Přečtěte si oficiální popis

Centrální Law Training, Je předním poskytovatelem profesionálních paralegal výcviku a kvalifikace ve Velké Británii. Poskytují předmět specifické Paralegal školení zvýšit svůj profil pro zaměstnavatele a pomůže dále své kariéry. Kvalifikovaní asistenti jsou ve vysoké poptávce a minulé absolventi pokročila získat zaměstnání, podporovat jejich kariéry a navázat úspěšné firmy.

Centrální Law Training (Skotsko) Ltd spolu s University of Strathclyde, Propagoval pojetí paralegal školení Před téměř 20 lety. Oni jsou nyní předním poskytovatelem praktických koncipientku kvalifikací na úrovni absolventa v celém Spojené království.

Flexibilní, formát domů studie umožňuje delegátům studovat svým vlastním tempem vedle práce a rodiny na plný úvazek závazků. Komplexní výukové materiály jsou k dispozici na začátku kurzu, včetně pokynech, osnovou kurzu a úkolů. Kurz je zcela soběstačný a studenti se nevyžadují žádné další materiály. Náš tým a lektoři průmysl na bázi jsou dotknout po celou dobu poskytovat podporu a poradenství. Úspěšní studenti jsou vyzváni, aby absolvent na roční slavnostního předávání cen u University of Strathclyde, Glasgow.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Central Law Training

CLT Skotsko je také s potěšením nabízí online certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky, která zavádí osvědčené metody řízení a přizpůsobuje nich, aby byly re ... [+]

CLT Skotsko je také s potěšením nabízí online certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky, která zavádí osvědčené metody řízení a přizpůsobuje nich, aby byly relevantní a použitelné pro právní sektor. Budete seznámeni s strukturované přístupy, které zajišťují potkáte podnikatelských cílů při současném zvýšení hodnoty klienta a zajištění ziskovosti. Řada šablon jsou k dispozici a budete se řídit při jejich používání, aby se jim pracovat pro vás nejlepší. Kurz je zakončen pružně on-line kolem jiných závazků. Po dokončení obdržíte certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky zadávané CLT Skotska ve spolupráci s University of Strathclyde.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Kombinované
6 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině