Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Norsko

University College of Southeast Norway

MSc Norsko Drammen Porsgrunn Rauland Hønefoss Bø i Telemark Kongsberg Horten January 2019 + 4 více

o USN The University College of jihovýchodní Norsko (USN) je země je druhým největším státem vlastněná University College, měřeno na celkovém počtu studentů, a větší než několik vysokých škol v Norsku. USN čele stojí rektorem Petter Aasen. Rektor hlásí k radě USN, která je předsedal profesor Rune Nilsen. Máme kolem 18.000 studentů a 1500 zaměstnanci, které jsou rozloženy v průběhu osmi areálech: Drammen, Vestfold, Kongsberg, Ringerike, bo, Notodden, Porsgrunn a… [+] Rauland. The University College of jihovýchodní Norsko si klade za cíl mít regionální základ, a s osmi areálech, máme silnou a jasnou přítomnost v jednom z nejvíce vzrušujících a dynamických regionů v Norsku. The University College of jihovýchodní Norsku byla založena 1. ledna 2016, kdy Buskerud a Vestfold University College se spojil s Telemark University College. The University College of jihovýchodní Norsku je akreditován vysokoškolská instituce. Řídicí orgán vysokých škol v Norsku je NOKUT (Norská agentura pro zajišťování kvality ve vzdělávání). Organizace The University College of Southeast-Norsko (USN) byla stanovena na 1. ledna 2016, jako spojení mezi University College of Buskerud a Vestfold (HBV) a University College of Telemark (HIT). USN má osm kampusy rozšířil po celém hrabství Buskerud, Vestfoldu a Telemark. [-]