Université Virtuelle (UIV)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co je to virtuální univerzita?

Virtuální International University (IVU) nabízí distanční vzdělávání (známý jako e-learningových kurzů). Každý, kdo se nemohou pravidelně cestovat na univerzitě mohou těžit z on-line školení a má právo aspirovat na stupni vyššího vzdělávání.

IVU byla vytvořena mezinárodní univerzity (ITU) s cílem umožnit lidem s omezením mobility pro přístup ke vzdělávání vysoké školy, a to díky zdrojům a on-line nástrojů vzdělávání (platforma , mentoring, videokonference, média, virtuální knihovna). Zkoušky se konají jednou nebo dvakrát ročně ITU nebo ve schválených centrech IVU, a po kterém je vzdálenost žák dostane titul (bakalář, magistr, Engineer).

Výcvik od virtuálního International University se navrhuje:

  • profesionály, kteří chtějí prohloubit své základní a aplikované znalosti; kteří nemohou navštěvovat kurzy pravidelně,
  • studenti s přenosovými omezeními: lidé regionech s nedostatečným pokrytím a oblastí, které cizího kapitálu či studenty s omezenými prostředky,
  • studenty se zdravotním postižením.

Vstupné splňuje stejná kritéria výběru jako pro studenty v počátečním vzdělávání, a poté, co komise k ověření omezení mobility.

organizace

Prostřednictvím inovací a informačních technologií, virtuální mezinárodní univerzita (IVU) byla založena v roce 2012 poskytovat online školení. Organizace IVU umožňuje na dálku studentům řídit jejich vzdělávací program dle jejich požadavků.

VSTUPNÉ

Můžete se ucházet o jednu z nabízených kurzů na základě vaší akademické úrovni: Stupeň, inženýrské stupně, pane. V návaznosti na přezkoumání souboru, budete mít rozhovor (v koleji nebo online) a můžete zaregistrovat, pokud jsou přijímány Komisí.

Výcvik

Obdržíte své přístupové kódy a můžete sledovat on-line kurzů; Některé nástroje jsou k dispozici: plošina s rovinou samozřejmě různá média (konzultace, dokumenty, videa ..), virtuální knihovny. Vzdělávací a akademické tým také vás bude dohlížet po celou dobu studia.

zkoušky

Doprovodným úkoly a konci semestru zkoušky se konají na univerzitě nebo v jednom z center schválených IVU na konci každého pololetí (v lednu a červnu). Díky speciálnímu vzdání, můžete si také vzít zkoušky na konci školního roku.

Místa

Tunisko online

Université Virtuelle (UIV)

Adresa, 1. řádek
48, rue des minéraux, Charguia 1, Tunis
2035 Tunisko online, Tunisko
Telefonní číslo
+216 71 809 000