Elizabeth Johnson Organization

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online kurzy anglického jazyka pro starší teenagery a dospělé

Online samostudium a učil online kurzy

Samostudium online
EJO nabízí 9 různých online kurzových balíčků pro starší dospívající a dospělé. Všichni studenti potřebují připojení k internetu a zařízení (většina z nich je přátelská k mobilu a aplikaci si pouze stáhnou).
Nabízené balíčky sahají od dvoukomponentního kurzu akademické angličtiny po pětkomponentní kurz obchodní angličtiny. Například balíček kurzů Down to Business Achiever zahrnuje Business Speaking, Business Vocabulary a tři komponenty Business Writing na úrovni B2. Praktický kurz angličtiny na úrovni A2 a vyšší začíná diagnostickým testem a poté program vybere cestu lekce, kterou bude student sledovat. Kurz úrovně A1 je přednastaven.

Vyučoval online kurzy

EJO nabízí online kurzy pro akademickou angličtinu a obecnou angličtinu. Kurzy se konají v 15hodinových blocích a studenti si mohou vzít tolik bloků, kolik chtějí. Při nákupu více bloků je nabízena sleva. Všichni učitelé jsou kvalifikovaní EFL učitelé pracující s EJO. Kromě vyučovaného času na lekce dostanou studenti také další úkoly k dokončení. Po úspěšném absolvování kurzu obdrží všichni účastníci Ceettifcate. Lekce budou prováděny pomocí zoomu nebo podobné platformy.


Proč nás vybrat?

Výběr nejvhodnějšího jazykového kurzu je opravdu důležitý, protože jde o investice do budoucnosti. Ať už hledáte online výukový kurz nebo kurzový balíček, který je pouze online a samostudium pro sebe, člena vaší rodiny nebo jednoho z vašich zaměstnanců, jsme si jisti, že odpověď je naučit se s námi angličtinu!

Místa

Alton

Adresa, 1. řádek
GU34 Alton, Anglie, Spojené království