Elizabeth Johnson Organization

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kurzy angličtiny pro děti, dospívající a dospělé

Na EJO udržujeme tradici excelence ve výuce kurzů anglického jazyka pro děti, mládež a dospělé s více než padesátiletými zkušenostmi. Naši učitelé jsou odhodláni přinášet to nejlepší z každého studenta. Používáme nejnovější učebnice a zdroje pro výuku dětí, dospívajících a dospělých a soudíme s potřebami každého jednotlivého studenta. Naše metody kombinují gramatiku, čtení a slovní zásobu s konverzací.

V našich třídách se neustále mluví anglicky a řeč je nejlepším způsobem, jak se učit!


Proč nás vybrat?

Výběr nejvhodnějšího jazykového kurzu je opravdu důležitý, protože jde o investování do budoucnosti. Ať už hledáte letní rekreační kurz pro intenzivní individuální program pro sebe, člena Vaší rodiny nebo jednoho z vašich zaměstnanců, jsme si jisti, že odpovědí je naučit se anglicky s námi!

106992_106948_Smiley.jpg

Nabízíme:

Padesát let zkušeností s organizací velmi úspěšných programů anglického jazyka

Učili jsme angličtinu studentům z jiných zemí již padesát let. Během této doby jsme uvítali více než 250 000 studentů do Velké Británie na různých kurzech a jsou dobře známé po celém světě.

Pořádáme mezinárodní kurzy, programy pro jednotlivé národnostní skupiny a angličtinu domácí výuku, kde žáci žijí a učí se v domě hostujícího učitele.

Všechny kurzy, s výjimkou on-line učebních programů, jsou akreditovány britskou radou. Jsme členem národního sdružení akreditovaných jazykových škol a jazykových kurzů, angličtina UK, a také v rámci této skupiny specializované skupiny Young Learners English UK.

V rychle se měnícím světě zůstává naše věnování každému z našich studentů nezměněné.


Všechny kurzy, kromě online učebních programů, akreditované britskou radou

Akreditace British Council je uznávaným standardem pro zajištění kvality výuky anglického jazyka ve Velké Británii. Britská rada kontroluje v pravidelných intervalech organizace nabízející kurzy angličtiny jako cizích jazyků. Ty, které splňují dohodnuté vysoké standardy kvality, jsou akreditovány britskou radou.

Akreditace poskytuje studentům jistotu kvality. Naše kurzy byly akreditovány od zavedení akreditačního systému pro poskytovatele kurzů anglického jazyka.


Více než jen kurz - úplná jazyková zkušenost

Naučíte se angličtinu ve výuce se svým učitelem, ale také mnoha jinými způsoby. Naučíte se mluvit se svými učiteli a se svými novými přáteli mimo hodiny lekce a také, pokud jste v homestay programu, se svými hostiteli. Samozřejmě se také učíte, když jedete do obchodů a navštěvujete místa místního a národního zájmu.

Učení s EJO je efektivní i příjemné!


Výuka s důrazem na praktickou komunikaci vhodně kvalifikovaných učitelů

Využíváme váš pobyt v Anglii tím, že budeme důvěřovat angličtině. Naše výuka je vždy zaměřena na vás a vaše potřeby učení. Výukové aktivity vám nabízejí příležitosti pro praktické a každodenní angličtinu. Třídy jsou vždy založeny na velikosti tříd nejvýše šestnácti studentů. Jedno-jedno-výuka je zjevně navržena na individuálním základě.

Během některých lekcí využíváme kurzy jako zdroj, stejně jako autentický materiál z reálného života, jako jsou novinové články, rozhlasové a televizní pořady, nahrávky, básně a filmy. Podle typu, který jste si samozřejmě zvolili, budou cíle dosaženy prostřednictvím dvojice a skupinové práce, rolí, diskusí, prezentací, rozhovorů a průzkumů.

Angličtina v Anglii znamená, že zažíváte idiomatický a každodenní jazyk používaný rodilými mluvčími. Nabízíme Vám maximální příležitost procvičovat každodenní angličtinu jak při naplánovaných výukových kurzech, tak i mimo ně.

Vybírajíme naše učitele velmi pečlivě pro své zkušenosti, profesionalitu, vstřícnost a nadšení; ve skutečnosti pro jejich celkovou vhodnost pro typy nabízených kurzů. Naši učitelé mají kvalifikaci vhodnou pro kurz, který vyučují.


Studijní blahobyt je vždy absolutní prioritou

Přikládáme největší důraz na zajištění vaší bezpečnosti a blahobytu vhodného pro váš věk, pozadí a typ, samozřejmě, že jste na.

Ubytování, které zajistíme, bude vyhovující, splní požadavky akreditačního systému British Council a zajistí bezpečné a bezpečné prostředí.

Pokud bydlíte v domácnosti, na rozdíl od bydlení, budete žít jako člen domácnosti. Náš zástupce navštíví všechna naše ubytovací zařízení v rodinách a kontrolujeme každý domov podle kritérií British Council. Naše domovy jsou teplé a příjemné a v jednom domě najdeme více než jednoho studenta se stejným prvním jazykem, pokud nás to zvlášť nevyžadujete.

V ubytovacích zařízeních typu Homestay a obytných budovách vám nabídneme vyváženou stravu, která zohlední veškeré přiměřené stravovací požadavky, které můžete mít.

Na začátku kurzu vám poskytujeme relevantní a užitečné informace o právních a bezpečnostních aspektech angličtiny, jakož i informace o lokalitě, v níž pobýváte.

Dále vám poskytneme 24hodinové telefonní číslo pro nouzové použití.

Místa

Passfield

Adresa, 1. řádek
Elizabeth Johnson Organisation LLP
Eagle House
Lynchborough Road

GU30 7SB Passfield, Anglie, Spojené království