Přečtěte si oficiální popis

Studium na IUBH

Chcete začít mezinárodní kariéru v Evropě a hledat flexibilní a cenově dostupnou cestu k dosažení tohoto cíle? Naše online magisterské a MBA programy vám nabízejí mezinárodní orientaci se zaměřením na obchodní a obecné manažerské kompetence.

Současně využívají inovativní způsob, jak vám umožnit studovat na vlastní tempo, místo a čas. S naším studijním modelem klademe velký důraz na maximální flexibilitu a dokonale se přizpůsobíme životu a vašim potřebám.

IUBH Online - nejpružnější cesta k úspěchu

Pomocí našich kurzů Master a MBA online nabízíme nejmodernější a nejmodernější on-line studijní program po celém světě.

Naše programy jsou velmi flexibilní a vysoce kvalitní se silným důrazem na praktické stránce a mnoha službami a inovacemi, které vám pomohou usnadnit studium. Naši absolventi projevují interkulturní dovednosti, dobrou znalost anglického jazyka a rozsáhlé znalosti o obecném managementu, otevírají dveře atraktivním mezinárodním pracovištím a začínají svou kariéru v řízení ve všech průmyslových odvětvích.

Vaše kariéra je naší motivací

Dálkové studium na IUBH nabízí našim studentům příležitost se rozvíjet na osobní a profesní úrovni a rozvíjet svou kariéru prostřednictvím flexibilního a praktického studia. Hledáme zejména profesionály a jinak zaměstnané osoby, které by chtěly růst na osobní a profesní úrovni, a přitom i nadále plní své základní povinnosti.

Proto navrhujeme, abychom naše programy a kurzy byly co nejvíce flexibilní a inovativní, ale bez obětování obvyklé vysoké kvality IUBH.

Domníváme se také, že je důležité spojit odborné znalosti specialistů a zaměřit se na služby ve formě vynikajících služeb a poradenství pro studenty, jakož i profesionálních a inovativních učebních materiálů.

Co nás odlišuje:

  • Podporujeme profesionální a osobní rozvoj, přizpůsobený individuálním potřebám každého studenta.
  • Studenti připravujeme co nejlépe na úspěšnou kariéru - ať už je to ve své domovské zemi nebo na dálku.
  • Náš program distančního vzdělávání je co nejpružnější - můžete studovat kdykoli a kdekoli.
  • Naši studenti profitují z vysoce kvalitních multimediálních učebních materiálů.
  • Naše učební osnovy jsou velmi orientované na praxi.
  • V našich programech integrujeme řadu odborníků z oboru.
  • Naši studenti, lektoři a partneři se mohou aktivně podílet na vývoji učebních osnov, učebních materiálů a služeb.
  • Můžeme tak zaručit konzistentní kvalitu všech našich kurzů, učebních materiálů a služeb.

Akreditace a hodnocení

IUBH má řadu akreditací a značek označujících kvalitu a dokonalost. Dosažili jsme to tím, že neustále zvyšujeme kvalitu našich programů a výuky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

IUBH Online

Náš program MBA distančního vzdělávání je ideálním výchozím bodem pro další krok ve vaší profesionální cestě - kariéru úspěšného manažera. Program vás kvalifikuje v oblas ... [+]

Master of Business Administration

Vezměte svou kariéru do nových výšin.

Vaše dveře do světa podnikání

Náš program MBA distančního vzdělávání je ideálním výchozím bodem pro další krok ve vaší profesionální cestě - kariéru úspěšného manažera. Program vás kvalifikuje v oblastech podnikové správy, podnikového managementu, marketingu, financí a vedení pro náročné aktivity ve středním až vyšším managementu v mnoha odvětvích a specializovaných oblastech. A jeho mezinárodní orientace je pro globální trh práce vhodná.

Mimochodem: V MBA vzdáleném učení pořadí 2017 vergleich.org náš kurz byl vítězem s nejvyšší známkou 1.3.... [-]

Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IUBH Online

Od inženýrů se vyžaduje, aby zobrazovali velké množství vlastností, jako je přesnost, efektivita a spolehlivost. V oblasti inženýrského managementu se naučíte, jak tyto t ... [+]

MBA ve strojírenském managementu

Staňte se expertem na poptávce na rozhraní managementu a technologie.

Vaše dveře do světa podnikání

Od inženýrů se vyžaduje, aby zobrazovali velké množství vlastností, jako je přesnost, efektivita a spolehlivost. V oblasti inženýrského managementu se naučíte, jak tyto talentované jedince spravovat a zároveň vyvíjet a zlepšovat tržní strategie, řízení značky a ziskovost.

V rámci našeho programu MBA se specializací Inženýrský management se naučíte rozlišovat mezi několika aspekty internetu věcí, včetně spotřebitelských, obchodních, sociálních a environmentálních otázek.

Stručný přehled vaší studieTitul: Master of Business Administration (MBA)Kredity: 90 ECTSZahájení studia: kdykoliv (bez stanoveného termínu zahájení nebo termínu zápisu)Délka studia: Standardní doba studia: 18 měsíců. Možné různé časové modelyStudijní model: Online studium vč. online zkoušky 24/7Možnost práce po studiu: 18 měsíců po stipendiu, Modrá karta EUPoplatky: od 439 EUR za měsíc * (stipendia pouze pro studenty ze zemí mimo EU)Začněme... [-]
Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IUBH Online

Ať už je to klasický obchod nebo online nakupování, v oblasti finančních služeb, letectví, cestování a cestovního ruchu nebo v telekomunikacích: téměř v každém odvětví js ... [+]

MBA ve velkém managementu dat

Klíčem k úspěchu v podnikání.

Vaše dveře do světa podnikání

Ať už je to klasický obchod nebo online nakupování, v oblasti finančních služeb, letectví, cestování a cestovního ruchu nebo v telekomunikacích: téměř v každém odvětví jsou údaje, které určují úspěch podniku. Není to jen o velkém množství shromážděných dat.

Místo toho se jedná o zpracování těchto údajů a jejich využití s ​​výhodným způsobem. Vedle odborného know-how vám MBA pomůže získat hluboké znalosti v oblasti všeobecného managementu se specializací na správu velkých dat.

Stručný přehled vašeho studiaTitul: Master of Business Administration (MBA)Kredity: 90 ECTSZahájení studia: kdykoliv (bez stanoveného termínu zahájení nebo termínu zápisu)Délka studia: Standardní doba studia: 18 měsíců. Možné různé časové modelyStudijní model: Online studium vč. online zkoušky 24/7Možnost práce po studiu: 18 měsíců po stipendiu, Modrá karta EUPoplatky: od 439 EUR za měsíc * (stipendia pouze pro studenty ze zemí mimo EU)Začněme... [-]
Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IUBH Online

Budete řídit mezinárodní marketingové a reklamní kampaně a pracovat s partnery, kolegy a agenturami po celém světě. MBA v marketingu otevře dveře pro kariéru marketingové ... [+]

MBA v marketingu

Navrhněte úspěšnou značku.

Vaše dveře do světa podnikání

Budete řídit mezinárodní marketingové a reklamní kampaně a pracovat s partnery, kolegy a agenturami po celém světě. MBA v marketingu otevře dveře pro kariéru marketingového manažera pro globální společnost.

Tento program MBA rozšiřuje vaše znalosti marketingu konkrétně v oblasti mezinárodního brandingu a marketingu produktů a služeb. Mimo jiné se dozvíte, jak implementovat systematický marketingový vztah (Customer Relationship Marketing) a zvýšit hodnotu životnosti zákazníka prostřednictvím pochopení a znalosti dlouhodobé loajality zákazníků.

Stručný přehled vašeho studiaTitul: Master of Business Administration (MBA)Kredity: 90 ECTSZahájení studia: kdykoliv (bez stanoveného termínu zahájení nebo termínu zápisu)Délka studia: standardní doba studia: 18 měsíců. Možné jsou různé časové modelyStudijní model: Online studium vč. online zkoušky 24/7Možnost práce po studiu: 18 měsíců po stipendiu, Modrá karta EUPoplatky: od 439 EUR za měsíc * (stipendia pouze pro studenty ze zemí mimo EU)Začněme... [-]
Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IUBH Online

Náš program MBA se specializací na finance ... [+]

MBA v oblasti financí

Vaše mezinárodní kariéra v oblasti financí.

Vaše dveře do světa podnikání

Které projekty stojí za to investovat? Jaká je skutečná hodnota společnosti? Jaké nástroje jsou k dispozici k měření hodnoty společnosti a posuzování finančních trhů? Jak lze zajistit optimální rovnováhu mezi konkurenčními cíli likvidity, bezpečnosti, výnosu a růstu?

Náš program MBA se specializací na finance

Stručný přehled vaší studieTitul: Master of Business Administration (MBA)Kredity: 90 ECTSZahájení studia: kdykoliv (bez stanoveného termínu zahájení nebo termínu zápisu)Délka studia: Standardní doba studia: 18 měsíců. Možné jsou různé časové modelyStudijní model: Online studium vč. online zkoušky 24/7Možnost práce po studiu: 18 měsíců po stipendiu, Modrá karta EUPoplatky: od 439 EUR za měsíc * (stipendia pouze pro studenty ze zemí mimo EU)Začněme... [-]
Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IUBH Online

Informace jsou nejdůležitějším kapitálem pro podniky. Ale kdo rozhodne, jaké informace jsou cenné? Jak získáte z těchto informací to nejlepší? A která technologie může bý ... [+]

MBA v řízení IT

Most mezi managementem a technologií.

Vaše dveře do světa podnikání

Informace jsou nejdůležitějším kapitálem pro podniky. Ale kdo rozhodne, jaké informace jsou cenné? Jak získáte z těchto informací to nejlepší? A která technologie může být užitečná? Jedná se o otázky, které odpověděly specialisté IT Managementu.

V našem IT Management MBA se dozvíte o vývoji a správě IT infrastruktur, koncepcích mezinárodního projektového řízení a implementaci IT služeb pro interní zainteresované strany a klienty. Také se naučíte základy softwarového inženýrství a zkoumáte témata, jako je dodržování IT, ochrana dat a bezpečnost informací. Kromě odborného know-how prohloubíte své znalosti v oblasti všeobecného managementu.... [-]

Německo Bad Honnef
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
53604 Bad Honnef, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo