Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme profesní organizace pro HR a rozvoj lidí - odborníků na světě práce a profesního partnera do více než 140.000 členů po celém světě. Naším cílem je šampiona lepší práci a pracovního života zlepšením postupů do lidí a organizační rozvoj ve prospěch jednotlivců, podniků, hospodářství a společnost.

Věříme, že stejně jako vytvářet hodnotu pro organizace a ekonomiky práce může a měl by mít prospěch jednotlivce i společnost jako celek příliš. Práce musí udělat víc než splnění našich základních finančních potřeb - to by nám mělo dát smysl a účel, a přispívají k našemu celkovému pohodu.

Naším cílem

Jako registrovaný charity jsme byly založeny, aby podporovaly umění a vědy o řízení a rozvoje lidí na veřejně prospěšné účely. Proto jsme se rozhodli nejen k nalezení a prosazuje způsoby definování a organizaci práce, které vytvářejí ekonomickou a společenskou hodnotu, ale také k podpoře způsoby, jak zlepšit jednotlivé pracovní život.

HR a L & D profese klíčem k odemknutí že sweet spot. Dobré řízení a rozvoj lidé jsou nejen dobré pro finanční výkonnosti daného podniku, ale také pro blaho svých pracovních sil a pro dlouhodobé prosperity hospodářství a společnosti, ve kterém všichni pracujeme.

Naše vize

Věříme, že roste a vyvíjí komunitu profesionálů, kteří Champion lepší práci a pracovní život, budeme pomáhají zajistit, aby práce vytváří hodnotu pro jednotlivce, organizace, ekonomiky a společnosti.

Naší vizí je definovat a reprezentovat mezinárodní standard pro vynikající výsledky v oblasti lidí a vedení organizace a rozvoje.

Budeme to tím, že:

  • pomocí našeho hlasu k ovlivnění zúčastněných stran a bude povzbuzovat je, aby investovaly do HR profese, jakož i další funkce, které pomáhají šampiona lepší práci a pracovního života
  • zajištění toho, aby HR profese (a členství CIPD) zůstává i nadále respektována a důvěryhodný po celém světě tím, že rozšíří a posílí definici odbornosti v oblasti lidských zdrojů a zajištění toho, že personalisté budoucnosti jsou vybaveny znalostí, dovedností a chování, že vydělat důvěry a respektu
  • investice do vlastní budoucnosti CIPD jako podnikání udržitelným znalostí, který nastavuje standard excelence do lidí a organizačního rozvoje

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
Chartered Institute of Personnel and Development 2016, 151 The Broadway
SW19 1JQ UK Online, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium