Read the Official Description

Zkušení odborníci pro váš úspěch

Dále jen „Distance a Independent Studies Center“ (DISK) Technické univerzity v Kaiserslauternu je předním poskytovatelem postgraduálního distančního vzdělávání v Německu. Zřízení má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje a konstrukce akademických nabízí vedeny soukromé studium. To se vyvinul z „centra pro distanční vzdělávání a dalšího vzdělávání“ (ZFUW), který byl založen v roce 1992 na univerzitě Kaiserslautern.

  • Nabízíme akreditované magisterské tituly v atraktivních témat a
    doprovázet své studium prostřednictvím konzultací, služby a podporu.

Independent Study

Pro disk idea „nezávislé“ učení je zásadní.

  • Posilujeme samoučící schopnosti našich studentů a podpořit University of Kaiserslautern prostřednictvím rozvoje self-vzdělávacích modulů na cestě k vysoké škole pro celoživotní učení.
  • Tak my přispět, aby studentům rozvíjet at the University of Kaiserslautern nejen svými odbornými znalostmi, ale také stát se odborníky v jejich vlastní učení.

Studie z libovolného místa na světě

V současné době asi 4000 akademici použít Studijní příručka na disku pro jejich profesní kariéry - více než v jakémkoliv jiném srovnatelném distančního vzdělávání institutu v Německu. Studenti pocházejí z celého Německa, německy mluvící sousední země, ale i ze zahraničí, například při pobytu v zahraničí v Číně, Indii a USA.

Pokračuje s vysokou úspěšností

Více než 80% účastníků ve vzdělávání v DISC vzdálenost dokončení této akce úspěšně. Na vysoké úspěšnosti na základě je kombinace odborně uznávaných studijních vodičů s ohledem na praxi didakticky vynikající připravené studijní materiály, online semináře a studovat spolehlivou podporu z řad zaměstnanců disku.

Stručný profil TU Kaiserslautern

Budoucí-orientované kurzy, praktický výcvik a moderní infrastrukturu, to jsou stavy, které vznikají pro studenty na univerzitě v Kaiserslauternu. Jediným technicko-inženýrské orientované university ve spolkové zemi Porýní-Falc získala velmi dobré jméno, protože byla založena v roce 1970 a je srovnatelná s zavedené technické školy nebojte.

Ocenění z University of Kaiserslautern, který se objevil v říjnu 2009 v celostátní soutěži „Excellence při uskutečňování studijního programu“ jako jeden ze šesti vítězů univerzit, je živoucím důkazem důležitosti výuky na univerzitě.

V areálu univerzity se zhruba 12.500 studentů (z toho asi 4000 distančního vzdělávání studentů), které nabízí ve dvanácti odděleních na více než 100 na budoucnost a prakticky orientované kurzy a zaručena jeho zvládnutelné velikosti těsném kontaktu s profesory a vynikající poloha péče. Kromě toho, studenti těžit z renomovaných výzkumných zařízení, včetně dvou Fraunhoferovy úřady, z Institutu Maxe Plancka, německé Výzkumné centrum umělé inteligence a Ústavem pro kompozitní materiály, přímo na akademické půdě nebo se nachází v blízkosti a spolupracují v oblasti aplikovaného výzkumu úzce spolupracuje s TU.

V lednu 2010, University of Kaiserslautern a instituce IESE, ITWM, DFKI a dvojnásobný vítěz ITA z pěti vítězů horní clusteru soutěže Spolkového ministerstva školství a výzkumu (BMBF) byly.

Dvě výzkumná střediska byla založena v polovině roku 2008 na univerzitě v Kaiserslauternu, jehož cílem velké koordinované výzkumné projekty např. zřízena jako zvláštní oblasti výzkumu a úspěšně zvýšit projektů v rámci národních a mezinárodních podpůrných opatření excelence.

Programs taught in:
Angličtina
Němec

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

University of Kaiserslautern

Certifikát je určen pro profesionály v oblasti vzdělávání dospělých obecně, a to zejména pro pedagogy, kteří jsou zapojeni do široké oblasti vzdělávání dospělých, nebo ty ... [+]

Certifikát je určen pro profesionály v oblasti vzdělávání dospělých obecně, a to zejména pro pedagogy, kteří jsou zapojeni do široké oblasti vzdělávání dospělých, nebo ty, kteří pracují na nosítkách v rámci své dosavadní práci nebo z důvodu změny kariéry ve vzdělávání dospělých.

Certifikát je všeobecný vhled do oblasti vzdělávání na evropské úrovni. Z tohoto důvodu, certifikát je k dispozici v angličtině.

[-]
Německo Kaiserslautern
October 2019
Kombinované
2 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Kaiserslautern

Nanobiotechnologie je velmi mladá a zajímavá oblast výzkumu a práce známá jako "základní technologie 21. století". Různé možnosti aplikace mohou být již identifikovány, n ... [+]

Nanobiotechnologie je velmi mladá a zajímavá oblast výzkumu a práce známá jako "základní technologie 21. století". Různé možnosti aplikace mohou být již identifikovány, například v lékařské diagnostice a terapeutice, stejně jako vývoj nových materiálů. Vysoká interdisciplinární povaha nanobiotechnologie je brána v úvahu dálkovým vzdělávacím kurzem, který je v Německu jedinečný a od roku 2004 jej nabízí DISC.

cílová skupina

Dvanáctiměsíční certifikát je určen absolventům, kteří již mají vysokoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, přírodních věd nebo lékařských studijních programů.

Pro jazykový výukový program "Nanobiotechnology" v angličtině musí být pro registraci prokázáno dostatečné znalosti angličtiny. Ty mohou být obsazeny:... [-]

Německo Kaiserslautern
October 2019
Denní studium
12 měsíců
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Kaiserslautern

Nanotechnologie je velmi interdisciplinární věda. Na nanosnímku kombinuje fyzikální zákony, chemické procesy a biologické principy. Velký stupeň interdisciplinarity vede ... [+]

Nanotechnologie je velmi interdisciplinární věda. Na nanosnímku kombinuje fyzikální zákony, chemické procesy a biologické principy. Velký stupeň interdisciplinarity vede k tomu, že vědec potřebuje získat další znalosti, například v metodách charakterizace, nanooptice, nanoelektronice, nanomateriálech a biotechnologii.

Další informace naleznete na adrese www.zfuw.uni-kl.de/fernstudiengaenge/science-engineering/nanotechnology/

cílová skupina

Cílovou skupinou tvoří především osoby, které již pracují v průmyslu, výzkumných ústavů, vysokých školách a klinikách v Německu iv zahraničí. Předpokladem pro přijetí do tohoto tříletého magisterského studijního programu je absolvovaný vysokoškolský titul na univerzitě nebo na univerzitě aplikované vědy nebo přírodních věd, stejně jako v lékařství nebo farmacie. Příslušná odborná praxe v délce nejméně jednoho roku musí být prokázána při podání přihlášky. Se žádostí o přístup k distančnímu kurzu "Nanotechnologie" musí žadatel písemně prohlásit, že vhodná instituce je připravena mu umožnit provedení diplomové práce. Příslušné osvědčení přijímající instituce musí být předloženo na oddělení studentských záležitostí do konce čtvrtého semestru.... [-]

Německo Kaiserslautern
October 2019
Kombinované
3 let
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of Kaiserslautern

Pokročilá znalost základních teorií, kontinuální finanční matematické dovednosti a schopnost vnést tuto odbornost do praxe spolu s pochopením klíčových konceptů v pojistn ... [+]

Kvalifikace

Pokročilá znalost základních teorií, kontinuální finanční matematické dovednosti a schopnost vnést tuto odbornost do praxe spolu s pochopením klíčových konceptů v pojistně matematické a finanční matematice je důležitější než kdy jindy k pochopení stále složitějšího finančního trhu. Soutěž o nejlepší pracovní místa ve finančním a pojišťovacím sektoru se také zintenzívní a získání této odbornosti výrazně zlepší vaše šance na nastěhování se do této oblasti nebo podpoří vaši kariéru v oblasti financí nebo pojištění. Můžete rozvíjet dovednosti, které potřebujete na programu distančního vzdělávání finančního inženýrství na TU Kaiserslautern .... [-]

Německo Kaiserslautern
October 2019
Kombinované
6 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Kaiserslautern

... [+]

Standardní doba trvání studia na částečný úvazek, odborné studium včetně zkoušek je čtyři semestry. V průběhu kurzu je také možné si odpočinout a vrátit se k jeho dokončení.

Dvě seminární týdny, jedna na počátku a jedna po druhém semestru, pomáhají přenášet znalosti interaktivnějším a osobnějším způsobem. Během on-line fáze je pro zpracovávání materiálu požadován týdenní závazek ve výši přibližně 15 hodin.

Povinné on-campusové akce se konají na začátku prvního a konce druhého semestru pro všechny účastníky pracující na magisterském stupni MABLE. ... [-]

Německo Kaiserslautern
October 2019
Kombinované
2 let
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Kaiserslautern

Tradiční hardwarově ovládané oblasti produktů se stále častěji mění v oblasti ovládané softwarem. Mnoho společností a organizací působících v těchto průmyslových odvětvíc ... [+]

Tradiční hardwarově ovládané oblasti produktů se stále častěji mění v oblasti ovládané softwarem. Mnoho společností a organizací působících v těchto průmyslových odvětvích stále zaměstnává většinu inženýrů bez hlubokého výcviku softwarového inženýrství. V tomto kontextu mají zástupci průmyslu silnou potřebu studijního programu na částečný úvazek, který by školil inženýry softwarového inženýrství. DISC pak rozvinul tento vysoce kvalitní kurz dálkového studia na částečný úvazek. Dálkové vzdělávání, které DISC nabízí od roku 2008, poskytuje inženýrům solidní teoretické zázemí v této oblasti a praktické metody, technologie a nástroje související se softwarovým inženýrstvím pro vestavěné systémy.... [-]

Německo Kaiserslautern
October 2019
Kombinované
4 semestry
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině