Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Rakousko

Ferdinand Porsche Fern FH

Magistr Bakalář Rakousko Vienna Wiener Neustadt Austria Online October 2018 + 1 více

Univerzitní studium na FernFH: moderní, na částečný úvazek a flexibilní Studium na vysoké škole vzdáleném Ferdinand Porsche vám dává ty nejlepší příležitosti pro další kariéru. Part-time, budete rozvíjet bakalářské nebo magisterské studium v ​​oboru počítačových věd nebo ekonomie Ekonomika a psychologie. "Blended Learning": Efektivní učení on-line a off-line Budete dokončit své studium do značné míry na "virtuální kampus" z domova. To znamená, že velkou flexibilitu pro vás. Kro… [+] mě individuálního on-line vzdělávání návštěvu blokován kurzy v jednom z nejmodernějších univerzit v Rakousku ve Vídeňském Novém Městě. Vysoká kvalita vzdělání, akademické a praktické Studium na vysoké škole vzdáleném Ferdinand Porsche splňuje nejvyšší obsah a kvalitu výuky normy. Dostanete praktické a do budoucna orientované vysokoškolské vzdělání. Všichni učitelé mají vynikající schopnosti v jejich zájmu. Studium s příjmem Přestože studie postupujte jako obvykle pro své profesi. Bude studoval v klidu. Vám pomohou dosáhnout vašich vysokoškolský titul na plné výši platu. Za semestr školné zaplatíte € 363.36 (bez. Student unie poplatek € 18.70) - Stojan: SS 2015. Studium a rodinného života Studium na FernFH je optimálně uspořádat se svým rodinným životem. Díky vysoké flexibilitě dálkového studia na internetu můžete většinou potom dokončete kurzy, pokud budete mít čas. [-]