University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Carl von Ossietzky univerzita Oldenburga byla založena v roce 1973, dělat to jeden z mladých univerzit Německa. Jeho cílem je najít odpovědi na hlavní výzvy, kterým společnost čelí v 21. století - prostřednictvím interdisciplinárního, špičkového výzkumu.

Pathways v areálu Oldenburgu jsou krátké: akademičtí pracovníci a administrativní pracovníci univerzity úzce spolupracují s využitím interdisciplinárního přístupu. Mnohé z nich jsou integrovány do zvláštních výzkumných oblastí, výzkumných skupin a evropských špičkových klastrů.

Univerzita úzce spolupracuje s více než 200 dalšími univerzitami po celém světě a je také spojena s neuniverzitními institucemi v oblasti výzkumu, vzdělávání, kultury a podnikání.

Univerzita Oldenburg připravuje více než 13 700 studentů pro profesní život. Nabízí širokou škálu oborů, od jazykových studií, kulturních studií a humanitních věd až po pedagogické vědy, umění a muzikologii, ekonomické a společenské vědy, matematiku, informatiku, přírodní vědy a nové programy v oblasti medicíny a zdravotnictví, které vznikly v roce 2012. .116043_pexels-photo-864994.jpeg

Místa

Oldenburg

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Adresa, 1. řádek
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg,
Ammerländer Heerstraße 114-118

26129 Oldenburg, Dolní Sasko, Německo