]


Samozřejmě v sociálním podniku: soustružení myšlenky do praxe

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Jak se můžete obrátit na sociální podnik myšlenku do akce? V tomto kurzu budete identifikovat problém váš nápad se snaží vyřešit, navrhnout rizikového modelu sociálního podnikání a připravit, aby ji na trh. [+]

Jak se můžete obrátit na sociální podnik myšlenku do akce? V tomto kurzu budete identifikovat problém váš nápad se snaží vyřešit, navrhnout rizikového modelu sociálního podnikání a připravit, aby ji na trh.

Kde by tento kurz vzít mě?

Tento kurz je nutností pro každého, kdo chce zahájit sociální podnik. To vám pomůže pochopit, že problém váš společenský podnik se snaží říct, zvážit úroveň inovací ve své myšlenky a budovat svůj podnikatelský plán a svůj tým.

Co a jak se budu učit?

Sociální podnik: Turning myšlenky do praxe zahrnuje kombinaci teorie, praktických informací a případových studií z celého světa. Dozvíte se také o právních a marketingových úvah, jak si připravit, aby svůj nápad na trh.... [-]


Samozřejmě v souběžné programování v Erlang

Online forma Kombinované 3 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Spojujeme teorii souběžné programování s praxí, jak to funguje v Erlang. Dostanete příležitost k posílení, co se naučíte prostřednictvím praktických cvičení a zvýšená, volitelných praktických projektů. [+]

Souběžné funkční programování je v oblasti poskytování aplikací globálním měřítku na internetu stále důležitější.

Spojujeme teorii souběžné programování s praxí, jak to funguje v Erlang. Dostanete příležitost k posílení, co se naučíte prostřednictvím praktických cvičení a zvýšená, volitelných praktických projektů.

Funkcionální programování byla silnou stránkou na University of Kent za posledních 30 let. V celém průběhu, naučíte se Simonem Thompson - spoluautor jednoho ze standardních úvodů do Erlang, O'Reilly Media v Erlang programování.

Jaká témata budete povídat? Procesy a zprávy v Erlang Předávání zpráv souběžnost Navrhování pro robustnost Zpracování chyb a jak zacházet s výjimkami Testování a upevnění souběžnost Vícejádrové a distribuci Erlang OTP: The Open Telecom Platform Co budete dosáhnout? Vyvinout souběžné programy v Erlang pomocí procesů a předávání zpráv komunikaci mezi nimi Popsat základní mechanismy zpracování zpráv v Erlang Vysvětlují životní cyklus procesu Erlang a zacházení s chybami Navrhovat a implementovat robustní systémy Erlang Shrnují principy návrhu na nichž Open Telecom Platform (OTP) Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v stereoskopie: úvod do viktoriánské stereo fotografování

Online forma Kombinované November 2019 Spojené království UK Online

Na této online kurzu se budeme zabývat vzestup stereo fotografování a práce dvou průkopnických fotografů - The Scotsman, George Washington Wilson a Angličan Thomas Richard Williams. [+]

V návaznosti na svou prezentaci na celém světě na velké výstavě v Londýně v roce 1851, stereoskop - zařízení, které umožňuje zobrazovat obrázky 3D - uchvácen Victorians. Sbírání a prohlížení fotografií stereo stala posedlost.

Stereoskopy byly vyrobeny v různých cenových relacích, tisíce stereo obrazů byly vytištěny a koupil každý rok, a jedna společnost zapojen do tohoto boomu, Londýn stereoskopické Company, prohlásil: '. Není domů bez stereoskope "

Prozkoumat původ stereoskop a stereo fotografování

"Stereoskopie" je odvozen od "stereo" řeckého což znamená "pevný" nebo "pevné" a "skopeō" znamená "hledat" nebo "vidět". Takže dohromady znamenají "vidí něco pevné nebo pevné".... [-]


Samozřejmě v tom, jak uspět na: rozhovory

Online forma Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz byl navržen a vyvinut odborníky z kariéry službě zde na The University of Sheffield, které vám pomohou uspět v rozhovorech, zda žádáte o zaměstnání nebo plánování ke studiu. Vzhledem k tomu byla nabídnuta pohovor může být docela skličující, jsme sestavili sadu materiálů, které vám pomohou připravit a být úspěšný na den. [+]

Tento kurz byl navržen a vyvinut odborníky z kariéry službě zde na The University of Sheffield, které vám pomohou uspět v rozhovorech, zda žádáte o zaměstnání nebo plánování ke studiu. Vzhledem k tomu byla nabídnuta pohovor může být docela skličující, jsme sestavili sadu materiálů, které vám pomohou připravit a být úspěšný na den.

Pomůžeme vám k výzkumu organizace, takže můžete odpovědět na tuto často kladené otázky ‚Proč chcete pracovat pro nás?‘ ve velkém stylu. Budeme poskytovat poradenství o tom, co na sebe (a co ne na sebe) a projít některé běžné dotazy rozhovor. Budeme mít tipy od zaměstnavatelů a přijímacích lektorů o tom, co hledají kandidáty a pokrývají typy otázek, které byste měli být jejich žádají.... [-]


Samozřejmě v velmocí starověkého světa: Blízký východ

Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

V průběhu čtyř týdnů, to zdarma on-line kurz se zabývá čtyři starověké Near-východních kultur a jejich interakci se před každou další 3500 let. [+]

V průběhu čtyř týdnů, to zdarma on-line kurz se zabývá čtyři starověké Near-východních kultur a jejich interakci se před každou další 3500 let.

Sledování egyptská Mitannian a Hetejském superschopnosti

Travel, diplomacie, obchod a válčení funkce, jak jsme sledovat staroegyptského, Mitannian a chetitských superschopnosti. Uvidíme, jak přišli do kontaktu spolu navzájem v jejich úsilí rozšířit svůj vliv do stále napadených Sýrie-palestinských území.

Budeme zkoumat předměty z University of Liverpool Garstang muzeum archeologie - jeden z nejvýznamnějších sbírek artefaktů ve Velké Británii - což vám umožní dozvědět nejen o historii tohoto období, ale také jak odborníci používat artefakty rekonstruovat minulost.... [-]


Samozřejmě v vymírání: minulostí a přítomností

Online forma Kombinované November 2019 Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz zkoumá, jak se život na Zemi byl formován pěti hromadných vyhynutí událostí v dávné minulosti. V současné době je biodiverzita čelí krizi, s vyhlídkou na šestý událost zániku dnes. [+]

Tato bezplatná on-line kurz zkoumá, jak se život na Zemi byl formován pěti hromadných vyhynutí událostí v dávné minulosti. V současné době je biodiverzita čelí krizi, s vyhlídkou na šestý událost zániku dnes.

Prozkoumat pět masové vymírání v minulosti

Každý týden tam jsou diskuse s vědci o tom, jak nám jejich výzkum informuje o biologické rozmanitosti na naší planetě, včetně prvních forem života; ryby a tetrapod diverzifikace; záření plazů a dinosaurů; a vzestup savců.

Zaměřujeme se na pět předchozích masové vyhynutí událostí, které formovaly biodiverzity naší planety. Fosilní nálezy odhalí důkazy o druh, který vyhynul během těchto masové vymírání a nových příležitostí vytvořených pro přežívající bioty diverzifikovat.... [-]


Samozřejmě v WW1 hrdinství: skrze umění a filmu

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Sté výročí první světové války je čas na reflexi a průzkumu. V tomto krátkém kurzu se objevit jen některé ze způsobů, jak hrdinství je zobrazen prostřednictvím umění a filmu. [+]

Sté výročí první světové války je čas na reflexi a průzkumu. V tomto krátkém kurzu se objevit jen některé ze způsobů, jak hrdinství je zobrazen prostřednictvím umění a filmu.

Budete zkoumat náborové plakáty a zprávy, oni vylíčili jak pro ty, jít do války a ty, kteří pobývají doma, stejně jako výzkum WW1 umění a odráží na obraze jste si zvolili. Budete pak přejít na prozkoumat současný německý film, upevnit své učení kontrolou nedávnou knihu, film nebo televizní pořad o první světové válce.

Jaká témata budete povídat? Analýza náboru plakátů a zprávy, které vylíčil jak pro ty, jít do války a ty, kteří pobývají doma Zkoumání plakáty: používání slov a obrazů vyvolat emoce o hrdinství Světová válka 1: jak představy o hrdinství změnilo od roku 1914 Hrdinství a film: zkoumání rozdílů mezi současnými představami o 1. světové války hrdinů v Německu, Francii a Velké Británii recenze filmu: kontrastní způsoby, ve kterém je význam světové války 1. postavené a projednána v Německu dnes Co budete dosáhnout? Přemýšlet o tom, jak první světové válce ovlivnila hrdinské ideály devatenáctého a začátku dvacátého století. Posoudit WW1 plakáty a interpretovat zprávu, že každý plakát by dali těm přihlášení během válečných let. Prozkoumat umění z 1. světové války a diskutovat o myšlenky s ostatními studenty. Kaplan výstavu obrazů WW1 hrdinů a hrdinek pomoci přemýšlet o způsobu, jakým myšlenky o hrdinství se změnilo od roku 1914 dále. Prozkoumat, jak je hrdinství zastoupena v post-WW2 německé kultury. Diskutovat o tom WW1 a hrdinství jsou zastoupeny ve filmech vyrobených či... [-]

Samozřejmě v zabezpečení sítě pro profesionály

Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Zabezpečení sítě je rostoucí znepokojení pro podniky, s denními útoky vyskytující se v interních systémech. Stále častěji pracovníci musí být lépe informováni o otázkách bezpečnosti sítí, a jak chránit sebe a své podniky před útokem. [+]

Zabezpečení sítě je rostoucí znepokojení pro podniky, s denními útoky vyskytující se v interních systémech. Stále častěji pracovníci musí být lépe informováni o otázkách bezpečnosti sítí, a jak chránit sebe a své podniky před útokem.

Porozumět útokům sítě a chránit své systémy

Tato krátká, zdarma on-line kurz vám pomůže odborníkům v oblasti první kroky síťových bezpečnostních technik. Zaměříme se na softwarové zranitelnosti, které mohou být použity k útoku systému, před možnými způsoby obranných strategií buď potlačení nebo zmírnění těchto útoků.

Více než tři týdny, budete:

identifikovat různé typy bezpečnostních napadení sítě; analyzovat, jak podniky a jednotlivci mohou rozpoznat útok na svých sítí; porovnat různé bránit, potírání a zjišťovat způsoby ochrany systémů; prozkoumat nástroje používané k detekci útoků. Naučte se zabezpečení sítě odborníků z CSIT Belfast ... [-]

Samozřejmě v zahájení podnikání 1: vize a příležitost

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Úspěšné podnikání začíná s jasnou vizí a důkladné pochopení možností dostupných přeměnit tuto vizi v realitu. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže zvážit svou vizi a prozkoumat možnosti k dispozici. [+]

Úspěšné podnikání začíná s jasnou vizí a důkladné pochopení možností dostupných přeměnit tuto vizi v realitu. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže zvážit svou vizi a prozkoumat možnosti k dispozici. To vám dá čas plánovat a pomůže vám začít dokumentovat své myšlenky do strukturovaného podnikatelského záměru a zároveň umožňuje sdílet své nápady s ostatními.

Tento kurz je první ze série šesti o ‚zahájení podnikání‘.

Jaká témata budete povídat? Podnikatelský cyklus učení Příležitost obchodní model: význam sdílet svou vizi Vize a příležitost v úspěšných podnicích Psaní základní hodnotou pro Úvod do psaní podrobný podnikatelský záměr. Co budete dosáhnout? Posuďte podnikatelského cyklus, který je základem kurzu. Prozkoumat prostor pro objevování a vytváření obchodních příležitostí. Vyšetřovat firmy ve vašem okolí. Diskutujte podnikatele obchodní výzvě: Jaké podnikání bych měl začít a jak? Vyhodnotit a posoudit podnikatelský záměr. Vytváří obchodní plán za 200 slov. Vyšetřit zrak a příležitosti pro podnikatelský záměr. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v zahájení podnikání 2: Lidi a sítí

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Úspěšné podnikání spoléhá na lidi a vytváření sítí. Dobrý tým a širší sítě jsou nezbytné pro úspěch a růst. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže poznat lidi, kteří vám pomohou vzít svého podnikání kupředu formálních i neformálních obchodních sítí. [+]

Úspěšné podnikání spoléhá na lidi a vytváření sítí. Dobrý tým a širší sítě jsou nezbytné pro úspěch a růst. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže poznat lidi, kteří vám pomohou vzít svého podnikání kupředu formálních i neformálních obchodních sítí.

Tento kurz je druhou ze série šesti o ‚zahájení podnikání‘.

Jaká témata budete povídat? Význam lidí, týmů a sítí v rámci podnikání Role v týmu Způsoby, jak rozvíjet tým Formální a neformální obchodní sítě Jak vytvořit a rozšířit profesionální sítě Podnikatelský plán: identifikaci osoby, týmy a sítí Co budete dosáhnout? Posoudit význam lidí, týmů a sítí pro obchodní úspěch. Identifikovat typy týmových rolí osm. Prozkoumejte pět fází vývoje týmu. Diskutujte podnikatele obchodní výzvu: Která možnost by měla Nick zvolit vybudovat vysoce výkonné týmu? Identifikovat lidi a sítě v obchodním plánu. Zjistit, jaké dovednosti jsou potřebné. Prozkoumat, jak budete rozvíjet své sítě. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v zahájení podnikání 3: zákazníky a konkurenty

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Ke spuštění úspěšné podnikání musíte pochopit, kdo jsou vaši zákazníci a co je důležitější, jak budete k jejich dosažení. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže poznat a pochopit váš cílový trh. [+]

Ke spuštění úspěšné podnikání musíte pochopit, kdo jsou vaši zákazníci a co je důležitější, jak budete k jejich dosažení. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám pomůže poznat a pochopit váš cílový trh. To vám dá čas plánovat a pomůže vám začít dokumentovat své myšlenky do strukturovaného podnikatelského záměru a zároveň umožňuje sdílet své nápady s ostatními.

Tento kurz je třetí v sérii šesti o ‚zahájení podnikání‘.

Jaká témata budete povídat? Definovat trh: identifikující zákazníky a konkurenty Teorie o porozumění trhů: rozdíly mezi trhu a průmyslu Analýzu trhu: velikost trhu a jeho potenciál Jak lze zjistit, obchodní cílový trh Analýza konkurence Jak cílit na konkrétní zákazníky Podnikatelský plán: zákazníci a konkurenti Co budete dosáhnout? Posoudit význam pochopení zákazníků a konkurentů při zahájení podnikání. Diskutujte rozdíl mezi trhem a průmyslu pomoci definovat trh a produkt nebo službu nabídnout pro tento trh. Vyhodnotit podnikatele obchodní výzvě: Které trhy by měly Ashleigh cíl pro její produkt? Prozkoumat trh podnikatelského záměru. Diskutovat o velikost, rozsah a vlastnosti vašeho trhu. Shrnout své hlavní konkurenty, nebo ty z jiného podniku provedením analýzy konkurence. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v zahájení podnikání 5: řízení financí

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Řízení financí je rozhodující pro úspěšné podnikání; Finanční informace poskytuje důkazy, které podpoří vaše rozhodování o podniku a pomáhá ospravedlnit tato rozhodnutí při jejich prezentaci jiným lidem. [+]

Řízení financí je rozhodující pro úspěšné podnikání; Finanční informace poskytuje důkazy, které podpoří vaše rozhodování o podniku a pomáhá ospravedlnit tato rozhodnutí při jejich prezentaci jiným lidem. Ať už máte představu o budoucnosti podniku, nebo už máte boční linie podnikání, zatímco studuje, bude tento kurz vám představit klíčové finanční informace a dává vám možnost konzultovat své nápady s ostatními.

Tento kurz je pátý v sérii šesti o ‚zahájení podnikání‘.

Jaká témata budete povídat? Význam finančních informací Úvod do klíčových finančních informací: výnosu z prodeje předpověď; výkaz zisků a ztrát počasí; a cash flow počasí Analyzování a interpretaci finanční výkonnosti Jak zvýšit ziskovost Uvádění výrobku na trh, pokud jde o ceny a počtu prodejů Klíčové finanční prognózy: určující životaschopnost podnikatelské příležitosti Podnikatelský plán: obchodní finance Co budete dosáhnout? Diskutujte, proč předpovídání a plánování jsou klíčové dovednosti v rámci každého úspěšného podnikání. Diskutovat tržby počasí, čistý zisk a účel prognózy cash flow. Vyhodnotit podnikatele podnikatelské výzvy: Jak se Hannah, aby její věc výhodnější? Identifikovat obchodní finance do podnikatelského záměru. Posoudit náklady, ceny, hrubý zisk a prognózy cash flow. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v zahájení podnikání 6: financování vašeho podnikání

Online forma Kombinované 2 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Úspěšné podnikání vyžaduje finanční prostředky, aby si to začalo. Existuje mnoho způsobů, jak dostat své podnikání rozběhne, od neformální jako osobních úspor a půjček, půjčování od přátel a rodiny, k více formálním cest, jako jsou bankovní úvěry, zvyšování vlastního kapitálu a získali finanční prostředky. [+]

Úspěšné podnikání vyžaduje finanční prostředky, aby si to začalo. Existuje mnoho způsobů, jak dostat své podnikání rozběhne, od neformální jako osobních úspor a půjček, půjčování od přátel a rodiny, k více formálním cest, jako jsou bankovní úvěry, zvyšování vlastního kapitálu a získali finanční prostředky. Tento kurz vám pomůže uvažovat o možnosti financování k dispozici pro firmy, a jak financovat expanzi firmy.

To je konečný kurz v sérii šesti o ‚zahájení podnikání‘.

Jaká témata budete povídat? K dispozici jsou možnosti navýšení kapitálu pro nové podniky Finanční podpora ve vaší lokalitě Jak financovat expanzi firmy Úvod do crowdfunding Hodit svůj podnikatelský nápad, produkt nebo službu Podnikatelský plán: financování podnikání Co budete dosáhnout? Diskutujte výhody a nevýhody jednotlivých typů fondů, které mohou být vzneseny pomoci získat obchodní nahoru a běh. Identifikovat faktory, které mají dopad na cestě nový podnik je financován typ např společnosti, na trh nebo sektor společnost obchoduje uvnitř, aspirace zakladatelů. Diskutujte podnikatele obchodní výzvě: Jak je možné expanze společnosti týmu být financovány? Posoudit financování podnikatelského záměru. Posoudit, zda je zapotřebí finanční prostředky, aby mohli začít. Přemýšlet o tom, jak byste přistupovat finančních zdrojů. Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě v Římě: virtuální prohlídka starobylého města

Online forma Kombinované 5 týdnů November 2019 Spojené království UK Online

Udělejte si prohlídku kolem starého Říma s University of Reading odborníka Dr. Matthew Nicholls, používat jeho podrobný, historicky přesné a oceňovaný, 3D digitálního modelu tohoto úcta-inspirující město. [+]

Udělejte si prohlídku kolem starého Říma s University of Reading odborníka Dr. Matthew Nicholls, používat jeho podrobný, historicky přesné a oceňovaný, 3D digitálního modelu tohoto úcta-inspirující město.

Ponořte se v architektuře a historii starověkého Říma

Připojte se k Matthewovi na procházku po městě Říma a zeptejte se sami sebe: Proč bylo toto starobylé město postaveno tam, kde to bylo? Copak opravdu všechny cesty vedou do Říma? Jak bylo pitné vody dodávané do městských milion obyvatel? Odkud Římané uctívají své bohy a plnit své politické pány? A které budovy poskytoval zázemí pro velkolepé události, které oba oslavila císaře a zajistil loajalitu mas?... [-]


Samozřejmě v řízení a vedení: vedoucí týmu

Online forma Kombinované 4 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Tento kurz je především o tom, co je jádrem vedení a řízení v organizacích. Porozumění, která je k organizaci důležité - a to každý, kdo má zájem na tom nějakým způsobem - je opravdu dobrým výchozím bodem. [+]

Tento kurz je především o tom, co je jádrem vedení a řízení v organizacích. Porozumění, která je k organizaci důležité - a to každý, kdo má zájem na tom nějakým způsobem - je opravdu dobrým výchozím bodem. Budování vztahů se zainteresovanými skupinami a lidem je dobře strávený čas. Stejně tak je čas strávený na plánování. Jak kdosi řekl: ‚Chcete-li nepodaří plánu je v plánu k nezdaru‘. Pokud není žádný plán, jak organizace získat lidí na palubě? Pokud není žádný plán, jaký je rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem? Jak víte, že když se věci jdou mimo trať? Nebo to dobře?

Plány jsou jedna věc. Lidé, kteří mohou dělat plány staly skutečností jsou s těmi správnými znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi. Bez správné osoby, předvádění, stejně jako oni mohou v pravém práci, plány nedostanou ze země. Takže budování, podpora, roste a vyvíjí tým je hodně z toho, co vedení a řízení je vše kolem. A někdy to je asi řešit špatný výkon, což může být nepříjemné.... [-]


Samozřejmě z první světové války do bílého žáru: RAF ve studené války

Online forma Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato bezplatná on-line kurz je výsledkem spolupráce mezi Royal Air Force (RAF), muzeí a katedry historie na Royal Holloway, University of London. To vám představí některé z hlavních mezníků v historii Velké Británii v roce 1945 éru. [+]

Tato bezplatná on-line kurz je výsledkem spolupráce mezi Royal Air Force (RAF), muzeí a katedry historie na Royal Holloway, University of London. To vám představí některé z hlavních mezníků v historii Velké Británii v roce 1945 éru.

Prozkoumat měnící se role RAF během studené války

Vedeni Dr. Ross Mahoney, leteckého historika RAF muzeum a Dr. Emmett Sullivan, docenta v historii, Royal Holloway, bude samozřejmě zkoumat:

Úloha RAF v raném období studené války; Operace Rafina na celém světě v éře dekolonizace; Rozhodnutí britský vyvinout jaderné odstrašení; [-]

Smart-ASD kurz: spojuje lidi s autismem technologií

Online forma Denní studium Kombinované November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Nalezení nejvhodnější technologické podpory pro studenty s autismem a / nebo mentálním postižením. [+]

Proč se připojit k tomuto kurzu?

Mnoho dětí s diagnózou poruchou autistického spektra (PAS) mají také mentálním postižením (ID). Nicméně, tato skupina je slabě zastoupeny ve výzkumu a znalostí v rámci TEA.

V tomto kurzu se nejp