IUBH University of Applied Sciences – Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studium na IUBH

Chcete začít mezinárodní kariéru v Evropě a hledat flexibilní a cenově dostupnou cestu k dosažení tohoto cíle? Naše online magisterské a MBA programy vám nabízejí mezinárodní orientaci se zaměřením na obchodní a obecné manažerské kompetence.

Současně využívají inovativní způsob, který vám umožní studovat vlastním tempem, místem a časem. S naším studijním modelem klademe velký důraz na maximální flexibilitu a perfektně se přizpůsobujeme vašemu životu a vašim potřebám.

IUBH online studie - nejflexibilnější cesta k úspěchu

Pomocí našich kurzů Master a MBA online nabízíme nejmodernější a nejmodernější on-line studijní program po celém světě.

Naše programy jsou velmi flexibilní a vysoce kvalitní se silným důrazem na praktické stránce a mnoha službami a inovacemi, které vám pomohou usnadnit studium. Naši absolventi projevují interkulturní dovednosti, dobrou znalost anglického jazyka a rozsáhlé znalosti o obecném managementu, otevírají dveře atraktivním mezinárodním pracovištím a začínají svou kariéru v řízení ve všech průmyslových odvětvích.

Vaše kariéra je naší motivací

Dálkové studium na IUBH nabízí našim studentům příležitost se rozvíjet na osobní a profesní úrovni a rozvíjet svou kariéru prostřednictvím flexibilního a praktického studia. Hledáme zejména profesionály a jinak zaměstnané osoby, které by chtěly růst na osobní a profesní úrovni, a přitom i nadále plní své základní povinnosti.

Proto navrhujeme, abychom naše programy a kurzy byly co nejvíce flexibilní a inovativní, ale bez obětování obvyklé vysoké kvality IUBH.

Domníváme se také, že je důležité spojit odborné znalosti specialistů a zaměřit se na služby ve formě vynikajících služeb a poradenství pro studenty, jakož i profesionálních a inovativních učebních materiálů.

Co nás odlišuje:

  • Podporujeme profesionální a osobní rozvoj, přizpůsobený individuálním potřebám každého studenta.
  • Studenti připravujeme co nejlépe na úspěšnou kariéru - ať už je to ve své domovské zemi nebo na dálku.
  • Náš program distančního vzdělávání je co nejpružnější - můžete studovat kdykoli a kdekoli.
  • Naši studenti profitují z vysoce kvalitních multimediálních učebních materiálů.
  • Naše učební osnovy jsou velmi orientované na praxi.
  • V našich programech integrujeme řadu odborníků z oboru.
  • Naši studenti, lektoři a partneři se mohou aktivně podílet na vývoji učebních osnov, výukových materiálů a služeb.
  • Můžeme tak zaručit stálou kvalitu všech našich kurzů, výukových materiálů a služeb.

Akreditace a hodnocení

IUBH má řadu akreditací a značek označujících kvalitu a dokonalost. Dosažili jsme to tím, že neustále zvyšujeme kvalitu našich programů a výuky.

Stipendijní iniciativa

IUBH Online vám dává šanci ušetřit náklady na studium již od 66%. Získáte plně akreditovaný německý titul. Online titul se neliší od titulu IUBH v kampusu. Dokonce máte možnost absolvovat poslední semestr na akademické půdě v Německu s možností SMART-Entry Option. Jediné, co musíte udělat, je využít kalkulačku stipendií na webových stránkách školy a počkat, až se tým náboru studentů vrátí k vašemu konečnému výsledku.

(Mějte na paměti, že naše stipendia nejsou k dispozici studentům z Německa, Rakouska a Švýcarska)

Místa

Bad Honnef

Adresa, 1. řádek
53604 Bad Honnef, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo