Business School Netherlands

Úvod

Read the Official Description

Business School Nizozemsko (BSN), Action Learning obchodní škola, byl aktivně zapojen do vývoje a vzdělávání profesionálů kolem osmadvaceti let. Neomezuje pouze na nizozemských hranic, BSN pokračuje v expanzi na mezinárodní úrovni a zavedla vzdělávací partnerství v Číně, České republice, Tanzanii, Zambii, Alžírsko, Ghana, Surinam, Nigérie a Egypta. Vzhledem k této mezinárodní přítomnosti, BSN podařilo zmocnit některý Action Learning společenství obchodní profesionály, kteří všichni jsou držiteli dokladu o cíl orientovaná, efektivní a řešení problémů postoj k podnikání.

Akce Learning: Business School Nizozemsko pokračovalo vyniknout v unikátní filozofii Action Learning, jak propagoval Dr. Reg Revans; poskytování on-line krátké kurzy, semináře, a na částečný úvazek, mísí learningový program MBA na vedoucích pracovníků po celém světě.

Urychlit svou kariéru a osobní rozvoj s BSN

 BSN je nizozemské registrované University of Applied Sciences  Triple akreditaci (American ACBSP, holandský NVAO a švýcarské eduQua)  vysoce kvalifikované fakulty s rozsáhlou obchodní zkušenosti  Významné ROI: Lepší manažeři a vedoucí  Vztah zaměřila: Malý počet žáků ve třídě  Mezinárodní sítí a cestování  Absolvent více než 3500 manažerů Action Learning a vedoucí po celém světě

Akreditace: BSN posiluje její mezinárodní status, přední americký (ACBSP) a Swiss (eduQua) stavu akreditace. Americký akreditační organizace, akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Švýcarskou akreditační organizace (eduQua), byly akreditovány BSN a své programy MBA. Kromě toho, BSN je první holandský vysokoškolská instituce získat akreditaci eduQua ze švýcarského sdružení pro řízení kvality a systémů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online DBA » Vidět Kombinované MBA » Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

DBA

Online Executive DBA

Online forma Kombinované 40 měsíců October 2018 Nizozemsko Buren

[+]

Online Executive DBA je profesionální titul, který odhaluje senior-úrovni obchodní profesionály pro inovativní obchodní technologii a společenský vývoj a pojmech, jako je například zpracování velkých objemů dat, a jejich aplikace.

Online Executive DBA program je v současné době v kandidatury akreditace stavu s americkým Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Struktura a obsah

To povede k rozvoji a předložení podrobného návrhu výzkumu musí být formálně schválen před kandidáti se mohou pustit na své hlavní výzkumné práce. Tento návrh musí být podána do Phase dva, s vedením školitele určeného jmenovaný BSN. ... [-]


Contact
Adresa
Business School Netherlands
Head Office
P.O. Box 709,

Buren, 4116 ZJ NL
Adresa destinace
Business School Netherlands
Head Office
Herenstraat 25

Buren, Gelderland, 4116 BK NL