IUBH University of Applied Sciences – Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co děláme jinak

IUBH University of Applied Sciences poskytuje kvalitní programy pro bakalářské, magisterské a MBA tituly se zcela novým přístupem. Zřídili jsme kampusy pro studenty, kteří chtějí dokončit studium na místě, ale také nabízejí naše úplné programy online pro distanční vzdělávání. Nejnovější vývoj v našem příběhu: Způsobilí studenti mohou kombinovat jak online, tak studium na akademické půdě a přepínat mezi nimi. Tímto způsobem umožňujeme studentům rozvíjet se na osobní i profesionální úrovni a pomáháme jim rozvíjet kariéru prostřednictvím flexibilního studia zaměřeného na budoucnost.

Naše mise

To, co nás žene, je to, co vás žene: Naše programy a kurzy navrhujeme tak, aby byly co nejvíce flexibilní a inovativní - aniž bychom obětovali kvalitu. Poskytujeme odborné znalosti a inovativní výukové materiály a zaměřujeme se na vynikající služby studentům a profesionální poradenství. Naše programy se vyznačují účinným přenosem znalostí a měkkých dovedností specifických pro daný předmět s cílem připravit absolventy na svět mezinárodního obchodu.

IUBH: Zaměřeno na požadavky globálního trhu

Studium na IUBH umožňuje kariéru v globálním prostředí a vítáme studenty z celého světa. Připravujeme vás na vaši mezinárodní kariéru s mezinárodně relevantním vzdělávacím obsahem a věnujeme zvláštní pozornost tomu, abychom vám poskytli mezinárodní perspektivu jak pro obecné manažerské moduly, tak pro obsah specifický pro daný předmět. Předáváme své mezinárodní myšlení ve všem, co děláme, abychom připravili novou generaci profesionálů pro globální podnikání.

94% našich absolventů najde práci během prvních tří měsíců od ukončení studia a po dvou letech má v průměru 80% odpovědnost za řízení. Tyto vynikající výsledky vycházejí ze skutečnosti, že kromě výuky odborných znalostí se zaměřujeme na školení sociálních a mezikulturních kompetencí. IUBH je hrdý na své absolventy a působivou kariéru, kterou vybudovali.

  • Akreditované a celosvětově uznávané: Zvyšte svou kariéru evropským titulem
  • Dostupné stupně: Získejte stipendium až 80%
  • Flexibilní možnosti platby: bez stresu a snadné!

Akreditace a hodnocení

Přikládáme velký význam poskytování prvotřídních a dobře strukturovaných studijních programů našim studentům spolu s vysokou úrovní osobní podpory. Naše ocenění, akreditace a certifikace ukazují, že to děláme úspěšně. Všechny naše současné studijní programy jsou akreditovány FIBAA nebo Akreditační radou. IUBH byl Radou věd uznán jako soukromá univerzita na maximální možné období deseti let. Získali jsme také mnoho externích hodnocení a certifikací.

Místa

Bad Honnef

Adresa, 1. řádek
53604 Bad Honnef, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium