UNIR México

Úvod

Read the Official Description

UNITE Mexico Je mexický soukromá univerzita schválené před Ministerstvo státního školství (SEP) v roce 2013. Je součástí UNITE akademická skupina International University of La RiojaA lídr v oblasti on-line vzdělávání v Evropě, která se etablovala jako vzdělávací řešení pro tisíce lidí po celém světě. International University of La Rioja v Mexiku Nabízí vysoký standard pro zajištění optimální trénink Evropská kvalita univerzitní, To díky své inovativní metodiky založené je dosaženo Live Online třídKteré umožňují bezprostřední kontakt mezi studentem-učitel-společník, a neustálé doprovodu osobní tutor. Efektivní metoda je založena na průběžném hodnocení, s cílem zajistit konstantní asimilaci znalostí a vedení závěrečné zkoušky, které zajišťují vzdělávací úspěch našich studentů.

UNITE Mexico je univerzitní přizpůsoben měnícím se časy a společnost. Nová univerzita koncept, ve kterém jsi technologické aspekty jsou integrovány a jsou ve službě blízké kvalitnímu vzdělání. Více než 32.000 studentů na celém světě si vybrali tuto vzdělávací model, více než 12.000 studentů absolvoval, a jiný 20,000 pokračovat v přípravě naší virtuální učebny, aby tak učinily.

tituly Bakalářské a magisterské oběť UNITE Mexico Mají oficiální platnost a jsou začleněny do národního vzdělávacího systému Ministerstvo státního školství (SEP) v Mexiku.

mise

Posláním Mezinárodní univerzity v La Rioja v Mexiku je nedílnou tvorba studentů v dovednostech požadovaných dnešní společnosti.

UNITE Mexico se zavázala ke splnění potřeb a očekávání všech zainteresovaných subjektů zapojených do procesu (studenty, vzdělávací a výzkumné pracovníky, správy a služeb, orgány veřejné správy a společnosti obecně), prostřednictvím on-line kvality vzdělávacího hledá neustálé zlepšování a dokonalosti.

Máme speciální citlivost obstarávat pro ty, kteří z různých důvodů nemohou přístup na stránky centra, nebo které mohou, raději rozhodnout pro více otevřené a inovativní řešení nově vznikajících technologií otevřených v síti.

Společenská odpovědnost orientovaná politika vůči Mexico sjednotit takových základních otázek, jako jsou:

 • Povolení přístupu k vysokoškolskému vzdělání pro každého, kdo s vhodným předchozímu výcviku, to chce udělat, a odstranit bariéry vzdálenosti, načasování, místo, kulturního a společenského zabránit.
 • Provádět výuku a výzkum zdrojů prostřednictvím rozvoje nově vznikajících technologií, a tím možné nabídnout vzdělávání na vysoké úrovni, se zvláštním důrazem na ty, které vyžadují kulturních, technických a společenských změn.

Hodnoty

Hodnoty sjednotit Mexiku jsou:

 • Závazek k úspěchu studentů.
 • Přizpůsobení výukových úkolů s doprovodným studenty po celou dobu jejich studia a podporu umístění práce.
 • Neustálé inovace v výuce a učení metodiky péče.
 • Rozvoj a podpora podnikání.
 • Schopnost reagovat na očekávání skupin studentů, pedagogických a výzkumných pracovníků, správy a služeb, veřejné správy a společnosti obecně.
 • Nabídka stupňů a programy, které vyhovují potřebám společnosti.
 • Pečlivá pozornost na kvalitu výuky a zdrojů.
 • Otevřený mezinárodních rozměrů vysokého školství přístupu.
This school offers programs in:
 • španělština
 • Spanish (Mexican)

Vidět Online MBA » Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Magisterský titul v oboru řízení a obchodní administrativa (MBA)

Online forma Kombinované 18 měsíců October 2018 Mexiko Buenavista

Stupeň MBA je nejžádanější profesní profily od těch, kteří usilují o růst v konkurenčním a mezinárodním trhu. Vyvinutý s cílem dotarte strategické vize, vůdčí schopnosti, mezinárodní perspektivě, manažerských dovedností a podnikání. [+]

Stupeň MBA je nejžádanější profesní profily od těch, kteří usilují o růst v konkurenčním a mezinárodním trhu. Vyvinutý s cílem dotarte strategické vize, vůdčí schopnosti, mezinárodní perspektivě, manažerských dovedností a podnikání.

Víceúčelový výcvik pochopit vzájemný vztah mezi různými funkčními oblastmi podnikání. Konkrétně MBA umožňuje úspěšně provádět pozice v prostředí a měnící se a vysoce konkurenčních trzích, a to nejen k dosažení projekce zaměstnanosti ve své vlastní firmě, ale probojovat do dalších podniků, včetně mezinárodních.

Trvání Master s evropskou kvalitou je 18 měsíců, takže jedna ruka může dostat oficiální titul v kratším čase a za druhé, že on-line, můžete kombinovat svou práci a osobní život s univerzitou. Třídy budou zaznamenány, takže není žádný problém, pokud nelze přistupovat k osobním žít ze stejných důvodů.... [-]


Magistr

Magisterský titul v oboru managementu a technických webových stránek

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců October 2018 Mexiko Buenavista + 1 více

Engineering Website zahrnuje mnohem více, než je obvykle spojován s „vývoj webových aplikací“. Je nad jakýmkoliv způsobem a technologie je základním paradigmatem v dnešní výpočetní, koncepční rámec pro vývoj a provoz aplikací a výpočetních prostředků. Tento mistr se neustále aktualizovaný obsah, připravuje vás, abyste se mohli zpeněžit jakékoliv on-line podnikání. [+]

Engineering Website zahrnuje mnohem více, než je obvykle spojován s „vývoj webových aplikací“. Je nad jakýmkoliv způsobem a technologie je základním paradigmatem v dnešní výpočetní, koncepční rámec pro vývoj a provoz aplikací a výpočetních prostředků. Tento mistr se neustále aktualizovaný obsah, připravuje vás, abyste se mohli zpeněžit jakékoliv on-line podnikání.

Složitost tohoto odvětví je taková, že je nezbytné k tvorbě dobrých odborníků s komplexní a hluboké vize, schopný využívat počítačové systémy strategického významu, velký význam a složitosti, a vykonává svou směr, výstavby a údržby účinná komplexně.

... [-]

Magisterský titul v oboru pedagogické psychologie

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců October 2018 Mexiko Buenavista + 1 více

Buďte připraveni na zlepšení vzdělávání dětí, dospívajících a dospělých s jediným mistra pedagogické psychologie tříd on-line v reálném čase. Unikátní vzdělávací model v Mexiku, který vyhovuje vaší osobní a profesní život. Tento Master of vzdělávání v oblasti psychologie má oficiálně platný (RVOE) a je uznána ŠVP. [+]

Buďte připraveni na zlepšení vzdělávání dětí, dospívajících a dospělých s jediným mistra pedagogické psychologie tříd on-line v reálném čase. Unikátní vzdělávací model v Mexiku, který vyhovuje vaší osobní a profesní život.

Tento Master of vzdělávání v oblasti psychologie má oficiálně platný (RVOE) a je uznána ŠVP.

SPOJOVÁNÍ na akademické půdě uvidíte aktuální kurzy k interakci se svými spolužáky a učiteli, nebo je zobrazit později, protože všechny třídy jsou zaznamenány ve virtuálním kampusu. Budete mít od prvního dne, s osobním lektorem, a bude mít virtuální knihovnu a přístup k rozsáhlé literatury pro vás ponořit se do různých materiálů, stejně jako budete potřebovat.... [-]


Magisterský titul v oboru vedení a řízení škol

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců October 2018 Mexiko Buenavista + 1 více

Zvládnutí UNITE Mexika je oficiální název potvrzené SEP (RVOE) a je vedena výhradně on-line, takže si můžete spojit svou práci a osobní život s univerzitních studií kvality a na míru pro vás. [+]

Vyplňte svůj profesní profil s jediným Master in Management škol s třídami on-line v reálném čase.

Zvládnutí UNITE Mexika je oficiální název potvrzené SEP (RVOE) a je vedena výhradně on-line, takže si můžete spojit svou práci a osobní život s univerzitních studií kvality a na míru pro vás.

Tento komplexní plán profesionalizace studie vás připraví pro vás být na předních vzdělávacích institucí v Mexiku nouzi. Hlavními úkoly pro správu, které lze řešit, jsou:

Koordinovat a kontrolovat práci ostatních členů představenstva Přední motivování lidí Vzdělávací plánování a rozvrhování strategie Komunikovat a propagovat instituci (Educational Marketing) Řízení a řízení lidských zdrojů Podporu pedagogických inovací Hodnotit a kontrolovat, aby se příslušná rozhodnutí Přehled Kredity: 87 Doba trvání: 18 měsíců - 3 semestry Start: 05.10.2017 Metodologie: 100% on-line s třídními učiteli na počítači Disciplína: Vzdělání Zkoušky jsou prováděny on-line Dual Mexika a EU Název ... [-]

Magisterský v oblasti počítačové bezpečnosti

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců October 2018 Mexiko Buenavista + 1 více

MSc v oboru Computer Security Online sjednotit Mexiku klade nejnovější technologie v oblasti vysokého školství. Jediné učil Masters v počítačové bezpečnosti 100% on-line a real-time třídy. [+]

MSc v oboru Computer Security Online sjednotit Mexiku klade nejnovější technologie v oblasti vysokého školství. Jediné učil Masters v počítačové bezpečnosti 100% on-line a real-time třídy.

Velké společnosti, jako je Adobe, Apple, Sony a Ebay utrpěli velké útoky ve svých databázích za posledních letech. Podle studie, kterou Eset Security Report Latinské Ameriky v roce 2016, 91% z Latinské Ameriky dotazovaných společností mají plochu nebo bezpečnostního pracovníka zodpovědného za sledování kybernetických útoků.

Tyto osnovy, kompletní a plně aktualizována, poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro přechod na profesionála, který hledáte. Na konci budete mít zdroje potřebné k posílení bezpečnosti IT infrastruktury každého podnikání na internetu.... [-]