Ducere Business School

Úvod

Read the Official Description

Nejdůležitější kvalifikací na světě

Společnost Ducere spolupracuje s University of Wales Trinity Saint David, aby získala diplomy, které obsahují jedinečné podnikatelské zdroje , o kterých je známo Ducere, plus akademickou přísnost poskytovanou nejstarší Royal Chartered University ve Walesu a Anglii po univerzitách v Oxfordu a Cambridge .

Toto partnerství vedlo k tomu, že společnost Ducere a univerzita ve Walesu Trinity Saint David hrdě nabízejí nejinovativnější tituly - jedinečný vysokoškolský program, který umožňuje studentům pracovat na reálných projektech s předními obchodními organizacemi ve Velké Británii.

Dūcere je moderní společenský podnik v oblasti technologií, který přináší nejvyšším inspiracím a nejmodernějším technologiím na vyšší vzdělávání. Naše programy v oblasti vysokoškolského vzdělávání financují průkopnický publikování a rozvoj gramotnosti ve 24 afrických zemích. Nadace dnes publikovala více než 700 studentských autorů v rámci 50 sbírek afrických dětských příběhů.

Vysokoškolské tituly pro inovační ekonomiku 21. století

Partnerství s univerzitami a velkými společnostmi přináší Ducere tituly, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního žáka, a to prostřednictvím flexibilního on-line studia, reálných obchodních projektů a bezkonkurenční podpory studentů.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktická a průmyslová relevantní vysokoškolské vzdělávání

Kurzy Ducere jsou dodávány v partnerství s předními organizacemi, které poskytují vysokoškolské vzdělání, které skutečně připravuje absolventy k tomu, aby podnikli další kariérní kroky. Ducereova průmyslová partnerství podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečných průmyslových projektů spojujících studenty s reálným obchodním světem.

Dokončení diplomu s Dücere a UWTSD je jedinečná, hodnotná zkušenost, kterou nemůžete získat jinde. Ať už se rozhodnete založit vlastní podnik, vytvořit společenský podnik nebo pracovat v rámci organizace, učíte se aplikovat dovednosti na skutečné podnikové výzvy. Aplikované vzdělání s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, zajistí, že budete uspět v jakékoliv cestě, kterou si vyberete.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Real Insights od globálních vedoucích a podnikových inovátorů

Ducere Global Leaders Faculty se skládá z více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších stupňů veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.

Videozáznamy od těchto vůdců jsou tkané v obsahu a učebních osnovách kurzu Ducere, překlenující propast mezi akademickými studiemi a praktickými a průmyslovými učeními.

"Stupeň, který řeší problém efektivity a uplatnění na pracovišti"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Globální vůdci ... poskytují kurzy Leadership Real-Life"

Týdenní časopis časopisu Business Review

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online BAs » Vidět Online MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

BA (Hons) v aplikovaném oboru (marketing)

Online forma Denní studium 2 - 3 let January 2019 Spojené království Swansea

Online BA (Hons) Applied Business (Marketing) poskytuje studentům široký základ dovedností potřebných pro prosperitu jako marketingový manažer v moderním obchodním světě. [+]

OOnline BA (Hons) Applied Business (Marketing) poskytuje studentům široký základ dovedností potřebných pro prosperitu jako marketingový manažer v moderním obchodním světě.

Vedle klíčových konceptů marketingu se studenti seznámí se změnami, ke kterým došlo v posledních letech, a rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné k vytváření a poskytování mimořádných moderních marketingových kampaní.

Studenti budou mít příležitost rozvíjet a implementovat marketingové strategie do stávajících reálných organizací a poskytnout jim jedinečnou zkušenost s absolventy, aby mohli překročit svou kariéru.

Jak studenti pracují v jedinečné vzdělávací zkušenosti, která zahrnuje učební aktivity na míru a exkluzivní videoobsah stojící na ramenou stovek nejúspěšnějších a nejvíce inspirativních vůdců na světě, od předsedů a premiérů až po nositele Nobelovy ceny a přední akademiky, budou studenti podporovány při rozvoji jejich obchodního názoru.... [-]


BA (Hons) v aplikovaném podnikání (Management)

Online forma Denní studium 2 - 3 let January 2019 Spojené království Swansea

Online BA (Hons) Aplikované podnikání (Management) poskytuje studentům dovednosti a porozumění potřebné k vynikání strategických a provozních manažerů v moderním podnikatelském prostředí. [+]

OOnline BA (Hons) Aplikované podnikání (Management) poskytuje studentům dovednosti a porozumění potřebné k vynikání strategických a provozních manažerů v moderním podnikatelském prostředí.

Studenti pochopí klasické principy řízení a jejich význam v dnešním kontextu, ale také vyhodnotí výzvy a příležitosti, které vznikly v prostředí vysoce globalizovaného, ​​digitalizovaného a tak rozmanitého moderního podnikatelského prostředí.

Kromě toho budou studenti rozvíjet podnikatelské dovednosti, které pomohou efektivně řídit v rámci dynamického digitálního hospodářství a podpoří podnikatelskou kapacitu v rámci zavedených organizací. Dokončení tohoto kurzu umožní studentům navrhnout a implementovat řídící rámce a strategie, které budou vyhovovat jedinečným podnikatelským scénářím, ve kterých se nacházejí, bez ohledu na organizaci, pro kterou pracují.... [-]


BA (Hons) v aplikovaném podnikání (podnikání)

Online forma Denní studium 2 - 3 let January 2019 Spojené království Swansea

Program BA (Hons) Applied Business (Podnikání) je speciálně určen pro studenty s nadšením a ambicí zahájit vlastní podnikání nebo dále rozvíjet podnik, s nímž jsou již spojeni. [+]

OProgram BA (Hons) Applied Business (Podnikání) je speciálně určen pro studenty s nadšením a ambicí zahájit vlastní podnikání nebo dále rozvíjet podnik, s nímž jsou již spojeni.

Program poskytuje širokou základnu obchodních dovedností přizpůsobených potřebám podnikatelů a vedoucích pracovníků, kteří mají touhu vytvářet lepší budoucnost díky vynikajícímu vedoucímu podnikání, ať už jako podnikatel, vrcholový manažer nebo sociální podnikatel.

Jak studenti pracují v jedinečné vzdělávací zkušenosti, která zahrnuje učební aktivity na míru a exkluzivní videoobsah stojící na ramenou stovek nejúspěšnějších a nejvíce inspirativních vůdců na světě, od předsedů a premiérů až po nositele Nobelovy ceny a přední akademiky, budou studenti podporovány při rozvoji jejich obchodního názoru.... [-]


MBA

MBA Online

Online forma Denní studium 15 měsíců January 2019 Spojené království Swansea

Jedná se o průkopnický MBA se 6 moduly vyvinuté a dodávané jednou z nejstarších světových univerzit. Navíc škola Dücere Global Business poskytuje případové studie od stovek světových lídrů společně s významným průmyslovým projektem. [+]

OMBA Online je dodáván online a nevyžaduje žádnou návštěvu školního areálu.

Jedná se o průkopnický MBA se 6 moduly vyvinuté a dodávané jednou z nejstarších světových univerzit. Navíc škola Dücere Global Business poskytuje případové studie od stovek světových lídrů společně s významným průmyslovým projektem.

Proč zvolit tento kurz?Mistrovský titul přizpůsobený vašim vášním, cílům a ambicím.Vytvořte portfolio průmyslového portfolia jako součást svého oboru.Naučte se z dynamických poznatků od více než 250 vůdců společnosti Global Ducere, včetně bývalých prezidentů, premiérů, nositelů Nobelovy ceny, globálních vedoucích pracovníků, generálních ředitelů a podnikových inovátorů.Rozvíjet dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují.Užijte si personalizovanou podporu studentů.Studujte, pokud vám vyhovuje HD videa, bezkonkurenční akademická podpora a žádné zkoušky.Klíčové oblasti studiaGlobální obchodní výzvyŘízení lidských zdrojůŘízení marketinguFinanční řízeníDigitální podnikáníStrategické řízeníHlavní aplikovaný průmyslový projektKariérní příležitosti zahrnují:ManažerŘeditelVlastníkem firmyZměňte správce projektuKonzultant [-]

Videos

Bachelor degrees for the 21st Century

The UK MBA Student Experiences

Contact