Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Alliance Manchester Business School je jednou z prvních dvou obchodních škol ve Velké Británii, založených v roce 1965) a nyní je největší obchodní a manažerskou školou ve Velké Británii.

Manchester je uznáván pro své původní myslitele: naše dlouhá a pyšná historie výzkumu excelence pokračuje v duchu inovací a úspěchů, pro které je město proslulé.

Jsme na druhém místě ve Velké Británii pro podnikatelský průzkum (Business and Management Studies, REF 2014) a nejnovější průzkum Financial Times nás řadí na 4. místo ve Velké Británii, 10. v Evropě a 36 ve světě.

Víme, že samotný výzkum světové úrovně nestačí a vidíme, že naše původní myšlení je aplikováno na dopad v podnikání a řízení, vládě a komunitách.

Poskytujeme vzdělání na světové úrovni pro obchodní a manažerské vzdělávání studentům s vysokoškolským vzděláním, postgraduálním studentům, zkušeným odborníkům a osobám s kariérovými akademickými a výzkumnými ambicemi. Alliance MBS přináší originální myšlení a výuku, které jsou informovány současným komerčním prostředím.

Zaměstnatelnost je zapracována do učebních osnov. Alliance MBS Postgraduate Careers Service úzce spolupracuje s Kariérovou službou univerzity v Manchesteru a umožňuje studentům získat přístup k velkému množství organizací, které se účastní akademických akcí. Univerzita je nejdůležitějším britským univerzitním centrem vedoucím absolventským zaměstnavatelem (The High Fliers Report, 2018).

Akreditace:

  • Aliance MBS je součástí malého a vybraného souboru institucí po celém světě, které jsou akreditovány všemi třemi hlavními subjekty - AACSB International, AMBA a EQUIS.
  • Britský vládní orgán (HEFCE) řadí výukové schopnosti aliance MBS jako "výborné", nejvyšší kategorii.

Mezinárodní škola:

  • Máme rozsáhlou globální síť s přítomností na místě v Brazílii, Číně, Hongkongu, Singapuru a Spojených arabských emirátech.
  • Naše specializované magisterské kurzy spojují akademickou excelenci se zaměřením na obchodní a správní praxi v reálném světě. Navíc naši studenti se spojují se spolužáky z více než 65 národností.
  • Spojením naší studentské komunity a více než 300 odborníků a výzkumných pracovníků pomůže připravit absolventy na globální podnikatelské prostředí a dnešní pracovní trh.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

What Manchester Means To Me

Why I chose to study my Masters in the UK over the USA

Where can we take you?

Contact

Manchester Business School

Adresa, 1. řádek The University of Manchester Booth Street West
M15 6PB Manchester, England, Spojené království
Website http://www.mbs.ac.uk/masters/
Telefonní číslo +44 (0) 161 820 8343