Cass Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Jedna z pěti specializovaných škol, městské univerzity v Londýně, Cass Business School patří mezi přední evropské obchodní školy. Pořádá si prestižní akreditaci "trojitého koruny" ve zlatém standardu, je to také jedna z nejlepších světových obchodních škol.

Reputace světové třídy

Nedílnou součástí městské univerzity v Londýně, Sir John Cass Business School je součástí globální elitní skupiny obchodních škol. Škola a její kurzy jsou trvale zařazeny mezi nejlepší na světě.

Cass je držitelem akreditace zlatého standardu "trojitá koruna" od tří největších a nejvlivnějších akreditačních asociací na vysoké škole:

  • Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
  • Sdružení MBA (AMBA)
  • Evropský systém zlepšování jakosti (EQUIS)

Díky své přesvědčené 50leté reputaci v oblasti excelence v oblasti vzdělávání a podnikového výzkumu Cass přitahuje vynikající akademiky, studenty a firmy z celého světa do prosperující komunity.

Prohlášení o poslání

V společnosti Cass pomáháme jednotlivcům prosperovat v dnešním stále se měnícím propojeném podnikatelském prostředí. Kombinujeme nejmodernější teorii a praxi tak, abychom inspirovali studenty v našem živém domově v Londýně a zapojili se do naší rostoucí globální studijní sítě.

Jako jedna z předních světových obchodních škol je náš přístup ke vzdělání jedinečný osobnost, intelektuál a vášnivý - a zároveň globální, praktický a disciplinovaný. To nám umožňuje rozvíjet vedoucí obchodní představitele, kteří ve své práci podporují agility, rozlišování a udržitelnost.

Znalosti - budeme stavět znalosti, které inspirají vlivné a vlivné myšlenkové vedení

Vzdělávání - personalizujeme zkušenosti s výukou a budeme vytvářet dovednosti a odborné znalosti a podporovat rozlišování a agilitu

Komunita - vystupujeme spolu jako komunita a pomáháme našim zaměstnancům, absolventům, partnerům a studentům z celého světa

Globální perspektiva

Náš celosvětový dosah je důležitou součástí našeho úspěchu a podporuje náš závazek k rozmanitosti.

V společnosti Cass uplatňujeme globální přístup ke všemu, co děláme. Patří sem také provoz dvojího kampusu v Dubaji, který slouží Blízkému východu, a to prostřednictvím poskytování modulů a organizování studijních cest po celém světě a získávání studentů a akademických pracovníků z různých kulturních prostředí a národností.

Prostřednictvím naší globální perspektivy si uvědomujeme a objímáme silný potenciál rozmanitosti a spolupráce.

Praktické vzdělávání

Ať už jste se připojili k Cassu jako vysokoškolák, magisterský nebo MBA student, abyste získali doktorské studium nebo zdokonalili svůj rozvoj prostřednictvím výkonného vzdělávání, budete vystaveni inspirativní kombinaci nejmodernější teorie a praxe.

Na společnosti Cass nevěříme v provozování sil. Naše špičková obchodní škola umožňuje hluboké znalosti prostřednictvím úzké spolupráce s vedoucími pracovníky v oboru.

Tento přístup nám dovoluje vybavit znalostmi, praktickými dovednostmi a důvěrou, kterou potřebujete pro rozvoj v neustále se vyvíjejícím reálném světě podnikání.

Připojte se k Cassu a stanete se součástí rostoucí silné globální komunity, kde můžete vytvořit vlastní značku jako myšlenku vůdce a vytvořit svůj vlastní úspěch.

Nadace sir John Cass

Vzhledem k tomu, že proslulý podnikatel Sir John Cass založil v roce 1710 školu v Aldgate, nadace Sir John Cass podpořila světové vzdělání v Londýně.

V květnu 2001 nadace poskytla štědrý dar na nový stavební projekt společnosti Cass Business School . Dnes pokračuje v poskytování trvalé podpory společnosti Cass a její globální komunitě s více než 35 000 vedoucími pracovníky nové generace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc v oboru Global Finance (online)

Online forma Kombinované 24 měsíců January 2019 Spojené království London

Naše on-line MSc v Global Finance je magisterský program světové úrovně, nabízený prostřednictvím jedné z nejlepších světových tříletých akreditovaných obchodních škol. [+]

Naše on-line MSc v Global Finance je magisterský program světové úrovně, nabízený prostřednictvím jedné z nejlepších světových tříletých akreditovaných obchodních škol.

Díky flexibilnímu online formátu je tento kurz navržen tak, aby vyhovoval vašim potřebám, pokud jste:

Pokračujte ve své finanční kariéře, aniž byste museli své pracovní závazky odkládat nebo se zavázat k studiu na univerzitáchUmístěný kdekoli na světě a snaží se studovat MSc světové třídy v Global Finance bez nutnosti přesunu do Velké Británie nebo přemístění jindeNové finanční odvětví, kteří mají zkušenosti, ale chtějí se přestěhovat do jiného odvětví, nebo jen hledají rozšíření a prohloubení vašich globálních znalostí o financích.... [-]