Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

3 Výsledky v Norsko

Maersk Training

Kurzy Dánsko Svendborg Spojené království Aberdeen Spojené státy americké Houston Spojené arabské emiráty Dubai Newcastle-under-Lyme Esbjerg Egypt Alexandria Katar Doha Indie Chennai Mumbai Malajsie Kuala Lumpur Brazílie Rio de Janeiro Norsko Stavanger September 2019 + 19 více

We train organisations, crews and individuals in the Oil & Gas, Maritime and Wind industry how to improve safety and operational performance, in offshore and maritime operations. We always train as close to real life as possible, teaching you how to handle challenging situations.


University College of Southeast Norway

MSc Norsko Drammen Porsgrunn Rauland Hønefoss Bø i Telemark Kongsberg Horten January 2019 + 4 více

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universities.