TU Delft Open & Online Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ NA VÁS

Chtěli byste svou kariéru v oblasti vědy, designu nebo inženýrství? Pak se připojte ke komunitě studentů online na TU Delft!

Online učení na TU Delft

Klíčovou součástí naší DNA je vyvíjet inovativní způsoby učení, které vám umožní těžit z toho, co nabízíme. Od roku 2013 se TU Delft rozhodl, že on-line učební programy jsou nejlepší způsob, jak sdílet své znalosti s lidmi po celém světě. Ať žijete kdekoli a jaké jsou vaše cíle a cíle, naše rozmanité portfolio kurzů bude vyhovovat vašim potřebám. Naše portfolio kurzů nabízí velkou hodnotu a pomáhá vám zůstat na špičce vaší hry, ať hledáte změnu kariéry, rozšíření dovedností nebo získání další akademické kvalifikace.

Proč si vybrat TU Delft Online Learning?

  • Kurz
  • Studovat v čase a místě, které vám vyhovuje.
  • 24 hodin denně přístup k materiálu kurzu.
  • Učte se od odborníků světové úrovně ve svém oboru.

TU Delft obdržel Cenu iniciativy za nejlepší praxi EDEN 2016 za dokument o TU Delft Online Learning Experience - pedagogický model, který podporuje rozvoj našich kurzů a usiluje o zvýšení kvality. Ocenění není jen pro příspěvek, ale pro celou iniciativu navrhování modelu a jeho zavedení pro naše kurzy.

Vedoucí technická univerzita

Společnost TU Delft, která má přes 175 let zkušeností ve výzkumu a vzdělávání, se stala jednou z předních technických univerzit v Evropě, jak se ukázalo v každoročním hodnocení světových univerzit. TU Delft je umístěn ne. 19 ve světovém žebříčku (číslo 6 v Evropě) ve strojírenství

S TU Delft se budete spojovat s tisíci našich absolventů po celém světě. Tito vědci, inženýři a vedoucí pracovníci vyvíjejí technologie pro širokou škálu odvětví a oborů. Mezi ně patří výstavba slavné nizozemské infrastruktury na ochranu moře, vývoj nejnovější generace větrných turbín a návrh inovativních nových produktů a služeb, které pro společnost znamenají rozdíl.

Připravíme vás na vaši kariéru a budoucí úsilí tím, že kombinujeme odborné znalosti našich světových akademických pracovníků s našimi pokročilými vzdělávacími zařízeními. Naše partnerství s podnikatelskou komunitou zajistí, že znalosti, které získáte, mohou být aplikovány v reálném světě. To je důvod, proč naši studenti volí TU Delft: náležitě hledají zaměstnání bez námahy nebo se stanou úspěšnými podnikateli.

Místa

Delft

Adresa, 1. řádek
Postbus 5
2600 AA Delft, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Nizozemsko online

Adresa, 1. řádek
Nizozemsko online, Nizozemsko