Centre For Finance, Technology And Entrepreneurship (CFTE)

Úvod

Read the Official Description

Zrychlení profesního rozvoje prostřednictvím učení a jednání

Vzhledem k tomu, že technologie vede k intenzivní transformaci finančního odvětví, Centrum pro finanční technologie a podnikání navrhuje řešení pro lidi a organizace, aby získaly správné znalosti, dovednosti a myšlení, aby vstoupily do globálního ekosystému Fintech.

Ve světě tech se vsadíme na lidi.

Online kurzy

Spolupracujeme s předními odborníky z oblasti akademie a průmyslu, abychom vytvořili špičkový obsah o nových trendech v oblasti digitálního financování

Ekosystém

Snažíme se poskytnout našim žákům silnou profesionální síť, která zlepší jejich kariérní příležitosti.

Vedle podpory aktivní online komunity jsme odhodláni organizovat místní setkání, na kterých mohou spolupracovat naši odborníci a komunita absolventů.

Průmysloví odborníci

Naši přednášející patří k nejlepším ve svých oborech, ať už pracují ve velké organizaci, provozují své startovny nebo jsou v akademické sféře.

"V úplně racionální společnosti by nejlepší z nás byli učitelé a my ostatní bychom se měli vyrovnat s něčím jiným." (Lee Iacocca)

Na CFTE se také domníváme, že nejlepší z nás by měli být učitelé. To je důvod, proč naši lektoři patří k nejlepším ve svých oborech, ať už pracují ve velké organizaci, provozují startovny nebo jsou v akademické sféře. Vedoucí lektoři a přispěvatelé CFTE jsou odborníci na světové úrovni a skvělí při sdílení svých znalostí s těmi, kteří se chtějí učit od těch, kteří budují budoucnost financí.

Firemní služby

CFTE vytváří vzdělávací platformu pro profesionály v oblasti financí a technologů, kteří prosperují ve světě financí 2.0.

  • Poskytněte svému týmu základní znalosti bloku, kryptocurrencí, konkurzních bank, peer-to-peer plateb a nových předpisů, které formují finanční odvětví
  • Připojte se k globální komunitě tisíců profesionálů, technologů a podnikatelů, kteří v současnosti formují nový svět financí
  • Navrhněte svou vlastní výukovou cestu pro zaměstnance a kolegy ze všech sektorů financí vs. vedoucích pracovníků
  • Pomáháme společnostem získat bohaté chápání společnosti Fintech a podporovat jejich individuální digitální transformace z perspektivy orientované na lidi.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

AI v oblasti financí

Online forma June 2019 Spojené království London

Umělá inteligence je nyní realitou ve financích. Ale přesně co je AI? Jaké jsou jeho aplikace v oblasti financí? Jak se odborníci připravují na svět AI? AI v oblasti financí je strukturovaný kurz, který pomůže financujícím profesionálům a technologům získat ty správné základy pro to, aby byli součástí revoluce AI. [+]

AI přichází

Umělá inteligence je nyní realitou ve financích. Ale přesně co je AI? Jaké jsou jeho aplikace v oblasti financí? Jak se odborníci připravují na svět AI? AI v oblasti financí je strukturovaný kurz, který pomůže financujícím profesionálům a technologům získat ty správné základy pro to, aby byli součástí revoluce AI.

Co dělá kurz jedinečný?

Prvním odvětvím vedeným kurzem pro AI v oblasti financí

Kurz navržený finančními a technologickými odborníky, konkrétně pro finanční odvětví. Přednášky a případy použití byly navrženy pro ty, kteří chtějí pochopit, jak umělá inteligence mění průmysl s konkrétními příklady relevantními pro finanční služby.... [-]


Kurz nadace Fintech

Online forma 8 hodin Přihlašování započato Spojené království London

Pochopte dopad technologie v oblasti financí s rozsáhlým online kurzem společnosti CFTE Fintech. [+]

Vytvořte svou nadaci Fintech za 8 hodin

Pochopte dopad technologie v oblasti financí s rozsáhlým online kurzem společnosti CFTE Fintech.

Odborníci na světové úrovni: 4 odborníci z oboru a 16 vedoucích představitelů společnosti Fintech, vedoucí inovací a investoři vám pomohou.

Kurz nadace: Tento kurz vám poskytne pevné znalosti toho, co se děje ve Fintech - s mnoha konkrétními příklady.

8 hodin: 8 hodin obsahu. Naučte se podle vlastního plánu, kdy chcete, kde chcete.

Certifikace: Certifikát o dokončení z CFTE ověří vaše znalosti, jakmile předáte všechny moduly.

Cestou se učí Fintech

Vzhledem k tomu, že se finanční prostředky stávají digitálními, pochopení finančních technologií (Fintech) je stále důležitější, aby bylo možné uspět v oblasti financí.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 11 Blackheath Village
SE3 9LA London, England, Spojené království