Přečtěte si oficiální popis

UNIR Mexiko: online univerzita Mexika s evropskou kvalitou

UNIR Mexiko je soukromá mexická univerzita schválená před ministerstvem školství (SEP) v roce 2013.

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku nabízí vysokou úroveň poptávky, aby zajistila optimální výcvik s vysokoškolskou kvalitou v Evropě. Za tímto účelem navrhl inovativní metodologii založenou na živých on-line kurzech, které umožňují okamžitý kontakt studentů-učitelů-partnerů a neustálého doprovodu osobního učitele.

Tato efektivní metoda je založena na průběžném hodnocení, které zajišťuje konstantní asimilaci znalostí a při realizaci závěrečných zkoušek, které zaručují výcvik našich studentů.

UNIR Mexiko je univerzita přizpůsobená novým časům a současné společnosti. Jedná se o nový koncept univerzity, který integruje nejmodernější technologické aspekty ve službách úzkého a kvalitního vzdělávání. UNIR Mexiko je součástí akademické skupiny UNIR, mezinárodní univerzity La Rioja, evropského lídra v on-line školení, který se stal vzdělávacím řešením pro tisíce lidí po celém světě. Více než 38 000 studentů po celém světě se rozhodlo pro tento vzdělávací model a 24 000 lidí to dnes dělá v našem virtuálním kampusu, z čehož 9000 pochází mimo Španělsko.

Bakalářské a magisterské tituly nabízené UNIR Mexikem mají oficiální platnost a jsou začleněny do národního vzdělávacího systému Sekretariátem pro veřejné vzdělávání (SEP) v Mexiku.

Tituly jsou:

 • Bachelor of Business Administration
  Dohoda RVOE: 20140032, udělená 12. února 2014. Typ: Federální.
 • Titul v politické vědě a veřejné správě
  Dohoda RVOE: 20140029, udělená 12. února 2014. Typ: Federální.
 • Bakalář komunikace
  Dohoda RVOE: 20140031, udělená 12. února 2014. Typ: Federální.
 • Právní řád
  Dohoda RVOE: 20140030, udělená 12. února 2014. Typ: Federální.
 • Bakalář v pedagogice
  Dohoda RVOE: 20140033, udělená 12. února 2014. Typ: Federální.

Mistři jsou:

 • Magisterský titul v psychopedagogice
  Dohoda RVOE: 20160036, udělená 28. ledna 2016. Typ: Federální.
 • Mistr v řízení a řízení vzdělávacích středisek
  Smlouva RVOE: 20160035, udělená 28. ledna 2016. Typ: Federální.
 • Master of Business Administration a Management (MBA)
  Dohoda RVOE: 20160034, udělená 28. ledna 2016. Typ: Federální.
 • Magisterský titul v oblasti řízení lidských zdrojů
  RVOE Dohoda: 20180080, udělená 19. ledna 2018. Typ: Federální.
 • Master v digitálním značení a elektronickém obchodu
  Dohoda RVOE: 20180355, udělená 9. března 2018. Typ: Federální.
 • Magisterský titul v řízení provozu a kvalitě
  Dohoda RVOE: 20180081, udělená 19. ledna 2018. Typ: Federální.
 • Magisterský titul v oblasti počítačové bezpečnosti
  Dohoda RVOE: 20160037, udělená 28. ledna 2016. Typ: Federální.
 • Magisterský titul ve vedení a inženýrství webových stránek
  Smlouva RVOE: 20160038, udělená 28. ledna 2016. Typ: Federální.
 • Magisterský titul v oboru projektování a řízení technologických projektů
  Dohoda RVOE: 20170996, udělená 16. srpna 2017. Typ: Federální.
 • Master v integrovaných systémech řízení
  Dohoda RVOE: 20180082, udělená 19. ledna 2018. Typ: Federální.

Vedle magisterských studijních programů SEP a SEP UNIR Mexiko nabízí možnost absolvování evropských postgraduálních titulů v různých disciplínách udělených Mezinárodní univerzitou La Rioja. Většina těchto diplomů je uznávaných magisterských titulů v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání.

"V popředí vzdělávacího modelu učení-učení"

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku byla vždy v čele vzdělávacího modelu on-line výuky a učení. Společnost UNIR převzala informační technologie jak ve své akademické fakultě, tak ve vytváření obsahu, což je základní aspekt, který udržuje vedoucí postavení v oblasti vzdělávání. Tato digitální kultura mu umožnila vytvořit operační schémata založená na uznání úsilí a maximálního výkonu svých učitelů a studentů.

UNIR Mexiko se podařilo umístit všechny ctnosti úspěšného modelu v neustálém vývoji a vytvořit solidní nabídku bakalářských a magisterských titulů. V zemi jako je naše, která udržuje vysokou poptávku po odborných pracovnících v oblastech výzkumu, vzdělávání, průmyslu a výroby zboží a služeb, je UNIR Mexiko prezentováno jako příznivá a jedinečná možnost, pokud jde o životaschopnost, náklady a dosáhnout.

Vyzývám vás, abyste byli součástí této integrální univerzitní univerzity a věnovali jste se jejím zásadám a hodnotám. Učitelé, studenti, příbuzné instituce a zájem o poznání a vstup do tohoto inovačního modelu mezinárodní univerzity jsou vítány.

Mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, rektor UNIR México.

"Jasné povolání a vášně pro výuku"

V společnosti UNIR México se domníváme, že internet a svět techniky odrážejí časové a prostorové bariéry, abychom měli přístup k informacím, spolupracovali a spolupracovali s lidmi.

Proto je možné inovovat kvalitou a excelencí novými způsoby a metodami výuky a učení, přiblížit univerzitu práci, potřebám integrálního výcviku, získání kompetencí a generování znalostí.

UNIR Mexiko má oficiálně platné bakalářské a magisterské tituly (RVOE) v Mexiku a širokou škálu evropských mistrů v různých disciplínách. Pokračujeme v práci na zvýšení naší akademické nabídky podle vzdělávacích potřeb naší země, a to jak vysokoškolských, tak magisterských titulů.

Na společnosti UNIR jsme přesvědčeni, že úsilí a odhodlání jsou odměňovány. Vynaložili jsme veškeré úsilí na to, abychom zajistili, že student obdrží co nejlepší vzdělání. Naše jasné povolání k učení a nadšení celé vzdělávací komunity jsou nejlepší zárukou úspěchu. "

Julieta Palma Anda, generální ředitelka UNIR México.

Programy se vyučují na:
 • Spanish (Mexican)
 • španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

UNIR - Mexico

Tento magisterský titul v oboru řízení a řízení obchodu se zaměřením na finance vám poskytuje teoretické a praktické nástroje potřebné k tomu, aby se stal profesionálem v ... [+]

MBA s duálním mexickým a evropským diplomem v oblasti financí

Tento magisterský titul v oboru řízení a řízení obchodu se zaměřením na finance vám poskytuje teoretické a praktické nástroje potřebné k tomu, aby se stal profesionálem v oblasti podnikové správy se zaměřením na řízení mezinárodních finančních operací.

MBA je vysokoškolský diplom nejvíce požadovaný pro ty profesní profily, které usilují o růst na konkurenčním trhu. Pokud přidáte také orientaci na International Corporate Finance, získáte zajímavý profil pro jakoukoliv společnost, jak národní, tak mezinárodní, a nejen to, abyste dosáhli pracovní projekce v rámci své vlastní společnosti, ale také otevřete se jiným firmám, včetně mezinárodních.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

S tímto magisterským studiem v oblasti řízení a řízení podniku se zaměřením na lidské zdroje získáte znalosti a dovednosti potřebné pro optimalizaci lidských zdrojů spole ... [+]

MBA s dvojitým mexickým a evropským zaměřením na zaměření lidských zdrojů

Je stejně důležité vědět, jak řídit společnost, aby mohla zvládnout potenciál a schopnosti těch, kteří v ní pracují. S tímto magisterským studiem v oblasti řízení a řízení podniku se zaměřením na lidské zdroje získáte znalosti a dovednosti potřebné pro optimalizaci lidských zdrojů společnosti a nasměrujte talent a výkonnost různých týmů, abyste dosáhli cílů a cílů organizace ... nejen dosáhnout pracovní projekce ve vaší firmě, ale také udělat si cestu v jiných firmách, včetně mezinárodních.

Doba trvání magisterského studia s evropskou kvalitou je 18 měsíců, takže na jedné straně získáte oficiální titul za méně času a na druhé straně tím, že jste online, můžete kombinovat svůj osobní a pracovní život s univerzitou. Třídy budou zaznamenány, takže nebudete mít žádný problém, pokud k nim nemáte přístup z osobních důvodů.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Specializované kurikulum v Project Management vás připravuje k tomu, abyste se stali manažery schopnými řídit nejdůležitější akční plány velkých společností a stát se odb ... [+]

MBA s dvojitým mexickým a evropským studiem řízení projektů

V UNIR Mexiku můžete získat magisterský titul SEP v oboru Business Administration and Management (MBA) s dvojitým mexickým a evropským diplomem.

MBA je v současnosti jedním z nejžádanějších titulů všech profesionálních profilů, které se chtějí věnovat světu podnikání na vysoké úrovni.

Specializované kurikulum v Project Management vás připravuje k tomu, abyste se stali manažery schopnými řídit nejdůležitější akční plány velkých společností a stát se odborníkem v plánování, kontrole a monitorování strategií.

MBA UNIR Mexico je online, oficiální a trvá pouhých 18 měsíců. Budete navštěvovat kurzy online s kolegy z Mexika a jiných zemí, s nimiž vyřešíte praktické případy s mezinárodním zaměřením. UNIR MBA je plně kompatibilní s vaším pracovním a osobním životem, protože pokud nemůžete navštěvovat hodiny v reálném čase, můžete je vidět později.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Díky MBA zaměřené na digitální marketing budete mít přístup jak ke všem potřebným nástrojům, jak teoreticky, tak i prakticky, s nimiž získáte strategickou vizi pro podnik ... [+]

MBA s dvojitým mexickým a evropský titul Digital Marketing orientace

Master in Business Management a Administration je vysokoškolský titul zaměřený na ty, kteří hledají odborné zlepšení v rámci obchodního trhu. Díky MBA zaměřené na digitální marketing budete mít přístup jak ke všem potřebným nástrojům, jak teoreticky, tak i prakticky, s nimiž získáte strategickou vizi pro podnikání, rozvíjíte manažerské dovednosti a poskytnete vám vedoucí schopnosti a podnikatelskou iniciativu. Navíc, jak se specializujete na marketing, budete sledovat všechny současné trendy na mezinárodní úrovni související s marketingem.

Doba trvání magisterského studia s evropskou kvalitou je 18 měsíců, takže na jedné straně získáte oficiální titul za méně času a na druhé straně tím, že jste online, můžete kombinovat svůj osobní a pracovní život s univerzitou. Třídy budou zaznamenány, takže nebudete mít žádný problém, pokud k nim nemáte přístup z osobních důvodů.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku (UNIR Mexiko) Vám nabízí magisterský a magisterský program v oboru obchodní management a administrativa (MBA), profesionální a me ... [+]

Mexický a evropský double degree MBA

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku (UNIR Mexiko) Vám nabízí magisterský a magisterský program v oboru obchodní management a administrativa (MBA), profesionální a mezinárodní.

MBA UNIR Mexiko se vyučuje prostřednictvím živých online kurzů. Inovativní metodika, která se každodenně přizpůsobuje osobám a pracovním povinnostem.

Tento MBA, který pracuje s Case metodou, je jiný, protože se vyučuje za pouhých 18 měsíců a nabízí dvojitý mexický a evropský titul:

Oficiální mexický magisterský titul potvrzený SEP a udělen UNIR Mexico.MBA v řízení a řízení podniku, vlastní evropský titul s kurikulární hodnotou, udělený Mezinárodní univerzitou La Rioja (Španělsko), člen AACSB a AMBA.... [-]
Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku (UNIR Mexiko) ve spolupráci s Mezinárodní univerzitou Marcony v Miami (USA) Vám nabízí tento mezinárodní diplom v oboru řízení a ... [+]

MBA s dvojitým oficiálním mexickým a americkým titulem

Dvojitá modalita (18-22 měsíců)

Mezinárodní univerzita La Rioja v Mexiku (UNIR Mexiko) ve spolupráci s Mezinárodní univerzitou Marcony v Miami (USA) Vám nabízí tento mezinárodní diplom v oboru řízení a řízení obchodu (MBA) s oficiálním uznaním z Mexika a Spojených států a s jasným mezinárodním povoláním.

S Mezinárodním MBA se naučíte řídit a vést nadnárodní společnosti z jakéhokoli sektoru ve všech oblastech, které ji tvoří (finance, marketing, lidské zdroje, produkce a mnohem více)

Na UNIR se přizpůsobujeme, proto vám dáváme možnost vybrat si, zda chcete dokončit svůj Double Masters za 18 nebo 22 měsíců. Kromě toho si můžete vybrat, zda si přejete absolvovat magisterský studijní pobyt v oboru online nebo v kombinaci s čtyřměsíčním pobytem v Miami na Marconi International University.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

UNIR - Mexico

Webové stránky Inženýrství zahrnuje mnohem víc než to, co je obvykle spojováno s "vývojem webových stránek". Je to především technologická móda a je základním paradigmem ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Webové stránky Inženýrství zahrnuje mnohem víc než to, co je obvykle spojováno s "vývojem webových stránek". Je to především technologická móda a je základním paradigmem v současném výpočetním systému, koncepčním rámcem pro rozvoj. a využívání počítačových aplikací a zdrojů.Tento Master s obsahem v neustálé aktualizaci připravuje vás tak, abyste mohli zpeněžit jakékoli online podnikání.

Složitost tohoto odvětví je taková, že je nezbytné vyškolení dobrých odborníků s komplexní a hlubokou vizí schopnou využívat strategicky významné počítačové systémy velkého významu a složitosti a provádět jejich řízení, výstavbu a údržbu efektivním a pečlivým způsobem.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Jediný oficiální Mistr v mezinárodní Cybersecurity, který vám umožní spojit váš pracovní a osobní život za pouhých 18 měsíců. ... [+]

Jediný oficiální magisterský titul v oblasti mezinárodní kybernetické bezpečnosti, který vám umožní spojit váš profesionální a osobní život během pouhých 18 měsíců

Master v oblasti bezpečnosti počítačů UNIR Mexiko se specializuje na nejnovější techniky ochrany před zranitelnými místy v operačních systémech, software, databázích, webových systémech a všech rizicích spojených s používáním IKT, jakož i jejich možný dopad v rámci organizace ,

Potřeba větší připravenosti tohoto typu odborníků otevírá možnosti profesionálního rozvoje ve veřejném i soukromém sektoru.

Díky 100% Online magisterskému titulu Cybersecurity v UNIR Mexiku dosáhnete mimo jiné:... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Kurikulum Master in Operations Management a Kvalita UNIR Mexika reaguje na požadavky národních nebo mezinárodních společností, které potřebují přední odborníky schopné op ... [+]

Master in Operations management a kvalita UNIR Mexika vás připravuje, abyste se stali ředitelem operací jakékoli společnosti v Mexiku nebo jiné zemi.

Tento oficiální magisterský titul, který má evropskou kvalitu UNIR, je oficiální mexický titul potvrzený SEP, který se vyučuje zcela online prostřednictvím tříd, které můžete sledovat živě nebo zpožděně.

Cílem tohoto magisterského studijního programu je vyškolení vás jako manažera v oblasti vývoje a implementace programů, modelů a struktur organizačních operací pomocí metod plánování a řízení, jako jsou:

Upravené řízení: Lean ManagementŘízení procesů : Řízení podnikových procesů (BPM)Řízení jakosti : Řízení jakosti... [-]
Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Online magisterský titul v oblasti projektování a řízení technologických projektů je to, co potřebujete k rozšíření své profesionální kariéry, neboť vás bude trénovat jak ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Online magisterský titul v oblasti projektování a řízení technologických projektů je to, co potřebujete k rozšíření své profesionální kariéry, neboť vás bude trénovat jako projektový manažer, stejně jako manažer na pozicích zodpovědných za navrhování, řízení a implementaci technologické povahy.

Díky tomuto online magisterskému studiu můžete kombinovat svůj profesionální a osobní život s evropskými vysokoškolskými studiemi kvality díky metodologii UNIR Mexiko: budete mít osobní lektor a živé a odložené kurzy online, abyste je mohli vizualizovat tolikrát, kolik chcete.

Stejně tak získáte znalosti s technologickou nadací, stejně jako potřebné strategie a pokyny, abyste mohli řídit lidi a multidisciplinární pracovní týmy. Připravte se na cestu v nové profesionální kariéře se solidním tvůrčím základem v rukou odborných učitelů ve svém oboru.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Připravte se na zlepšení vzdělání dětí, dospívajících a dospělých s jedinými Masters v psychopedagogice s on-line kurzy v reálném čase. Unikátní pedagogický model v Mexik ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Připravte se na zlepšení vzdělání dětí, dospívajících a dospělých s jedinými Masters v psychopedagogice s on-line kurzy v reálném čase. Unikátní pedagogický model v Mexiku, který se přizpůsobuje vašemu osobnímu i pracovnímu životu.

Toto magisterské vzdělání v oboru psycho-pedagogika má oficiální platnost (RVOE) a je uznáváno SEP.

V areálu UNIR budete moci vidět živé kurzy, abyste mohli komunikovat se svými spolužáky nebo učiteli, nebo je později vizualizovat, protože všechny třídy zůstávají zaznamenány ve vašem virtuálním areálu. Od prvního dne budete počítat s osobním učitelem a budete mít k dispozici virtuální knihovnu a přístup k rozsáhlé bibliografii, která se bude ponořit do různých předmětů tak, jak budete potřebovat.... [-]

Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Oficiální online magisterský studijní program v oblasti marketingu, který uznává platnost oficiálních studií (RVOE) udělených společností SEP, vám udělá odborníka na nejn ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Mistr v digitálním marketingu UNIR Mexiko je jediný oficiální mistr evropské kvality v Mexiku učil on-line, s živými třídami a s trváním pouhých 18 měsíců. Tato specializace obohatí vaši profesní dráhu jako odborník v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodu.

Oficiální online magisterský studijní program v oblasti marketingu , který uznává platnost oficiálních studií (RVOE) udělených společností SEP, vám udělá odborníka na nejnovější trendy v oblasti digitálního marketingu.

S tímto názvem budete rozvíjet potřebné znalosti, abyste se posílili v možných manažerských rolích na úrovni marketingu a digitální reklamy. Témata jako:... [-]

UNIR - Mexico

Dokončete svůj profesionální profil s jedinými Mastery v řízení a řízení vzdělávacích center s online kurzy v reálném čase. ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Dokončete svůj profesionální profil s jedinými Mastery v řízení a řízení vzdělávacích center s online kurzy v reálném čase.

Master of UNIR Mexiko je oficiálním studijním programem schváleným SEP (RVOE) a vyučuje se zcela online, takže můžete kombinovat svůj pracovní a osobní život s kvalitními vysokoškolskými studiemi přizpůsobenými pro vás.

Tento kompletní odborný učební plán vás připraví na to, abyste byli vedoucím, který vzdělávací instituce Mexika potřebují. Hlavní úkoly směrnice, které budete schopni čelit, jsou:

Koordinovat a kontrolovat práci ostatních členů představenstvaVedoucí motivující lidiNaplánujte a naprogramujte vzdělávací strategiiKomunikovat a propagovat instituci (Marketing pro vzdělávání)Přímo a spravujte lidské zdrojePodporovat vzdělávací inovaceVyhodnoťte a kontrolujte vhodná rozhodnutí... [-]
Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Tento oficiální Mistr v oblasti lidských zdrojů online rozšiřuje své schopnosti a schopnosti plánování, strategického řízení a směru k organizačnímu rozvoji a stimulaci t ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Master in Human Capital Management a Talent Management společnosti UNIR Mexiko je navržen tak, aby posílil funkce lidských zdrojů prostřednictvím nejmodernějších znalostí. Umožní vám pomocí metodiky založené na praktických případech převzít manažerské funkce v rámci jakékoli oblasti lidského kapitálu organizace.

Tento oficiální Mistr v oblasti lidských zdrojů online rozšiřuje své schopnosti a schopnosti plánování, strategického řízení a směru k organizačnímu rozvoji a stimulaci talentů vaší společnosti.

Tento oficiální magisterský titul akreditovaný SEP vám umožní:

Navrhněte a implementujte strategické plány pro lidské zdrojeZvyšte dopad personálních funkcí prostřednictvím osvojování operačních a strategických procesů, stejně jako digitálních nástrojů, které jsou od výběru k uchování zaměstnancůSpravujte korporátní politiku odškodněníPodporujte školení zaměstnanců prostřednictvím programů odborného a motivačního rozvojePosílení manažerských a komunikačních dovedností... [-]
Mexiko Mexico City
Říjen 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Master v integrovaných systémech řízení UNIR Mexika vás připravuje k výkonu své odborné činnosti, a mít znalosti k praxi jako interní auditor v některé z následujících ob ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Master v integrovaných systémech řízení UNIR Mexika vás připravuje k výkonu své odborné činnosti, a mít znalosti k praxi jako interní auditor v některé z následujících oblastí:

Životní prostředíŘízení jakostiSpolečenská odpovědnost podniků (CSR)Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (prevence pracovních rizik - PRL-)

Tento univerzitní program připravuje, abyste se specializovali na integraci systémů řízení prostřednictvím globální vize a sladěných cílů, což usnadňuje rozhodování o zvýšení efektivity a ziskovosti každé organizace optimálním řízením stávajících zdrojů.

Během 18 měsíců tohoto oficiálního magisterského studia v integrovaných manažerských systémech se seznámíte se základními a procedurálními aspekty mezinárodně uznávaných norem a standardů, jako jsou:... [-]

Mexiko Mexico City
Listopad 2019
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině