Arden University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aktualizace Coronavirus (Covid-19):

Náš současný příjem je otevřený. Ve všech našich kurzech pokračujeme v poskytování nepřetržitého učení. Jsme specialisté na dálkové studium s více než 25 let zkušeností s poskytováním vzdělávání online.

O Arden University

Zde na Arden University věříme, že všichni všude by měli mít přístup k vysokoškolskému vzdělání, které si zaslouží. Ať už již zastáváte postsekundární vzdělání nebo právě začínáte svou cestu do vysokoškolského vzdělávání, Arden má nástroje a vášeň, které vám pomohou poskytnout skutečně poutavý a přínosný vzdělávací zážitek.

V Ardenu se domníváme, že geografická omezení a osobní a profesní závazky jsou překážkami, které by neměly bránit ambiciózním jednotlivcům v tom, aby usilovali o vysoce kvalitní vzdělání, aby posílili svou kariéru. Nabízíme širokou škálu programů prostřednictvím on-line distančního vzdělávání, a Blended Learning, aby vám poskytl vzdělání, které můžete zapadnout do vašeho životního stylu. Naše přístupná online vzdělávací platforma a odborní lektoři poskytují podporu a poradenství po celou dobu studia a zajišťují, že můžete maximálně využít svých studií.

116439_employment-1280-740.jpg

Co nás odlišuje

Prostudujte si titul z Velké Británie, ať jste kdekoli

Vzdělávání na dálku a smíšené vzdělávání Pathways se stávají stále častějšími díky dostupnosti on-line doručování poskytuje studentům. Zde v Ardenu máme 25 let zkušeností s vytvářením našich odborných znalostí při rozvíjení poutavých a vysoce kvalitních programů, spolu s naší inovativní online vzdělávací platformou. Jsme hrdí na to, že jsme prostřednictvím online programů podpořili 50 000 studentů všech věkových kategorií a profesního prostředí a nadále se věnujeme maximalizaci úspěchu našich studentů tím, že je připravujeme na odměňování kariéry ve zvolené profesi.

Arden University nabízí online přes 50 vysokoškolských, postgraduálních a diplomových programů. Mnoho našich programů je akreditováno profesními organizacemi, jako je Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) a Association of Project Managers (APM). Jsme také jednou z pouhých pěti vzdělávacích institucí ve Velké Británii, která nabízí distanční vzdělávání LLB (Hons) s kvalifikačním statusem.

119062_logos3.png

Zaměření na zaměstnatelnost

Naše online programy jsou navrženy s ohledem na vaši kariéru. Naši lektoři jsou investováni do Vašeho úspěchu na našich kurzech i mimo ně a naše programy zahrnují příležitosti uplatnit praktické dovednosti v jednotlivých modulech a dokončit nezávislý výzkumný projekt. Po dokončení jednoho z našich programů budete moci prokázat jasné porozumění vaší oblasti studia a mít dovednosti potřebné k pokroku na vaší kariéře.

Mnozí z našich online studentů již začali svou kariéru, chtějí se přestěhovat do vyšších rolí a někteří jsou připraveni prozkoumat zcela nové pole. Máte-li zájem o studium některého z našich programů, ale neodpovídáte standardním akademickým požadavkům, můžete být oprávněni přihlásit se prostřednictvím naší nestandardní vstupní cesty, která bude mít při posuzování žádostí více holistický přehled o vašich kvalifikacích a odborných zkušenostech. proces.

Možnosti financování

V Ardenu se domníváme, že náklady by vám neměly bránit v získávání hodnotného vzdělání. Naše studijní programy stojí méně než průměrná britská kvalifikace, ale udržujeme konkurenceschopnou akademickou úroveň vysokoškolského vzdělávání.

Pro naše programy nabízíme flexibilní možnosti financování, abychom zajistili, že se studenti budou moci zaměřit spíše na studium než na finance. Poplatky za kurz se určují podle místa bydliště a typu studijního programu.

Co říkají naši studenti

116278_UaNCSiuo.png

"Začal jsem mít prospěch z mého MBA ještě předtím, než jsem dokončil titul. Cítil jsem zvýšenou úctu a hodnotu v práci od svých vrstevníků a nadřízených, zatímco zvýšení platu následovalo velmi brzy, jak jsem doufal."

Rupinder Singh,

Master of Business Administration (CMI)

116277_DfXupLCk.png

"Distanční vzdělávání mi dodalo spoustu flexibility, která byla nezbytná. To bylo velmi těžké a vyžadovalo si naprostou oddanost a dobré řízení času, ale bylo to něco, čeho jsem dosáhl a jsem na něj pyšný."

Laura Bensonová,

BA (Hons) Podnikání (Marketing)

Místa

Programy

BA
Tato škola dále nabízí: