B&20 British School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

B & 20 British School byla vytvořena, aby vyhovovala potřebám studentů, odborníků a společností, které chtějí online kurz zaměřený na angličtinu nebo marketingové kurzy.

Nabízíme kurzy pro všechny úrovně (začátečníky, středně pokročilé, pokročilé), obchodní angličtinu a přípravu na oficiální zkoušky Cambridge ESOL, IELTS, CV a přípravu na pracovní pohovor.

V současné době nabízíme také magisterské studium online v oboru digitálního marketingu pro absolventy a profesionály v angličtině a italštině, které vám umožní zlepšit dovednosti digitálního marketingu pro práci a univerzitu.

Máme profesionální tým učitelů anglického jazyka, který vám pomůže získat 100% znalost angličtiny přímo z vašeho domova.

Kurzy se budou konat přes Skype / Zoom nebo v době, která bude vyhovovat vašim požadavkům, včetně víkendu.

cuncon / Pixabay

Která škola?

Je někdy velmi obtížné najít nejvhodnější školu pro vaše jazykové potřeby. Pokud například žijete v Londýně, na jedné straně máte širokou škálu vzdělávacích institucí, z nichž si můžete vybrat, ale na druhé straně bohužel schopnost posoudit a najít tu nejlepší anglickou školu v Londýně není snadný úkol, jak by se zdálo. Toto město nabízí tak různorodý, a přesto heterogenní počet škol do té míry, že se nakonec zdá, že pro nás nejsme schopni najít tu nejlepší.

Jak se rozhodneme? Co hledáme? Jaké prvky a služby musíme zvážit a analyzovat, než se rozhodneme, kam se přihlásit, jak dlouho a jaký kurz se zúčastnit? Samozřejmě to není snadný úkol, ale možná si můžeme mít na paměti přísloví „udržet to jednoduché“ a nejspíš uspějeme. Zde jsou naše návrhy. Vaše znalost jazyka musí být posouzena anglickou školou, takže musí mít toto zařízení, než začnete cokoli. Musí být snadno přístupné odkudkoli ve městě, ale zároveň musí být také schopni vás kdykoli vzdáleně podporovat (například pomocí WhatsApp, Skype, Messenger), i když fyzicky nemáte navštěvovat jejich kurzy; potřebují vám poskytnout lektory / učitele, jejichž učební osnovy lze nalézt na jejich webových stránkách nebo kdekoli jinde snadno dostupném; měly by být k dispozici, aby diskutovaly o vašich potřebách, aby přizpůsobily své služby většinou vašim požadavkům. Bylo by také skvělé plus, kdyby se jim také podařilo zřídit a povzbudit mimoškolní aktivity mezi studenty a také s jejich učiteli / učiteli, jako jsou návštěvy muzeí, ad hoc vzdělávací kurzy „každodenního života“, kina, divadlo, atd.

Nástroje jsou nejdůležitější věcí, a proto byste měli dostat knihy, aniž byste je museli hledat v knihkupectvích nebo je kupovat online. V podstatě by nejlepší anglická škola v Londýně měla být schopna poskytnout vám nejvhodnější službu, jakou jste kdy mohli, abyste si bez větších úsilí mohli zlepšit své znalosti a jazykové dovednosti, což z ní dělá radost.

Co děláme - na Skype

Dnešní rušný životní styl vám ne vždy poskytne čas věnovat se učení, svým koníčkům nebo vašim zájmům.

Britská škola B & 20 pro vás našla správné řešení. Nyní můžete sledovat online kurzy a učit se angličtinu nebo marketing přímo z pohodlí vaší pohovky nebo postele v relaxačním prostředí vašeho domova.

Dostanete kvalitní lekce od domácích učitelů angličtiny. Váš učitel bude k dispozici až do pozdních večerů, včetně víkendu.

Ideální pro lidi, kteří mají omezený čas a preferují online lekce kdykoli, včetně víkendu.

Naše skype třídy jsou obvykle první volbou pro ty lidi, kteří nemají čas na kurz angličtiny během pracovního dne. Tuto službu proto poskytujeme do 22:00 večer.

Naše lekce vyučují rodilí mluvčí angličtiny, kteří mají bohaté zkušenosti s řízením různých úrovní a konkrétních požadavků. Výuka probíhá interaktivně se všemi probíranými tématy včetně anglické gramatiky, konverzace, poslechu, slovní zásoby, sledování videa, aby bylo možné lépe porozumět sociálním situacím. Nebudete zklamáni, protože naši učitelé vám pomohou rychle se učit angličtinu a nabídnou vám nejlepší kvalitu za konkurenceschopnou cenu.

Pro online lekce budete potřebovat silné a spolehlivé připojení k internetu a stolní nebo přenosný počítač, notebook nebo iPad. Lekce jsou možné na chytrých telefonech, ale nejsou ideální. Sluchátka nebo sluchátka a externí mikrofon mohou být výhodné. Budete muset používat Skype nebo podobnou aplikaci.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
2, Regent House – Pepper Street, Muirfield Crescent
E149SZ Londýn, Anglie, Spojené království