Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Nový Zéland

New Zealand Tertiary College

Bakalář Doktorský diplom Diploma Nový Zéland Auckland March 2019

New Zealand Tertiary College (NZTC) poskytuje komplexní a profesionální programy, které studentům umožní vyniknout 35 let ve svém oboru. Všechny naše kvalifikace jsou schváleny NZQA a dodáváme je nejen na Novém Zélandu, ale i na celém světě s NZTC Global.Máme dva kampusy v Aucklandu a ve městě Christchurch a kancelář v Indii, která podporuje naši iniciativu NZTC India .Jedinečné vlastnostiJedinečné charakteristiky, hodnoty a zásady NZTC jsou základem všeho, co děláme, a … [+] poskytujeme jasné pokyny pro to, kdo jsme jako vysoká škola a závazek, který nabízíme našim společenstvím:NZTC je odhodlána umožnit studentům přístup k vynikajícímu vzdělávání nabízené prostřednictvím modulů výuky podporujících flexibilní technologie, které podporují cesty celoživotního učeníNaše hodnoty vize, srdce, kompetence a ducha jsou hlavními vlastnostmi, které se odrážejí ve způsobech, jakým učíme, pečujeme, podporujeme a učíme seNaše kvalifikační koncepční rámce nabízejí hlavní směry zaměřeníNaše zaměření na praktické uplatňování znalostí o obsahu, které zajišťuje, že naši studenti jsou dobře připraveni na péči, učení a výuku a přispívají významným způsobem k našemu odbornému sektoru a komunitám formálním i neformálním způsobemNaše výukové a učební aktivity jsou ovlivněny naší angažovaností v oblasti výzkumu a odborných komunit zaměřených na vzdělávání dospělých a technologicky podporované výuky a učení v našich vybraných oborech na celém území Nového Zélandu a mezinárodněNaše komunita podporuje projekty v zahraničí, které odrážejí sdílení našich hodnot akademie v celosvětovém měřítkuProhlášení o posláníNew Zealand Tertiary College oceňuje lidi a je odhodlána posílit studenty k péči, vzdělání a slouží smysluplně a efektivně tím, že poskytuje komplexní a profesionální programy. [-]