Ducere Global Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nejpraktičtější, průmyslově relevantní kvalifikace na světě

Společnost Ducere uzavřela partnerství s University of Wales Trinity Saint David, Torrens University Australia, University of New England a University of Mauritius, aby poskytla tituly, které obsahují jedinečné zdroje ze světa podnikání.

Toto partnerství vedlo k tomu, že Ducere hrdě nabízí nejinovativnější online tituly - jedinečné vysokoškolské a postgraduální programy, které umožňují studentům pracovat na skutečných projektech s předními obchodními organizacemi ve Velké Británii a Austrálii. Studenti získají praktické dovednosti řešením reálných projektů s našimi průmyslovými partnery, jako jsou KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish a mnoho dalších.

Dūcere je moderní ed-tech sociální podnik, který přináší do vysokoškolského vzdělávání nejinspirativnější mozky a nejpokročilejší technologie na světě. Naše online programy vysokoškolského vzdělávání financují průkopnické publikování a rozvoj gramotnosti ve 24 afrických zemích.

"Více než 44% Ducere studentů obdrží zvýšení platu nebo povýšení před ukončením studia."

Vysokoškolské tituly pro inovační ekonomiku 21. století

Partnerství s univerzitami a velkými společnostmi přináší Ducere tituly, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního žáka, a to prostřednictvím flexibilního on-line studia, reálných obchodních projektů a bezkonkurenční podpory studentů.

139414_DC_LI_1536x768px_PeterN.png

Řešit skutečné projekty. Přináší skutečné výsledky.

Kurzy Ducere jsou dodávány v partnerství s předními organizacemi, které poskytují vysokoškolské vzdělání, které skutečně připravuje absolventy k tomu, aby podnikli další kariérní kroky. Ducereova průmyslová partnerství podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečných průmyslových projektů spojujících studenty s reálným obchodním světem.

Ukončení studia s Dūcere a jedním z jeho univerzitních partnerů: Torrens University Australia , University of Wales Trinity Saint David a University of New England je jedinečná a cenná zkušenost, kterou jinde nemůžete získat. Ať už se rozhodnete zahájit vlastní podnikání, založit sociální podnik nebo pracovat v organizaci, naučíte se prostřednictvím uplatnění dovedností na skutečné obchodní výzvy. Aplikovaný titul s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, zajistí, že uspějete na jakékoli cestě, kterou si vyberete.

139472_DC_LI_1536x768px_Barbara.png

Real Insights od globálních vedoucích a podnikových inovátorů

Ducere Global Leaders Faculty se skládá z více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších stupňů veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.

Videozáznamy od těchto vůdců jsou tkané v obsahu a učebních osnovách kurzu Ducere, překlenující propast mezi akademickými studiemi a praktickými a průmyslovými učeními.

"Stupeň, který řeší problém efektivity a uplatnění na pracovišti"

Sky News Live (Switzer Daily)

„Globální vůdci… poskytují kurzy vedení v reálném životě“

Týdenní časopis časopisu Business Review

139417_logos.png

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Melbourne, Victoria, Austrálie

Swansea

Adresa, 1. řádek
Swansea, Wales, Spojené království

Curepipe

Adresa, 1. řádek
Curepipe, Plaines Wilhems District, Mauricius

Pláž Newport

Adresa, 1. řádek
120 Newport Center Drive
92660 Pláž Newport, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium