Ducere Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nejdůležitější kvalifikací na světě

Společnost Ducere spolupracuje s University of Wales Trinity Saint David, aby získala diplomy, které obsahují jedinečné podnikatelské zdroje , o kterých je známo Ducere, plus akademickou přísnost poskytovanou nejstarší Royal Chartered University ve Walesu a Anglii po univerzitách v Oxfordu a Cambridge .

Toto partnerství vedlo k tomu, že společnost Ducere a univerzita ve Walesu Trinity Saint David hrdě nabízejí nejinovativnější tituly - jedinečný vysokoškolský program, který umožňuje studentům pracovat na reálných projektech s předními obchodními organizacemi ve Velké Británii.

Dūcere je moderní společenský podnik v oblasti technologií, který přináší nejvyšším inspiracím a nejmodernějším technologiím na vyšší vzdělávání. Naše programy v oblasti vysokoškolského vzdělávání financují průkopnický publikování a rozvoj gramotnosti ve 24 afrických zemích. Nadace dnes publikovala více než 700 studentských autorů v rámci 50 sbírek afrických dětských příběhů.

Vysokoškolské tituly pro inovační ekonomiku 21. století

Partnerství s univerzitami a velkými společnostmi přináší Ducere tituly, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního žáka, a to prostřednictvím flexibilního on-line studia, reálných obchodních projektů a bezkonkurenční podpory studentů.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktická a průmyslová relevantní vysokoškolské vzdělávání

Kurzy Ducere jsou dodávány v partnerství s předními organizacemi, které poskytují vysokoškolské vzdělání, které skutečně připravuje absolventy k tomu, aby podnikli další kariérní kroky. Ducereova průmyslová partnerství podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečných průmyslových projektů spojujících studenty s reálným obchodním světem.

Dokončení diplomu s Dücere a UWTSD je jedinečná, hodnotná zkušenost, kterou nemůžete získat jinde. Ať už se rozhodnete založit vlastní podnik, vytvořit společenský podnik nebo pracovat v rámci organizace, učíte se aplikovat dovednosti na skutečné podnikové výzvy. Aplikované vzdělání s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, zajistí, že budete uspět v jakékoliv cestě, kterou si vyberete.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Real Insights od globálních vedoucích a podnikových inovátorů

Ducere Global Leaders Faculty se skládá z více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších stupňů veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.

Videozáznamy od těchto vůdců jsou tkané v obsahu a učebních osnovách kurzu Ducere, překlenující propast mezi akademickými studiemi a praktickými a průmyslovými učeními.

"Stupeň, který řeší problém efektivity a uplatnění na pracovišti"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Globální vůdci ... poskytují kurzy Leadership Real-Life"

Týdenní časopis časopisu Business Review

Místa

Swansea

Adresa, 1. řádek
Swansea, Wales, Spojené království