Přečtěte si oficiální popis

O UVM

"Navždy zodpovědný za to, co bylo kultivováno"

V UVM věříme ve vzdělání jako transformační princip a jako právo lidských bytostí růst a rozvíjet se v něm. Domníváme se, že student je osou úkolu v UVM a že čím více jeho zkušeností na univerzitě bude, tím pevnější budou jeho osobní a odborné kompetence, ze kterých se bude podílet na zlepšování své společnosti a společnosti v Mexiku a světa.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Kdo jsme?

UVM je moderní a inovační vzdělávací instituce orientovaná na budoucnost, která školí produktivní lidi, kteří přidávají hodnotu společnosti.

Naše poslání

Rozšiřujeme přístup k celosvětovému kvalitnímu vzdělání, abychom vycvičovali produktivních lidí, kteří přidávají hodnotu společnosti.

Naše motto

Od roku 1960 je UVM úrodnou půdou, kde jsou vyškoleni zodpovědní a kvalifikovaní odborníci, kteří se zavázali k udržitelnému rozvoji. V každé z nich je práce univerzity zasetá semena, která přinášejí ovoce ve prospěch Mexika.

Naše zásady

Transformační síla vzdělávání

Věříme ve vzdělání jako v transformujícím se principu a jako právo lidských bytostí růst a rozvíjet prostřednictvím něho.

Akademická kvalita

Věříme v mezinárodní akademické školení a naši schopnost převzít to v odvětvích s vysokým potenciálem využít a přeměnit je v faktor osobního růstu a sociální mobility.

Student v centru

Věříme, že student je osou práce na UVM a že čím více budete mít zkušenosti na univerzitě, tím silnější budou vaše osobní a profesní kompetence, ze kterých se podílíte na zlepšení vaší společnosti a společnosti v Mexiku a svět

Zahrnutí

Věříme v pluralitu a multikulturalismus jako zásadní znaky společnosti. Proto jsme přesvědčeni, že inkluzivní kritéria obohacují, diverzifikují a otevřou příležitosti všem, zatímco vyloučení zbídají.

Zlepšení procesu

Věříme v trvalé zlepšování jako základ pro optimalizaci vzdělávacích a administrativních služeb a jejich výsledků.

inovace

Věříme v naši schopnost vytvářet, navrhnout a realizovat inovativní modality a scénáře, které nám umožňují rozvíjet se organickým a integrovaným způsobem.

Účinnost

Věříme, že je důležité zachovat efektivitu a efektivitu našich procesů a služeb jako charakteristiku našeho managementu.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Naše hodnoty

Integrita v jednání

Uvědomte si poctivě, čestně a transparentně všechny naše akce.

Postoj služby

Udržujte náladu v našich činnostech a spolupracujte s ostatními s teplem, odhodláním, nadšením a respektem.

Kvalita provedení

Vykonáváme bezchybně a včas funkce, které nám odpovídají na základě kritérií excelence.

společenská odpovědnost

Předvídat s čistým svědomím důsledky našich činností před společností.

Plnění slibů

Přeměňte naše sliby na závazky a zajistěte jejich dodržování.

Náš štít

109418_ESCUDOAUVM.png

Univerzita Mexického údolí je zastřešena štítem, který integruje svou identitu prostřednictvím symbolů, které představují jeho původ a historii. Náš štít je tvarován orlem a kondorem. Orl, symbol veličenstva, nezávislosti a svobody, představuje sever kontinentu, zatímco kondor, odraz autonomie, moudrosti a síly, představuje Latinskou Ameriku. Shield spojuje integraci vysokoškolských studentů všech kardinálních bodů, které najdou na naší univerzitě dům studia. Ve středu Erbového emblema zastupitelského emblema Mexico City, kolébky škol v UVM, rámování těchto prvků, motto, které řídí naši institucionální filozofii: "Pro vždy zodpovědný za to, co bylo kultivováno", ve kterém nasypeme moudrost, disciplínu, poznání a lásku k tomu, co je osito a sklizeno.

Náš symbol, Lynx

109419_LINCEAUVM.png

Nemrtvost ducha, síla života a extrémní hodnota jsou rysy rysa Lynxu, maskota, který symbolizuje kvality členů univerzitní komunity. Mezi jeho nejdůležitější vlastnosti patří jeho ostrá mysl a jeho mdloba. S agilním a koordinovaným pohybem může Lynx předvídat nebezpečí s příležitostí a ví, jak být vůdcem, udržet si pevný krok směrem k cíli. V kombinaci se svou zlatou strukturou představuje nejcennější a nejcennější věc, která vyniká pro lidi, kteří jako členové UVM opustili svou známku na univerzitní procházce; kteří rozvinuli svůj potenciál harmonickým a integrálním způsobem buď ve své úloze studentů nebo absolventů, jako učitelé nebo administrativní pracovníci, protože jsou přesvědčeni, že cesta vzdělání nikdy nekončí a v ní se musíme vždy zdokonalovat každý den den

Vzdělávací model UVM

Rozšiřujeme přístup k celosvětovému kvalitnímu vzdělání, abychom vycvičovali produktivních lidí, kteří přidávají hodnotu společnosti.

Co znamená být UVM?

Chcete-li být UVM, musíte mít vzdělávací model excelence.

Interpersonální oblast

Rozvíjíme efektivní ústní a písemnou komunikaci, a to jak ve španělštině, tak v angličtině, s mezinárodní vizí, týmovou prací, povědomím a společenskou odpovědností.

Celoživotní učení

Náš model je založen na neustálém a trvalém učení, v rozvoji sebekritické a proaktivní orientace. Navíc budete rozvíjet výzkumné dovednosti.

Profesionální a sociální

Rozvíjíte vedení, podnikatelskou kapacitu, inovace a kreativitu, uplatnění znalostí v praxi s orientací na výsledky, rozhodování a řešení problémů.

Obecný cíl

Vytvářejte podmínky, které řídí vzdělávací práci UVM, prostřednictvím pokynů, které jí umožní formulovat své podstatné funkce, aby dosáhly integrálního vývoje svých studentů s aplikací zaměření na učení.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidad Del Valle De Mexico

Tato forma Online Degree vám dává znalosti v oblasti marketingu, prodeje, reklamy a průzkumu trhu. Budete mít dovednosti k implementaci efektivních marketingových strateg ... [+]

Tato forma Online Degree vám dává znalosti v oblasti marketingu, prodeje, reklamy a průzkumu trhu. Budete mít dovednosti k implementaci efektivních marketingových strategií.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Identifikujte příležitosti a hrozby na trhu a na této platformě naplánujte marketingové strategie.Vypracujte propagační a reklamní kampaně.Analyzujte a určujte ceny.Proč zvolit UVM?

Nabízíme vám ty nejlepší možnosti, které vás napadají

Příprava řízení

Výkonná oblast vývoje, která posiluje vaše vedoucí schopnosti, rozhodování, inovace a podnikání.

Naučte se a uplatněte

Výuka zaměřená na získání znalostí, které jsou okamžitě použitelné ve vašem pracovním prostředí.... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Tento typ Online Degree vám umožňuje řídit proměnné, které ovlivňují měnící se směřování mezinárodních trhů a zvládnout logistiku mezinárodní dopravy, budete schopni plán ... [+]

Tento typ Online Degree vám umožňuje řídit proměnné, které ovlivňují měnící se směřování mezinárodních trhů a zvládnout logistiku mezinárodní dopravy, budete schopni plánovat, organizovat, řídit a řídit obchodní a logistickou oblast firem.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Identifikujte příležitosti a hrozby na trhu a na této platformě naplánujte marketingové strategie.Vypracujte propagační a reklamní kampaně.Analyzujte a určujte ceny.Proč zvolit UVM?

Nabízíme vám ty nejlepší možnosti, které vás napadají

Příprava řízení

Výkonná oblast vývoje, která posiluje vaše vedoucí schopnosti, rozhodování, inovace a podnikání.... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Toto inženýrství má akademický plán, který umožňuje absolventovi reagovat na potřeby zlepšování logistických procesů jakékoli organizace využívající avantgardní nástroje ... [+]

Toto inženýrství má akademický plán, který umožňuje absolventovi reagovat na potřeby zlepšování logistických procesů jakékoli organizace využívající avantgardní nástroje a procesy.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Řídit, řídit a optimalizovat zdroje, vstupy a průmyslové procesy a vypracovat studie o době odezvy a pohybech v produkci zboží a / nebo služeb.Analyzovat systémy rostlinné výroby, které reagují na strategie konkurenceschopnosti, zajišťují kvalitu inteligentních procesů, produktů a zařízení.Zvyšte konkurenceschopnost výrobních systémů s přihlédnutím k distribuci a přepravě zboží.Proč zvolit UVM?

Příprava řízení... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan d ... [+]

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan de estudios se enfoca en la capacidad emprendedora y de innovación de la organización para competir en un ambiente global.

¿Qué aprenderás?

Te contamos nuestro plan de estudios

El dominio de técnicas administrativas y de tecnologías de la información y comunicación para alcanzar tus metas. A identificar nichos de mercado que garanticen ventajas competitivas para la organización, en un entorno nacional e internacional. A diseñar estructuras de trabajo que respondan a las necesidades y demandas de la organización donde te desempeñas. ¿Por qué elegir UVM? ... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
36 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Tento on-line akademický plán vám umožňuje rozvíjet dovednosti orientované na řízení a navrhování technologických projektů založených na nejmodernějších platformách, s oh ... [+]

Tento on-line akademický plán vám umožňuje rozvíjet dovednosti orientované na řízení a navrhování technologických projektů založených na nejmodernějších platformách, s ohledem na služby v cloudu, velké datové a mobilní aplikace.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Aplikace metodik, technik a počítačových nástrojů pro analýzu situací a prostředí pro řešení problémů a / nebo pro rozhodování.Řízení inventarizačních systémů na základě stanovení optimálního modelu požadavků na výrobu podle chování trhu.Hodnocení a aplikace fyzických a bezdrátových prostředků pro přenos dat v souladu se stanovenými požadavkyProč zvolit UVM?... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
4 - 5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Doktorský diplom

Universidad Del Valle De Mexico

Tato specializace vám poskytuje teoretické a praktické znalosti, stejně jako nástroje zaměřené na finanční řízení a efektivní řízení zdrojů organizace. ... [+]

Tato specializace vám poskytuje teoretické a praktické znalosti, stejně jako nástroje zaměřené na finanční řízení a efektivní řízení zdrojů organizace.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Komplexní znalosti společnosti a jejího finančního prostředí.Aplikujte globální obchodní přístup z finančního hlediska.Implementovat a zvládat techniky finanční analýzy a strategie financování.Proč zvolit UVM?

Flexibilita

Flexibilní kurikulární obrys a špičkový obsah.

Mezinárodní obsah

Přístup k portálu WOBI-UVM s nejdůležitějším obsahem globálního řízení.

Možnost pro více studentů

Je pro vás tento program absolventů?... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Tato specialita vám nabízí globální přístup k podnikání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, zaměřený na služby zákazníkům, jakož i na komercializaci turistických d ... [+]

Tato specialita vám nabízí globální přístup k podnikání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, zaměřený na služby zákazníkům, jakož i na komercializaci turistických destinací a produktů.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Definovat parametry pro lepší správu pohostinského průmyslu.Znalost marketingových a marketingových strategií pro propagaci produktů cestovního ruchu.Návrh obchodních strategií pro setkání s cestovním ruchem.Proč zvolit UVM?

Možnost pro více studentů

Obchodní zaměření

Program zaměřený na komercializaci turistických destinací a produktů.

specializace

Na setkáních cestovního ruchu a trendech cestovního ruchu zaměřených na vytváření nových zkušeností v oblasti spotřebitelů.... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Universidad Del Valle De Mexico

Tento online magisterský titul vám umožní zvládnout koncepty a metodiky kompetenčního přístupu, formulovat a aplikovat strategie výuky a učení pro akademické programy. ... [+]

Tento online magisterský titul vám umožní zvládnout koncepty a metodiky kompetenčního přístupu, formulovat a aplikovat strategie výuky a učení pro akademické programy.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Navrhněte, diagnostikujte, spravujte, provozujte, vyhodnocujte a inovujte vzdělávací programy založené na kompetenčním vzdělávání.Aplikujte strategie výuky a učení.Aktualizujte své znalosti o odborných dovednostech vyžadovaných v technických nebo administrativních aktivitách.Proč zvolit UVM?

specializace

Kurikulum organizované do čtyř úrovní pro postupné specializace v oblasti vzdělávání založené na kompetencích.

... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Naučte se používat efektivní nástroje, procesy a metodiky pro neustálé zlepšování procesů kvality organizací. ... [+]

Naučte se používat efektivní nástroje, procesy a metodiky pro neustálé zlepšování procesů kvality organizací.

Co se naučíte?

Říkáme vám naše osnovy

Rozvíjet, řídit a vyhodnocovat systémy kvality pro zvýšení produktivity v organizacích.Navrhněte a vyvíjejte strategické plány celkové kvality.Použijte IT pro zlepšení celkových procesů kvality každé organizace.Proč zvolit UVM?

Vanguard

Program průběžně aktualizován podle trendů v oblasti řízení a řízení kvality.

Inovativní orientace

Zaměřuje se na kvalitu a zaměření na potřeby klienta.

Rozvoj dovedností

Avantgardní obsah, který zahrnuje národní a mezinárodní trendy zaměřené na rozvoj kompetencí.... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Del Valle De Mexico

Tento MBA vám umožňuje získat znalosti a manažerské dovednosti pro strategické řízení organizací a vytváření hodnot ve společnosti v multidisciplinárním podnikatelském pr ... [+]

Tento MBA vám umožňuje získat znalosti a manažerské dovednosti pro strategické řízení organizací a vytváření hodnot ve společnosti v multidisciplinárním podnikatelském prostředí a stále více globalizovaných trzích.

Co se naučíte?Vyvinout komplexní a globální vizi společnosti a jejího prostředí.Získáte znalosti, které potřebujete k soustředění, pochopení a zvládnutí základních funkcí společnosti.Získáte znalosti, které potřebujete k soustředění, pochopení a zvládnutí základních funkcí společnosti.Proč zvolit UVM?

Specialita Master

Můžete získat magisterský titul a specializační studium jednoho programu.

osnovy... [-]

Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Universidad UVM - Cambia el plan pero no tu meta